GEOFF ANDERSON oblečenie

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Polar-Proof-Praci-prostriedok-na-fleece-300ml

Polar Proof Prací prostriedok na fleece 300ml

Polar Proof Prací prostriedok na fleece 300ml Impregnačný (prací)prostriedok na oblečenie vyrobené z fleecového materiálu, vlny a na termo oblečenie so syntetickou podšívkou, objem 300ml. NIKWAX Fleece Polar Proof 300ml - prací prostriedokImpregnačný prostriedok na oblečenie vyrobené z fleecového materiálu, vlny a na termo oblečenie so syntetickou podšívkouJe ideálny na impregnáciu turistického, rybárskeho, lyžiarskeho oblečenia.Obsahuje patentovaný vodoodpudivý elastomér

obchody: 3iné varianty: 1
11,15 €
Hrejiva-vlozka-hrejivy-vankus-na-500-pouziti

Hrejivá vložka, hrejivý vankúš na 500 použití

Vankúš je určený na zohrievanie rúk a nôh v zimných a chladných obdobiach počas rybolovu. Jednoduché použitie a veľký efekt je dôvod prečo čoraz častejšie používajú tieto hrejivé vložky.

obchody: 2iné varianty: 1
2,77 €
Rybarske-tricko-rybar-privlackar-s-voblerom

Rybárske tričko - rybár prívlačkár s voblerom

Kvalitné rybárske tričko (160gr), kvalitná bavlna, vhodné ako darčeky pre deti, na fotenie s úlovkom, ale aj na bežné nosenie. Ideálny detský rybársky darček, detské tričká pre deti už od 3 rokov.

obchody: 2iné varianty: 1
9,61 €
FC-Power-baitmesh-23mm-5m

FC Power baitmesh 23mm / 5m

FC Power baitmesh 23mm / 5m

obchody: 2iné varianty: 1
10,20 €
Rybarske-Ponozky-SPORTSTREK-SUPER-THERMO-Merino

Rybárske Ponožky SPORTSTREK SUPER THERMO Merino

Extrémne teplé ponožky vyrobené z Merina pre rybárov, poľovníkov, turistov. Úžasný materiál z vlny voľne sa pasúcich Novozélandských oviec. Vlákna materiálu pohltia pot a odvádzajú ho od tela. Pokožka zostáva suchá čo zabraňuje rastu baktérií.

obchody: 2iné varianty: 1
11,54 €
SOFTSHELL-PROOF-300ml-praci-prostriedok

SOFTSHELL PROOF 300ml prací prostriedok

SOFTSHELL PROOF 300ml prací prostriedok Impregnačný prostriedok NIXWAX sa používa na údržbu a impregnovanie oblečenia zo SOFTSHELL materiálu. Zlepšuje a obnovuje vodoodpudivosť materiálu bez zníženia jeho priedušnosti a komfortnosti. Aplikuje sa ručným, alebo mechanickým praním.

obchody: 2iné varianty: 1
13,99 €
SOFTSHELL-PROOF-SPRAY-300ml

SOFTSHELL PROOF SPRAY 300ml

SOFTSHELL PROOF SPRAY 300ml Impregnačný spray NIXWAX sa používa na údržbu a impregnovanie oblečenia zo SOFTSHELL materiálu. Zlepšuje a obnovuje vodoodpudivosť materiálu bez zníženia jeho priedušnosti a komfortnosti. Aplikuje sa rozprašovačom.

obchody: 2iné varianty: 1
13,99 €
Tricko-Tandem-Baits-190gr

Tričko Tandem Baits 190gr.

Tričko Tandem Baits 190gr.

obchody: 2iné varianty: 1
14,74 €
Tx-direct-impregnacia-odev-sprej-300ml

Tx-direct impregnácia odev, sprej 300ml

Tx-direct impregnácia odev, sprej 300ml Impregnácia oblečenia vyrobeného z priedušných (membránových) materiálov, 300ml Video - Dobrá rada pre impregnačný sprej na nepremokavé oblečenieTX-direct spray on 300ml odev impregnácia- impregnácia oblečenia vyrobeného z priedušných materiálov Obnovuje a zlepšuje vodoodpudivosť materiálov a predlžuje ich funkčnosť.Ideálny na Gore-Tex® a SympaTex®.Obsahuje patentovaný vodoodpudivý elastomér Nikwax TX 10i.Aplikuje sa

obchody: 2iné varianty: 1
16,00 €
Tricko-kratky-rukav-Quantum-biele

Tričko krátky rukáv Quantum, biele

Kvalitné tričko s krátkymi rukávmi s logom Quantum Specialist, v bielej farbe. Ideálne pre lov v teplom počasí. Vďaka 100 percentne bavlnenému materiálu je vzdušné a zabraňuje poteniu.

obchody: 2iné varianty: 1
16,66 €
SIRIUS-2-GEOFF-Anderson-boxerky

SIRIUS 2 GEOFF Anderson boxerky

Špičkové termoprádlo, rýchloschnúce, izolačné, odvádzajúce pot, UV ochrana, antibakteriálna ochrana minimalizuje tvorbu potu a zápachu. Vhodné pre rybárstvo, poľovníctvo,turistika, outdoor, rybolov

obchody: 2iné varianty: 1
19,55 €
Browning-rybarska-zastera

Browning rybárska zástera

0

obchody: 2iné varianty: 1
20,24 €
Oblecenie-tricko-T-Black-Cat

Oblečenie tričko – T Black Cat

Kvalitné rybárske tričko s logom Black Cat čiernej farby, nielen pre sumčiarov. Ideálne na pekné fotky. Rybársky darček pre sumčiara. Materiál 65 percent bavlna, 35 percent polyester.

obchody: 2iné varianty: 1
21,26 €
Rybarske-tricko-Browning-cierne

Rybárske tričko Browning čierne

Rybárske bavlnené tričko Browning perfektný vzhľad, High - quality bavlna. Športové tričko mimoriadne užitočné pre rybolov v teplých letných dňoch, keď je rybár vystavený dlhé hodiny silnému slnku. Rybárske tričká na pobyt v prírode, doma, v práci.

obchody: 2iné varianty: 1
22,06 €
Sumciarska-rybarska-bunda-Black-Cat

Sumčiarska - rybárska bunda Black Cat

Vrchná rýchloschnúca bunda nie len pre sumčiarov. Rybárska bunda ktorá chráni spodné oblečenie pred dažďom a nečistotami. Bunda je v čiernej farbe s atraktívnymi obrázkami sumca. Výborná najmä pri fotení, zaberá minimum priestoru v našich veciach.

obchody: 2iné varianty: 1
22,27 €
Sumciarske-tricko-Black-Cat

Sumčiarske tričko Black Cat

Tričko s krátkymi rukávmi s logom Black Cat, ideálne najmä v lete keď sa potíme a potrebujeme, aby nám pri prepraní rýchlo vyschlo.

obchody: 2iné varianty: 1
22,95 €
facebook
sutaz
suťaže