Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružová

Detská jedálenská sa
Vypredané

Skvelá, farebná jedálenská súprava pre deti Tommee Tippee Explora. Sada obsahuje dva kelímky s viečkami, dve lyžičky so silikónovou koncovkou a jednu veľkú misku s viečkom a lyžičkou. Všetko je veľmi praktické najmä na cesty. Sada tiež obsahuje prvý hrnček Tommee Tippee Explora First Sips s úchytmi, ktorý uľahčuje prechod ...Viac

od 24,30 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružová


Mapa predajcov - Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružová

Špecifíkacia - Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružová

Skvelá, farebná jedálenská súprava pre deti Tommee Tippee Explora. Sada obsahuje dva kelímky s viečkami, dve lyžičky so silikónovou koncovkou a jednu veľkú misku s viečkom a lyžičkou. Všetko je veľmi praktické najmä na cesty. Sada tiež obsahuje prvý hrnček Tommee Tippee Explora First Sips s úchytmi, ktorý uľahčuje prechod od fľaše k hrnčeku.

Recenzie - Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružováRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Detská jedálenská sada Tommee Tippee Explora, ružová

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-stavnate-kurca-so-zeleninou-a-ryzou-19

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm šťavnaté kurča so zeleninou a ryžou 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm šťavnaté kurča so zeleninou a ryžou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 5. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, mrkva (25,5% hm.), Kuracie mäso (10% hm.), Ryža (9% hm.), Hrášok (6% hm.), Paradajkový pretlak, rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-morcacie-maso-s-mrkvou-a-ryzou-190g

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm morčacie mäso s mrkvou a ryžou 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm morčacie mäso s mrkvou a ryžou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, mrkvu (25,5% hm.), morčacie mäso (15% hm.), ryža a ryžová múka (9% hm.), paradajkový pretlak, rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-ryza-s-mrkvou-a-hovadzim-masom-190g

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm ryža s mrkvou a hovädzím mäsom 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm ryža s mrkvou a hovädzím mäsom Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, karotka (26% hm.), ryža (13,6% hm.), hovädzie mäso (8% hm.), ryžová múka (1,5% hm.), rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-telacie-maso-so-zeleninou-190g

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm teľacie mäso so zeleninou 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm teľacie mäso so zeleninou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 5. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, zemiakové pyré (28% hm.) (voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono-a diglyceridy mastných kyselín), mrkva (15% hm.), teľacie mäso (10% hm.), zemiakový škrob, rastlinný olej, paradajkový pretlak.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-sunka-so-zemiakmi-a-zeleninou-190g

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm šunka so zemiakmi a zeleninou 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm šunka so zemiakmi a zeleninou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, zemiakové pyré (25% hm.) (Voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono-a diglyceridy mastných kyselín), mrkva (15% hm.), bravčová šunka (10% hm.), hrášok (6% hm.), zemiakový škrob, paradajkový pretlak, rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-zemiaky-s-mrkvickou-a-kralikom-190g

  SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm zemiaky s mrkvičkou a králikom 190g

  SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm zemiaky s mrkvičkou a králikom Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: zemiakové pyré (32% hm.) (voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín), karotka (32% hm), voda, králičie mäso (6% hm.), zemiakový škrob, rastlinný olej, bylinky (pažítka, kôpor).   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,15 €
  NESTLE-MLIECKO-S-KASOU-MED-2X200ML

  NESTLE MLIEČKO S KAŠOU MED 2X200ML

  Dve kompletné hotové mliečne jedlá pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje viac ako 90% dojčenského mlieka s optimálnym zložením živín, kvalitnými rastlinnými tukmi, bielkovinami pre rast svalov, vápnikom pre správny rast kostí a zubov, železom dôležitým pre krvotvorbu, zinkom nevyhnutným pri budovaní prirodzenej obranyschopnosťou.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,18 €
  NESTLE-MLIECKO-S-KASOU-SUSIENKY-2X200ML

  NESTLE MLIEČKO S KAŠOU SUŠIENKY 2X200ML

  Nestle Mliečko s kašou Sušienkové je hotový tekutý príkrm, ktorý pripravujeme z výživného dojčenskej mlieka, ktoré zahustíme kvalitnou detskou kašou.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,18 €
  NESTLE-MLIECKO-S-KASOU-VANILKA-2X200ML

  NESTLE MLIEČKO S KAŠOU VANILKA 2X200ML

  Hotový tekutý príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiace.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,18 €
  facebook
  sutaz
  suťaže