Moderná dvojfunkčná nádrž Natura Sahara

Moderná dvojfunkčná
Vypredané

Moderná dvojfunkčná nádrž na vodu s kvetináčom Natura SaharaZáhradná dvojfunkčná nádrž na zachytávanie a ďalšie využitie dažďovej vody s praktickým kvetináčom na výsadbu kvetov. Kvetináč je možné vybrať pre prípad čistenia alebo sadenia.V dolnej časti nádrže je predpripravený otvor so závitom na kohútik.V prípade mrazivého ...Viac

od 381,40 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Moderná dvojfunkčná nádrž Natura Sahara


Mapa predajcov - Moderná dvojfunkčná nádrž Natura Sahara

Špecifíkacia - Moderná dvojfunkčná nádrž Natura Sahara

Moderná dvojfunkčná nádrž na vodu s kvetináčom Natura SaharaZáhradná dvojfunkčná nádrž na zachytávanie a ďalšie využitie dažďovej vody s praktickým kvetináčom na výsadbu kvetov. Kvetináč je možné vybrať pre prípad čistenia alebo sadenia.V dolnej časti nádrže je predpripravený otvor so závitom na kohútik.V prípade mrazivého počasia je potrebné nádrž vypustiť pomocou na to určeného otvoru. Štruktúrovaná povrchová úprava je odolná proti UV žiareniu a vplyvu počasia.Nádrž na vodu má objem 350L a rozmery:max. priemer 62cmvýška 150cmhmotnosť 15kgKód 326152

Súhrn

značkaGARANTIA

Recenzie - Moderná dvojfunkčná nádrž Natura SaharaRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Moderná dvojfunkčná nádrž Natura Sahara

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Plastove-nadrze-PA-750

  Plastové nadrže PA 750

  Plastová nádrž o objeme 750 l, Váha 20kg, priemer 1060mm, výška 1000mm. PLASTO sú nádrže z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 200 do 5000 l.Tieto nádrže sú k dispozícii v niekoľkých rôznych sériach ,navrhnutých k uspokojeniu všetkých požiadavkov na inštaláciu v moderných rozvodoch vody, pre skladovanie potravinárskych kvapalín aj chemických kvapalín a rade kvapalných palív. PREDNOSTI NÁDRŽÍ PLASTO: Z d r a v o t n á n e z á v a d n o s ť: Polyetylén LHDPE vyhovuje zdravotným predpisom na celom svete,vrátane naposledy vydaných európskych noriem,týkajúcich sa zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Prevádzková teplota nádrží sa pohybuje v rozmedzí -70°C až +90°C. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  324,00 €
  Plastove-nadrze-PA-2000

  Plastové nadrže PA 2000

  Plastová nádrž o objeme 2 000 l, Váha 40kg, priemer 1450mm, výška 1400mm. PLASTO sú nádrže z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 200 do 5000 l.Tieto nádrže sú k dispozícii v niekoľkých rôznych sériach ,navrhnutých k uspokojeniu všetkých požiadavkov na inštaláciu v moderných rozvodoch vody, pre skladovanie potravinárskych kvapalín aj chemických kvapalín a rade kvapalných palív. PREDNOSTI NÁDRŽÍ PLASTO: Z d r a v o t n á n e z á v a d n o s ť: Polyetylén LHDPE vyhovuje zdravotným predpisom na celom svete,vrátane naposledy vydaných európskych noriem,týkajúcich sa zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Prevádzková teplota nádrží sa pohybuje v rozmedzí -70°C až +90°C. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  550,00 €
  Plastove-nadrze-PA-1500

  Plastové nadrže PA 1500

  Plastová nádrž o objeme 1500 l, Váha 32kg, priemer 1300mm, výška 1300mm. PLASTO sú nádrže z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 200 do 5000 l.Tieto nádrže sú k dispozícii v niekoľkých rôznych sériach ,navrhnutých k uspokojeniu všetkých požiadavkov na inštaláciu v moderných rozvodoch vody, pre skladovanie potravinárskych kvapalín aj chemických kvapalín a rade kvapalných palív. PREDNOSTI NÁDRŽÍ PLASTO: Z d r a v o t n á n e z á v a d n o s ť: Polyetylén LHDPE vyhovuje zdravotným predpisom na celom svete,vrátane naposledy vydaných európskych noriem,týkajúcich sa zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Prevádzková teplota nádrží sa pohybuje v rozmedzí -70°C až +90°C. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  460,00 €
  Plastova-nadrz-CB-300

