Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Tenga-Egg-Shiny

Tenga Egg Shiny

Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál - transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou. Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 12 typoch vajíčok - Egg Sunny - prekrásny slnečný deň. Pohybujúc sa smerom hore a dolu, otáčaním doľava a doprava sa dostaví neuveriteľný zážitok! Mužský penis je veľmi citlivý, ale najcitlivejšou časťou je práve žaluď, takže aj takýto jednoduchý a maličký masturbátor Vás privedie k rýchlemu vyvrcholeniu. Tenga Egg Clicker je 7 cm dlhé, vonkajší priemer je 6 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, rozťažný až na priemer nad 6 cm a dĺžku 21 cm. Je dodávané v praktickej škrupinke, v ktorej ho môžete odkladať. Jeho vnútorné komôrky majú valcovitý tvar s premenlivým priemerom, čo spôsobuje intenzívne dráždenie pri prechode cez prechod žaluďa. Tieto komôrky navyše vytvárajú podtlak, takže sa vám prisáva na penis a tým napodobňuje orálny sex. Tenga Egg je určená len na jedno použitie, avšak hygienickým zaobchádzaním a použitím lubrikantu môže byť použitá i viackrát.

obchody: 1iné varianty: 1
4,45 €
Juicy-Grape-Masturbator-3000009726

Juicy Grape Masturbátor - 3000009726

Mini masturbátor pre muža v tvare ovocia - grepu.Je vyrobený z jemného, kvalitného a veľmi flexibilného silikónu. Vo vnútri je drážkovanie pre intenzívnešiu stimuláciu.Je malý, ideálny na cestovanie. Môže byť aj originálnym darčekom. V balení je aj lubrikačný gel, aby sa výrobok mohol hneď používať.

obchody: 1iné varianty: 1
4,90 €
Juicy-Lemon-Masturbator-3000009725

Juicy Lemon Masturbátor - 3000009725

Mini masturbátor pre muža v tvare ovocia - citróna.Je vyrobený z jemného, kvalitného a veľmi flexibilného silikónu. Vo vnútri je drážkovanie pre intenzívnešiu stimuláciu.Je malý, ideálny na cestovanie. Môže byť aj originálnym darčekom. V balení je aj lubrikačný gel, aby sa výrobok mohol hneď používať.

obchody: 1iné varianty: 1
4,90 €
TENGA-Egg-Lovers

TENGA Egg Lovers

TENGA Egg Lovers - japonská firma vytvára pre mužov úplne netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky pre dráždenie mužského penisu s názvom TENGA. Japonci si potrpia na malé rozmery a precízne prevedenie, čo tieto výrobky úplne jednoznačne potvrdzujú - malé veľkostí, ale plne funkčný s premysleným dizajnom . Snom každého japonca je mať svoju Tengu. Teraz si tieto japonské masturbátory získavajú aj Európu. Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál - transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou. Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 6 typoch vajíčok TENGA Egg Lovers je veľmi diskrétny, môžete ho mať so sebou všade na cestách, vo vrecku, v taške, v batohu a budete ho mať ihneď k dispozici.Padne presne do dlane, jednoducho sa ovláda. Vhodný lubrikačný gél na vodnej báze. Zaujímavosť: Pri testovaní Tenga Egg vydržalo naťahovanie do dĺžky na 30 cm a do šírky na 20 cm, čo dokazuje jeho pružnosť a pritom pevnosť. Obsahuje lubrikant a zdrsnenú blanu pre dokonalý pocit z masturbácie. Tenga Egg je určená len na jedno použitie, ale hygienickým zaobchádzaním a použitím lubrikantu môže byť použitá aj viackrát. Masturbačná blana je zaoblená špeciálne tak, aby stimuloval naozaj každé citlivé miesto. Je veľmi populárny aj ako cestovná hračka :-)

obchody: 1iné varianty: 1
5,10 €
Tenga-Soft-Tube-CUP

Tenga Soft Tube CUP

Sila zovretia, ktorú riadite vy. Pocit úplnej kontroly. Sami si určujete intenzitu stimulácie menším, či väčším stlačením masturbátora. Proste ako chcete. Nemusíte penis len zasúvať a vysúvať - skúste jej rôzne natáčať a nakláňať dopredu alebo dozadu alebo stláčať. Ako keď máte na kolenách svoju partnerku. Rozmery: dĺžka: 15,5 cm, šírka: od 5,5 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
5,30 €
Tenga-Deep-Throat-CUP

Tenga Deep Throat CUP

Kto má rád nezvyčajné a pritom vzrušujúce veci, určite by mal vyskúšať túto skvelú vagínku atypického tvaru.Je dlhá 15 cm a vyrobená zo silikónu.Odporúčame používať spolu s kondómom.Budete mať pocit,že zažívate skutočný orálny sex.Keď si všimnete tú cenu,môžete povedať, že ide o luxus skutočne pre každého.

