F.A.Q. pre obchody
Platený alebo neplatený program?

Na pesiazona.sk máte možnosť bezplatnej registrácie vášho e-shopu a BEZPLATNÉ zaradenie vašich produktov do databázy. Za poskytnutie tejto služby a vytvorenie vášho ďalšieho predajného kanála uvítame vloženie nášho bannera/spätného odkazu na Vašu stránku. Stiahnuť si ho môžete TU. Pri tomto bezplatnom programe sa Vaše výrobky zobrazia iba vo fulltexte (vyhľadávacom okne) , nie v samotnej kategórii. Oveľa viac zákazníkov môžete získať pri niektorom z platených PPC programov (BASIC alebo VIP), kedy sa bude Váš tovar zobrazovať aj v príslušnej kategórii a vaše ceny sú dostupné pre porovnanie s ostatnými obchodmi. Navyše môžete byť vďaka platenému programu tiež farebne odlíšený alebo dokonca na zvýhodnenej pozícii oprati ostatným eshopom v porovnávači. Špecifikáciu PPC programov nájdete TU.
Platený program si môžete objednať na pesiazona@pesiazona.sk a vo vašej administrácii po prihlásení budete vždy aktuálne vidieť, v ktorom programe sa nachádzate.

Ako dosiahnem, aby boli všetky moje produkty zaradené do kategórií?

V prvom rade je potrebné aktivovať si jeden z PPC programov BASIC alebo VIP. Potom rýchlosť zaradenia produktov do kategórií závisí od kvality spracovania XML súboru a uvedenie všetkých dôležitých položiek v XML feede. Ostatné dôležité informácie ohľadom špecifikácie XML feedu nájdete TU. Optimalizáciu feedu nepodceňujte!Ako sa dostať medzi zvýraznené obchody v porovnávacom okne?

Farebné odlíšenie svojho obchodu v porovnaní s konkurenciou získate pri aktivovaní PPC služby BASIC a zvýodnenú pozíciu pri aktivovaní PPC služby VIP, ktorá Vám zabepečí, že budete v samostatnom boxe kvalitných obchodov. Zároveň však musíte mať výbornú cenu produktov a najmä dobrú dostupnosť produktov a kvalitný XML feed.Môžem zaregistrovať pod jeden login/nick viac obchodov?

Áno. Pod svoje prihlasovacie meno môžete pridať ľubovoľný počet firiem a pod firmy neobmedzený počet e-shop alebo služieb.Ako veľké má byť logo obchodu?

Logo obchodu musí mať rozmer 150 x 70 pixelov. Logo musí byť vo formáte JPG.

facebook
sutaz
suťaže