Rybársky morský program

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Surfove-silony-quantum-taperline-0-57-0-28mm-220m

Surfové silony quantum taperline 0,57-0,28mm/220m

Surfové silony quantum taperline 0,57-0,28mm/220m Silon určený na morský surfový rybolov. Surfový vlasec je dĺžky 220m priemeru až 0,57mm. TAPERLINE patrí reálne medzi profesionálne surfové silony na ďaleké hody. Silon má farebné značenie každých 25m. kónický vlasec vhodný na surfový rybolov. Vďaka dĺžke 220 m a hrúbke 0,57 mm je skutočný profesionál na dlhé náhody. Vyznačuje sa výnimočnou pevnosťou v uzle, dobrou nosnosťou, pružnosťou a odolnosťou voči oderu a

obchody: 3iné varianty: 1
8,62 €
KVD-FSP165M-BB-Alu-ultra-lahke-klieste-Mustad

KVD-FSP165M-BB Alu ultra ľahké kliešte , Mustad

KVD-FSP165M-BB Alu ultra ľahké kliešte , Mustad Super Ľahké a odolné kliešte z leteckej zliatiny ultra-ľahkého hliníka, eloxované pre väčšiu odolnosť proti korózii. Vlastnosti titánu, čeľuste vymeniteľné volfrám-karbid, pogumované držanie, zapínanie proti vypadnutiu.

obchody: 3iné varianty: 1
30,25 €
Vytahovac-ryb-Lip-Grip-w-Scale-Mustad

Vyťahovač rýb Lip Grip w. Scale, Mustad

Vyťahovač rýb Lip Grip w. Scale, Mustad Fantastické vylovovacie kliešte s váhou pre bezpečné a pohodlné vylovenie rýb, odolné voči slanej vode.

obchody: 3iné varianty: 1
35,42 €
System-zebco-herring-s-2-hacikmi-4

Systém zebco herring s 2 háčikmi 4

Systém veľ.č. 4 pre lov pilkrovaním na mori, s dvomi zlatými háčikmi s naviazanou perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 2iné varianty: 1
0,56 €
System-zebco-herring-s-2-hacikmi-8

Systém zebco herring s 2 háčikmi 8

Systém veľ.č. 8 pre lov pilkrovaním na mori, s dvomi zlatými háčikmi s naviazanou perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 2iné varianty: 1
0,56 €
Pomocka-k-yyrobe-nadvazca-casting-shield

Pomôcka k yýrobe nadväzca casting shield

Nepostrádateľný pomocník pri výrobe surfových montáží, slúži na upevnenie bočných nadväzcov. V balení po 5 ks.

obchody: 2iné varianty: 1
0,63 €
Spojka-zebco-link-clip-A

Spojka zebco link clip A

Rýchlospojka na pohodlnú výmenu ostavy, nadväzca a podobne. 100 percentná garancia kvality, v balení po 10 kusov.

obchody: 2iné varianty: 1
0,64 €
Koralky-velke-zebco-rotation

Korálky veľké zebco rotation

Korálky, ktoré oživia naše nástrahy. Otáčajú sa okolo svojej osi a vytvárajú tak lesk, čo je pre ryby veľmi lákavé. Dodávajú sa v dvoch veľkostiach, balené sú po 10 ks.

obchody: 2iné varianty: 1
0,66 €
System-zebco-herring-4

Systém zebco herring 4

Systém veľ.č. 4 pre lov pilkrovaním na mori, so šiestimi háčikmi s naviazanou perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. Vlasec 0,35mm, dĺžka 1,5m.

obchody: 2iné varianty: 1
0,86 €
System-zebco-flounder

Systém zebco flounder

Hotový koncový systém bez záťaže s dvomi jednohákmi s dlhým ramienkom veľkosti č.2, ideálny pre lov z brehu na živé nástrahy. S pletenými drôtenými ramienkami proti zamotaniu pri nahadzovaní.

obchody: 2iné varianty: 1
0,94 €
Jekyll-Squid-Lure-6-0cm-pink

Jekyll Squid Lure 6,0cm, pink

Nástraha pre lov chobotníc a kalamárov, doplnená o štetiny ktoré zatraktívňujú jej pohyb. Telo potiahnuté tkaninou vo farebných vzoroch, ktoré na kalamáre pôsobia veľmi dobre. Vyrába sa v dĺžke 6cm, 10cm a 11,5cm v siedmych farbách.

obchody: 2iné varianty: 1
0,95 €
System-zebco-herring-2

Systém zebco herring 2

Systém veľ.č. 2 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou fluorescenčnou žltou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. UV aktívna farba.

obchody: 2iné varianty: 1
1,00 €
Morsky-system-zebco-herring-2

Morský systém zebco herring 2

Systém veľ.č. 2 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou červeno- perleťovou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 2iné varianty: 1
1,00 €
System-zebco-mackerel-3-0

Systém zebco mackerel # 3/0

Systém pre lov pilkrovaním na mori, s korálkami a štyrmi háčikmi veľkosti 3/0 s naviazaným strieborným materiálom pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku.

obchody: 2iné varianty: 1
1,00 €
System-zebco-herring-6

Systém zebco herring 6

Systém veľ.č. 6 pre lov pilkrovaním na mori, s piatimi zlatými háčikmi s naviazanou fluorescenčnou žltou fóliou pre lov tresiek, makrel a rôznych iných morských rýb. Používaný najmä v Nórsku. UV aktívna farba.

obchody: 2iné varianty: 1
1,00 €
System-zebco-special-cod

Systém zebco special cod

Hotový systém pre lov tresky na živé nástrahy, s dvomi jednoháčikmi veľkosti 2/0, hlavný vlasec 0,70mm a nadväzce 0,35mm. Dodáva sa s transportným balením proti zamotaniu.

obchody: 2iné varianty: 1
1,05 €
facebook
sutaz
suťaže