Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Umelé vagíny, orály, anály, masturbátory

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Fleshlight-Girls-JENNA-HAZE-lotus

Fleshlight Girls JENNA HAZE lotus

Jednotka na trhu masturbátorov pre mužov!FleshLight vyzerá ako nejaká baterka, takže je perfektne diskrétna a nenápadná. Vo vnútri je však jedinečná replika vagíny zo špičkového patentovaného materiálu vysokej kvality, veľmi elastického, ktorý bol cielene vytvorený, aby dokonale napodobnil pocity ako pri pohlavnom styku. Stačí, keď si ju zohrejete pod teplou vodou, použijete lubrikant na vodnej báze a budete mať pocity ako pri skutočnom milovaní.....V tomto prevedení prináša Fleshlight viac vzrušenia ako hociktorá iná jej varianta. Keď preniknete do vnútra tohto masturbátora, tak buďte pripravený na nové sexuálne zážitky z masturbácie. Vnútorný kanál je jemne textúrovaný, tvar vagíny je kópiou od Jenna Haze.POZOR! Nepoužívajte oleje, mydlo a silikónový lubrikačný gél. Môžu rozleptať materiál.Prevádzka: Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!! Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti privieraním a otváraním prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčší alebo menší podtlak (skrutkovaním viečka na spodnej časti).Jednoducho vložku opláchnite v teplej vode a nechajte ju odkvapkať a uschnúť. Na čistenie vložky nepoužívajte mydlo. V prípade väčšieho znečistenia použite izopropylalkoholu alebo profesionálny čistič erotických pomôcok. Pri čistení je najlepšie vložku z tuby vybrať a potom opätovne zastrčiť späť. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypať jemne potravinárskym kukuričným škrobom, potom zostane povrch zamatovo hebký. Vodeodolný - použitie v sprche aj vani.Príslušenstvo obsahuje: Plastový obal 'baterka' s vekom. Superskin vložka. Jednorázový vodný lubrikačný gél 6 ml. Návod na použitie a údržbu.Farba: Ružová.Veľkosť:dĺžka celková 24 cm, dĺžka Superskin vložky 22 cm,priemer vnútornej od 1,9 cm, vonkajší priemer maximálne 9 cm,priemer vnútornej maximálne 5-6 cm,hmotnosť celková 690 gramov.Vhodný typ lubrikačného gélu: Lubrikačný gél na vodnej báze.Zaujímavosť: Najlepšie metóda, ako ohriať vagínu na telesnú teplotu, je ponoriť Fleshlight na niekoľko minút do teplej vody (nesmie byť vriaca). Napustite umývadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do nej ponorte. Keďže Fleshlight pláva, zaťažte ju pod vodou. Pre maximálny zážitok tepla zo skutočnej vagíny, môžete do vody ponoriť aj tubu s lubrikačným gélom. Prispôsobte si tesnosť a intenzitu sania pomocou otočného viečka na spodnej strane.Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!

obchody: 1iné varianty: 1
45,95 €
Fleshlight-Girls-KATSUNI-lotus-E21964

Fleshlight Girls KATSUNI lotus - E21964

Jednotka na trhu masturbátorov pre mužov!FleshLight vyzerá ako nejaká baterka, takže je perfektne diskrétna a nenápadná. Vo vnútri je však jedinečná replika vagíny zo špičkového patentovaného materiálu vysokej kvality, veľmi elastického, ktorý bol cielene vytvorený, aby dokonale napodobnil pocity ako pri pohlavnom styku. Stačí, keď si ju zohrejete pod teplou vodou, použijete lubrikant na vodnej báze a budete mať pocity ako pri skutočnom milovaní.....V tomto prevedení prináša Fleshlight viac vzrušenia ako hociktorá iná jej varianta. Keď preniknete do vnútra tohto masturbátora, tak buďte pripravený na nové sexuálne zážitky z masturbácie. Vnútorný kanál je jemne textúrovaný, tvar vagíny je kópiou od Katsuni. POZOR! Nepoužívajte oleje, mydlo a silikónový lubrikačný gél. Môžu rozleptať materiál.Prevádzka: Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!! Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti privieraním a otváraním prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčší alebo menší podtlak (skrutkovaním viečka na spodnej časti).Jednoducho vložku opláchnite v teplej vode a nechajte ju odkvapkať a uschnúť. Na čistenie vložky nepoužívajte mydlo. V prípade väčšieho znečistenia použite izopropylalkoholu alebo profesionálny čistič erotických pomôcok. Pri čistení je najlepšie vložku z tuby vybrať a potom opätovne zastrčiť späť. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypať jemne potravinárskym kukuričným škrobom, potom zostane povrch zamatovo hebký. Vodeodolný - použitie v sprche aj vani.Príslušenstvo obsahuje: Plastový obal 'baterka' s vekom. Superskin vložka. Jednorázový vodný lubrikačný gél 6 ml. Návod na použitie a údržbu.Farba: Ružová.Veľkosť:dĺžka celková 24 cm, dĺžka Superskin vložky 22 cm,priemer vnútornej od 1,9 cm, vonkajší priemer maximálne 9 cm,priemer vnútornej maximálne 5-6 cm,hmotnosť celková 690 gramov.Vhodný typ lubrikačného gélu: Lubrikačný gél na vodnej báze.Zaujímavosť: Najlepšie metóda, ako ohriať vagínu na telesnú teplotu, je ponoriť Fleshlight na niekoľko minút do teplej vody (nesmie byť vriaca). Napustite umývadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do nej ponorte. Keďže Fleshlight pláva, zaťažte ju pod vodou. Pre maximálny zážitok tepla zo skutočnej vagíny, môžete do vody ponoriť aj tubu s lubrikačným gélom. Prispôsobte si tesnosť a intenzitu sania pomocou otočného viečka na spodnej strane.Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!

