Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Vákuové pumpy

Vákuové pumpy

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Fu-pumpe-Pump-it-up

Fußpumpe »Pump it up«

Nafukovacia pumpa, ktorou veľmi rýchlo nafúknete všetky vaše erotické pomôcky, ktoré treba nafúknuť.

obchody: 1iné varianty: 1
5,99 €
Vakuova-pumpa-Trojan

Vákuová pumpa Trojan

Klasická vákuová pumpa s priesvitného materiálu. Vákuové pumpy sa doporučujú pri poruchách erekcie a pri liečbe prostaty. Vďaka podtlaku, čo sa vytvorív pumpe, sa do penisu nahromadí viacej krvi a to vyvoláva erekciu.

obchody: 1iné varianty: 1
6,68 €
Male-Pump

Male Pump

Ručná potenčná vákuová pumpa vysokej kvality na rast penisu a rýchlu, dlhotrvajúcu erekciu. Farba: telová / priesvitná. Veľkosť: hĺbka: cca 20 cm, priemer: cca 5 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
7,72 €
Bathmate-Pleasure-Lube-100-ml

Bathmate - Pleasure Lube 100 ml

Lubrikant od spoločnosti Bathmate založený na vodnej báze. Bez obsahu olejov, s dlhotrvajúcim efektom. Špeciálne navrhnutý pre použitie s pumpou Hydromax.

obchody: 1iné varianty: 1
8,35 €
Nipple-Suckers-Purple

Nipple Suckers Purple

Nipple Suckers Purple sucks! na bradavky - nasávajú bradavky a tým spôsobujú ich vyššiu citlivosť. Tieto vákuové pumpy sú pre ženy, ktoré dráždenie bradaviek veľa vzrušuje. Ďalšie funkcie je, že mäkšia povadlejší bradavky sa po použití vákuovej pumpy postaví a spevní. Vákuová pumpa Nipple Suckers Purple sucks! sa dá použiť od príjemné vzrušivé intenzity až po vyložene bolestivú, podľa toho ako sa každej žene páči. Farba> FIALOVA

obchody: 1iné varianty: 1
8,96 €
Brustnippel-Sauger

Brustnippel-Sauger

Sacia pumpa na bradavky, 5.5 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
8,96 €
Seamans-Pump

Seamans Pump

Seaman je muž mora, ktorý je značne unavený z brázdenia morskej hladiny, a preto má svoju pomocníčku-pumpičku! Vždy mu poskytne to pravé uvoľnenie sa a nič za to nechce! Je vyrobená z priehľadného materiálu s rozmerom 20 cm, pričom vnútorná dĺžka je 18 cm s priemerom 4 cm!

obchody: 1iné varianty: 1
8,99 €
Vakuova-pumpa-Stud

Vákuová pumpa Stud

Vákuová pumpa v tvare penisu, opatrená balónom pre odsatie vzduchu. Tým sa zväčší objem Vášho penisu a dostaví sa pevná erekcia. Odsatím vzduchu v pumpe sa tvorí podtlak, ktorý spôsobí prílev krvi do penisu a jeho ztoporenie. Pravidelným používaním sa odstránia poruchy erekcie a je možné dosiahnutie zväčšenia veľkosti penisu.

obchody: 1iné varianty: 1
9,16 €
Fr-hle-Im-Potenzmanschette-21-mm

Fröhle (Im)Potenzmanschette 21 mm

Spodok vákuovej pumpy.Jeho vnútorný priemer je 21 mm.Vyrobený z TPE materiálu.

obchody: 1iné varianty: 1
9,26 €
Fr-hle-Im-Potenzmanschette-16-mm

Fröhle (Im)Potenzmanschette 16 mm

Spodok vákuovej pumpy.Ak je ten váš už starý a dosť používaný,tak ho len jednoducho vymeňte.Nemusíte hneď kupovať novú pumpu.Vnútorný priemer je 16 mm,ale je na 400% elastický.

obchody: 1iné varianty: 1
9,26 €
Crystal-Clear-Multi-Sucker

Crystal Clear Multi Sucker

Univerzálna vákuová pumpička na použitie napríklad na bradavky či klitoris. Balenie obsahuje dva cumlíkov vyrobené z tvrdeného plastu, farba transparentná. Ručným pumpovaním vznikne podtlak, bradavky či klitoris sa zväčší, prekrví a zvýši sa tak ich citlivosť. Špeciálny ventil na každej savičke udrží vákuum bez pripojenej hadičky. Dĺžka 6 cm, priemer každého otvoru 2 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
9,90 €
Pressure-Pleasure-Purple

Pressure Pleasure Purple

Táto pumpa sa odporúča pri problémoch s erekciou a pri sexuálnej únave. Veľmi rýchlo pomôže k dosiahnutiu erekcie, zároveň slúži aj pri masturbácii. Tiež má ventil pre reguláciu tlaku vo vnútry. Okraj vakuovej pumpy je prekrytý mäkou silikónovou násadou. Odporúčame použitie akéhokoľvek lubrikačného gélu. Pozor! Nepoužívajte osoby pod vplyvom alkoholu a problémy s tlakom. Farba: fialová Materiál: Plast Rozmery: Dĺžka: 20 cm Priemer: 5.5 cm

obchody: 1iné varianty: 1
9,99 €
Horny-Dots-Penispumpe

Horny Dots Penispumpe

Vákuová pumpa Horny Dots s balónikom - transparentný Krásna a netradičná. Aj takto môžeme charakterizovať túto jedinečnú vákuovú pumpu pre mužov. Má netradičnú bielu farbu. Je dlhá 19,5 cm a jej vonkajší priemer je 5,7 cm a vnútorný je 4,5 cm. Tak čo?Presvedčilo vás to?Pevne veríme,že mnohých z vás určite áno... Materiál:ABS a PVC

obchody: 1iné varianty: 1
11,07 €
Vibrating-Penis-Developer

Vibrating Penis Developer

Veľkolepá vákuová pumpa s bláznivou žaluďovou vibráciou

obchody: 1iné varianty: 1
11,90 €
Mega-Vakuum

Mega Vakuum

Táto pumpa je stvorená pre všetkých milovníkov slasti! Pokiaľ ste vyskúšali už tento druh pomôcky, tak po pripojení Mega Pumpy si pomyslíte, že doterz to bol len slabý odvar! Pasuje na všetky výrobky ktoré Vám ponúkame.

obchody: 1iné varianty: 1
11,94 €
Vagina-Kiss

Vagina Kiss

Tento stimulátor je určený na intenzívne a príjemné dráždenie. Plynulá regulácia vibrácií a vákuová pumpa pripomínajú ústa pri orálnom sexe. Odsávací balónik nemá vypúšťací ventil, ale miniatúrny otvor, ktorým sapomaly a plynule znižuje podtlakpre bezpečné odňatie mušle a zároveň to napodobňuje to akoby Vám to robil niekto ústami.

obchody: 1iné varianty: 1
12,13 €
facebook
sutaz
suťaže