Súťaž o stabilizované kvetySúťaž o stabilizované kvety s internetových obchodom www.stabilizovanekvety.sk ! Od 31.01.2014 do 10.02.2014 , kedy o 12-tej hodine vylosujeme dvoch výhercov večnej ruže a dekorácie zo stabilizovanej ruže, ktoré vám vďaka procesu stabilizácie vydržia bez vody čerstvé viac ako 2 roky.

Sponzor súťaže je e-shop plný krásnych kvetov, kde každý nájde ten najkrajší darček alebo aranžmá na všetky príležitosti – www.stabilizovanekvety.sk .

Súťaž prebieha na facebook stránke: www.facebook.com/Pesiazona.sk1

V súťaži odmeníme dvoch výhercov. Jeden súťažiaci vyhrá zastabilizovanú ružu – živú ružu, ktorá vďaka stabilizácii vydrží krásna a čerstvá 2 roky BEZ VODY !

Podmienky súťaže pre prvého výhercu:

Like stránky: https://www.facebook.com/stabilizovanekvety.sk?fref=ts

Druhý výherca vyhrá dekoráciu z večnej ruže, ktorá vydrží krásna a čerstvá viac ako 2 roky aj bez vody.

Podmienky súťaže pre druhého výhercu:
Like stránky: https://www.facebook.com/stabilizovanekvety.sk?fref=ts

Pozvanie čo najväčšieho počtu svojich priateľov na FB stránku Stabilizovanekvety.
(printscreen obrazovky s počtom svojich priateľov, ktorý fandia Stabilizovaným kvetom posielajte na pesiazona@pesiazona.sk alebo internou poštou na našej Fb stránke.
Druhú výhru vyhráva fanúšik s najväčším počtom priateľov fandiacich Fb stránke Stabilizovanekvety!

A samozrejme, súťaž platí len pre fanúšikov stránky www.facebook.com/Pesiazona.sk1 (nutné pre overenie výhercu).Táto súťaž bola už vyhodnotená.

1. výherca je Marián a Mária Teplanoví

2 výherca dekorácie je Milan Štefan

Nezabúdajte sa zapojiť aj do ostatných súťaží portálu PesiaZona.sk!Prihlás sa na odber noviniek a neujde ti ani jedna súťaž

facebook
facebook
sutaz
suťaže