obchody: 1iné varianty: 1
46,20 €
Fleshlight-Girls-Riley-Steele-Lotus-E21884

Fleshlight Girls Riley Steele Lotus - E21884

Jednotka na trhu masturbátorov pre mužov!FleshLight vyzerá ako nejaká baterka, takže je perfektne diskrétna a nenápadná. Vo vnútri je však jedinečná replika vagíny zo špičkového patentovaného materiálu vysokej kvality, veľmi elastického, ktorý bol cielene vytvorený, aby dokonale napodobnil pocity ako pri pohlavnom styku. Stačí, keď si ju zohrejete pod teplou vodou, použijete lubrikant na vodnej báze a budete mať pocity ako pri skutočnom milovaní.....V tomto prevedení prináša Fleshlight viac vzrušenia ako hociktorá iná jej varianta. Keď preniknete do vnútra tohto masturbátora, tak buďte pripravený na nové sexuálne zážitky z masturbácie. Vnútorný kanál je jemne textúrovaný, tvar vagíny je kópiou od Riley Steele.POZOR! Nepoužívajte oleje, mydlo a silikónový lubrikačný gél. Môžu rozleptať materiál.Prevádzka: Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!! Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti privieraním a otváraním prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčší alebo menší podtlak (skrutkovaním viečka na spodnej časti).Jednoducho vložku opláchnite v teplej vode a nechajte ju odkvapkať a uschnúť. Na čistenie vložky nepoužívajte mydlo. V prípade väčšieho znečistenia použite izopropylalkoholu alebo profesionálny čistič erotických pomôcok. Pri čistení je najlepšie vložku z tuby vybrať a potom opätovne zastrčiť späť. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypať jemne potravinárskym kukuričným škrobom, potom zostane povrch zamatovo hebký. Vodeodolný - použitie v sprche aj vani.Príslušenstvo obsahuje: Plastový obal 'baterka' s vekom. Superskin vložka. Jednorázový vodný lubrikačný gél 6 ml. Návod na použitie a údržbu.Farba: Ružová.Veľkosť:dĺžka celková 24 cm, dĺžka Superskin vložky 22 cm,priemer vnútornej od 1,9 cm, vonkajší priemer maximálne 9 cm,priemer vnútornej maximálne 5-6 cm,hmotnosť celková 690 gramov.Vhodný typ lubrikačného gélu: Lubrikačný gél na vodnej báze.Zaujímavosť: Najlepšie metóda, ako ohriať vagínu na telesnú teplotu, je ponoriť Fleshlight na niekoľko minút do teplej vody (nesmie byť vriaca). Napustite umývadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do nej ponorte. Keďže Fleshlight pláva, zaťažte ju pod vodou. Pre maximálny zážitok tepla zo skutočnej vagíny, môžete do vody ponoriť aj tubu s lubrikačným gélom. Prispôsobte si tesnosť a intenzitu sania pomocou otočného viečka na spodnej strane.Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!

