» Poťahové látky

Poťahové látky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Detska-latka-Baldina

Detská látka Baldina

Kvalitná bavlnená látka Baldina zaujme najmä kombináciou sviežich farieb a pekného dievčenského motívu. Látku môžete použiť na čokoľvek podľa vlasnej fantázie či želania vášho dievčatka. Bude z nej pekná zásterka do kuchyne alebo veselý vankúšik do postele? Detskú látku Baldina predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: víla 13x8 cm, koláčik 2,5x3 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Baldina je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Safari-modra

Detská látka Safari - modrá

Kvalitná bavlnená látka Safari zaujme najmä kombináciou sviežich farieb a pekného motívu s veselými zvieratkami. Látku môžete použiť na čokoľvek podľa vlasnej fantázie či želania vášho dieťatka. Bude z nej  veselý vankúšik do postele alebo prikrývka? Detskú látku Safari predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: lev 18x16 cm, sloník s palmou 16x22 cm, krokodíl 24x10 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Safari je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Safari-bezova

Detská látka Safari - béžová

Bavlnená látka Safari v pekných prírodných odtieňoch na prvý pohľad zaujme svojou kombináciou farieb a pekným motívom so zvieratkami. Látku môžete použiť na čokoľvek podľa vlasnej fantázie či želania vášho dieťatka. Budú z nej obliečky do postele, prikrývka a závesy? Detskú látku Safari predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: lev 18x16 cm, sloník s palmou 16x22 cm, krokodíl 24x10 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Safari je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Safari-farebna

Detská látka Safari - farebná

Pestrofarebná látka Safari na prvý pohľad zaujme svojou kombináciou sviežich farieb na béžovom podklade a veselým motívom zvieratiek. Látku môžete použiť na čokoľvek podľa vlasnej fantázie či želania vášho dieťatka. Bavlnená látka sa skvele hodí na závesy, dekoračné vankúšiky alebo aj návliečky, šikovné ruky mamičiek však iste nájdu aj iné možnosti jej využitia ... Detskú látku Safari predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Safari je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Macicky-Cats-Naturel

Detská látka Mačičky - Cats Naturel

Kvalitná bavlnená látka s rozkošným motívom mačičiek zaujme najmä kombináciou sviežich farieb. Látku môžete použiť na závesy, obliečky do postieľky alebo návliečky na vankúšiky. Takto zladená detská izbička vášho dieťatka sa tak vďaka vám zmení na príjemné a krásne miesto. Detskú látku Mačičky predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: mačička v krúžku 6,5x6,5 cm - 4,5x4,5 cm, motýlik 2,8x2 cm, kvetinka 1x1 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Mačičky je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Kvetinky

Detská látka Kvetinky

Predstavte si túto krásnu látku s motívom kvetiniek v detskej izbe vašej slečny... Bavlnená látka vysokej kvality je ako stvorená na závesy, obliečky alebo dekoračné vankúšiky do dievčenskej izby. Vďaka sviežim farbám a peknému kvetinovému motívu v kombinácii s retro bodkami sa detská izbička rozžiari a zmení sa na príjemné miesto pre malú slečnu. Detskú látku Kvetinky predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Kvetinky je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,29 €
Detska-latka-Baby-Calinou-bezova

Detská látka Baby Calinou - béžová

Čakáte bábätko? Blahoželáme ... Iste práve uvažujete ako zariadiť detskú izbičku alebo detskú postieľku tak, aby "dýchala" bábätkovskou atmosférou. Pozrite sa na túto bavlnenú látku ... Na béžovej látke Baby Calinou nájdete všetko to, čo ste si pre detskú postieľku vysnívali: zajačika, macíka, kuriatko, drobné kvetinky a rozkošné bodky. Jednoducho je ako stvorená na výrobu detských textílií alebo rôznych doplnkov do detskej izby. Látku môžete použiť napríklad na závesy, obliečky do postieľky alebo návliečky na vankúšiky podľa vlastnej fantázie. Takto zladená detská izbička vášho dieťatka sa tak vďaka vám zmení na úžasné miesto. Detskú látku Baby Calinou predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: macko/zajačik v krúžku 5,5x6 cm, kuriatko v krúžku 2,5x2,5 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Baby Calinou je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v Miláne a ďalších.

obchody: 1iné varianty: 1
7,89 €
Detska-latka-Pele-Mele

Detská látka Pele-Mele

Bavlnenú látku Pele-Mele môžete použiť na závesy, obliečky do postieľky alebo návliečky na vankúšiky. Takto zladená detská izbička vášho dieťatka sa tak vďaka vám zmení na príjemné a krásne miesto. Bavlnená látka má béžový podklad a farebnú potlač s rôznymi zvieratkami ale i písmenkami. Viete si predstaviť lepší motív do detskej izby ? Detskú látku Pele-Mele predávame na metráž, minimálny odber je 0,50 cm. Látku striháme do vzoru. Nakoľko je to 100 % bavlna treba rátať so zrážanlivosťou približne 5%. Orientačné rozmery motívu: písmenká 1,5x2 cm, modrý sloník 7x6 cm, ježko 5x2,5 cm, levík 5,5x5,5 cm, panda 6x4 cm. Materiál: 100% bavlna Šírka metráže: 160 cm Odporúčaná teplota prania je 40 °C Žehliť na stupni bavlna Nečistiť chemicky Farba látky sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitoru Pri objednávaní množstva volíte šírku látky, to znamená, ak chcete kúpiť napr. 4 metre, vpíšete do kolónky "Množstvo" číslo 4. Systém e-shopu umožňuje zapísať iba celé číslo, preto v prípade, ak máte záujem o množstvo, ktoré nie je možné zapísať celým číslom – napr. o 4,8 metra látky, zadajte do kolónky „Množstvo“ najbližšie celé číslo a presný rozmer napíšte ručne do poznámky k objednávke.   Detská látka Pele-Mele je produktom spoločnosti STOF. Rodinná spoločnosť STOF patrí v súčasnosti medzi hŕstku výrobných spoločností, ktoré sa striktne držia tradičných postupov a zásad, čo sa pretaví najmä do kvality ich textílií. Bavlna je tlačená tradičnou pigmentovou technológiou vďaka ktorej vzniká zdravotne nezávadný výrobok bez neblahého dopadu na ekológiu, čo pri v súčasnosti rozšírenej digitálnej tlači nie je zaručené. Od roku 1993 patrí spoločnosť STOF medzi najvýznamnejšie textilné spoločnosti Francúzska a pravidelne inšpiruje verejnosť na svetových veľtrhoch Maison et Objets v Paríži, Heimtextil vo Frankfurte, HOMI v

obchody: 1iné varianty: 1
7,89 €
Molitanova-drt-1Kg

Molitanová drť 1Kg

Molitanová drť 1Kg

obchody: 1iné varianty: 1
2,30 €
Milos-805

Miloš 805

Názov:Žinilka-Miloš Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
9,90 €
Genova-01

Genova 01

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Genova-02

Genova 02

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Genova-03

Genova 03

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Genova-04

Genova 04

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Genova-05

Genova 05

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Genova-06

Genova 06

Názov:Žinilka-Genova Šírka:140cm

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
  • 1
  • 2
  • z 2 Choď
  • 1 .. 18 z 30 položiek
facebook
sutaz
suťaže