Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Lubrikačné gély

Lubrikačné gély

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Pjur-Original-Bodyglide-obsah-1000ml

Pjur Original Bodyglide obsah 1000ml

Mezi zákazníky nejoblíbenější silikonový gel. Obsahuje nejkvalitnější silikonové složky (bez konzervantů), hydratuje pokožku, zanechává příjemnou sametovou stopu a zároveň neucpává póry (nemusíte jej po použití smývat). Svou konzistencí a vlastnostmi vhodný i k masáži. Pro dosažení vysoké kluznosti stačí pár kapek, které vydrží po dlouhou dobu. Silikonový gel je zcela bezpečný při použití s kondomy.

obchody: 1iné varianty: 1
100,00 €
Flutschi-Probe-10-ml

Flutschi Probe 10 ml

Flutschi - Probe 7,5 ml - originálny Flutschi gél. Tento poklad medzi gelmy je na našom trhu už neskutočných 25 rokov, čo už samo o sebe dokazuje a garantuje jeho kvalitu! Vďaka jeho miernej povahe pobeží všetko hneď od začiatku ako má a budete s ním kĺzať jedna radosť. Neobsahuje žiadne tuky a oleje, je ho možné bez akýchkoľvek problémov použiť s kondómom a hlavne nemá lepiaci a iný nežiaduci účinok! Je vodou rozpustný a dermatologicky odskúšaný.

obchody: 1iné varianty: 1
1,37 €
Just-Glide-Waterbased-lubrikant-50-ml

Just Glide Waterbased lubrikant 50 ml

Just Glide waterbased vyrobený na vodnej báze. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať s lubrikačnými gélmi a objaviť ich výhody, ktoré ponúkajú. Gél je vhodný nielen pre lubrikáciu intímnych partií, ale aj pre lubrikáciu erotických pomôcok. Just Glide waterbased je neparfumovaný, bez zápachu a chuti. vlastnosti: lubrikant na vodnej báze neobsahuje tuky ani oleje neparfumovaný a bez príchute zvlhčujúci a zvláčňujúci dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou a sliznicou toxikologicky testovaný vhodný pre použitie s kondómom vhodný pre vaginálne zvlhčenie aj pre lubrikáciu erotických pomôcok

obchody: 1iné varianty: 1
2,56 €
Just-Glide-Anal-lubrikant-50-ml

Just Glide Anal lubrikant 50 ml

Ust Glide Anal je lubrikant vyrobený na vodnej báze, ktorý kombinuje unikátne kĺzavé vlastnosti lubrikantu s látkami pomáhajúcimi pri bezpečnom análnom styku. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať s análnym sexom ku ktorému je lubrikačný gél nevyhnutnosťou. Gél je vhodný nielen pre lubrikáciu pri análnom sexe, ale aj intímnych partií, ale aj pre lubrikáciu erotických pomôcok. Just Glide Anal je neparfumovaný, bez zápachu a chuti. vlastnosti: lubrikant na vodnej báze neobsahuje tuky ani oleje neparfumovaný a bez príchute zvlhčujúci a zvláčňujúci dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou a sliznicou toxikologicky testovaný vhodný pre použitie s kondómom vhodný pre análne aj vaginálne zvlhčenie (obsah: 50 ml, )

obchody: 1iné varianty: 1
2,57 €
Just-Glide-Strawberry-50-ml

Just Glide Strawberry 50 ml

Just Glide Strawberry je lubrikant vyrobený na vodnej báze s príchuťou jahôd. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať s lubrikačnými gélmi a objaviť ich výhody, ktoré ponúkajú. Gél je vhodný nielen pre lubrikáciu intímnych partií, ale aj pre lubrikáciu erotických pomôcok. Just Glide Strawberry je parfumovaný s vôňou jahôd. vlastnosti: lubrikant na vodnej báze neobsahuje tuky ani oleje parfumovaný vôňou jahôd zvlhčujúci a zvláčňujúci dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou a sliznicou toxikologicky testovaný vhodný pre použitie s kondómom vhodný pre vaginálne zvlhčenie aj pre lubrikáciu erotických pomôcok (obsah: 50 ml, )

obchody: 1iné varianty: 1
2,57 €
Flutschi-Original-50ml

Flutschi Original 50ml

Flutschi Original Gel 50ml Flutschi - Das Original 50ml - originálny Flutschi gél. Tento poklad medzi gelmy je na našom trhu už neskutočných 25 rokov, čo už samo o sebe dokazuje a garantuje jeho kvalitu! Vďaka jeho miernej povahe pobeží všetko hneď od začiatku ako má a budete s ním kĺzať jedna radosť. Neobsahuje žiadne tuky a oleje, je ho možné bez akýchkoľvek problémov použiť s kondómom a hlavne nemá lepiaci a iný nežiaduci účinok! Je vodou rozpustný a dermatologicky odskúšaný. Rozmery: 50ml

obchody: 1iné varianty: 1
3,09 €
BIOglide-40-ml

BIOglide 40 ml

Lubrikačný gél na vodnej báze najvyššej kvality. Ako prvý na svete 100% biologický gél s optimálnym dlhotrvajúcim účinkom zvlhčenia. Nežmolkuje, bez parfumácie, kompatibilný s kondómom. Vyvážené pH.

