» Detské hrnčeky a príbory

Detské hrnčeky a príbory

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Sada-miska-s-lyzickou-Baby-Mix-Tyrkysova

Sada miska s lyžičkou Baby Mix Tyrkysová

Praktická sada miska s lyžičkou Baby Mix. Špeciálne veko umožňuje prepravu jedla v miske a protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. Určené pre deti od 3 mesiacov. Neobsahuje BPA.

obchody: 10iné varianty: 1
2,81 €
Detska-lyzicka-Baby-Mix-Modra

Detská lyžička Baby Mix Modrá

Farebná silikónová detská lyžička Baby Mix. Má praktický tvar a mäkkú koncovku. Neobsahuje BPA. Určená pre deti od narodenia.

obchody: 9iné varianty: 1
1,89 €
Detska-lyzicka-Baby-Mix-Zelena

Detská lyžička Baby Mix Zelená

Farebná silikónová lyžička. Má praktický tvar a mäkkú koncovku. Neobsahuje BPA. Určené pre deti od narodenia.

obchody: 9iné varianty: 1
1,89 €
Sada-flasticiek-Tommee-Tippee-C2N-s-obrazkom-vlocky

Sada fľaštičiek Tommee Tippee C2N s obrázkom vločky

Sada fliaš Tommee Tippee Closer to Nature s obrázkom vločky. - cumlík navrhnutý tak, aby napodobňoval pružnosť a pohyby prsníka - antikolikový ventil - pohodlné držanie fľaše - neobsahuje BPA - balenie obsahuje: fľaša C2N 260 ml, fľaša C2N 150 ml - obe s cumlíkom 1- pomalý prietok, 2x náhradné cumlík s rýchlosťou prietoku 2-stredná, silikónový cumlík v tvare čerešničky 0-6 m., froté podbradníkBarva: Transparentná

obchody: 9iné varianty: 1
15,87 €
Vidlicka-a-lyzicka-Akuku

Vidlička a lyžička Akuku

Sada detských príborov. Sada obsahuje lyžičku a vidličku. Určené pre deti od 4 mesiacov. Barva: FialováVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
1,62 €
Farebny-kuzelny-hrncek-Akuku

Farebný kúzelný hrnček Akuku

Farebný detský hrnček s náustkom. Určený pre deti od 6 mesiacov. Barva: ModráVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,22 €
Detsky-tanierik-Tommee-Tippee-modry-3-ks

Detský tanierik Tommee Tippee modrý - 3 ks

Detský tanierik Tommee Tippee. Tanierik neobsahuje BPA (Bisfenol A), je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry. Priemer cca 19,5 cm. Určené pre deti od 12 mesiacov. Balenie obsahuje 3 kusy tanierikov rovnakej farby.Barva: ModráVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,68 €
Detsky-tanierik-Tommee-Tippee-oranzovy-3-ks

Detský tanierik Tommee Tippee oranžový - 3 ks

Detský tanierik Tommee Tippee. Tanierik neobsahuje BPA (Bisfenol A), je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry. Priemer cca 19,5 cm. Určené pre deti od 12 mesiacov. Balenie obsahuje 3 kusy tanierikov rovnakej farby.Barva: OranžováVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,68 €
Sportovy-hrncek-so-slamkou-Akuku-zlty

Športový hrnček so slamkou Akuku žltý

Detsky hrnček so slamkou a úchytmi Akuku. Obsah 360 ml. Neobsahuje BPA. Určené pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou balenia je aj náhradná slamka.Barva: ŽlutáVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,73 €
Sportovy-hrncek-so-slamkou-Akuku-modry

Športový hrnček so slamkou Akuku modrý

Detsky hrnček so slamkou a úchytmi Akuku. Obsah 360 ml. Neobsahuje BPA. Určené pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou balenia je aj náhradná slamka.Barva: ModráVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,73 €
Sportovy-hrncek-so-slamkou-Akuku-zeleny

Športový hrnček so slamkou Akuku zelený

Detsky hrnček so slamkou a úchytmi Akuku. Obsah 360 ml. Neobsahuje BPA. Určené pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou balenia je aj náhradná slamka.Barva: ZelenáVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,73 €
Sportovy-hrncek-so-slamkou-Akuku-fialovy

Športový hrnček so slamkou Akuku fialový

Detsky hrnček so slamkou a úchytmi Akuku. Obsah 360 ml. Neobsahuje BPA. Určené pre deti od 6 mesiacov. Súčasťou balenia je aj náhradná slamka.Barva: FialováVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
2,73 €
Sportovy-hrncek-so-slamkou-Akuku

Športový hrnček so slamkou Akuku

Detsky hrnček so slamkou a držadlami. Určené pre deti od 9 mesiacov. Neobsahuje BPA. Obsah: 240 ml. Barva: ModráVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
4,25 €
Kuzelny-hrncek-Avent-260-ml-fialovy

Kúzelný hrnček Avent 260 ml fialový

Kúzelný hrnček Avent. Hrnček má ochranu proti rozliatiu. Možné umývať v umývačke. Celý hrnček možno sterilizovať. Určené pre deti od 12 mesiacov. Je kompatibilný s inými výrobkami Avent. Obsah 260 ml. Neobsahuje BPA.Barva: Fialová

obchody: 8iné varianty: 1
5,41 €
Kuzelny-hrncek-Avent-Pingu-200-ml-ruzovy

Kúzelný hrnček Avent Pingu 200 ml ružový

Kúzelný hrnček Avent Pingu. Hrnček má krásny obrázok tučniaka, viečko na zakrytie silikónového mäkkého náustka. Má dva úchyty s protišmykovou úpravou pre lepšie držanie. Možné umývať v umývačke. Celý hrnček možno sterilizovať. Určené pre deti od 6 mesiacov. Je kompatibilný s inými výrobkami Avent Natural. Obsah 200 ml. Neobsahuje BPA.Barva: RůžováVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
6,27 €
Kuzelny-hrncek-Avent-Pingu-200-ml-cierny

Kúzelný hrnček Avent Pingu 200 ml čierny

Kúzelný hrnček Avent Pingu. Hrnček má krásny obrázok tučniaka, viečko na zakrytie silikónového mäkkého náustka. Má dva úchyty s protišmykovou úpravou pre lepšie držanie. Možné umývať v umývačke. Celý hrnček možno sterilizovať. Určené pre deti od 6 mesiacov. Je kompatibilný s inými výrobkami Avent Natural. Obsah 200 ml. Neobsahuje BPA.Barva: ČernáVelikost:

obchody: 8iné varianty: 1
6,27 €
Malé deti sú rozkošné, ale len do chvíle, kým nedôjde na papanie. Nato, aby sa deťúrence najedli, často spotrebujete väčšiu časť svojej energie. Na uľahčenie toho každodenného trápenia môžete vyskúšať detské obedové súpravy. Vyzerajú skvele, sú pestré, farebné a deťom dokážu dodať chuť k jedlu. Hrnčeky s rozprávkovým motívom alebo fľaštičky s mäkkým náustkom pre menších, určite vyčarujú nejeden úprimný úsmev. Ani hravý a veselý príbor nebude na škodu. Deti si potrpia na fantáziu, tak prečo im nedopriať zážitok aj pri jedení? Ony budú spokojné a vy tiež.
facebook
sutaz
suťaže