Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Tenga-Soft-Tube-CUP-Hard-Edition

Tenga Soft Tube CUP Hard Edition

Sila zovretia, ktorú riadite vy. Pocit úplnej kontroly. Sami si určujete intenzitu stimulácie menším, či väčším stlačením masturbátora. Proste ako chcete. Nemusíte penis len zasúvať a vysúvať - skúste jej rôzne natáčať a nakláňať dopredu alebo dozadu alebo stláčať. Ako keď máte na kolenách svoju partnerku. Rozmery: dĺžka: 15 cm, šírka: 6 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
8,95 €
Tenga-US-Soft-Tube-Cup

Tenga US Soft Tube Cup

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň odkladá pre ďalšie použitie. Je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí iba zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga Ultra Size Soft Tube Cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Ultra Size Soft Tube Cup je s premenlivým priemerom, s 24 vzduchovými komorami a s niekoľkými desiatkami rôzne veľkých dráždiacich výstupkov a vrúbkov. Celý tento komplex je špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie dokonalej priľnavosti na penis, výnimočne intenzívnemu dráždeniu a tiež neobvyklému saciemu efektu, ktorý viac než verne napodobí podtlak vo vagíne alebo simuláciu orálneho sexu. Rad Ultra Size je vytvorený pre väčšie rozmery penisov, jej vnútorný priemer aj priemer obalu a dĺžka sú zväčšené, aby sa dovnútra pohodlne zmestili aj väčšie rozmery nadpriemerne vyvinutých mužov. Tenga má na začiatku tunela dômyselný zásobník lubrikačného prostriedku, ktorý je už od výrobcu naplnený, takže sa môže ihneď po rozbalení použiť. Rozmery: dĺžka 16 cm, vnútorná hĺbka 15 cm, vnútorný priemer od 2 cm, vonkajší priemer 7,5 cm, hmotnosť 190 gramov. Farba: červeno strieborná.

obchody: 1iné varianty: 1
9,95 €
Aerospace-Wet-Vagina

Aerospace Wet Vagina

Kvalitný masturbátor vyrobený z perfektného, veľmi realistického, flexibilného a bezpečného materiálu.Výborne sadne do ruky, pohodlne sa používa, ľahko sa čistí. Zabalený v krabičke tvaru plechovky.Dĺžka 15,5 cm, priemer 6,5 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
9,95 €
Skolacka-Lucinka-vibracni-vagina

Školačka Lucinka - vibrační vagína

Růžová umělá vagína z poddajného gelového materiálu a vyjímatelnou vibrační patronkou na dálkové ovládání. Vnitřek je opatřen dráždivou texturou pro účinné dráždění žaludu. Masturbátor se pohodlně vejde do jedné ruky, je snadno uchopitelný, neklouže a perfektně odvádí svou práci. Po použití jej snadno vymyjete.

obchody: 1iné varianty: 1
10,30 €
Vibracni-vagina-Lusty-Desiree

Vibrační vagína - Lusty Desiree

Černá umělá vagína z poddajného gelového materiálu a vyjímatelnou vibrační patronkou na dálkové ovládání. Vnitřek je opatřen dráždivou texturou pro účinné dráždění žaludu. Masturbátor se pohodlně vejde do jedné ruky, je snadno uchopitelný, neklouže a perfektně odvádí svou práci. Po použití jej snadno vymyjete.

obchody: 1iné varianty: 1
10,30 €
Tenga-Deep-Throat-Cup-US-BIG

Tenga Deep Throat Cup US BIG

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň odkladá pre ďalšie použitie. Je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí iba zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu. Tenga Ultra Size Deep Throat Cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikácii dostáva nekonečnú kĺzavosť. Vnútorný tvar Tenga Ultra Size Deep Throat Cup je s premenlivým priemerom, s 24 vzduchovými komorami a s niekoľkými desiatkami rôzne veľkých dráždiacich výstupkov a vrúbkov. Celý tento komplex je špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie dokonalej priľnavosti na penis, výnimočne intenzívnemu dráždeniu a tiež neobvyklému saciemu efektu, ktorý viac než verne napodobí podtlak vo vagíne alebo simuláciu orálneho sexu. Rad Ultra Size je vytvorený pre väčšie rozmery penisov, jej vnútorný priemer aj priemer obalu a dĺžka sú zväčšené, aby sa dovnútra pohodlne zmestili aj väčšie rozmery nadpriemerne vyvinutých mužov. Tenga má na začiatku tunela dômyselný zásobník lubrikačného prostriedku, ktorý je už od výrobcu naplnený, takže sa môže ihneď po rozbalení použiť. Rozmery: dĺžka 16 cm, vnútorná hĺbka 15 cm, vnútorný priemer od 2 cm, vonkajší priemer 7,5 cm, hmotnosť 190 gramov. Farba: červeno strieborná.

obchody: 1iné varianty: 1
10,40 €
Open-Pussy-masturbator-rozevrena-vagina

Open Pussy - masturbátor rozevřená vagína

Masturbátor Open Pussy (umělá vagína) z extra jemného gelového materiálu. Uvnitř otvoru pro penis jsou drobné výstupky a vrásnění pro dokonalejší dráždění. Díky svému otvoru Vás na maximum vyždímá do poslední kapky. Prostřednictvím své zadní části, kterou přidržujete, navíc můžete regulovat tlak na určitých místech pomocí stisků ruky. Hygiena je jednoduchá - masturbátor lze jednoduše očistit mýdlem pod tekoucí vodou, jeho tunel lze obrátit na ruby.

