Rybárska bižutéria

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Browning-hybrid-obojstranny-vykrajovac

Browning hybrid obojstranný vykrajovač

Browning hybrid obojstranný vykrajovač Set praktických vykrajovačov napríklad zo zemiakov o priemeroch 11, 13, 15 a 17mm. Sada kompaktných razidiel na ľahké vytvarovanie nástrahy s okrúhlym priemerom. Dodávajú sa 2 razidlá a vaše nástrahy môžu mať priemer 11; 13; 15 alebo 17 mm.

obchody: 4iné varianty: 1
10,06 €
Browning-hybrid-mini-match-carp-puzdro

Browning hybrid mini match carp púzdro

Browning hybrid mini match carp púzdro Fantastické riešenie všetkých kaprárov! V praktickom púzdre prehľadne uložené základné pomôcky, ktoré máme vždy po ruke! Kompaktná verzia puzdra s nástrojmi pre kaprárov. Nájdete v nej všetky základné nástroje potrebné pri love na naástrahy umiestnené mimo háčik. Je tu aj miesto pre uloženie hotových nadväzcov. Všetko prehľadne a bezpečne uložené na jednom mieste. .EquvalentProductCategory{overflow: hidden;padding-left:10px

obchody: 4iné varianty: 1
20,64 €
Browning-hybrid-match-carp-puzdro

Browning hybrid match carp púzdro

Browning hybrid match carp púzdro Fantastické riešenie všetkých kaprárov! V praktickom púzdre prehľadne uložené všetky potrebné pomôcky, ktoré máme vždy po ruke! Video pre kaprársky peračník Carp Tool KitVynikajúce riešenie pre kaprárova plavačkárov! Všetko potrebné náradie uložené v špeciálnom puzdre, ktoré má navyše aj časť vzčlenenú pre uloženie hotových nadväzcov. Obsahuje dva vrtáky na boilies a pelety, prevliekač, tri boilové ihly, vyberač háčikov,

obchody: 4iné varianty: 1
30,01 €
Boilies-stoper-silikonove-tycinky-a-kruzok

Boilies stoper (silikónové tyčinky a krúžok)

Mix silikonových krúžkov na pelety a boilies v 3 veľkostiach

obchody: 3iné varianty: 1
1,06 €
Boilies-stoper-silikonove-tycinky-C

Boilies stoper (silikónové tyčinky) C

Boilie stoper zo silikónu, na jednom konci so stoperom

obchody: 3iné varianty: 1
1,06 €
Sumcova-zarazka-stoper-Black-Cat-gulicka-10mm-10ks

Sumcova zarážka, stoper Black Cat gulička 10mm 10ks

Sumcová gumenná zarážka gulička Black Cat na lov sumcov, používa sa: ako doraz pod sumcové olová, sumcové záťaže, chráni rybárske uzly, pre sumcové montáže, sumcove nadväzce, lov sumca na vábničku, lov sumca na bójku, trhacia sumcova bojka

obchody: 3iné varianty: 1
1,29 €
Sumcova-zarazka-stoper-Black-Cat-10ks

Sumcova zarážka - stoper Black Cat 10ks

Sumcová plastová zarážka pre dokonalú ochranu uzlov Black Cat na lov sumcov, vďaka veľkému otvoru sa dá navliecť aj na uzly z hrubých šnúr. Ideálne pre všetky sumcové montáže s priebežným olovom.

obchody: 3iné varianty: 1
1,29 €
Browning-hybrid-rozuzlovac-knot-picker

Browning hybrid rozuzlovač knot picker

Nepostrádateľný nástroj každého rybára. Ostrý hrot pre rozuzlenie všetkých uzlov a nežiadúcich slučiek. Ideálny aj na odstránenie laku z očiek umelých mušiek.

obchody: 3iné varianty: 1
2,80 €
Zarazka-Black-Cat-Bait-Stop-10ks

Zarážka Black Cat Bait Stop, 10ks

Odolná gumenná zarážka pre zaistenie návnady na háčiku, čím zabráni jej zvlečeniu.

obchody: 3iné varianty: 1
2,86 €
TANDEM-BAITS-Quick-carp-rolling-swivel-c-8-10ks

TANDEM BAITS Quick carp rolling swivel č. 8/10ks

Obratlík má na jednej strane háčik,ktorý uľahčuje rýchlu montáž nadväzca, možno ho tiež použiť pre helikoptérové zostavy, alebo zo sáčkami sieťkami z PVA materiálov. Pomocou dlhej boiliesovej ihly, prevlečieme obratlík s nadväzcom cez naplnený sáčok alebo sieťku PVA a háčik s nástrahou zapichneme do sáčku.

obchody: 3iné varianty: 1
2,91 €
Vysekavac-vykrajovac-boilies

Vysekávač - vykrajovač boilies

Vysekávač - vykrajovač boilies

obchody: 3iné varianty: 1
2,91 €
TANDEM-BAITS-Link-loop-10ks

TANDEM BAITS Link loop 10ks

Krúžok na pellety zo slabého oceľového drôtu v tvare klapky. Je nenahraditeľný vo výmenách nadväzcových zostavách. Namiesto viazania uzla, ktorá oslabuje zostavu, na konci nadväzca uviažeme krúžok pomocou uzla grinner. Vďaka tomu nadväzec získa koncovku, ktorá je neuveriteľne pevná a odolná, nebude prekážkou pre rýchlu výmenu v každej chvíli (pomocou rýchlej výmeny klipu). Tento výrobok je naozaj nenahraditeľný v zostavách, v ktorých je nadväzcový materiál vyrobený z pevného materiálu (zvliekačka atď.).

obchody: 3iné varianty: 1
3,03 €
TANDEM-BAITS-Carp-swivels-big-eye-c-8-10ks

TANDEM BAITS Carp swivels big eye č. 8/10ks

Obratlík má dve rôzne veľkosti. Tento obratlík je vhodný pre tri druhy zostavy : pre priebežné - po pripojení závažia umožňuje ľahký pohyb po vlasci pre helikoptérové - veľké očko umožňuje ľahkú rotáciu okolo vlastnej osi. pre markery za účelom zistenia hĺbky - obratlík s veľkým očkom sa ľahko pohybuje po vlasci

obchody: 3iné varianty: 1
3,03 €
TANDEM-BAITS-Multi-purpose-clip-10ks

TANDEM BAITS Multi purpose clip 10ks

Univerzální klip možno použiť k rýchlej výmene záťaže v priebežných zostavách, ako marker k preskúmaniu dna alebo ku spojeniu nadväzca s hlavným vlascom. K ochrane klipu odporúčame na na nich natiahnuť krátky kúsok mäkkej silikónovej trubičky o priemere 3 mm.

obchody: 3iné varianty: 1
3,26 €
Zasobnik-navazcov-9x6cm

Zásobník náväzcov 9x6cm

Zásobník na uloženie hotových nadväzcov. Veľmi praktický pomocník, ktorý zmestíme kdekoľvek a môžeme tak mať naše nadväzce vždy po ruke.

obchody: 3iné varianty: 1
3,29 €
Vyberac-boilies-z-dipu-Dip-Holder

Vyberač boilies z dipu – Dip Holder

Dipovacie kliešte - praktický chyták určený na dipovanie kaprárskych boilies atď. S jeho pomocou môžeme vyťahovať boilies s dipu, bez toho abu sme sa zašpinili. Má špeciálne vysúvacie háčiky, ktorými si kaprárske boilies pridrží.

obchody: 3iné varianty: 1
5,00 €
facebook
sutaz
suťaže