Rybársky morský program

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Montaz-Rainer-Korn-Red-Fish-Rig-10x-jednohak-7-0

Montáž Rainer Korn Red Fish Rig, 10x jednohák 7/0

Montáž Rainer Korn Red Fish Rig, 10x jednohák 7/0 Nástraha s mnohými háčikmi veľkosti 7/0, špeciálneho tvaru často používaným na dlhé šnúry. Výhodou je najmä bezpečné udržanie v tlame ryby pri častých výpadoch. Tip: nastražte na háky krevety, a výsledok sa určite dostaví! Priemer vlasca 1,2mm. Rainer Korn Redfish Rig je nadväzec s niekoľkými háčikmi, ktoré sú viazané na dlhom nadväzci, pričom po záseku sa málo kedy vytiahnú. Ideálne na lov s krevetkami.

obchody: 4iné varianty: 1
11,45 €
Vytahovac-ryb-Lip-Grip-w-Scale-Mustad

Vyťahovač rýb Lip Grip w. Scale, Mustad

Vyťahovač rýb Lip Grip w. Scale, Mustad Fantastické vylovovacie kliešte s váhou pre bezpečné a pohodlné vylovenie rýb, odolné voči slanej vode.

obchody: 4iné varianty: 1
35,42 €
KVD-FSP165M-BB-Alu-ultra-lahke-klieste-Mustad

KVD-FSP165M-BB Alu ultra ľahké kliešte , Mustad

KVD-FSP165M-BB Alu ultra ľahké kliešte , Mustad Super Ľahké a odolné kliešte z leteckej zliatiny ultra-ľahkého hliníka, eloxované pre väčšiu odolnosť proti korózii. Vlastnosti titánu, čeľuste vymeniteľné volfrám-karbid, pogumované držanie, zapínanie proti vypadnutiu.

obchody: 4iné varianty: 1
35,59 €
System-zebco-herring-s-2-hacikmi-4

Systém zebco herring s 2 háčikmi 4

Systém veľ.č. 4 pre lov pilkrovaním na mori, s dvomi zlatými háčikmi s naviazanou perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 3iné varianty: 1
0,55 €
Spojka-zebco-link-clip-A

Spojka zebco link clip A

Rýchlospojka na pohodlnú výmenu ostavy, nadväzca a podobne. 100 percentná garancia kvality, v balení po 10 kusov.

obchody: 3iné varianty: 1
0,62 €
Koralky-velke-zebco-rotation

Korálky veľké zebco rotation

Korálky, ktoré oživia naše nástrahy. Otáčajú sa okolo svojej osi a vytvárajú tak lesk, čo je pre ryby veľmi lákavé. Dodávajú sa v dvoch veľkostiach, balené sú po 10 ks.

obchody: 3iné varianty: 1
0,64 €
Pomocka-k-yyrobe-nadvazca-casting-shield

Pomôcka k yýrobe nadväzca casting shield

Nepostrádateľný pomocník pri výrobe surfových montáží, slúži na upevnenie bočných nadväzcov. V balení po 5 ks.

obchody: 3iné varianty: 1
0,83 €
System-zebco-herring-4

Systém zebco herring 4

Systém veľ.č. 4 pre lov pilkrovaním na mori, so šiestimi háčikmi s naviazanou perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. Vlasec 0,35mm, dĺžka 1,5m.

obchody: 3iné varianty: 1
0,84 €
System-zebco-flounder

Systém zebco flounder

Hotový koncový systém bez záťaže s dvomi jednohákmi s dlhým ramienkom veľkosti č.2, ideálny pre lov z brehu na živé nástrahy. S pletenými drôtenými ramienkami proti zamotaniu pri nahadzovaní.

obchody: 3iné varianty: 1
0,91 €
System-zebco-mackerel-3-0

Systém zebco mackerel # 3/0

Systém pre lov pilkrovaním na mori, s korálkami a štyrmi háčikmi veľkosti 3/0 s naviazaným strieborným materiálom pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 3iné varianty: 1
0,91 €
System-zebco-herring-2

Systém zebco herring 2

Systém veľ.č. 2 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou fluorescenčnou žltou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. UV aktívna farba.

obchody: 3iné varianty: 1
0,97 €
Morsky-system-zebco-herring-2

Morský systém zebco herring 2

Systém veľ.č. 2 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou červeno- perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 3iné varianty: 1
0,97 €
System-zebco-herring-6

Systém zebco herring 6

Systém veľ.č. 6 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou fluorescenčnou žltou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. UV aktívna farba.

obchody: 3iné varianty: 1
0,97 €
System-zebco-special-cod

Systém zebco special cod

Hotový systém pre lov tresky na živé nástrahy, s dvomi jednoháčikmi veľkosti 2/0, hlavný vlasec 0,70mm a nadväzce 0,35mm. Dodáva sa s transportným balením proti zamotaniu.

obchody: 3iné varianty: 1
1,05 €
System-zebco-cod-surf

Systém zebco cod surf

Hotový systém pre lov tresky na živé nástrahy, s dvomi jednoháčikmi veľkosti 2/0, s červenými korálkami, hlavný vlasec 0,70mm a nadväzce 0,35mm. Dodáva sa s transportným balením proti zamotaniu. UV aktívne farby.

obchody: 3iné varianty: 1
1,05 €
Heringsvorfach-6-Haken

Heringsvorfach, 6 Haken

Systém veľ.č. 4 pre lov pilkrovaním na mori, so šiestimi zlatými háčikmi s naviazanou červeno- perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. Použitý vlasec 0,40mm.

obchody: 3iné varianty: 1
1,05 €
facebook
sutaz
suťaže