Rybárska bižutéria

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
TANDEM-BAITS-Carp-swivels-big-eye-c-8-10ks

TANDEM BAITS Carp swivels big eye č. 8/10ks

Obratlík má dve rôzne veľkosti. Tento obratlík je vhodný pre tri druhy zostavy : pre priebežné - po pripojení závažia umožňuje ľahký pohyb po vlasci pre helikoptérové - veľké očko umožňuje ľahkú rotáciu okolo vlastnej osi. pre markery za účelom zistenia hĺbky - obratlík s veľkým očkom sa ľahko pohybuje po vlasci

obchody: 3iné varianty: 1
3,03 €
TANDEM-BAITS-Link-loop-10ks

TANDEM BAITS Link loop 10ks

Krúžok na pellety zo slabého oceľového drôtu v tvare klapky. Je nenahraditeľný vo výmenách nadväzcových zostavách. Namiesto viazania uzla, ktorá oslabuje zostavu, na konci nadväzca uviažeme krúžok pomocou uzla grinner. Vďaka tomu nadväzec získa koncovku, ktorá je neuveriteľne pevná a odolná, nebude prekážkou pre rýchlu výmenu v každej chvíli (pomocou rýchlej výmeny klipu). Tento výrobok je naozaj nenahraditeľný v zostavách, v ktorých je nadväzcový materiál vyrobený z pevného materiálu (zvliekačka atď.).

obchody: 3iné varianty: 1
3,03 €
TANDEM-BAITS-Multi-purpose-clip-10ks

TANDEM BAITS Multi purpose clip 10ks

Univerzální klip možno použiť k rýchlej výmene záťaže v priebežných zostavách, ako marker k preskúmaniu dna alebo ku spojeniu nadväzca s hlavným vlascom. K ochrane klipu odporúčame na na nich natiahnuť krátky kúsok mäkkej silikónovej trubičky o priemere 3 mm.

obchody: 3iné varianty: 1
3,26 €
Browning-hybrid-obojstranny-vykrajovac

Browning hybrid obojstranný vykrajovač

Browning hybrid obojstranný vykrajovač Set praktických vykrajovačov napríklad zo zemiakov o priemeroch 11, 13, 15 a 17mm. Sada kompaktných razidiel na ľahké vytvarovanie nástrahy s okrúhlym priemerom. Dodávajú sa 2 razidlá a vaše nástrahy môžu mať priemer 11; 13; 15 alebo 17 mm.

obchody: 3iné varianty: 1
8,93 €
FC-Hardcore-Leader-quick-Change-Weed-1-m-2-ks

FC Hardcore Leader / quick Change / Weed 1 m / 2 ks

FC Hardcore Leader / quick Change / Weed 1 m / 2 ks Leader Hardcore je super moderný, technologicky pokročilý materiál pre zostavenie koncových zostáv.. Silné, absolútne oderu odolné jadro potiahnuté vrstvou PVC s volfrámom - toto riešenie umožňuje Hardcore konceptu Leader dokonale priľnúť ku dnu. Očká boli vytvorené špeciálnym výrobným procesom, ktorému vďačia za svoju mimoriadnu silu. Vhodné do zarastených vôd. Tento materiál je vhodný hlavne na extremné podmienky na

obchody: 3iné varianty: 1
11,16 €
FC-Hardcore-Leader-ring-swivel-Weed-1-m-2-ks

FC Hardcore Leader / ring swivel / Weed 1 m / 2 ks

FC Hardcore Leader / ring swivel / Weed 1 m / 2 ks Leader Hardcore je super moderný, technologicky pokročilý materiál pre zostavenie koncových zostáv.. Silné, absolútne oderu odolné jadro potiahnuté vrstvou PVC s volfrámom - toto riešenie umožňuje Hardcore konceptu Leader dokonale priľnúť ku dnu. Očká boli vytvorené špeciálnym výrobným procesom, ktorému vďačia za svoju mimoriadnu silu. Vhodné do zarastených vôd. Tento materiál je vhodný hlavne na extremné podmienky na

