» Dámske svetre, roláky a pulóvre

Dámske svetre, roláky a pulóvre

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Svetrik-2-vel-uni

Svetrík 2 veľ.uni

Dámsky svetrík, dámsky sveter, dámske oblečenie, oblečenie pre dámy, pletený dámsky svetrík, módny sveter, pletený sveter, dámska móda, lacná dámska móda

obchody: 1iné varianty: 1
9,04 €
Sexi-kasmirovy-sveter-Ziara

Sexi kašmírový sveter Ziara

Sexi kašmírový pletený sveter Ziara je zdobený trendy mašľou v leo vzore. Sveter má okrúhly výstrih a zapínanie na gombíčky. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v zime! Materiál: 50% kašmír, 30% modal, 10% nylon, 10% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
13,50 €
Sexi-bolerko-Piper

Sexi bolerko Piper

Sexi bolerko Piper má na prednej strane okrúhly výstrih a zapínanie na zips. Na konci rukávov a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 30% vlna, 26% modal, 24% viskóza, 20% nylon. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
14,20 €
Sexi-sveter-Sasha

Sexi sveter Sasha

Sexi sveter Sasha má rolákový golier. Na konci rukávov a na spodnej časti svetra je široké vrúbkované ukončenie (široký patent). Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v zime! Materiál: 80% viskóza, 20% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
16,60 €
Sexi-pletene-mini-saty-Bonnie

Sexi pletené mini šaty Bonnie

Sexi pletené mini šaty Bonnie majú na zadnej časti rukávov trendy záplaty. Šaty majú V výstrih a na konci rukávov a spodnej časti šiat je vrúbkované ukončenie. Materiál: 70% viskóza, 20% polyamid, 10% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
17,50 €
Sexi-dlhy-sveter-Paula

Sexi dlhý sveter Paula

Sexi dlhý sveter Paula má okrúhly výstrih, ktorý je zdobený kovovými ozdobami.Sveter má krátke rukávy a na zadnej strane má trendy výrez. Dlhý sveter má pásikový vzor. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v zime!Materiál: 40% bavlna, 30% viskóza, 20% polyester, 10% modal.

obchody: 1iné varianty: 1
18,30 €
Sexi-pleteny-sveter-Janneke

Sexi pletený sveter Janneke

Sexi jemný pletený sveter Janneke je zdobený na zadnej strane trendy zapínaním na zips, dva dekoratívne zipsy má aj na prednej strane. Sveter má lodičkový výstrih a na spodnej strane a rukávoch sú vrúbkované ukončenia. Materiál: 80% viskóza, 17% nylon, 3% elastan. Sexi aj v zime!

obchody: 1iné varianty: 1
18,50 €
Sexi-jemne-mini-saty-Tammy

Sexi jemné mini šaty Tammy

Sexi pletené jemné mini šaty Tammy s lodičkovým výstrihom a trendy nariasením spodnej časti. Na rukávoch je široké vrúbkované ukončenie. Šaty sú priliehavého strihu a materiálu. Materiál: 70% viskóza, 20% polyamid, 10% elastan. Sexi aj v zime.

obchody: 1iné varianty: 1
19,90 €
Sexi-svetrik-Kitty

Sexi svetrík Kitty

Sexi svetrík Kitty s okrúhlym výstrihom. Na prednej strane má štrasové kamienky v tvare kvetu. Prednú stranu tiež zdobia kamienky uložené do tvaru "O". Pás spolu s rukávmi sú jemne vrúbkované. Príjemne vykreslí Vašu postavu. Vhodný na každodenné nosenie. Materiál: 70% Viskóza 30% polyamid

obchody: 1iné varianty: 1
19,90 €
Sexi-dlhy-pulover-Single

Sexi dlhý pulóver Single

Sexi dlhý pulóver má na prednej strane nápis 100 PERCENT SINGLE, okrúhly výstrih a dve vrecká. Pulóver je jemný a pletený. Priliehavý materiál a strih vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 95% bavlna, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
21,80 €
Sexi-dlhy-sveter-Kairos

Sexi dlhý sveter Kairos

Sexi dlhý sveter Kairos má na vrchnej prednej a zadnej časti ozdobné flitre. Tie sú našité nie prilepené. Sveter má na prednej strane V výstrih. Na rukávoch a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Sveter je jemný a pletený. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 85% viskóza, 15% polyamid. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
21,80 €
Sexi-pruhovany-sveter-Maggie

Sexi pruhovaný sveter Maggie

Sexi pruhovaný sveter Maggie je pletený a príjemne jemný. Vrchná časť svetra je pruhovaná. Sveter má krásny V výstrih. Na koncoch rukávov a na spodnej časti svetra je široké vrúbkované ukončenie. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslia postavu. Sexi aj v zime! Materiál: 40% viskóza, 40% modal, 20% polyamid.

obchody: 1iné varianty: 1
21,90 €
Sexi-sveter-Arwin

Sexi sveter Arwin

Sexi sveter Arwin má na vrchnej časti výrazné pásiky a rolákový golier. Na rukávoch a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Sveter je jemný a pletený. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 85% viskóza, 15% polyamid. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
22,10 €
Sexi-kasmirovy-sveter-Clare

Sexi kašmírový sveter Clare

Sexi kašmírový sveter Clare v netopierom vzhľade je zdobený trendy flitrami. Sveter má lodičkový výstrih. Dlhé rukávy a aj spodná čast svetra majú široké vrúbkované ukončenie. Materiál: 40% vlna, 20% hodváb, 15% kašmír, 15% akryl, 10% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
22,60 €
Sexi-dlhy-sveter-Andreas

Sexi dlhý sveter Andreas

Sexi dlhý sveter Andreas má na prednej strane V výstrih zdobený ostňami a štrasovými kamienkami. Na rukávoch a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Sveter je jemný a pletený. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 80% viskóza, 20% elastan. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
23,60 €
Sexi-dlhy-sveter-Zanthe

Sexi dlhý sveter Zanthe

Sexi dlhý sveter Zanthe má na prednej strane V výstrih so štrasovým kamienkom. Na zadnej strane je trendy výrez zdobený Leo mašľami. Na rukávoch a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Sveter je jemný a pletený. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 30% vlna, 26% modal, 24% viskóza, 20% polyamid. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
23,80 €
facebook
sutaz
suťaže