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Masturbator-Tight-Pussy

Masturbátor - Tight Pussy

Masturbátor Tight Pussy (úzká umělá vagína) z extra jemného gelového materiálu. Uvnitř otvoru pro penis jsou drobné výstupky a vrásnění pro dokonalejší dráždění. Díky svému těsnému otvoru Vás na maximum vyždímá do poslední kapky. Prostřednictvím své zadní části, kterou přidržujete, navíc můžete regulovat tlak na určitých místech pomocí stisků ruky. Hygiena je jednoduchá - masturbátor lze jednoduše očistit mýdlem pod tekoucí vodou, jeho tunel lze obrátit na ruby.

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Malesation-masturbacni-kalisek

Malesation - masturbační kalíšek

Kompaktní a diskrétní masturbátor v podobě kalíšku, obsahujícím nopky pro dráždění žaludu a jeho citlivých okrajů. Příjemný a rychlý způsob masturbace. Velmi snadno omyvatelné.

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Malesation-Senzzze5-masturbacni-tunel

Malesation Senzzze5 - masturbační tunel

Bolí ji hlava? Máme pro Vás účinné a rychlé řešení v podobě tohoto oboustranného ručního masturbátoru, který Vás dokonale udělá. Vnitřek je tvořen z ultra měkkého hypoalergenního materiálu s žebrováním pro účinné dráždění. Pro zvýšení intenzity a dosažení rychlejšího výsledku, lze masturbátor zmáčknout v ruce. Při očistě lze tunel obrátit na ruby a snadněji tak vymýt.

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Magic-Flesh-Ass

Magic Flesh - Ass

Levný masturbátor imitující anální otvor s vnitřní texturou pro všechny, kteří chtějí prvně okusit kouzlo stimulace pomocí masturbátoru. I přes svou levnou cenu Vás tato pomůcka příjemně překvapí a vždy dovede k vrcholu. Pro reálnější cítění je masturbátor vyroben kompletně z TPE materiálu (kaučukový typ), který je dobře omyvatelný, tvárný a rychle přejímá lidskou teplotu. Délka: 10,5 cm Průměr: dle potřeby až 6,3cm (flexibilní) Materiál: TPE Značka: Seven Creations, Německo

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Magic-Flesh-Mouth

Magic Flesh - Mouth

Levný masturbátor imitující ústní otvor s vnitřní texturou pro všechny, kteří chtějí prvně okusit kouzlo stimulace pomocí masturbátoru. I přes svou levnou cenu Vás tato pomůcka příjemně překvapí a vždy dovede k vrcholu. Pro reálnější cítění je masturbátor vyroben kompletně z TPE materiálu (kaučukový typ), který je dobře omyvatelný, tvárný a rychle přejímá lidskou teplotu. Délka: 10,5 cm Průměr: dle potřeby až 6,3cm (flexibilní) Materiál: TPE Značka: Seven Creations, Německo

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Magic-Flesh-Pussy

Magic Flesh - Pussy

Levný masturbátor imitující vaginální otvor s vnitřní texturou pro všechny, kteří chtějí prvně okusit kouzlo stimulace pomocí masturbátoru. I přes svou levnou cenu Vás tato pomůcka příjemně překvapí a vždy dovede k vrcholu. Pro reálnější cítění je masturbátor vyroben kompletně z TPE materiálu (kaučukový typ), který je dobře omyvatelný, tvárný a rychle přejímá lidskou teplotu. Délka: 10,5 cm Průměr: dle potřeby až 6,3cm (flexibilní) Materiál: TPE Značka: Seven Creations, Německo

obchody: 1iné varianty: 1
11,10 €
Kelly-s-Vagina-520233

Kelly`s Vagina - 520233

Kelly má masturbujúcu jaskynku, do ktorej stačí len spustiť Vaše veľké vedro a ona už sama načrie do toho moku! Vo vnútri naviac čakajú ako prekvapenie dráždiace nopy! Celková vnútorná dĺžka vagíny je 13 cm a priemer 2 cm!

obchody: 1iné varianty: 1
11,70 €
DOC-Johnson-Palm-Pal-masturbator-s-panenskou-blanou

DOC Johnson Palm Pal - masturbátor s panenskou blánou

Chcete potrénovat odpanění? Tento masturbátor s panenskou blánou z řady Palm pal, Vám tento cíl umožní! Uzoučká umělá vagína s realistickou panenskou blánou, čeká na svého prvního. Pro Váš nácvik do reálného prostředí je masturbátor vyroben z kvalitního UR3 materiálu, který dokonale napodobuje lidskou kůži a přenáší teplo. V případě že budete chtít vagínu více cítit, stačí ji stisknout v ruce, časem zkušenější si i vyberou určitá místa, kde se vyplatí vagínu více stisknout. Pro snadné čištění lze vagínu obrátit na ruby.

obchody: 1iné varianty: 1
12,90 €
Masturbator-FunZone-Vulcan-Wet-mokra-pusa

Masturbátor FunZone Vulcan Wet - mokrá pusa

Ústní masturbátor pro Ty jež mají rádi orální sex z populární edice Vulcan. Váš penis pevně obepne a dokonale podráždí až k mohutné ejakulaci, kterou běžnou masturbací nenapodobíte. Vnější otvor napodobuje otvor úst – je jemný, měkký a poddajný, po nanesení lubrikačního gelu dodává téměř realistické pocity. Zažijte tak krásné a realistické požitky z orálního sexu, bez přemlouvání protějšku. Masturbátor lze perfektně omývat pod tekoucí vodou, vyndáním z vložky. Hračka se nachází v pevném, diskrétním obalu, dobře uchopitelném pro skvělou manipulaci.

obchody: 1iné varianty: 1
12,90 €
facebook
sutaz
suťaže