Intímna hygiena

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Dr-Muller-Tea-Tree-Oil-vaginalni-gel-7x7-5-g

Dr. Muller Tea Tree Oil vaginální gel 7x7,5 g

Vaginální gel Tea Tree Oil pomáhá udržovat přirozené mikrobiální prostředí poševní sliznice, odstraňuje suchost a zachovává její přirozenou míru vlhkosti. Suchost vaginální sliznice může vést k nepříjemnému dráždění nebo dokonce ke vzniku infekce. Obsahuje 3% olej čajovníku australského.

obchody: 2iné varianty: 1
10,39 €
Beppy-comfort-tampons-wet-2-ks-3500003563

Beppy comfort tampons wet 2 ks - 3500003563

Tampóny Beppy sú určené pre použitie pri sexe behom menštruačného cyklu. Pohlavný styk sa tak stáva uvolneným a čistým pôžitkom bez obmedzení - žiadné strachy o postelné prádlo a matrac, alebo pred nevôlou partnera. Pri použití tampónu váš partner ani nezistí, že máte menštruáciu. Sex po celý mesiac! Môžete použiť aj pri saunovaní, pri športe alebo plávaní! Tampóny sú bez šnúrky, pohodlne sa zavádzajú, savosť nadpriemerná. Ľahko sa aj vyberajú pomocou dierky, ktorá je na každom tampóne. Každý tampón hygienicky zabalený. Obsah balenia: 2 ks.

obchody: 1iné varianty: 1
4,95 €
Soft-tampons-SPORT-SPA-10ks-3500003521

Soft tampons SPORT SPA 10ks - 3500003521

Tieto anatomicky tvarované tampóny sú určené pre zavedenie do pošvy behom menštruácie. Nebudú Vás obmedzovať pri žiadnej aktivite (šport, sauna,) Dokonca si môžete s nimi užívať sex v čistote a bez zábran.Teraz už nemusíte čakať, kedy Vám skončia vaše dni a môžete si užívať aj behom týchto dlhých pár dníKaždý jeden je sterilne balený. Majú úžasnú absorbčnú schopnosť.Tampóny firmy JOYDIVISION sú klinicky a dermatologicky testované.Balenie: 10 kusov

obchody: 1iné varianty: 1
9,95 €
Beppy-comfort-tampons-wet-8-ks-3500003512

Beppy comfort tampons wet 8 ks - 3500003512

Tampóny Beppy sú určené pre použitie pri sexe behom menštruačného cyklu. Pohlavný styk sa tak stáva uvolneným a čistým pôžitkom bez obmedzení - žiadné strachy o postelné prádlo a matrac, alebo pred nevôlou partnera. Pri použití tampónu váš partner ani nezistí, že máte menštruáciu. Sex po celý mesiac! Môžete použiť aj pri saunovaní, pri športe alebo plávaní! Tampóny sú bez šnúrky, pohodlne sa zavádzajú, savosť nadpriemerná. Ľahko sa aj vyberajú pomocou dierky, ktorá je na každom tampóne. Každý tampón hygienicky zabalený. Obsah balenia: 8 ks.

obchody: 1iné varianty: 1
12,60 €
Soft-tampons-SPORT-SPA-50ks-3100003894

Soft tampons SPORT SPA 50ks - 3100003894

Tieto anatomicky tvarované tampóny sú určené pre zavedenie do pošvy behom menštruácie. Nebudú Vás obmedzovať pri žiadnej aktivite (šport, sauna,) Dokonca si môžete s nimi užívať sex v čistote a bez zábran.Teraz už nemusíte čakať, kedy Vám skončia vaše dni a môžete si užívať aj behom týchto dlhých pár dníKaždý jeden je sterilne balený. Majú úžasnú absorbčnú schopnosť.Tampóny firmy JOYDIVISION sú klinicky a dermatologicky testované.Balenie: 50 kusov

obchody: 1iné varianty: 1
29,95 €
Chilly-Intimni-gel-Chilly-Intima-Fresh-200-ml

Chilly Intimní gel Chilly (Intima Fresh) 200 ml

Chilly Intimní gel Chilly (Intima Fresh) 200 ml. Dlouhotrvající svěžest díky přírodnímu mentholu! Intima Fresh gel je ideální pro období menstruačního cyklu, při sportu, při obtížných klimatických podmínkách, pro ženy trpící zvýšeným pocením a překvapivě je vhodný i pro muže!

obchody: 3iné varianty: 1
4,41 €
Chilly-Intimni-gel-Chilly-Intima-Antibacterial-200-ml

