TomTom Trucker 5000

TomTom Trucker 5000

Nová navigace pro nákladní automobil se širokoúhlým 5'' displejem disponuje nejen službou tomtom traffic po celém světě na 1 rok zdarma, ale i mapovým pokrytím celého světa s doživotní aktualizací zdarma.

od 355,00 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - TomTom Trucker 5000


TomTom Trucker 5000
skladom

355,00 €

TomTom Trucker 5000
do 2 dní

355,00 €

Mapa predajcov - TomTom Trucker 5000

Špecifíkacia - TomTom Trucker 5000

Nová navigace pro nákladní automobil se širokoúhlým 5 displejem disponuje nejen službou tomtom traffic po celém světě na 1 rok zdarma, ale i mapovým pokrytím celého světa s doživotní aktualizací zdarma.

Súhrn

značkaTomTom

Recenzie - TomTom Trucker 5000Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - TomTom Trucker 5000

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  TomTom-Trucker-5000

  TomTom Trucker 5000

  Nová navigace pro nákladní automobil se širokoúhlým 5'' displejem disponuje nejen službou tomtom traffic po celém světě na 1 rok zdarma, ale i mapovým pokrytím celého světa s doživotní aktualizací zdarma.

  obchody: 2iné varianty: 1
  355,00 €
  Garmin-Camper-760LMT-D

  Garmin Camper 760LMT-D

  Užite si slobodu cestovania na otvorenej ceste s pohodlným a komfortným priateľským sprievodcom. Camper 760LMT-D ponúka pohodlnú a prehľadnú funkciu "Plánovač trasy" a špecializované kempingové funkcie, vrátane 7" displeja a hlasom aktivovanej navigácie. S predinštalovanými podrobnými mapami celej Európy, vytvára Camper 760LMT-D vlastné cesty na základe veľkosti a hmotnosti vášho karavanu. Rozšírený asistent jazdnými pruhmi s hlasovými výzvami označuje jazdný pruh, ktorým sa máze vydať pri ďalšej odbočke. Camper 760LMT-D zahŕňa adresár európskych karavanových parkov, kempov a služieb, vrátane opráv a miest s uprednostňovaným vybavením. Použite aplikáciu Smartphone Link pre prístup k poveternostným radarom a ďalším živým službám ako napríklad aktuálne dopravné infomácie.   Smartphone Link je nová technológia, prostredníctvom ktorej je možné prijímať aktuálne informácie o doprave a počasí po pripojení kompatibilného smartfónu cez dáta mobilných operátorov. Napájanie je zabezpečené nabíjateľným lítium - iónovým akumulátorom s výdržou až do 1,5 hodiny. Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou HotFix® máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji. Camper 760 je vybavený slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná veľkosť je 16GB micro SDHC. Stačí zapnúť Bluetooth a spárovať so smartfónom a z navigácie je razom "hands-free" sada, prípadne viete kontrolovať svoju jazdu a vozidlo prostredníctvom snímača ecoRoute™ HD. Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe NT obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných. Bezplatná aktualizácia máp počas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express. Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. Camper 760 je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty. Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body,

  obchody: 6iné varianty: 1
  359,19 €
  Garmin-nuviCam-LMT-Lifetime

  Garmin nüviCam LMT Lifetime

  NüviCam ™ je prémiové navigačné zariadenie s 6" kapacitným displejom, zabudovanou nahrávacou kamerou a funkciami, ktoré zvyšujú opatrnosť vodiča. Integrovaná kamera plynulo zaznamenáva vašu jazdu a automaticky ukladá súbory pri náraze. GPS zaznamenáva, kedy a kde došlo k udalosti. Funkcia Upozornenie na kolíziu pred vami varuje, ak idete príliš blízko k vozidlu pred Vami. Funkcia Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu zase varuje, v prípade ak neúmyselne opustíte jazdný pruh napríklad do protismeru. Navyše s funkciou Garmin Real Vision™ zobrazuje reálny pohľad kamery, keď sa blížite k cieľovej destinácii. Spomenúť treba aj ďalšie funkcie a technológie, ktoré prispievaju k bezpečnosti a to napríklad bezdrôtovú technológiu Bluetooh pre použitie navigácie ako Hands Free sady po spojení s kompatibilným telefónomsmartfónom alebo ovládanie navigácie hlasovými príkazmi. Samozrejmosťou je detailná mapa Európy s doživotnou aktualizáciou a doživotným príjmom dopravných správ cez RDS-TMC a Smartphone Link. Tento prémiový model tiež prináša komfortný, aktívny a napájaný magnetický držiak. Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre".

  obchody: 9iné varianty: 1
  356,16 €
  Garmin-nuvi-68LMT-Lifetime

  Garmin nüvi 68LMT Lifetime

  Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre".