obchody: 1iné varianty: 1
46,30 €
Tenga-Flip-Hole-Black-Hole

Tenga Flip Hole / Black Hole

Cieľom TENGA Flip Hole Black bolo vytvoriť najlepší mužský masturbátor na trhu. Väčšina konkurentov sa zameriava na viac či menej vydarené kopírovanie vagíny, dizajnéri Flip Hole Black sa však rozhodli ísť cestou čo možno najintenzívnejších pocitov. To je dôvod, prečo nebola Flip Hole Black navrhnutá ako umelá vagína, ale tak, aby ste s ňou zažili tie najpríjemnejšie okamžiky. Vnútro Flip Hole Black je vyrobené z ultra mäkkého materiálu - elastomeru. Vnútorná štruktúra je ohromujúca a veľmi rafinovaná. Každý centimeter priestoru má svoju presnú funkciu. Jej pružné puzdro s ovládacími tlačidlami umožňuje celkovú kontrolu nad stimuláciou penisu. TENGA Flip Hole Black je prvý masturbátor na svete, ktorý sa dá celkom otvoriť. Z tohto dôvodu ho možno veľmi jednoducho a dobre čistiť aj sušiť. Súprava obsahuje vzorky lubrikačných gélov TENGA Hole Lotion MILD, REAL a WILD.

obchody: 1iné varianty: 1
50,00 €
CalEx-Xtreme-head-exciter

CalEx Xtreme head exciter

Masturbátor, který bude dokonale stimulovat nejcitlivější část penisu, tedy žalud. Masturbátor pomocí poutka připevněte k ruce, nalubrikujte gelový návlek uvnitř masturbátoru, který obsahuje spoustu měkkých výstupků, pro ještě větší stimulaci. Zasuňte žalud cca 5 cm do hloubky a spusťte jednu ze dvou rychlostí. Hlava masturbátru se pohybuje nahoru a dolu a to takovou rychlostí, že bude stačit chvilička, aby slastné pocity naplnily celé vaše tělo. Gelová manžeta se snadno vyjímá a čistí.

obchody: 1iné varianty: 1
57,00 €
Magic-Flesh-realisticke-torzo-s-analnim-i-vaginalnim-otvorem

Magic Flesh - realistické torzo s análním i vaginálním otvorem

Torzo s vaginálním i análním otvorem, imitující dokonale lidskou pokožku. Tento masturbátor Vám perfektně poslouží jak v posteli či na zemi, kdy se budete moci pořádně opřít do perfektní soulože, která Vám bude připadat více než reálná. Pro částečné oživení slouží i vibrační patronka, která Vám otvory pořádně rozechvěje.

obchody: 1iné varianty: 1
57,50 €
Power-rotation-rotacni-stimulace-penisu

Power rotation - rotační stimulace penisu

Power Rotation je novinkou mezi erotickými pomůckami pro nezvyklý způsob stimulace penisu. Není tak jednoduché objevit skutečně nový zůsob dráždění mužů. Power Rotation má silikonový válec, uvnitř pokrytý mnoha kulovitými výstupky. Vně tohoto válce je rotující koš, který má po obvodu osičky s podobným počtem otočných korálků. Spuštěním rotace korálky stlačují kulovité výstupky směrem k penisu. To vytváří dojem jemné a velice příjemné masáže s efektem mnoha jemně přitlačujících prstíků nebo třeba dobře namířené perličkové lázni. Power Rotation nevytváří extrémní masturbační efekt pro rychlou cestu k orgasmu, ale navozuje jemnou - ovšem nesmírně příjemnou masáž a něžné dráždění. Je ideální jako kouzelná předehra, stimulační pomůcka pro zlepšení erekce a krásné uklidnění po milování. Ovládá se čtyřmi tlačítky = hlavní vypínač, dvě ovládání rychlosti rotace (zvyšování je neobvykle umístěno vlevo) a čtvrté tlačítko mění směr rotace a současně mění řadu programů, kde se změna rotace mění automaticky s rozdílnými intervaly. Power Rotation je možno opatrně vymýt vodou. Baterie nejsou součástí balení a doporučujeme je přímo přiobjednat.

obchody: 1iné varianty: 1
60,90 €
FLESHLIGHT-Pink-Lady-Stamina-Training-Unit

FLESHLIGHT Pink Lady Stamina Training Unit

Luxusné a značková vagína s výstupkami pre lepšiu dráždenie. Vyrobená je z patentom chráneného špeciálneho materiálu Real Feel Super Skin. Udržuje telesné teplo a od naozajstnej vagíny na nerozoznanie. Hĺbka 25 cm. Príslušenstvo obshahuje: plastový zlatý obal s vekom, Superskin vložka.

obchody: 1iné varianty: 1
65,90 €
Penis-plug-lance-small

Penis plug lance-small

Kroužek pevně obepíná žalud a tyčka postupně proniká do močové trubice. Při masturbaci s touto hračkou, bude částečně zabráněno výstřiku semene, bude zapotřebí většího natlakování semene a tedy i dosažení mohutnějšího orgasmu. Kroužek je odnímatelný. Snadno se nosí a nepadá ani ve stavu erekce, ani ve stavu uvolnění. Pro zachování hygieny a nezanesení infekce do močové trubice nepoužívejte lubrikant, ani sliny, ideální je tyčku zvlhčit svou močí.

