Akcia v rybárstve

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Atraktivny-obchodnicky-set-boilies-Yellow-Zombie

Atraktívny obchodnícky set boilies Yellow Zombie

Atraktívny obchodnícky set boilies Yellow Zombie Najsladší a najčistejší ananás to sú boilies Zellov Zombie. Orginálne LEN prírodné komponenty. Preukázaná okamžitá reakcia kaprov na tieto sladké ananasové pokušenia. Dip obsahuje kúsky ananásu. obsahuje 2 ks:boilies 16,20,24, Fluo POP UP, POP UP, Dip

obchody: 4iné varianty: 1
140,19 €
Hacik-do-dieroveho-programu-12-5x2-8cm

Háčik do dierového programu 12,5x2,8cm

Háčik do dierového programu 12,5x2,8cm

obchody: 3iné varianty: 1
0,51 €
Set-pre-lov-zubacov-a-ostriezov-na-zivu-nastrahu

Set pre lov zubáčov a ostriežov na živú nástrahu

Set pre lov zubáčov a ostriežov na živú nástrahu Atraktívny set kompletného príslušenstva pre lov zubáčov a ostriežov na živé nástrahy. Sada obsahuje všetko potrebné - nadväzce s háčikmi, karabínky, stoppery, plaváky, olová, korálky, chemické svetlá a uvoľňovač háčikov.

obchody: 3iné varianty: 1
10,00 €
Set-privlacovy-na-lov-stuk

Set prívlačový na lov šťúk

Set prívlačový na lov šťúk Atraktívny set kompletného príslušenstva pre lov šťúk na prívlač. Sada obsahuje všetko potrebné - lanká, karabínky, 3 rôzne nástrahy, uvoľňovacie kliešte a rozťahovač tlamy.

obchody: 3iné varianty: 1
11,37 €
Set-Sea-Soft-Lure-Set-Zebco

Set Sea Soft Lure Set, Zebco

Set Sea Soft Lure Set, Zebco Set troch rôznych jigových háčikov s piatimi rôznymi gumennými nástrahami vo výhodnej cene. Veľmi výhodné balenie najmä pre príležitostných rybárov alebo ako darček.

obchody: 3iné varianty: 1
11,62 €
Set-privlacovy-na-lov-s-voblerom

Set prívlačový na lov s voblerom

Set prívlačový na lov s voblerom Atraktívny set kompletného príslušenstva pre lov s voblermi. Sada obsahuje všetko potrebné - lanká, karabínky, 3 rôzne voblery a rozťahovač tlamy.

obchody: 3iné varianty: 1
11,88 €
Set-Bay-Hunter-Set-Zebco

Set Bay Hunter Set, Zebco

Set Bay Hunter Set, Zebco Set voblera, gumennej nástrahy a pilkra vo výhodnej cene. Veľmi výhodné balenie najmä pre príležitostných rybárov alebo ako darček.

obchody: 3iné varianty: 1
13,75 €
Zebco-rotacky-30ks-Vyhodne-balenie-pre-obchody

Zebco rotačky 30ks Výhodné balenie pre obchody

Výhodné balenie pre obchody, Zebco atraktívne rotačky 30ks rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Každá je originál, vďaka tomu máte neustále pestrú ponuku pre zákazníkov. Pre predaj rotačky stačí jemným pohybom potiahnuť. Nosný panel zostáva nepoškodený.

obchody: 3iné varianty: 1
27,73 €
Rodinne-akciove-balenie-ponoziek-SENSITIVE-15-3

Rodinné akciové balenie ponožiek SENSITIVE 15+3

AKCIA pri kúpe balenia 15ks dostávate 3ks ZDARMA. Rybárske, poľovnícke prípadne turistické outdoor funkčné ponožky. Rýchloschnúce s odvádzaním potu čo zabraňuje prepoteniu nohy a vzniku pluzgierou aj pri náročných aktivitách.

obchody: 3iné varianty: 1
62,72 €
SPINNING-SET-RELAX-SALMON-450ks

SPINNING SET RELAX SALMON 450ks

SPINNING SET RELAX SALMON 450ks Akciový ste noviniek na jemnú prívlač a mikroprívlač. Video - Rybárska sada na prívlač Relax Salmon

obchody: 3iné varianty: 1
81,19 €
GeoffAnderson-set-spodne-pradlo-EVAPORATOR-XS

GeoffAnderson set spodné prádlo EVAPORATOR XS

Evaporator™ Mikrofleece je dar pre všetkých outdoorových ľudí. Evaporator môže byť použitý ako 1-vá spodná vrstva aj ako 2-há vrstva. Nielen izoluje ale má aj optimálne pot odvádzajúce vlastnosti.

obchody: 3iné varianty: 1
90,21 €
Quantum-Magic-Trout-Worm-Vyhodne-balenie-5x5-farieb

Quantum Magic Trout Worm Výhodné balenie 5x5 farieb

Výhodné balenie pre obchody, pstruhové červy Quantum Magic Trout Worm, 5ks z farieb:hnedá, zelená, biela,ružová, reflexná žltá(chartreuse) Sploštený bok robí TOP rotáciu, alebo plávanie zo strany na stranu. Výrazná aróma cesnak zvyšuje počet záberov

obchody: 3iné varianty: 1
99,37 €
SPINNING-SET-RELAX-smackovia-375ks

SPINNING SET RELAX smáčkovia 375ks

Akciový set smáčkov 5,5cm, atraktívne farby, kompletný sortiment. RELAX to najlepšie na ľahkú prívlač. Mikroprívlač s týmito smáčkami je ozajstným pôžitkom.

obchody: 3iné varianty: 1
136,77 €
Atraktivny-obchodnicky-set-Vampire-Garlic

Atraktívny obchodnícky set Vampire Garlic

Jedinečná Vampire Garlic výhradne z prírodných zložiek. V štruktúre boilies nájdete veľké množstvo drvených komponentov, Presvedčte sa o sile NATURÁLNYCH boilies. Bez KONZERVANTOV. V Dipe extrakty. obsahuje 2 ks:boilies 16,20,24, Fluo POP UP, POP UP,Dip

obchody: 3iné varianty: 1
140,19 €
Atraktivny-obchodnicky-set-Pink-Tuna

Atraktívny obchodnícky set Pink Tuna

Jedinečná Pink Tuna výhradne z prírodných zložiek. V štruktúre boilies nájdete veľké množstvo drvených komponentov, Presvedčte sa o sile NATURÁLNYCH boilies. Bez KONZERVANTOV. V Dipe extrakty. obsahuje 2 ks:boilies 16,20,24, Fluo POP UP, POP UP,Dip

obchody: 3iné varianty: 1
140,19 €
Atraktivny-obchodnicky-set-Bloody-Chicken

Atraktívny obchodnícky set Bloody Chicken

Jedinečná Bloody Chicken výhradne z prírodných zložiek. V štruktúre boilies nájdete veľké množstvo drvených komponentov, Presvedčte sa o sile NATURÁLNYCH boilies. Bez KONZERVANTOV. V Dipe extrakty obsahuje 2 ks:boilies 16,20,24, Fluo POP UP, POP UP,Dip

obchody: 3iné varianty: 1
140,19 €
facebook
sutaz
suťaže