obchody: 1iné varianty: 1
5,70 €
Tenga-Deep-Throat-CUP-Soft

Tenga Deep Throat CUP Soft

Tenga, to je značka japonských masturbátor s praktickým plastovým obalom, tzv pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň tiež uchováva pre ďalšie použitie. Masturbátor Teng je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon úplne nadpriemerný. Stačí len zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga ONACUPs ponúka neobmedzené možnosti pre reálnu masturbáciu. Niekoľko rôznych vnútorných tvarov jednotlivých masturbátorov presne vyjdú v ústrety vašim požiadavkám. Tenga masturbátory sú číslom 1 na japonskom trhu medzi pomôckami pre masturbáciu a onanii, teraz dobývajú Európu a USA.Masturbátor Tenga Deep Throut Cup Soft Edition má vnútri uretanového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Deep Throut Cup je s premenlivým priemerom, 24 vzduchovými komorami as niekoľkými desiatkami nopkov a vrúbkov. Celý tento komplex je špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie dokonalej priľnavosti k penisu, vynimočne intenzívnemu dráždeniu a tiež neobvyklému saciemu efektu, ktorý viac než verne napodobní podtlak vo vagíne alebo simuláciu orálneho sexu. Vzduchovým otvorom na vrchole obale možno tento podtlak navyše regulovať a zvyšovať ho alebo znižovať. Masturbátor Tenga má na začiatku tunela dômyselný zásobník lubrikačného gélu, ktorý je už od výrobcu naplnený, takže ho môžete ihneď po rozbalení použiť. Lubrikant je hypoalergénny a dermatologicky testovaný.Séria SOFT je z mäkšieho materiálu a je vhodná pre citlivé penisy, napríklad po obriezke a pod.Celková dĺžka: 15 cm, priemer 6,5 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
5,70 €
Tenga-Egg-Lotion-65ml-EGGL-001

Tenga - Egg Lotion 65ml - EGGL-001

Jedinečný lubrikačný gél vyrobený špeciálne pre vajíčka Tenga

obchody: 1iné varianty: 1
5,95 €
Pussy-Hand-Job-524824

Pussy Hand Job - 524824

Vagína z UR3 materiálu. Napodobenina ľudskej kože. Vagínka je panna ešte! 9cm dlhá a priemer sa prispôsobí podľa Vašej potreby!

obchody: 1iné varianty: 1
5,98 €
Tenga-Rolling-Head-Cup-HARD

Tenga Rolling Head Cup HARD

Kto má rád nezvyčajné a pritom vzrušujúce veci, určite by mal vyskúšať túto skvelú vagínku atypického tvaru.Je dlhá 15 cm a vyrobená zo silikónu.Odporúčame používať spolu s kondómom.Budete mať pocit,že zažívate skutočný orálny sex.Keď si všimnete tú cenu,môžete povedať, že ide o luxus skutočne pre každého. dĺžka: 15 cm hĺbka vnútorná: 14 cm vnútorný priemer: od 1,5 cm priemer vonkajší (obalu): 6,5 cm hmotnosť: 160 g farba: cierno/biela

obchody: 1iné varianty: 1
7,12 €
Tenga-Keith-Haring-Original-Vacuum-Cup

Tenga - Keith Haring Original Vacuum Cup

Tenga - Keith Haring Original Vacuum CupKaždý z produktov TENGA, z rady Onacup je zameraný na imitáciu jednej z klasických erotických polôh.Tenga - Keith Haring Original Vacuum Cup vznikla ako verná imitácia orálneho sexu.Špeciálne výstupky vytvárajú vo vnútri tohto masturbátora virtuálne vákuum, čo je zárukou neuveriteľnej senzácie, aká sa dá zažiť pri orálnom sexe. Navyše, unikátny tvar napomáha dosiahnuť skvelú tesnosť. Tieto pokrokové výhody kombinované so zvukmi, ktoré pomôcka vydáva pri vniknutí penisu prinášajú pocit, ktorý si môžete teraz vychutnať aj vy!Orálny sex v svojom najlepšom podaní. Privedie vás k explozívnym orgazmom, tým najsilnejším, aké ste kedy zažili!Všetky produkty TENGA obsahujú lubrikant vo svojom vnútri. Lubrikačný gel obsahuje: vysokočistenú vodu, glycerínn, sodium polyacrylate, phenoxy ethanol a paraben (testované na alergény v Japonsku). * Poznámka: Tento produkt je navrhnutý za účelom jednorázového použitia. Pokiaľ použijete kondóm, predĺžite tak predpokladanú životnosť a pomôcku môžete používať opakovane.TENGA je Japonský výrobca špeciálne zameraných pomôcok, vysoká kvalita a jedinečný pocit je pri týchto produktoch garantovaný!