  Plastová nadrž CB - 300

  Plastová nádrž o objeme 300 l, Váha 13,5kg, priemer kontr.otvoru 200mm, výška 655mm, dlžka 800mm PLASTO sú nádrže z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 200 do 5000 l.Tieto nádrže sú k dispozícii v niekoľkých rôznych sériach ,navrhnutých k uspokojeniu všetkých požiadavkov na inštaláciu v moderných rozvodoch vody, pre skladovanie potravinárskych kvapalín aj chemických kvapalín a rade kvapalných palív. PREDNOSTI NÁDRŽÍ PLASTO: Z d r a v o t n á n e z á v a d n o s ť: Polyetylén LHDPE vyhovuje zdravotným predpisom na celom svete,vrátane naposledy vydaných európskych noriem,týkajúcich sa zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Prevádzková teplota nádrží sa pohybuje v rozmedzí -70°C až +90°C. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  169,00 €
  Plastova-nadrz-CP-500

  Plastová nádrž CP - 500

  Dopravné náklady individuálne. Plastová nádrž o objeme 500 l, hmotnosť - 24kg, šírka - 700mm, dlžka - 840mm, výška 1060mm kontolný otvor 300mm PLASTO nádrž je z vysokotlakového lineárneho polyetylénu s objemom od 100 do 20000 l. Sú vhodné ako zásobníky pitnej a úžitkovej vody v rozsahu teplôt do 60 C. Neprepúšťajú UV žiarenie, vďaka čomu sa v nich netvoria riasy. Je vhodná ako povrchový beztlakový zásobník . Možnosť dodať plastové prechodky od 3/4" do 2" a plavákový spínač. zdravotnej nezávadnosti. T r v a n l i v o s ť: Nádrže PLASTO sú odolné voči korózii, ultrafialovým lúčom ,vďaka čomu na nich nedochádza k rastu buriny. Rotačná prášková technológia umožňuje monolitnú štruktúru bez zvarov, spojov alebo oslabených miest.Hrúbka stien nádob PLASTO je navrhnutá tak,aby bola zaručená odolnosť voči nárazom,deformáciám a starnutiu materiálu. V š e s t r a n n o s ť p o u ž i t i a: Nádrže PLASTO umožňujú ľahko vyvŕtať dodatočné otvory v miestach, odlišných od štandardne dodávaných nádrží. Ďalšou výhodou je nízka hmotnosť ,ktorá uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  323,00 €
  Sud-na-dazdovu-vodu-Canyon-310L-nadoba-na-vodu

  Sud na dažďovú vodu Canyon 310L nádoba na vodu

  Plastový sud na dažďovú vodu s motívom mramoru. Objem suda je 310L. Nadrozmerná zásielka, je nutné zvoliť prepravu Toptrans.

  obchody: 1iné varianty: 1
  67,00 €
  Pozinkovana-nadrz-na-vodu-750l-Aquatrading-750-V-valcova

  Pozinkovaná nádrž na vodu 750l Aquatrading 750/V valcová

  Pozinkovaná nádrž na vodu 750l Aquatrading 750/V valcová, vysoká odolnosť voči korozii.

  obchody: 1iné varianty: 1
  381,00 €
  Pozinkovana-nadrz-na-vodu-750l-Aquatrading-750-H-valcova

  Pozinkovaná nádrž na vodu 750l Aquatrading 750/H valcová

  Pozinkovaná nádrž na vodu 750l Aquatrading 750/H valcová, bez obsahu nebezpečných látok.

  obchody: 1iné varianty: 1
  381,00 €
  Pozinkovana-nadrz-na-vodu-500l-Aquatrading-500-V2-valcova

  Pozinkovaná nádrž na vodu 500l Aquatrading 500/V2 valcová

  Pozinkovaná nádrž na vodu 500l Aquatrading 500/V2 valcová, vhodná na pitnú vodu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  275,00 €
  facebook
  sutaz
  suťaže