obchody: 1iné varianty: 1
3,24 €
Durex-Play-Feel-25-ml

Durex Play Feel 25 ml

Hedvábně jemný lubrikant, který pomáhá ulevit od vaginálních suchosti a poskytuje intenzivní smyslný zážitek. Durex Play je lubrikační gel založený na vodní bázi, což umožňuje současné použití gelu i kondomu. Pomocí praktické pumpičky se gel snadno aplikuje a je naprosto bez jakékoliv příchuti nebo zápachu. Díky tomu Durex Play samotné milování nijak neruší, ale naopak zpříjemní celý prožitek. Jeho jedinečný a moderní design nikde nepřehlédnete a s ním budete In. Praktické balení 50ml se hodí s sebou na jakoukoliv akci či na cestu. - pomáhá zvýšit intimitu - bez tuku a bez zápachu - ve vodě rozpustný a bezpečný pro použití s kondomy Návod na použití: Odstraňte víčko, otočte pumpičkou a jemně stiskněter lahvičku, a pak rozetřete gel, kdekoliv jen chcete. Vhodný na vaginální, orální a anální sex. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, okamžitě důkladně vypláchněte vodou. v případě podráždění nebo nepříjemných pocitů přestaňte lubrikant používat. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Lubrikant není antikoncepční prostředek a neobsahuje spermicidní látky.

obchody: 1iné varianty: 1
3,29 €
EROS-Aqua-50ml

EROS Aqua 50ml

Lubrikačný gél na vodnej báze.Možné používať aj spolu s latexovými kondómami. Balenie:50 ml

obchody: 1iné varianty: 1
3,30 €
System-JO-H2O-Lubricant-Mint-30-ml

System JO - H2O Lubricant Mint 30 ml

System JO - H2O Lubricant Mint 30 ml

obchody: 1iné varianty: 1
3,88 €
Waterglide-150-ml-Cherry

Waterglide 150 ml Cherry

Veľmi kvalitný lubrikačný gél značky Waterglide. Lubrikačný gél Waterglide cherry je zdravotný lubrikačný gél na vodnej báze s vôňou čerešní. Je vysoko klzný a nelepí. Má optimálne pH a neobsahuje oleje. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami.

obchody: 1iné varianty: 1
3,98 €
Waterglide-150-ml-Anal

Waterglide 150 ml Anal

Veľmi kvalitný lubrikačný gél značky Waterglide. Lubrikačný gél Waterglide anal je zdravotný lubrikačný gél na vodnej báze bez vône a zápachu. Je vysoko klzný a nelepí. Má optimálne pH a neobsahuje oleje. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami.

obchody: 1iné varianty: 1
4,00 €
Waterglide-150-ml-Watermelon

Waterglide 150 ml Watermelon

Lubrikačný gél na vodnej báze s vôňou melónu. Lubrikant s vyváženým pH je dermatologicky a klinicky testovaný. Waterglide je tiež skvelou voľbou pri používaní erotických hračiek a je 100% kompatibilný s latexovými kondómami.Obsah: 150ml

obchody: 1iné varianty: 1
4,00 €
Waterglide-150-ml-Warming

Waterglide 150 ml Warming

Veľmi kvalitný lubrikačný gél značky Waterglide. Lubrikačný gél Waterglide warming je zdravotný lubrikačný gél na vodnej báze, bez vône a zápachu s hrejivým účinkom. Je vysoko klzný a nelepí. Má optimálne pH a neobsahuje oleje. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami.

obchody: 1iné varianty: 1
4,04 €
Flutschi-Toy-Gel-50-ml

Flutschi Toy-Gel 50 ml

Flutschi Toy-Gel Flutschi Toy-Gel 50 ml - Flutschi gel pre Vaše milé hračky! Tento gel je vyrobený hlavne pre Vaše hračky, které máte tak v obľube. Gel je určený pre akýkoľvek jednoduchý vibrátor, Dildo pomocník alebo pre sex-kamaráta, čo Vám doma robí príjemnú a milú spoločnost. Ovšem, pokiaľ potrebujete a chcete, 100% je možné ho použiť ku kondomu. Je vyrobený na vodnej bázi, je veľmi dobre zmývateľný, a hodí se najmä na gumové a latexové výrobky. Dermatologicky je taktiež vyskúšany.

obchody: 1iné varianty: 1
4,20 €
Flutschi-Anal-80ml

Flutschi Anal 80ml

Flutschi Anal 80ml - Flutschi análny gel! Preferujete sex aj do análku a na rôzné zpôsoby, alebo tam rady zasúvate svoje milé hračky, tak tento gel je určený pre Vás. Vychutnajte si tak bez bolesti, či nepríjemných pocitov, originálny orgazmus. Je možné gel použiť s kondomom, je vodou rozpustiteľný, neobsahuje tuky a olej. Gelovite hebký v konzistencii. Dermatologicky je odskúšaný.

obchody: 1iné varianty: 1
4,39 €
facebook
sutaz
suťaže