obchody: 1iné varianty: 1
7,14 €
Tenga-Rolling-Head-CUP

Tenga Rolling Head CUP

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň odkladá pre ďalšie použitie. Je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí iba zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga Rolling Head cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Rolling Head cup je s premenlivým priemerom, s 9 vzduchovými komorami a s niekoľkými desiatkami rôzne veľkých dráždiacich výstupkov a vrúbkov vo vnútri tunela a v špičke masturbátoru. Celý tento komplex je špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie dokonalej priľnavosti na penis, výnimočne intenzívnemu dráždeniu a tiež neobvyklému saciemu efektu, ktorý viac než verne napodobí podtlak vo vagíne alebo simuláciu orálneho sexu. Tvar obalu s membránou dovolí navyše rotáciu hornej polovice masturbátoru do strán a jej krúživý pohyb, čo prináša nový rozmer pri masturbácii. Tenga má na začiatku tunela dômyselný zásobník lubrikačného prostriedku, ktorý je už od výrobcu naplnený, takže sa môže ihneď po rozbalení použiť. Rozmery: dĺžka 15 cm, vnútorná hĺbka 14 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, vonkajší priemer 6,5 cm, hmotnosť 160 gramov. Farba: červeno strieborná.

obchody: 1iné varianty: 1
7,16 €
Masturbator-Nature-Skin-mini-523020

Masturbátor Nature Skin mini - 523020

Vagína Nature Skin Mini je malý masturbátor pro dráždění penisu a je vyroben z jemného gelového materiálu - jemně ztuženého gelu označovaného jako Natur skin. Natur skin je jemné napodobenina skutečné lidské kůže, velice roztažný materiál se sametově jemným povrchem. Tvarován je do tvaru malé vagíny s drobnými pysky, má malou dírku, která Váš penis obepne velice těsně. Po opláchnutí pomůcky povrch zasypte pudrem na pomůcky. Délka 10,5 cm. Průměr dírky od 0,5 cm, několikanásobná roztažnost až na průměry penisu kolem 5 cm. Materiál jemně ztužený gel Natur skin. Vagínu z Natur skin materiálu používejte jen s lubrikačními gely na vodní bázi. Barva tělová.

obchody: 1iné varianty: 1
7,85 €
Sada-vaginalnich-otvoru-pro-pany-5ks

Sada vaginálních otvorú pro pány - 5ks

Masturbátor v sadě 5ti jednorázových umělých vagín vhodných na Vaše cesty, či experimenty. Výhodou v jednorázovém použití vedle ceny je také fakt, že vagínku nemusíte nikde schovávat a bát se jejího objevení – všechny důkazy po aktu vyhodíte do koše. Masturbátor se plní vodou, dle Vašich potřeb můžete naplnit studenou či teplou a dosáhnout tak teploty lidské pokožky pro lepší vzrušení. V balení dále naleznete lubrikační gel, který zpříjemní Vaší masturbaci.

obchody: 1iné varianty: 1
8,00 €
Tenga-Soft-Tube-Cup-Cool-Edition

Tenga - Soft Tube Cup Cool Edition

Soft Tube Cup má špeciálne tesniace komory vytvára virtuálny podtlak vo vnútri a tým vyvolávajú úžasný sacie pocit. Tieto pokročilé vlastnosti sa kombinujú so zvukom a vibráciami a tým vám dávajú pocit, ozajstného zážitku akoby z hloby krku.Táto tuba vám dá absolútnu kontrolu nad silou stisku pri masturbácii a tým vám umožní ideálnu reguláciu vašich pocitov. Užite si širokú škálu zmyselných pocitov z trenia, hladenia, láskania ...Cool Edition, obsahuje mentolový lubrikačný gél vďaka ktorému pri použití chladí.

obchody: 1iné varianty: 1
8,79 €
Tenga-Soft-Tube-CUP-Hard-Edition

Tenga Soft Tube CUP Hard Edition

Sila zovretia, ktorú riadite vy. Pocit úplnej kontroly. Sami si určujete intenzitu stimulácie menším, či väčším stlačením masturbátora. Proste ako chcete. Nemusíte penis len zasúvať a vysúvať - skúste jej rôzne natáčať a nakláňať dopredu alebo dozadu alebo stláčať. Ako keď máte na kolenách svoju partnerku. Rozmery: dĺžka: 15 cm, šírka: 6 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
8,95 €
facebook
sutaz
suťaže