Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Jazda-autom-Hummer-H2

Jazda autom Hummer H2

Aj Vás fascinuje americký Hummer H2? Čo tak si na ňom rovno zajazdiť. Offroad jazda Hummerom Vám dá možnosť vyskúšať limity tohto terénneho auta priamo v teréne na jedinečnej off-road dráhe priamo. Bonusom je krásna panoráma Liptova a Nízkych Tatier.

obchody: 3iné varianty: 1
122,00 €
Tandemovy-zoskok-padakom

Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok je najbezpečnejšia cesta ako si vychutnať adrenalínový zážitok. Tandemový zoskok je určený hlavne pre tých, čo chcú zažiť voľný pád z výšky 4000m (3000m) bez zdĺhavého výcviku. Zo zoskoku sa dá zhotoviť videozáznam a fotografie. Na zoskok

obchody: 3iné varianty: 1
149,00 €
Simulator-volneho-padu

Simulátor voľného pádu

Práve ste objavili netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport pre každého. Poďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí veterného tunelu, z bezpečnej výšky a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

obchody: 2iné varianty: 1
45,00 €
Jazda-v-pretekarskom-Porsche

Jazda v pretekárskom Porsche

Program Pred jazdou absolvujete základné školenie, počas ktorého budete zoznámený s pravidlami, spôsobom jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla. Prvé kolo jazdí inštruktor na mieste vodiča a zoznámi vás s okruhom, potom jazdíte vy 6 kôl (1 kolo = 2,632 km) pod dohľadom inštruktora. Jazdí sa v Porsche 911, typ 996 GT3 Trackedition JP3. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Minimálny vek je 18 rokov s platným vodičským preukazom, pri spolujazde 12 rokov. Maximálna výška 198 cm. Počasie Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky. Sezóna Máj - September. Mali by ste vedieť Ceny jazdy na okruhu zahrňujú všetky náplne ako olej, pohonné hmoty. Za osobné poistenie si zodpovedá každý účastník sám. Rezervácia termínu Čo najskôr.

obchody: 2iné varianty: 1
149,00 €
Uvar-si-vlastne-pivo

Uvar si vlastné pivo

Popis Kurz Vás zaujímavým a hravým spôsobom prevedie problematikou domácej výroby piva z mladinového a sladinového koncentrátu. Náš sládek nebude robiť nič (len rozprávať a nalievať pivko na ochutnávku) a celú prípravu, varenie, chmeľovar, chladenie aj zakvasovanie budete mať na starosti Vy. On Vám bude len stáť za chrbtom a hovoriť čo máte robiť. Kurz je individuálny. To znamená, že tam budete len vy dvaja. Samozrejme, ak máte kamaráta s ktorým to chcete absolvovať, je to možné, ale maximálny počet sú 3 ľudia. V technologických pauzách varenia si budete rozprávať o varení piva, histórii, postupoch a rozdieloch priemyselného a domáceho varenia. A samozrejme ochutnávať rôzne domáce pivá, prípadne aj nedokončené polotovary, ktoré si zajete pivnými špecialitami. Vzhľadom na to, že výroba piva nie je jednoduchý proces a chvíľu trvá (keďže Vám nechceme dať domov polotovar v bandaske "a doma si to dokončite"), po skončení kurzu sa približne o týždeň budete musieť u nás znovu zastaviť a pivko si nafľaškovať, čo trvá cca 20 minút. V prípade záujmu je možné si vziať už hotové vopred uvarené pivko, no najlepšie je dať priateľom ochutnať to svoje vlastné. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 4 – 5 hodín + 20 minút nafľaškovanie. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu + 3 osoby ako doprovod. Diváci Zážitok je určený len pre osoby s platným poukazom. Oblečenie Nekladú sa žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne. Zážitok sa koná cez týždeň od Pondelka do Štvrtka (čas kurzu je možné dohodnúť individuálne počas dňa, najneskôr však so začiatkom o 16:00). V prípade, že by ste mali záujem o víkendový termín (Piatok až Nedeľa), je potrebné uhradiť príplatok 51 EUR. Mali by ste vedieť V cene je zahrnutá ochutnávka pív, pohostenie k pivku a 2 basy (40 fliaš) vlastnoručne uvareného piva. Rezervácia termínu Aspoň 1 – 2 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
160,00 €
Lezenie-v-ladopade

