Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli

Exkluzívna romantika

Program Na začiatku tohto romantického pobytu na Vás bude čakať uvítací nápoj na privítanie, ovocná misa a kytica kvetov na izbe. Ďalej pobyt v tomto exkluzívnom kaštieli zahrňuje ubytovanie v dvojlôžkovej barokovej izbe na dve noci, romantické raňajky, trojchodovú večeru pri sviečkach, ochutnávku vína, celotelovú rituálnu ...Viac

od 549,00 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli


Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli
skladom

549,00 €

EXKLUZÍVNA ROMANTIKA V BAROKOVOM KAŠTIELI
skladom

549,00 €

Mapa predajcov - Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli

Špecifíkacia - Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli

Program Na začiatku tohto romantického pobytu na Vás bude čakať uvítací nápoj na privítanie, ovocná misa a kytica kvetov na izbe. Ďalej pobyt v tomto exkluzívnom kaštieli zahrňuje ubytovanie v dvojlôžkovej barokovej izbe na dve noci, romantické raňajky, trojchodovú večeru pri sviečkach, ochutnávku vína, celotelovú rituálnu masáž a župan po celú dobu pobytu. Počas celého pobytu máte možnosť využiť fínsku – suchú saunu a parný kúpeľ, fitnes centrum, solárium a vonkajší bazén v letných obdobiach. Ponúkame Vám tiež prechádzku bylinnou záhradou v parku kaštieľa. Pobyt si môžete spríjemniť posedením vo všetkých salónikoch kaštieľa ako aj v poľovníckom salóniku alebo pri čítaní kníh v kaštieľskej knižnici. V barokovom kaštieli nájdete aj zábavu formou hier ako biliard, šachy, karty v biliardovom a hracom salóniku. Cena pobytu zahŕňa: - uvítací nápoj na privítanie, ovocnú misu a kyticu kvetov na izbe - ubytovanie v dvojlôžkovej barokovej izbe na dve noci - romantické raňajky na izbe podľa želania počas pobytu - trojchodová večera pri sviečkach počas pobytu - ochutnávka vína (raz počas pobytu) - celotelová rituálna masáž – vrchol blaženosti (raz počas pobytu) - možnosť využitia fínskej – suchej sauny a parného kúpeľa počas celého pobytu - využitie vonkajšieho bazéna v letných obdobiach - celoročné využitie fitnes centra a solária - ponúkame prechádzku bylinnou záhradou v parku kaštieľa, bicykle na túry - pre deti vonkajšie ihrisko a vo vnútri kaštieľa rôzne hry a hračky - možnosť posedenia vo všetkých salónikoch kaštieľa, čítanie kníh v kaštieľskej knižnici - zábavu formou hier: biliard, šachy, karty v biliardovom a hracom salóniku - župan po celú dobu pobytu - parkovanie zdarma Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci) Počet účastníkov Tento darčekový balíček je určené pre 2 osoby. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Balíček nezahŕňa jedine miestny poplatok, ktorý činí 1 EUR na noc, na osobu a nápoje konzumované počas pobytu. Ponúkame možnosť neskorého odchodu z kaštieľa. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

Súhrn

Doba trvání3 dni (2 noci)
LokalitaŽilinský kraj
Městookres Žilina
Počet osob2
SpecifikaceRomantika v barokovom kaštieli
Typ zážitkuPobyty

Recenzie - Exkluzívna romantika v barokovom kaštieliRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Jazda-na-vodnom-skutri

  Jazda na vodnom skútri

  Program Po príchode Vás čaká zoznámenie sa s obsluhou vodného skútra spolu s bezpečnostnými pokynmi. Potom sa v šatni prezlečiete do neoprénového obleku, ktorý je zahrnutý v cene a takto pripravení sa po krátkej ukážke môžete konečne sami vydať na jazdu po vyznačenom úseku. Hoci skúter unesie až 2 osoby, pre dosiahnutie toho najlepšieho zážitku a pre rýchlejší pocit z jazdy je lepšie, ak na ňom jazdí iba jedna osoba. Podmienky Len plavci nad 15 rokov, do 18 rokov s písomným súhlasom rodiča. Počasie V prípade veľmi zlého počasia sa na skútri nejazdí. Čas Jazda trvá 30 minút. Počet účastníkov Darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať. Sezóna Od apríla do októbra. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť V cene je zahrnutý prenájom skútra, inštruktor, pohonné hmoty a mazadlá, plávacia vesta, šuštiak, neoprénová bunda a topánky.

