Súťaž o KABELKU podľa VLASTNÉHO VÝBERU s eshopom www.avous.sk

Napíšte názov kabelky z kategórie Kabelky z eko-kože, ktorú by ste si želali, lajknite facebook stránku avous.sk a výhra môže byť Vaša!

 

Podmienky Valentínskej súťaže:

Napíšte názov kabelky z kategórie Kabelky z eko-kože
na www.avous.sk, ktorú by ste si želali vyhrať. Kabelky nájdete tu: http://www.avous.sk/kabelky-z-eko-koze/ - all - NA VÝBER VIAC AKO 150 DRUHOV!

    +

Like facebookovej stránky avous.sk:  https://www.facebook.com/avous.sk (nutné pre overenie výhercu)

 

Odpovedať môžete formou odpovede na email info@pesiazona.sk alebo prestredníctvom komentára obrázku súťaže na https://www.facebook.com/Pesiazona.sk1 

 

Súťaž trvá do polnoci 14.2.2015. Nasledujúci deň vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa od eshopu www.avous.sk kabelku z kategórie Kabelky z eko-kože na www.avous.sk, ktorú vložil do komentára obrázku súťaže alebo zaslal emailom na info@pesiazona.sk.

 

avous.sk ONLINE MÓDA PRE VÁS


Náš internetový obchod Vám ponúka najväčší výber sortimentu štýlovej dámskej módy široko-ďaleko. Široké spektrum šiat rôznych druhov ako večerné šaty, šaty na párty, šaty na spoločenskú udalosť, krátke a dlhé šaty. Ďalej výber blúzok s krátkym a dlhým rukávom, košiel s krátkym a dlhým rukávom s originálne prevedeným strihom golieru tiež nesklame. Legíny na každú príležitosť a nohavice na každú postavu ako skvelá súčasť kostýmov od širších po cigaretový strih, ktoré môžete doladiť tým správnym sakom. Žiadnej žene nesmie chýbať štýlová sukňa či už je to sukňa nad kolená, sukňa pod kolená, s volánmi, do pása, áčková, pepulum, minisukňa... Výber je naozaj široký. K správne zvolenému outfitu je ale vždy potreba verného spoločníka a pomocníka - kabelky alebo tašky. My pre Vás ponúkame viac ako 500 druhov kabeliek a tašiek, kožených alebo vyrobených z eko-kože na každú príležitosť - kabelky cez plece, cez rameno, párty kabelky, spoločenské kabelky, kabelky do ruky, listovky, tašky na notebook, aktovky a kufríky... Výber je len na Vás.Výhercom súťaže o kabelku podľa vlastného výberu s eshopom www.avous.sk sa stávaja:

Kristína Jurigová

 
Prihlás sa na odber noviniek a neujde ti ani jedna súťaž

facebook
facebook
sutaz
suťaže