Varovanie!

Chystáte sa vstúpiť na stránky s erotickým alebo sexuálne orientovaným obsahom!
Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem:
  • som dospelý, starší ako 18 rokov
  • nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či nezletilý
  • na tieto stránky vstupujem dobrovolne, sexuálne zamerané materiály ma nepohoršujú, neurážajú a ani ma nijako neohrozujú
Vstúpiť Odísť
» Vákuové pumpy

Vákuové pumpy

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
The-developer

The developer

Vákuová pumpa pre mužov je zárukou túžby ako aj uspokojenia.

obchody: 1iné varianty: 1
9,79 €
Crystal-Clear-Multi-Sucker

Crystal Clear Multi Sucker

Univerzálna vákuová pumpička na použitie napríklad na bradavky či klitoris. Balenie obsahuje dva cumlíkov vyrobené z tvrdeného plastu, farba transparentná. Ručným pumpovaním vznikne podtlak, bradavky či klitoris sa zväčší, prekrví a zvýši sa tak ich citlivosť. Špeciálny ventil na každej savičke udrží vákuum bez pripojenej hadičky. Dĺžka 6 cm, priemer každého otvoru 2 cm.

obchody: 1iné varianty: 1
9,90 €
Pressure-Pleasure-Purple

Pressure Pleasure Purple

Táto pumpa sa odporúča pri problémoch s erekciou a pri sexuálnej únave. Veľmi rýchlo pomôže k dosiahnutiu erekcie, zároveň slúži aj pri masturbácii. Tiež má ventil pre reguláciu tlaku vo vnútry. Okraj vakuovej pumpy je prekrytý mäkou silikónovou násadou. Odporúčame použitie akéhokoľvek lubrikačného gélu. Pozor! Nepoužívajte osoby pod vplyvom alkoholu a problémy s tlakom. Farba: fialová Materiál: Plast Rozmery: Dĺžka: 20 cm Priemer: 5.5 cm

obchody: 1iné varianty: 1
9,99 €
Bad-Kitty-Nipple-Pump

Bad Kitty Nipple Pump

Červená prísavky na bradavky. Sada obsahuje dva kusy a majú vnútorný priemer od 0,7 cm do 1,1 cm. Súčasťou sady sú aj silikónové krúžky s priemerom od 0,5 cm do 1,2 cm. Materiál: ABS/PVC

obchody: 1iné varianty: 1
10,82 €
Horny-Dots-Penispumpe

Horny Dots Penispumpe

Vákuová pumpa Horny Dots s balónikom - transparentný Krásna a netradičná. Aj takto môžeme charakterizovať túto jedinečnú vákuovú pumpu pre mužov. Má netradičnú bielu farbu. Je dlhá 19,5 cm a jej vonkajší priemer je 5,7 cm a vnútorný je 4,5 cm. Tak čo?Presvedčilo vás to?Pevne veríme,že mnohých z vás určite áno... Materiál:ABS a PVC

obchody: 1iné varianty: 1
11,07 €
Air-Control

Air Control

Zahrajte sa na požiarnika a uhaste svoju túžbu po riadnom orgazme - vypumpuje z Vás všetko! Je v červeno - čiernej podobe! Pumpička je dlhá 20 cm a jej priemer je 6 cm!

obchody: 1iné varianty: 1
11,79 €
Mega-Vakuum

Mega Vakuum

Táto pumpa je stvorená pre všetkých milovníkov slasti! Pokiaľ ste vyskúšali už tento druh pomôcky, tak po pripojení Mega Pumpy si pomyslíte, že doterz to bol len slabý odvar! Pasuje na všetky výrobky ktoré Vám ponúkame.

obchody: 1iné varianty: 1
11,94 €
Vagina-Kiss

Vagina Kiss

Tento stimulátor je určený na intenzívne a príjemné dráždenie. Plynulá regulácia vibrácií a vákuová pumpa pripomínajú ústa pri orálnom sexe. Odsávací balónik nemá vypúšťací ventil, ale miniatúrny otvor, ktorým sapomaly a plynule znižuje podtlakpre bezpečné odňatie mušle a zároveň to napodobňuje to akoby Vám to robil niekto ústami.