obchody: 1iné varianty: 1
72,40 €
Spider-Realism-Masturbator-Intense-Black

Spider - Realism Masturbator Intense Black

Farba: eierna. Otvor: vagína. Nová revolúcia v masturbácii! Predstavujeme Vám ú?asnú pomôcku, pánsky masturbátor, umelú vagínu nazvanú Spider, ktorá Vám poskytne dokonalý orgazmus. Perfektný "výkon" ako nikdy predtým. ?pecifikácia: - materiál: Polypropylene (Random Copolymer), Elastomer - rozmery: 282 mm x 89 mm x 89 mm - hmotnos?: 736 g - farba: Intense Black alebo Extreme White - farba vlo?ky: ru?ová - ?truktúra vlo?ky: Spider Realism Hlavné rysy pro ...

obchody: 1iné varianty: 1
79,90 €
Fuck-Me-Silly-2-501620

Fuck Me Silly 2 - 501620

Mega masturbátor!Najrealistickejšia replika. Vždy žeravá, tesná, nikdy nehovoriaca nie. Bez obsahu ftalátov.Súčasťou balenia: lubrikant Moist, čistiaci prostriedok, DVD.Materiál: termoplastická guma TPRRozmery: 52 x 29,2 cmHmotnosť: cca 6 kg

obchody: 1iné varianty: 1
259,90 €
PIPEDREAM-EXTREME-Fuck-Me-Silly-501611

PIPEDREAM EXTREME Fuck Me Silly - 501611

Mega masturbátor.Najrealistickejšia replika. Vždy žeravá, tesná, nikdy nehovoriaca . Bez obsahu ftalátov.Materiál: termoplastická guma TPRRozmery: 36 x 33 cmHmotnosť: cca 11 kgNajrealistickejšia replika. Vždy žeravá, tesná, nikdy nehovoriaca . Bez obsahu ftalátov.Súčasťou balenia: lubrikant Moist, čistiaci prostriedok, DVD.

obchody: 1iné varianty: 1
289,90 €
Fuck-Me-Silly-3

Fuck Me Silly 3

Mega masturbátor od firmy Pipedream. Najrealistickejšia replika - torzo spodnej časti ženského tela. Vždy horúca, tesná, nikdy nehovoriaca nie - dva otvory (vagína a anál). Bez obsahu ftalátov. Súčasťou balenia: DVD, lubrikant a čistiaci prostriedok Materiál: termoplastická guma TPR-materiál podobný ľudskej koži Rozmery: 109x34x18cm Hmotnosť: cca 9 kg

obchody: 1iné varianty: 1
369,90 €
Love-in-the-Pocket-Love-Pussy-Masturbator

Love in the Pocket - Love Pussy Masturbator

Tvar: vagína. Nafukovací masturbátor pre mu?ov. Naplote jednu tretinu teplou vodou (38°C) a druhú polovicu vzduchom. Jemným stláeaním dosiahnete po?adovanú tesnos?. Pou?ite prilo?ený lubrikant. Vyrobené z bezpeených materiálov. Rozmery: 24 x 10 x 10 cm (plný rozmer). Materiál: PE (100% bez obsahu ftalátov).

obchody: 2iné varianty: 1
4,47 €
Love-in-the-Pocket-Love-Lips-Blow-Job-Simulator

Love in the Pocket - Love Lips Blow Job Simulator

Tvar: ústa (blowjob). Nafukovací masturbátor pre mu?ov. Naplote jednu tretinu teplou vodou (38°C) a druhú polovicu vzduchom. Jemným stláeaním dosiahnete po?adovanú tesnos?. Pou?ite prilo?ený lubrikant. Vyrobené z bezpeených materiálov. Rozmery: 24 x 10 x 10 cm (plný rozmer). Materiál: PE (100% bez obsahu ftalátov).

obchody: 2iné varianty: 1
4,49 €
Zolo-Fire-Cup

Zolo - Fire Cup

Masturbátor s hrejivým efektom. Originálna erotická pomôcka, umelá vagína od spoloenosti Zolo. Nová sexuálna skúsenos?, sanie je mo?né kontrolova? dotykom prsta. - nie sa nevyrovná originálu - stimulácia skutoeného sexuálneho styku - skvelá ve3kos? pre potreby cestovania

obchody: 2iné varianty: 1
10,89 €
facebook
sutaz
suťaže