Chilly Intimní gel Chilly (Intima Antibacterial) 200 ml

Chilly Intimní gel Chilly (Intima Antibacterial) 200 ml. Intimní gel Intima Antibacterial je ideální pro ženy při zvýšeném riziku bakteriální infekce (při pohybu v bazénech, posilovnách, na dovolené apod.) a dále je velmi vhodný pro těhotné ženy a také během menstruačního cyklu.

obchody: 3iné varianty: 1
4,41 €
Bionic-Anion-vlozky-intimky

Bionic Anion - vložky intímky

1. Anióny najvyššej kvality na trhu Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam získali názov „vzdušné vitamíny" a „ element večnosti": posilňujú imunitný systém, pôsobia antibakteriálne a proti plesniam, vďaka čomu likvidujú nepríjemný zápach, znižujú stavy napätia, zlepšujú imunitný systém, obsahujú výnimočnú úroveň až 6100 aniónov na každý cm3 menštruačnej vložky a intímky.  2. Aktívny kyslík aktívny kyslík zvyšuje priepustnosť vzduchu cez menštruačnú vložku, zrýchľuje jeho cirkuláciu medzi intímnymi miestami a vonkajším povrchom, dodatočne zvyšuje výmenu kyslíka, likviduje škodlivé baktérie a udržiava čistotu intímneho okolia. 3. Dlhovlnné ultrafialové žiarenie FAR – IR Hlavným a najväčším prírodným zdrojom žiarenia FAR-IR je slnečná energia. Ak úroveň energie FAR-IR je dostatočne vysoká, organizmus sa cíti byť zdravý a viac odolný na patogénne vplyvy. zlepšuje stav krvi vďaka tomu, že ju čistí a zamedzuje zlepovaniu červených krviniek, zväčšuje nárast počtu buniek, syntézu DNA a syntézu bielkovín čo je potrebné pre regeneráciu a obnovu buniek. Osem ochranných vrstiev pre Tvoj maximálny komfort a zdravie Výrobky Bionic - Anion sa skladajú z ôsmich ochranných vrstiev, ktoré zabezpečujú pocit sviežosti, komfortu a bezpečia počas celého dňa.1. vrstva: Povrch z čistého hodvábu a mäkkej bavlny, ktorý umožňuje trojnásobne rýchlejšie vzstrebávanie ako u bežných vložiek.2. vrstva: Celosvetovo patentovaný vynález, vrstva s aktivátorom aniónov - obsahuje turmalín, germánium, anióny striebra, feromagnetický pásik. Prirodzené a bezpečné!3. vrstva: Priedušná vrstva, ktorá zabezpečuje odvádzanie vlhkosti.4. vrstva: Priedušná vrchná vrstva umožňujúca voľné prúdenie vzduchu.5. vrstva: Ľahko aplikovateľná celolepiaca plocha s ekologickým lepidlom. Osem výnimočných vlastností výrobkov Bionic Anion: pôsobia antibakteriálne pôsobia protizápalovo posilňujú imunitný systém majú liečebné vlastnosti zlepšujú látkovú výmenu likvidujú nepríjemný zápach udržiavajú pH vlastné pokožke normalizujú tlak Balenie obsahuje 30ks bavlnených aniónových  intímiek /zelené balenie/.Bionic Anion aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na každodenné použitie.

obchody: 2iné varianty: 1
5,50 €
Lactacyd-Femina-Vlhcene-obrusky-na-intimnu-hygienu-20ks

Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu 20ks

Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu 20ks   Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu   Jemné vlhčené obrúsky na intímnu hygienu obsahujú kyselinu mliečnu. Sú praktickým pomocníkom vhodným na použitie v priebehu celého dňa a v akejkoľvek situácii, ako je cestovanie, menštruácia, pred návštevou gynekológa, pohlavný styk alebo len pre príjemný pocit. Jednotlivo balené obrúsky môžu byť nevyhnutnou súčasťou vašej kabelky, no môžu sa stať aj bežným vybavením vašej kúpeľne, pretože ich kúpite aj vo výhodnom, znovu uzavierateľnom balení.   Dostať v ekonomickom balení po 20 ks.   Lactacyd Femina obrúsky sú určené pre všetky ženy, ktoré si chcú uchovať intímnu čistotu, ochranu i príjemný pocit po celý deň, napr. aj na cestách, po športe či po sexe. Sú vhodné aj pre nastávajúce mamičky alebo dámy po menopauze, ktoré potrebujú častejšiu starostlivosť.  

obchody: 1iné varianty: 1
1,79 €
NIVEA-Intimo-NATURAL-obrusky-na-intimnu-hygienu-20ks