  obchody: 1iné varianty: 1
  218,00 €
  Garmin-nuvi-67LMT-CE-Lifetime

  Garmin nüvi 67LMT CE Lifetime

  Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre".

  obchody: 3iné varianty: 1
  174,28 €
  Garmin-nuvi-58LMT-Lifetime

  Garmin nüvi 58LMT Lifetime

  Bližšie informácie a špecifikácie nájdete v záložke "Parametre".

  obchody: 2iné varianty: 1
  178,00 €
  TomTom-Trucker-6000

  TomTom Trucker 6000

  Choďte po správnej cestePrispôsobené trasy pre konkrétny typ, veľkosť, váhu, náklad a rýchlosť vášho vozidla. Majte prehľad o čase príchodu.Získajte realistický očakávaný čas príchodu vychádzajúci z profilu vášho vozidla a na základe dopravných informácií v reálnom čase. Majte prehľad o doprave a rýchlostných radaroch na trase. Zobrazte si na paneli trasy informácie o dopravných zápchach a upozornenie na rýchlostné radary aby ste mohli včas spomaliť. Použite vždy tú najnovšiu mapu pre nákladné vozidlá. Vyhnite sa zbytočným prekvapeniam - obdržíte zdarma aktualizovanú mapu štyrikrát ročne. Hlavné vlastnosti- Doživotné mapy pre nákladné autá - Jazdite vždy s najnovšou mapou pre nákladné autá, bez príplatku.- Plánovanie trás pre nákladné autá - Trasy určené pre nákladné vozidlá v závislosti na rozmeroch, hmotnosti, náklade a rýchlosti.- Služba TomTom Traffic na 1 rok - Získavajte informácie zo služby TomTom Traffic v Európe s neobmedzenými dátami a roamingom na 1 rok, bez príplatku. Potom je možné službu TomTom Traffic zakúpiť na stránkach tomtom.com.- Plne interaktívna 6" obrazovka - Zväčšujte, zmenšujte a posúvajte interaktívnu mapu a objavujte svet okolo vás.- Držiak Click & Go - Jedinečný magnetický držiak uľahčuje vkladanie a vyberanie zariadenia.Funkcie- Služba Rýchlostné radary TomTom na 1 rok - Jazdite s upozorneniami na rýchlostné radary v 36 krajinách Európy po dobu 1 roka. Potom je možné službu Rýchlostné radary TomTom zakúpiť na stránkach tomtom.com. Vo Francúzsku táto služba zahŕňa len upozornenie na nebezpečné zóny.- Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi - Prehľadné zobrazenie správneho jazdného pruhu na hlavných križovatkách.- BZ od komunity - Jednoducho si do zariadenia nahrajte svoje obľúbené BZ.- Speak & Go - Zariadenie možno ovládať aj hlasom.- Rýchle hľadanie - Nájdite svoj cieľ rýchlejšie na základe výsledkov intuitívneho vyhľadávania. Funkcia Rýchle hľadanie začína vyhľadávať váš cieľ, hneď ako začnete písať.- Kliknúť a ísť - Stačí poklepať svoj obľúbený cieľ a môžete vyraziť.- Online vyhľadávanie - Vyhľadávajte online a získajte ešte viac bodov záujmu.- Panel trasy - Prehľadné a rýchle zobrazenie základných informácií o doprave a ceste.- 3D mapy - Zobrazte si budovy a orientačné body v úžasnom 3D a budete vždy presne vedieť, kde ste.- Hovorené názvy ulíc - Hlasové pokyny teraz zahŕňajú aj názvy ulíc a umožňujú sústrediť sa plne na riadenie, aby ste s istotou poznali správnu odbočku.- Aktualizácia zadarmo - Získajte nové inovatívne funkcie prostredníctvom pravidelných aktualizácií.- TomTom MyDrive - Používajte aplikáciu MyDrive na smartphone, tablete alebo počítači k jednoduchému odosielanie cieľov do zariadenia TomTom Trucker 6000.- Moje miesta - Prezrite si svoje obľúbené miesta na mape.- Moje trasy - Ukladajte si obľúbené trasy do svojho zariadenia. Pokrytie službou TomTom TrafficAD, AT, BE, CH, CZ, DE

  obchody: 2iné varianty: 1
  346,00 €
  Garmin-nuvi-57LMT-CE-Lifetime

  Garmin nüvi 57LMT CE Lifetime

  Garmin nüvi 57LMT CE Lifetime

  obchody: 1iné varianty: 1
  159,00 €
  Garmin-nuvi-57LM-CE-Lifetime

  Garmin nüvi 57LM CE Lifetime

  Garmin nüvi 57LM CE Lifetime

  obchody: 2iné varianty: 1
  139,00 €
  facebook
  sutaz
  suťaže