Detská strava

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
SUNARKA-DOBRU-NOC-MULTICEREALNA-2X250ML-TEKUTA-MLIECNA-KASA

SUNARKA DOBRÚ NOC MULTICEREÁLNA 2X250ML TEKUTÁ MLIEČNA KAŠA

Ovocný príkrm je prirodzene bezlepkový a je vhodný aj pre deti ohrozené alergiami. Tento príkrm je bez prídavku cukrov. Je obohatený o vitamín C, má znížený obsah ovocných kyselín, nedochádza teda k prekysel

obchody: 2iné varianty: 3
1,07 €
HAMI-PRVA-LYZICKA-MRKVA-125G

HAMI PRVÁ LYŽIČKA MRKVA 125G

Pre tých najmenších vo veku od ukončeného 4. mesiaca, ako prvý príkrm najlepšie vyhovuje jemné pyré z jednodruhovej zeleniny.

obchody: 2iné varianty: 1
1,12 €
SUNAREK-zeleninovy-prikrm-kukurica-so-zemiakmi-135g

SUNÁREK zeleninový príkrm - kukurica so zemiakmi 135g

Zeleninový príkrm Sunárek kukurica so zemiakmi   Obsahuje len čisto prírodné zložky, veľa vitamínov a ďalších dôležitých prvkov, ktoré prispievajú k zdravému vývoju a sile vášho dieťaťa. Príkrm je určený pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca. Kukurica (65%), voda, zemiaky (12,5%), rastlinný olej repkový.

obchody: 1iné varianty: 1
0,79 €
HAMI-JEDLO-MRKVA-ZEMIAKY-TELACIE-125G

HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, TEĽACIE 125G

-

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HAMI-JEDLO-ZELENINA-KRALIK-125G

HAMI JEDLO ZELENINA KRÁLIK 125G

Medzi 4. až 6. mesiacom sa zaradia do jedálnička vášho dieťatka ďalšie druhy zeleniny.

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HAMI-JEDLO-ZELENINA-KURA-125G

HAMI JEDLO ZELENINA KURA 125G

od 4. mesiaca, nové druhy zeleniny pridávajte postupne vždy až po niekoľkých dňoch.

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HAMI-JEDLO-MRKVA-ZEMIAKY-HOVaDZIE-MaSO-125G

HAMI JEDLO MRKVA, ZEMIAKY, HOVäDZIE MäSO 125G

Po zavedení jednodruhových príkrmov a bieleho mäsa zaraďte do jedálnička dieťaťa ďalšie druhy zeleniny a mäsa.

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HAMI-JEDLO-ZELENINA-MRKVA-JAHNA-125G

HAMI JEDLO ZELENINA MRKVA JAHŇA 125G

Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, aromatické zložky.od 5. mesiaca

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HIPP-BIO-MLIECNA-KASA-BANAN-A-BROSKYNA-250G

HIPP BIO MLIEČNA KAŠA BANÁN A BROSKYŇA 250G

Detské menu HiPP má hrubú štruktúru a nájdeme v ňom veľké pevné kúsky ako v rade Junior menu a Detské menu v menších gramážach 220 g a 250 g. Ide o prechodnú fázu, ako

obchody: 1iné varianty: 2
1,12 €
HIPP-OBLATKY-PLNENE-NAPLN-BANAN-JABLKO-23G

HIPP OBLÁTKY PLNENÉ NÁPLŇ BANÁN+JABLKO 23G

Ovocné tyčinky sú vhodné pre deti od ukončeného 1. roku. Sú bez prídavku cukru a sú ideálne ako detská desiata.

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
HAMI-JEDLO-ZELENINA-S-MORCACIM-MaSOM-125G

HAMI JEDLO ZELENINA S MORČACÍM MäSOM 125G

Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky v každom recepte je vhodná kombinácia pre správny jedálniček

obchody: 1iné varianty: 1
1,12 €
SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-zemiaky-s-mrkvickou-a-kralikom-190g

SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm zemiaky s mrkvičkou a králikom 190g

SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm zemiaky s mrkvičkou a králikom Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: zemiakové pyré (32% hm.) (voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselín), karotka (32% hm), voda, králičie mäso (6% hm.), zemiakový škrob, rastlinný olej, bylinky (pažítka, kôpor).   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

obchody: 1iné varianty: 1
1,15 €
SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-sunka-so-zemiakmi-a-zeleninou-190g

SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm šunka so zemiakmi a zeleninou 190g

SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm šunka so zemiakmi a zeleninou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, zemiakové pyré (25% hm.) (Voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono-a diglyceridy mastných kyselín), mrkva (15% hm.), bravčová šunka (10% hm.), hrášok (6% hm.), zemiakový škrob, paradajkový pretlak, rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

obchody: 1iné varianty: 1
1,15 €
SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-telacie-maso-so-zeleninou-190g

SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm teľacie mäso so zeleninou 190g

SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm teľacie mäso so zeleninou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 5. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, zemiakové pyré (28% hm.) (voda, sušené zemiakové vločky, emulgátor: mono-a diglyceridy mastných kyselín), mrkva (15% hm.), teľacie mäso (10% hm.), zemiakový škrob, rastlinný olej, paradajkový pretlak.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

obchody: 1iné varianty: 1
1,15 €
SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-ryza-s-mrkvou-a-hovadzim-masom-190g

SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm ryža s mrkvou a hovädzím mäsom 190g

SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm ryža s mrkvou a hovädzím mäsom Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, karotka (26% hm.), ryža (13,6% hm.), hovädzie mäso (8% hm.), ryžová múka (1,5% hm.), rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

obchody: 1iné varianty: 1
1,15 €
SUNAREK-Masovozeleninovy-prikrm-morcacie-maso-s-mrkvou-a-ryzou-190g

SUNÁREK Mäsovozeleninový príkrm morčacie mäso s mrkvou a ryžou 190g

SUNÁREK z našej záhradky mäsovozeleninový príkrm morčacie mäso s mrkvou a ryžou Sterilizovaný mäsovo-zeleninový príkrm Sunárek je vhodný pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku. Príkrm Sunárek z našej záhradky predstavuje pre dojčatá vyvážené hlavné jedlo, pripravené z vysoko kvalitného, starostlivo vybraného a kontrolovaného mäsa a zeleniny. - vyvážené zloženie - zo starostlivo vybraných surovín - bez konzervantov a farbív - bez prídavku soli - s vlákninou - bez lepku   Zloženie: voda, mrkvu (25,5% hm.), morčacie mäso (15% hm.), ryža a ryžová múka (9% hm.), paradajkový pretlak, rastlinný olej.   Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Odobrané množstvo alebo celý obsah aj s pohárom bez viečka ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Nevarte! Po ohriatí dôkladne premiešajte, aby bol zaistený rovnomerný ohrev príkrmu. Pred podaním nezabudnite skontrolovať teplotu príkrmu. Príkrm nesoľte.

obchody: 1iné varianty: 1
1,15 €
facebook
sutaz
suťaže