Koreniny

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Sol-s-12-bylinkami-120g

Soľ s 12 bylinkami 120g

Soľ s 12 bylinkami vás odnesie do iného sveta plného pestrých vôní a príjemných chutí. Táto jemná, pestrá bylinná zmes je doplnená prírodnou morskou soľou. Zloženie: morská soľ, ligurček*, estragon*, oregano*, tymián*, bazalka*, rozmarín*, kôpor*, medovka*, rasca*, fenikel, aníz*, majorán*, droždie. *z ekologického poľnohospodárstva Skladovanie: skladovať v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
1,99 €
Zazvor-mlety-BIO-35g

Zázvor mletý BIO, 35g

So zázvorom zažijete vzrušujúce kulinárske cesty naprieč zemeguľou! Vďaka svojej všestrannosti je dobrou voľbou pre fanúšikov ázijskej kuchyne. Používa sa na dochutenie orientálnych špecialít, pečiva, .. Tip: čím dlhšie zázvor varíte, tým je ostrejší! Zloženie: zázvor mletý z ekologického poľnohospodárstva. Skladovanie: skladujte v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
1,99 €
Skorica-cela-BIO-6-ks

Škorica celá BIO, 6 ks

Tak to je niečo pre mlsné jazýčky! Škorica prebudí spomienky na detstvo... Využite neodolateľnú silu tohto korenia tiež na odvážnejšie jedlá - fascinujúci kulinársky zážitok. Tip: varte spolu s pokrmom, pred servírovaním vytiahnuť. Zloženie: škorica celá (kôra škoricovníka) z ekologického poľnohospodárstva. Skladovanie: skladujte v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
1,99 €
Cesnak-medvedi-BIO-18g

Cesnak medvedí BIO 18g

Cesnak medvedí má v podstate také vlastnosti ako cesnak kuchynský, len značne liečivejšie. Veľmi často je súčasťou jarných kúr, kedy prečisťujeme svoj organizmus. Používa sa v množstve na štipku noža na ochutenie pokrmov, polievok alebo na chlieb. Doplnok stravy, nie je určené pre malé deti. Zloženie: cesnak medvedí z ekologického poľnohospodárstva. Skladovanie: skladujte v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
2,00 €
Pernikove-korenie-BIO-40g

Perníkové korenie BIO, 40g

Perníkové korenie jednoducho patrí k Vianociam. Teplá korenistá aróma má ľahkú ostrosť. Okrem perníkov sa výborne hodí do vianočného pečiva, ovocných chlebíčkov, či rôznych koláčov.   Tip: Ak neviete, koľko by ste ho mali pridať do cesta, platí nasledujúce pravidlo: 5-8 gramov perníkového korenia na 1 kg múky.   Zloženie: škorica - Cejlon*, aníz*, klinček*, koriander*, kardamón*. *z ekologického poľnohospodárstva   Skladovanie: skladovať v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
2,20 €
CHlebove-korenie-BIO-50g

CHlebové korenie BIO, 50g

Vynikajúca zmes na ochutenie domáceho chleba a rôzneho pečiva.    Zloženie: rasca*, koriander*, fenikel*.    *z ekologického poľnohospodárstva  Skladovanie: skladovať v suchu a chlade.

obchody: 1iné varianty: 1
2,30 €
  • 1
  • z 1 Choď
  • 1 .. 6 z 6 položiek
facebook
sutaz
suťaže