  obchody: 1iné varianty: 1
  25,00 €
  Skola-kajaku

  Škola kajaku

  Zoznamovací kurz kajaku Tento skrátený kurz je určený pre začiatočníkov, ktorý si chcú vyskúšať tento vodný šport. Pod vedením skúseného inštruktora sa naučíte základne techniky ovládania kajaku.  Program kurzu zahŕňa: • teóriu • správny spôsob výberu vodáckej výstroje • nastupovanie a vystupovanie z kajaku • techniku pádlovania • jazdu doredu a dozadu • náklony, výjazdy, prejazdy a traverz cez rieku Podmienky Kurzu sa môžu zúčastniť plavci od 15 rokov. Čas Kurz trvá 3 hodiny.  Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu.   Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať.  Oblečenie Pohodlné oblečenie podľa aktuálneho počasia.  Sezóna Máj až september.  Mali by ste vedieť Bude Vám zapožičaná kompletná vodácka výstroj - kajak, pádlo a záchranná vesta. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

  obchody: 1iné varianty: 1
  144,00 €
  Kiteboarding

  Kiteboarding

  Program Inštruktori vás v kurze naučí všetky potrebné základy a správne ovládanie malých komorových drakov, ktoré sú skvelou zábavou aj pre malých objaviteľov! Cieľom kurzu je zistiť na akom princípe tento šport funguje a taktiež si užiť veľa zábavy. Podmienky Výborný zdravotný stav. Minimálna váha u detí do 10 rokov je 30 kg. Počasie K tomuto športu je podmienkou priaznivý vietor (ani veľký, ani malý). Čas Cca 2,5 hodiny. Počet účastníkov Určené len pre jednu osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Sezóna Od apríla do novembra. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

  obchody: 1iné varianty: 1
  85,90 €
  Univerzalny-certifikat

  Univerzálny certifikát

  Popis Pokiaľ teda chcete urobiť niekomu zo svojich blízkych adrenalínovým darčekom radosť, objednajte si taký darček od nás. Nemusíte sa o nič starať. Všetko zariadime a zorganizujeme a darčekový poukaz Vám zašleme na dobierku. Vybraná osoba si potom u nás podľa bodovej hodnoty objedná darček a termín. Tento poukaz je v hodnote 20,00 €.

  obchody: 1iné varianty: 1
  30,00 €
  Vecerne-romanticke-plavby-lodou-po-Dunaji

  Večerné romantické plavby loďou po Dunaji

  Program Romantická plavba začína z Vlčieho hrdla a pokračuje po hlavnom toku, kde si užijete panoramatickú plavbu s výhľadom na Bratislavu zahalenú do tmy a svetielok. Pokochajte sa výhľadom na Bratislavu tak ako ju nepoznáte a to všetko so skvelým kapitánom lode. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Deti do 12 rokov jedine za sprievodu dospelého. Počasie Vyhliadkovú plavbu nemožno uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Plavba trvá 60 - 70 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 - 4 osoby. Oblečenie Byť pripravení na prípadné chladnejšie počasie počas večera na vode. Sezóna Máj – september. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Z plavby môže byť vylúčená osoba, ktorá javí znaky nadmerného požitia alkoholických nápojov, iných návykových látok, a ktorá pre chorobu alebo z iných dôvodov môže byť ostatným cestujúcim na ťarchu. Taktiež vylúčená bude osoba, ktorá ohrozuje bezpečnosť prevádzky, nedodržiava pokyny dopravcu, znečisťuje plavidlo a obťažuje.

  obchody: 1iné varianty: 1
  132,00 €
  Wakeboarding

  Wakeboarding

  Program Po príjazde Vás čaká inštruktáž a zoznámenie sa s vybavením. Máte k dispozícii 10 jázd, čo je približne 1 hodina jazdy. Wakeboard a vesta sú v cene jázd. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy starších 15 rokov, pričom každý účastník musí vedieť plávať. Počasie Wakeboarding nie je možné uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Cca 1 hodina - 10 jázd + príprava. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Źiadne špeciálne nie je potreba. Stačia plavky a ručník. Sezóna Od mája do augusta, v prípade teplého počasia aj dlhšie. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopředu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  129,90 €
  Skola-bezpecnej-jazdy

