» Korzety a podväzkové pásy

Korzety a podväzkové pásy

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Korzet-AXAMI-V-4147-Kaiserinne

Korzet AXAMI V-4147 Kaiserinne

Pôvabný push up korzet od Axami, vyrobený z tylu a čipky. Korzet je v kontrastnom prevedení farieb čierna a ružová. Ružové viazanie a stuhy sa prelínajú s čiernou kvetinovou čipkou a volánikmi. Prešívané vyzdobené košíky zvýraznia ženské prednosti do detailu rozkoše.

obchody: 2iné varianty: 1
47,00 €
Samodrziace-pancuchy-Victoria-Samodrziace-pancusky-Fiore

Samodržiace pančuchy Victoria (Samodržiace pančušky Fiore)

Zmyselné samodržiace pančušky Victoria očaria svojím unikátnym dizajnom. Samodržky sú na bočnej strane vyzdobené unikátnym ornamentom. Tento model dokonale pohltí Vaše nohy až po stehná, ktoré vyšperkuje elegantnou čipkou. Dokonalosť flexibilného materiálu zaručuje umelecké vykreslenie Vašich kriviek.  Samodržky 20 DEN.

obchody: 1iné varianty: 1
7,00 €
Pancuchy-Kimora-Pancuchy-s-vyzdobou

Pančuchy Kimora (Pančuchy s výzdobou)

Pôsobivé pančuchy Kimora očaria svojím inovatívnym dizajnom. Elegantný vzor na bočnej strane vyšperkuje ženské nohy originálnym spôsobom. Pútajte pozornosť krásnymi nohami. Ich pestrý nádych pomocou pančušiek Kimora si zamilujete. Pančuchy 20 Den.

obchody: 1iné varianty: 1
8,50 €
Pancuchy-90011

Pančuchy 90011

Nádherné pančuchy 90011 Shirley of Hollywood Vás okúzlia svojím vyzývavým spracovaním a jemným materiálom na dotyk. Pančuchy 90011 sú vhodné pre dámy, ktoré si potrpia na pikantnejší, dráždivejší vzhľad svojich nôh. Oživte svoje vyzývavé Ja a v pančuchách 9011 Shirley of Hollywood budete neodolateľná.

obchody: 1iné varianty: 1
9,00 €
Pancuchy-Saula-Elegantne-pancuchy-Fiore

Pančuchy Saula (Elegantné pančuchy Fiore)

Zaujímavé pančuchy Saula sú vyzdobené netradične na zadnej strane. Elegantný vzor nad členkom spraví Vaše nohy zvodnejšími. 20 Den pančuchy. Zmyselnosťou a krásou tento model perlí. Doprajte si krásne nohy s originálnymi pančuchami.

obchody: 1iné varianty: 1
9,00 €
Pancuchy-Lexi-Pancuchy-s-vyzdobou

Pančuchy Lexi (Pančuchy s výzdobou)

Fascinujúce pančuchy Lexi vyšperkujú Vaše nohy unikátnym vzorom. Prekrásny exotický vzor vyzdobí ženské nohy dokonale. Doprajte si krásne a zvodné nohy. Pančuchy 20 Den.

obchody: 1iné varianty: 1
9,00 €
Shirley-of-Hollywood-90042

Shirley of Hollywood 90042

Ukážte svoje nohy v krásnych samodržiacich pančuchách Shirley of Hollywood 90042. Samodržiace pančuchy sú veľmi obľúbené. Ich zmyselnosť a krásu nič iné nenahradí. Doprajte si zvodnejšie nohy s krásnymi pančuškami Shirley of Hollywood 90042.

obchody: 1iné varianty: 1
9,50 €
Shirley-Of-Hollywood-90024

Shirley Of Hollywood 90024

Prekrásne samodržiace pančuchy Shirley of Hollywood 90024 pre Vaše zvodné nohy. Pančušky elegantne pohltia ženské nohy až po stehná. Objavte krásu a zmyselnosť nádherných samodržiek 90024 od Shirley of Hollywood. Pančušky sú ideálne pre dámy, ktoré si potrpia individuálne na kráse každej časti svojho tela.

obchody: 1iné varianty: 1
9,50 €
Pancuchy-Lucil-Vzorovane-pancuchy-Fiore

Pančuchy Lucil (Vzorované pančuchy Fiore)

Klsické pančuchy v dravej verzii. Pančuchy Lucil od výrobcu Fiore sú veľmi pôsobivé. Kvalitný nylon je vyzdobený unikátnym vzorom na bočnej strane. Tento nezabudnuteľný dizajn vyšperkuje nohy každej kočky. Pančuchy 20 Den.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Pancuchy-Pina

Pančuchy Pina

Pančuchy s netradičnou výzdobou od Elegant Moments sa dajú využiť ako pestrý doplnok Vášho oblečenia na rôzne akcie, párty, eventy. Pančuchy sú vyzdobené lesklou pavúčou sieťou.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Pancuchy-Frances-Pancuchy-s-vyzdobou

Pančuchy Frances (Pančuchy s výzdobou)

Krásne pančuchy s kúzlom ženskosti spravia Vaše nohy nádhernými. Štýlové ornamenty nádherne ukážu na nohách každej kočky. Doprajte svojím nohám divoký vzor. Krásne pančuchy Frances sú odporúčané pre dámy, ktoré milujú jemnosť a potrpia si na extravagantný vzhľad svojich nôh.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Samodrziace-pancuchy-Rhinestone

Samodržiace pančuchy Rhinestone

Elegantné nadkolienky značky Elegant Moments sú vyzdobené imitáciou kamienkov. Obtiahnite svoje nohy jemnosťou a krásou. Pre nádherný pocit, prekrásnych nôh.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Pancuchy-Tania

Pančuchy Tania

Zmyselné pančuchy značky Elegant Moments sú charakteristické tromi výstrihmi. Dva na bokoch a jedinečný v rozkroku. Jemný materiál Vám elegantne obtiahne nohy. Pančuchy sú určené pre každú kočku, ktorá myslí nie len na zovnajšok nôh a pohodlie pri ich nosení.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Pancuchy-Miriam

Pančuchy Miriam

Nádherné sieťované pančuchy značky Elegant Moments zahalia Vaše krásne nohy maličkými očkami.

obchody: 1iné varianty: 1
10,00 €
Shirley-Of-Hollywood-90055

Shirley Of Hollywood 90055

Elegantné samoržiace pančušky značky Shirley of Hollywood vyzdobia Vaše nohy unikátnym spôsobom. Samodržiace pančušky Shirley of Hollywood 90055 sú spracované motívom diamantovej siete. Nádherný vzor pôsobí na ženskom tele vyzývavo. Ochutnajte dávku neskrotnej zvodnosti, buďte stredobodom mužskej pozornosti s pančuškami Shirley of Hollywood 90055.

obchody: 1iné varianty: 1
10,50 €
Pancuchy-Paris

Pančuchy Paris

Pančuchy s francúzskym strihom od výrobcu Elegant Moments zahalia Vaše nohy jemným elasténom. Výrazní ozdobný strih dekoruje vrchnú časť pančúch kvetinovým detailom. Zažite maximálnu pohodu a sexi pocit s krásnymi pančuchami Paris.

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
facebook
sutaz
suťaže