NIVEA Intimo NATURAL, obrúsky na intímnu hygienu 20ks

Popis produktu NIVEA Intimo NATURAL, obrúsky na intímnu hygienu 20ks Jemná starostlivosť o intímné partie kedykoľvek a kdekoľvek. Obrúsky na intímnu hygienu NIVEA Intimo NATURAL obsahujú výťažky z harmančeka a kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou ženských intímnych partií a je nevyhnutná pre udržanie ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia ako u ostatných častí tela. Vďaka svojmu jemnému zloženiu dodajú príjemný pocit čistoty, sviežosti a zdravia. Pre okamžité použitie kdekoľvek a kedykoľvek. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií. Len na vonkajšie použitie i viackrát denne. Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené.

obchody: 1iné varianty: 1
2,40 €
CAREFREE-vlhcene-utierky-na-intimnu-hygienu-s-aloe-20ks

CAREFREE vlhčené utierky na intímnu hygienu s aloe 20ks

Popis produktu Hygienické vlhčené obrúsky pre intímne partie. Obrúsky sú prevenciou pred rôznymi baktériami, odstraňujú zápach a podráždenie, ktoré vzniká z mikroorganizmov, starajú sa o komfort a hygienu. Zvlhčujú kožu a pôsobia antibakteriálne. Obsahujú výťažky z aloe vera.

obchody: 1iné varianty: 1
2,56 €
CAREFREE-vlhcene-utierky-na-intimnu-hygienu-20ks

CAREFREE vlhčené utierky na intímnu hygienu 20ks

Popis produktu Hygienické vlhčené obrúsky pre intímne partie. Obrúsky sú prevenciou pred rôznymi baktériami, odstraňujú zápach a podráždenie, ktoré vzniká z mikroorganizmov, starajú sa o komfort a hygienu. Zvlhčujú kožu a pôsobia antibakteriálne.

obchody: 1iné varianty: 1
2,56 €
Lactacyd-Femina-Vlhcene-obrusky-pre-intimnu-hygienu-jednotlivo-balen

Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky pre intímnu hygienu - jednotlivo balené10ks

Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky pre intímnu hygienu - jednotlivo balené10ks   Lactacyd Femina Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu - jednotlivo balené   Jemné vlhčené obrúsky na intímnu hygienu obsahujú kyselinu mliečnu. Sú praktickým pomocníkom vhodným na použitie v priebehu celého dňa a v akejkoľvek situácii, ako je cestovanie, menštruácia, pred návštevou gynekológa, pohlavný styk alebo len pre príjemný pocit. Jednotlivo balené obrúsky môžu byť nevyhnutnou súčasťou vašej kabelky.   Dostať jednotlivo balené po 10 ks   Lactacyd Femina obrúsky sú určené pre všetky ženy, ktoré si chcú uchovať intímnu čistotu, ochranu i príjemný pocit po celý deň, napr. aj na cestách, po športe či po sexe. Sú vhodné aj pre nastávajúce mamičky alebo dámy po menopauze, ktoré potrebujú častejšiu starostlivosť.

obchody: 1iné varianty: 1
2,80 €
Pepino-Intimate-Emulsion-250-ml

Pepino Intimate Emulsion 250 ml

Jemný umývací gél šetrná starostlivosť o intímne časti Vášho tela. Nedráždi pokožku a je veľmi dobre znášanlivý. Obnovuje a udržuje prirodzene mierne kyslé prostredie intímnych oblastí ženského tela.

obchody: 1iné varianty: 1
2,99 €
NIVEA-INTIMO-SENSITIVE-250ML

NIVEA INTIMO SENSITIVE 250ML

Sprchová emulzia NIVEA Intimo SENSITIVE je vďaka svojmu extra jemnému zloženiu

obchody: 1iné varianty: 1
3,37 €
NIVEA-Intimo-DOUBLE-EFFECT-sprchova-emulzia-na-intimnu-hygienu-250ml

NIVEA Intimo DOUBLE EFFECT sprchová emulzia, na intímnu hygienu 250ml

Popis produktu NIVEA Intimo DOUBLE EFFECT sprchová emulzia, na intímnu hygienu 250ml Jemná starostlivosť a šetrné holenie intímnych partií. NIVEA Sprchová emulzia na intímnu hygienu 2 v 1 DOUBLE EFFECT jemne umýva intímne partie a vďaka avokádovému oleju umožňuje ich šetrné oholenie. Zároveň predchádza nežiaducemu podráždeniu po holení. Obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou intímnych partií a je nevyhnutná pre udržanie ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia než u ostatných častí tela. Jemné zloženie dodáva príjemný pocit čistoty a hebkosti po holení. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Vhodná na každodenné použitie. Gynekologicky a dermatologicky testované a schválené.

obchody: 1iné varianty: 1
3,68 €
  • 1
  • 2
  • 3
  • z 3 Choď
  • 1 .. 18 z 45 položiek

Poradíme Vám pri nakupovaní

facebook
sutaz
suťaže