  Škola bezpečnej jazdy

  Program pre začínajúcich vodičov Výcvik v "Kurzoch bezpečnej jazdy" učí, ako riešiť krízovú situáciu, do ktorej sa môžete dostať. Kurzy sú zamerané na osvojenie si návykov potrebných na riešenie krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy. Tréning s obsahom aktívnej a pasívnej bezpečnosti a presnosti pri riadení vozidla. Zásady fyziky a techniky jazdy, brzdenie a brzdné vzdialenosti. Zásady prejazdu v zákrute. Prekážky tvoria dopravné kužele. Kurzy sa skladajú z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Výcvik prebieha štandardne formou jednodenných kurzov. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo. Podmienky Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B. Podmienkou je vlastnenie vodičského preukazu kratšie ako 1 rok. Počet osôb Poukaz je určený pre 1 osobu. Kuru sa zúčastní skupina maximálne 8 osôb. Čas Cca 3 hodiny. Teoretická časť trvá 1 hodinu a praktická časť 2 hodiny. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok 60 EUR + 10 EUR za pohonné hmoty. V Pachfurthe sú Vám k dispozícii slovenskí inštruktori a na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.

  obchody: 1iné varianty: 1
  138,90 €
  Bodyzorbing

  Bodyzorbing

  Program Bodyzorbing je nový variat zorbingu, pri ktorom nepotrebujete kopec. Navlečiete na seba veľkú nafukovaciu guľu a zábava sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú. Môžete skákať, gúľať sa alebo súťažiť, kto z dvojice sa udrží dlhšie na nohách. Uvidíte, že bodyzorbing je väčšia zábava ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podmienky Vhodné pre osoby s dobrým zdravotným stavom. Počasie Bodyzorbing sa nekoná za silného vetra, v daždi ani za snehových zrážok. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Zážitok je určený pre maximálne 2 osoby. Diváci Diváci sú vítaní a môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné športové oblečenie, Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť K dispozícii sú 2 kusy bodyzorbu. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

  obchody: 1iné varianty: 1
  120,00 €
  Kurzy-licenia

  Kurzy líčenia

  Program K dispozícii budete mať všetky pomôcky potrebné na zvládnutie líčenia (štetce, hubky, kozmetické produkty) a produkty dekoratívnej kozmetiky od rôznych výrobcov, aby ste mali možnosť porovnať kvalitu, prevedenie, konzistenciu, odtiene a zistili čo najviac vyhovuje Vášmu štýlu líčenia. V rámci kurzu budete mať zabezpečený aj pitný režim (minerálka, káva, čaj). Môžete si priniesť produkty, ktoré aktuálne používate na konzultáciu o vhodnosti používania. Budete tak mať poriadok aj vo Vašej dekoratívnej kozmetike. Počas celého kurzu sme pripravení zodpovedať Vaše otázky z oblasti líčenia. Po kurze si odnesiete okrem nových vedomostí aj podrobný popis použitých líčidiel a ich odtieňov a náčrt kam nanášať správne jednotlivé líčidlá. Podrobný obsah kurzu: - starostlivosť o pleť - príprava pleti pred líčením - prehľad pomôcok na líčenie - prehľad dekoratívnej kozmetiky - korektory a korekčné bázy pre zakrytie nedokonalostí pleti - výber a nanášanie make-upu - fixácia púdrom - výber a správne zladenie očných tieňov - použitie ceruziek na oči a očných liniek - postup aplikácie očných tieňov - nanesenie riasenky, rôzne postupy - úprava tvaru obočia a jeho farebné doladenie - vhodný odtieň líčok a ich umiestnenie vzhľadom k typu tváre - líčenie pier, nanášanie kontúrovacej ceruzky, rúžu a lesku - rekapitulácia použitých techník líčenia, zápis použitých líčidiel a náčrt ich vhodného umiestnenia - konzultácia k Vami prineseným líčidlám Špecifikácia Kurz obsahuje základy líčenia, od výberu make-upu až po nanášanie očných tieňov. Je to rýchlokurz zvládnutia základných techník vhodných pre podčiarknutie Vašich najzaujímavejších čŕt. Vhodný ako tréning na denné líčenie a jednoduchú úpravu vzhľadu. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka trvania kurzu je 90 minút. Počet účastníkov Pre 1 osobu. Diváci Kurz je určený len pre obdarovanú. Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

  obchody: 1iné varianty: 1
  37,00 €
  facebook
  sutaz
  suťaže