obchody: 1iné varianty: 1
12,13 €
Power-Pump

Power Pump

Vibračna vákuová pumpa Power Super vákuová pumpa by nemala chýbať v základnej výbave žiadneho muža.Toto je jedna z nich.S latexovou manžetou.Cylinder tejto pumpy je dlhý 19 cm a má priemer 5 cm.Na ňom je umiestnené aj vibračné vajíčko čierne farby, ktorého vibrácie sa dajú plynulo regulovať.Ak chcete mať skutočne rýchlu a dlhú erekciu určite začnite rozmýšlať nad jej kúpou.

obchody: 1iné varianty: 1
12,18 €
Penis-Power-Pump

Penis Power Pump

Toto je dosť výkonná pumpa! Veľa mužov nám písalo, že jej názov zodpovedá pravde! Penis power pump je dlhá 24 centimetrov a priemer má 5 centimetrov s manžetou a vákuovou pumpou!

obchody: 1iné varianty: 1
12,36 €
Vagina-Sucker

Vagina Sucker

Vagina sucker Tak na takýto tlak Vaša kvetinka určite nie je zvyknutá, ale rozmaznajte si ju! Len to veľmi neprežeňte, lebo potom Vám bude každý chlap málo!

obchody: 1iné varianty: 1
12,80 €
Klit-Kiss

Klit-Kiss

Super dráždidlo na klitoris ružovej farby. Je dlhé 12 cm a má priemer 2,2 cm. Materiál: TPE, balónik-silikón.

obchody: 1iné varianty: 1
13,58 €
Handsome-Up-Pumpa-s-tromi-nasadami

Handsome Up Pumpa s tromi násadami

Pevná vákuová pumpa s tromi násadami. Má výkonné vákuum, ktoré sa v prípade potreby dá jednoducho uvoľniť pomocou jedného stlačenia. Je vyrobená z pevného ABS materiálu. Dĺžka 24 cm.,

obchody: 1iné varianty: 1
16,50 €
Vibrating-Penis-Developer

Vibrating Penis Developer

Veľkolepá vákuová pumpa s bláznivou žaluďovou vibráciou

obchody: 1iné varianty: 1
16,80 €
Universal-Sucker

Universal Sucker

Slečny a dámy, akejkoľvek orientácie, tu je Vami vymodlená pomôcka - stelesnenie dokonalosti! Ak chcete uspokojiť tlakom Váš klitoris a pomaznať sa aj s Vašími bradavkami, tak berte "Universal Sucker", lebo sa Vám neujde! Násavka vibruje ako divá! Je vyrobená z Jelly materiálu, dlhá cca 80 cm! Sací otvor má zhruba 1cm krát 3 cm a trubička k pumpovaciemu balóniku je dlhá asi 60 cm! Naviac grátis dostanete od nás aj batérie!

obchody: 1iné varianty: 1
16,86 €
Vagina-Cup-pumpa

Vagina Cup - pumpa

Nmc vagína Cup s Intra Pump Vákuová pumpa fialovo-ružovej farby Vagina Cup, ženám umožní získať väčší a plné pysky. Vákuová pumpa viac prekrví pysky aj klitoris a každý dotyk bude ešte viac vzrušujúci, vaše dráždenie bude mnohonásobne vyššie. Jednoducho pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder vákuovej pumpy na rozkrok okolo pyskov a odsávací pumpičkou vytvorte podtlak, ktorý postupne do pyskov privedie viac krvi. Odsávať môžete tak dlho, kým budete chcieť pysky zväčšovať. Tvar i veľkosť je univerzálna a je vhodný pre väčšinu vagín. Plynulá regulácia podtlaku s poistným ventilom a odsávací pumpičkou.

obchody: 1iné varianty: 1
16,96 €
facebook
sutaz
suťaže