» Dámske overaly

Dámske overaly

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Sexi-overal-Jemma-zelena---s-krasnym-vystrihom

Sexi overal Jemma - zelená ... (.... s krásnym výstrihom ...)

Sexi overal Jemma s krásnym V výstrihom, na ramienkach sú ozdobné prúžky. Pod prsiami a na bokoch je širší patent s gumičkou. Materiál: 95%viskóza, 5%Elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
14,90 €
Sexi-overal-vojenskeho-vzhladu-modra

Sexi overal vojenského vzhľadu - modrá ...

Sexi overal vojenského vzhľadu s gombíčkami, na prednej vrchnej časti sú prúžky. Viazanie okolo krku, odhalený chrbát. Materiál: 95% viskóza, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
16,90 €
Sexi-overal-Michelle

Sexi overal Michelle

Sexi overal trendového vzhľadu so zaväzovaním okolo krku. Materiál: 95% viskóza, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
24,60 €
Sexi-party-overal-Milly

Sexi párty overal Milly

Sexi párty overal Milly má na prednej strane hlboký V výstrih. Overal má odhalený celý chrbát. Zapínanie je na krku. Pre odvážnu ženu, ktorá chce zažiariť. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
25,80 €
Sexi-overal-Azzurra

Sexi overal Azzurra

Sexi overal Azzurra má na prednej strane hlboký V výstrih na zips a ozdobnú zlatú sponu (opasok). Overal je pre odvážnu ženu, ktorá chce zažiariť. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
29,90 €
Sexi-party-overal-Shandy

Sexi párty overal Shandy

Sexi párty overal Shandy má na prednej strane hlboký výstrih zdobený čipkou a zlatú sponu. Aj na zadnej strane je hlboký výstrih a čipka. Zapínanie je na zadnej strane. Pre odvážnu ženu, ktorá chce zažiariť. Materiál: 92% polyester, 8% spandex.

obchody: 1iné varianty: 1
31,30 €
Sexi-overal-Nellie

Sexi overal Nellie

Sexi overal Nellie má na prednej strane lodičkový výstrih a ozdobnú zlatú sponu. Na zadnej strane je hlboký výstih a zapínanie. Overal je pre odvážnu ženu, ktorá chce zažiariť. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
31,30 €
Sexi-overal-Bethany

Sexi overal Bethany

Sexi overal Bethany má na prednej vrchnej strane krásnu výšivku, ktorá je ukončená na zadnej strane saténovou mašľou (zaväzovanie). Na zadnej strane je hlboký okrúhly výstrih. Ku overalu patrí odnímateľný opasok. Overal je vhodný na teplé letné dni. Materiál: 60% polyester, 37% bavlna, 3% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
32,80 €
Sexi-overal-Bijou

Sexi overal Bijou

Sexi overal Bijou má na prednej strane krásnu čipku, ktorá vypĺňa aj V výstrih. Na zadnej strane je zapínanie na zips. Materiál: 92% polyester, 8% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
33,80 €
Sexi-overal-Iris

Sexi overal Iris

Sexi overal Iris má na prednej strane jemný vzor. Má odhalené ramená, bez rukávov. Overal je určený pre odvážnu ženu, ktorá chce zažiariť. Vhodný na kombinovanie. Materiál: 95% Poylester 5% Elastan

obchody: 1iné varianty: 1
34,80 €
  • 1
  • z 1 Choď
  • 1 .. 10 z 10 položiek
facebook
sutaz
suťaže