Dámske šaty

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Sexi-mini-saty-Latoya

Sexi mini šaty Latoya

Sexi mini šaty Latoya majú vrchný diel zdobený nitmi. Šaty sú bez rukávov. K šatám patrí opasok s mašľou. Na zadnej časti (na krku) je zapínanie na dva gombíky. Materiál: 92% viskóza, 8% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
12,50 €
Sexi-asymetricke-saty-kapucinova---so-strasovymi-kamenmi

Sexi asymetrické šaty - kapučínová ... (... so štrasovými kameňmi ...)

Sexi asymetrické šaty ozdobené na prednej vrchnej časti štrasovými kamienkami. Priliehajúci strih a materiál postave. Musíte ich mať. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
12,90 €
Sexi-saty-koktejlove

Sexi šaty - koktejlové

Sexi mini šaty - koktejlové zdobené na prednej vrchnej časti štrasovými kamienkami a perím. Veľmi originálne. Materiál: 65% bavlna, 35% polyester.

obchody: 1iné varianty: 1
14,90 €
Sexi-mini-saty-Louise

Sexi mini šaty Louise

Sexi mini šaty Louise zdobené trendy čipkou v Corsage Look-u. Šaty sú zaujímavo prepracované a pôsobia veľmi žensky. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
14,90 €
Sexi-koktejlove-saty-s-vreckami-Lorna

Sexi koktejlové šaty s vreckami Lorna

Sexi koktejlové šaty Lorna v Leo Look-u sú zdobené na dekolte a na vreckách. Šaty sú pekne prepracované. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
14,90 €
Sexi-saty-pruhovane-Sharon-zlta---s-opaskom

Sexi šaty pruhované Sharon - žltá ... (... s opaskom ...)

Sexi šaty pruhované Sharon s opaskom. Pôsobia veľmi sviežo a trendy. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
15,90 €
Sexi-koktaillove-saty

Sexi koktaillové šaty

Sexi koktailojé mini šaty zdobené na prednej strane flitrami. Jednoduché a zároveň sexi. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
15,90 €
Sexi-dlhy-sveter-Yvette

Sexi dlhý sveter Yvette

Sexi dlhý sveter Yvette má na prednej strane krásny V výstrih a pletený bedrový pás na zaväzovanie. Na rukávoch, spodnej časti a výstrihu je vrúbkované ukončenie. Sveter je priliehajúceho materiálu a strihu. Buďte sexi aj v zime! Materiál: 80% viskóza, 20% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
15,90 €
Sexi-saty-Melanie-fialova---Shiny-Look

Sexi šaty Melanie - fialová ... (... Shiny Look ...)

Sexi šaty Melanie v Shiny Look sú zaujímavo prepracované, strih zvýrazňujúci postavu. Zanecháte nezabudnuteľný dojem. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
15,90 €
Sexi-koktejlove-saty-Ashanti

Sexi koktejlové šaty Ashanti

Sexi koktejlové šaty Ashanti sú krásne prepracované na vrchnej prednej časti. Pod prsiami sú zdobené mašľou, zips je na bočnej strane. Šaty pôsobia veľmi žensky a štýlovo. Materiál: 87% nylon, 13% spandex.

obchody: 1iné varianty: 1
16,90 €
Sexi-koktejlove-saty-Alexiana

Sexi koktejlové šaty Alexiana

Sexi koktejlové šaty Alexiana sú zdobené flitrami a krásne prepracované na vrchnej prednej časti. Pod prsiami sú zdobené mašľou, zips je na bočnej strane. Šaty pôsobia veľmi žensky a štýlovo. Materiál: 87% nylon, 13% spandex.

obchody: 1iné varianty: 1
16,90 €
Sexi-mini-saty-Hilary

Sexi mini šaty Hilary

Sexi mini šaty Hilary zdobené na prednej strane mašľou a štrasovými gombíčkami. Šaty sú z elastického materiálu a priliehavého strihu. Materiál: 95% polyester, 5% bavlna.

obchody: 1iné varianty: 1
16,90 €
Sexi-mini-saty-Bluu

Sexi mini šaty Bluu

Sexi mini šaty Bluu sú zdobené na prednej strane saténovým lemom. Šaty sú bez ramienok s moderným kvetinovým vzorom. Skvelý pútač pohľadov! Priliehavý strih Vám krásne vykreslí postavu. Materiál: 54% polyester, 43% bavlna, 3% spandex.

obchody: 1iné varianty: 1
17,20 €
Sexi-minisaty-Fern-hneda---Leo-Look

Sexi minišaty Fern - hnedá ... (... Leo Look ...)

Sexi minišaty Fern zdobené na prednej strane pod prsiami trendy nitmi. Šaty sú v Leo Look-u a majú štýlové predracovanie spodnej časti. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

obchody: 1iné varianty: 1
17,90 €
Sexi-pletene-mini-saty-Makayla

Sexi pletené mini šaty Makayla

Sexi pletené mini šaty Makayla sú v trendy Leo Look-u. Na prednej strane je lodičkový výstrih. Šaty majú dlhé rukávy. Sú jemné a pletené. Na rukávoch a na spodnej časti je široké vrúbkované ukončenie. Priliehavý materiál a strih Vám krásne vykreslí postavu. Cíťte sa teplo a sexi aj v chladných dňoch! Materiál: 80% viskóza, 20% elastan. Vhodné na kombinovanie.

obchody: 1iné varianty: 1
18,60 €
Sexi-mini-saty-Margaret

Sexi mini šaty Margaret

Sexi mini šaty Margaret sú zdobené celé čipkou, ktorá je na rukáve, výstrihu, chbte a spodnej časti priesvitná. Šaty sú z jedným rukávom. Tieto šaty sú veľmi odvážne. Materiál: 87% spandex, 13% polyester.

obchody: 1iné varianty: 1
18,90 €
facebook
sutaz
suťaže