Umelé vlasy

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Clipin-vlasy-vlnite-zazvorova-blond-stredna-blond

Clipin vlasy vlnité zázvorová blond-stredná blond

Clip in sada zo 100% ľudských vlnitých vlasov európskej kvality. Vlasy sú vlnité, dostupné v dĺžke 55cm. Set pozostáva z 8 pásov: 2x20cm (zadná časť hlavy - vrchná časť, 3 klipy) 2x15cm (zadná časť hlavy - spodná časť, 3 klipy) 2x10cm (boky, 2 klipy) 2x5cm (boky, 1 klip) Klipy sú kovové, so silikonovým pásikom proti zošmyknutiu. Počet klipov: 18. Doba potrebná na aplikovanie: 5 minút. Hmotnosť: 115 gramov. Vlasy možno farbiť, kulmovať, natáčať, žehliť. Súčasťou balenia je i návod na použitie. Záruka 24 mesiacov.

obchody: 1iné varianty: 1
104,99 €
Clipin-vlasy-vlnite-visnova

Clipin vlasy vlnité višňová

Clip in sada zo 100% ľudských vlnitých vlasov európskej kvality. Vlasy sú vlnité, dostupné v dĺžke 35cm. Set pozostáva z 8 pásov: 2x20cm (zadná časť hlavy - vrchná časť, 3 klipy) 2x15cm (zadná časť hlavy - spodná časť, 3 klipy) 2x10cm (boky, 2 klipy) 2x5cm (boky, 1 klip) Klipy sú kovové, so silikonovým pásikom proti zošmyknutiu. Počet klipov: 18. Doba potrebná na aplikovanie: 5 minút. Hmotnosť: 80 gramov. Vlasy možno farbiť, kulmovať, natáčať, žehliť. Dĺžka vlasov po zvlnení je približne 32 cm Súčasťou balenia je i návod na použitie. Záruka 24 mesiacov.

obchody: 1iné varianty: 1
104,99 €
Parochna-SHILOH

Parochňa SHILOH

Parochňa SHILOH z najvyššej a najlepšej kvality zo syntetického vlákna, vlasy sú ručne naviazané na vrchnej časti parochne do jemného tylu . Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
169,00 €
Parochna-ALBA-COMFORT

Parochňa ALBA COMFORT

Parochňa ABLA COMFORT z najvyššej a najlepšej kvality zo syntetického vlákna. Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
189,00 €
Parochna-ASHLEY-MONO

Parochňa ASHLEY MONO

Parochňa ASHLEY MONO z najvyššej a najlepšej kvality zo syntetického vlákna, vlasy sú ručne naviazané na vrchnej časti parochne do jemného tylu . Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
189,00 €
Parochna-BRAD-MONO

Parochňa BRAD MONO

Parochňa BRAD MONO z najvyššej a najlepšej kvality zo syntetického vlákna, vlasy sú ručne naviazané na vrchnej časti parochne do jemného tylu . Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
199,00 €
Parochna-STEVEN-MONO

Parochňa STEVEN MONO

Parochňa STEVEN MONO z najvyššej a najlepšej kvality zo syntetického vlákna, vlasy sú ručne naviazané na vrchnej časti parochne do jemného tylu . Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
275,00 €
Parochna-EMOTION

Parochňa EMOTION

Parochňa EMOTION z najvyššej a najlepšej kvality zo 100% pravých vlasov, vlasy sú ručne naviazané na vrchnej časti parochne do jemného tylu. Pre túto parochňu je príznačná vzdušnosť, odľahčenosť. Keďže veľkosť parochne je univerzálna dá sa upraviť gumičkami.

obchody: 1iné varianty: 1
799,00 €
  • 1
  • z 1 Choď
  • 1 .. 8 z 8 položiek
facebook
sutaz
suťaže