obchody: 3iné varianty: 1
11,16 €
FC-Hardcore-Leader-easy-clip-Weed-1-m-2-ks

FC Hardcore Leader / easy clip / Weed 1 m / 2 ks

FC Hardcore Leader / easy clip / Weed 1 m / 2 ks Leader Hardcore je super moderný, technologicky pokročilý materiál pre zostavenie koncových zostáv.. Silné, absolútne oderu odolné jadro potiahnuté vrstvou PVC s volfrámom - toto riešenie umožňuje Hardcore konceptu Leader dokonale priľnúť ku dnu. Očká boli vytvorené špeciálnym výrobným procesom, ktorému vďačia za svoju mimoriadnu silu. Vhodné do zarastených vôd. Tento materiál je vhodný hlavne na extremné podmienky na

obchody: 3iné varianty: 1
11,16 €
Multifunkcny-set-vrtak-ihla-dlha-ihla

Multifunkčný set vrták + ihla + dlhá ihla

Multifunkčný set vrták + ihla + dlhá ihla Kaprársky profesionálny set s kovových púzdrom od RADICAL 2x ihla s vrtákom. TOP kvalita určená pre skutočných lovcov kaprov Multifunction tool - je nová sada od Quantum ktorá obsahuje rybársky vrták pre rybárske nástrahy a ihlu s patentom pre navliekanie rybárskych nástrah.

obchody: 3iné varianty: 1
13,55 €
Set-naradia-Needle-Set-5ks-Radical

Set náradia Needle Set, 5ks, Radical

Set náradia Needle Set, 5ks, Radical Profesionálna sada (3x ihla, 1x špic a 1xvrták) s s ergonomicky tvarovanými úchytmi v reflexno oranžovej farbe aby ste ich vždy našli.

obchody: 3iné varianty: 1
16,02 €
Browning-hybrid-mini-match-carp-puzdro

Browning hybrid mini match carp púzdro

Browning hybrid mini match carp púzdro Fantastické riešenie všetkých kaprárov! V praktickom púzdre prehľadne uložené základné pomôcky, ktoré máme vždy po ruke! Kompaktná verzia puzdra s nástrojmi pre kaprárov. Nájdete v nej všetky základné nástroje potrebné pri love na naástrahy umiestnené mimo háčik. Je tu aj miesto pre uloženie hotových nadväzcov. Všetko prehľadne a bezpečne uložené na jednom mieste. .EquvalentProductCategory{overflow: hidden;padding-left:10px

obchody: 3iné varianty: 1
18,13 €
Silikonova-zarazka-SSS

Silikonová zarážka SSS

Silikónová zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

obchody: 2iné varianty: 1
0,56 €
Gumena-zarazka-mini

Gumená zarážka mini

Gumenná zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

obchody: 2iné varianty: 1
0,56 €
Nitkove-zarazky-mini-5ks

Nitkové zarážky mini 5ks

Nitková zarážka sa používa ako zarážka nad plavák, pod olovo,... Nitkové zarážky sú praktický doplnok pre rybárske zostavy.

obchody: 2iné varianty: 1
0,56 €
Silikonova-zarazka-mikro

Silikonová zarážka mikro

Gumenná mikro zarážka, ktorú cez slučku jednoducho navlečieme na vlasec. Slúži ako doraz ponoru plavákov, na ochranu uzlov, výrobu montáží a pod.

obchody: 2iné varianty: 1
0,64 €
Ihla-na-rybky

Ihla na rybky

Kovová ihla pre nastražovanie živých rybiek. S očkom pre prevlečenie nadväzca.

obchody: 2iné varianty: 1
0,86 €
Ihla-na-boilies-kovova

Ihla na boilies kovová

Ihla na boilies kovová

obchody: 2iné varianty: 1
1,00 €
facebook
sutaz
suťaže