Lezenie v ľadopáde

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Výnimočné chvíle zažijete v spoločnosti skúseného horského vodcu, s ktorým si vyskúšate lezenie v ľadopáde. S pomocou mačiek, čakanu a s istením na sedáku prežijete niečo nové. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína celodenná túra s lezením v závislosti od snehových podmienok a fyzickej zdatnosti jednotlivých účastníkov. V cene je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - 2x raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov. Nutná dobrá fyzická kondícia. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy je 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
274,00 €
Stojan-na-vino-Wine-for-your-life

Stojan na víno - Wine for your life

Stojan na víno vyrobený z lakovaného matného čierneho plechu, s ktorým určite zapôsobíte na každého. Veľkosť 28 x 7,5 x 8 cm. Dodávané v papierovej darčekovej krabičke.

obchody: 1iné varianty: 1
14,92 €
Jazda-obrnenym-transporterom

Jazda obrneným transportérom

Chcete si vyskúšať, aké to je previesť sa v obrnenom transportéri BVP drsným terénom bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte odvahu sami tento kolos riadiť? Teraz sa môžete prihlásiť aj ako spolujazdec a nechať sa tak „len viesť.

obchody: 1iné varianty: 1
24,00 €
Kyvadlovy-zoskok-z-mosta-Lafranconi

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

Maximálny adrenalín! Takto možno charakterizovať tento zážitok..Vezmite všetku svoju odvahu a skočte do prázdna... 25m pod Vami je voda a Vy sa ocitnete len 4 m nad ňou. Kyvadlo je v porovnaní s bungee jumping-om pre niektorých ideálnejšia forma... cca 80% výšky je voľný pád a 20% plynulé zabrzdenie, pričom neprichádza k trhnutiu ako to je pri bungee jumping-u.

obchody: 1iné varianty: 1
28,00 €
Medova-masaz

Medová masáž

Program Medová masáž začína jemným odstránením odumretých buniek z pokožky. Potom Vám masérka potrie chrbát voňavým tekutým medom a špeciálnou technikou ho vmasíruje do tela. Med vplyvom napätia a podtlaku z tela vyťahuje škodlivé látky, hustne a sfarbí sa. Medová masáž je účinná, ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Pomôže Vám pri problémoch s nespavosťou, chronickej únave, bolesťami hlavy alebo tráviacimi ťažkosťami. Medová masáž sa odporúča aj ľuďom, ktorí trpia chorobami kĺbov alebo reumatizmom. Podmienky Určené pre ženy aj mužov od 15 rokov. Ak trpíte alergiou na med, máte citlivú pokožku alebo ranky a odreniny na tele, medová masáž sa neodporúča. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
36,00 €
Romanticka-vecera-v-tradicnom-sate

Romantická večera v tradičnom šate

Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.

obchody: 1iné varianty: 1
38,00 €
Tradicna-thajska-masaz

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž je unikátne liečiteľské umenie, ktoré kombinuje jemné naťahovanie a masáž svalov, šliach, tlakových bodov a meridián – čakier. Čakry ako energetické centrá sú dôležité pre správne fungovanie tela aj ducha človeka. Preto sa im, hlav

obchody: 1iné varianty: 1
38,00 €
Hydrospeed

Hydrospeed

Program Pred tým, než sa pôjde na vodu Vás inštruktor zoznámi s pravidlami správania sa na divokej vode a bezpečnostnými pokynmi. V rámci hydrospeedu Vám inštruktor priblíži koordináciu vo vode, traverzy, slalom cez prúd vody, surfovanie vo vlne a iné zaujímavosti tohto športu. Každý plavec je vybavený špeciálne upraveným plavákom, na ktorom leží a plutvami kormidluje pohyb vo vode. Počas celej doby splavu vedie skupinu alebo jednotlivca skúsený inštruktor. Podmienky Vhodné pre dospelé osoby a skúsených plavcov. Čas Cca 1 hodina. Počasie Nejazdí sa za búrok, daždivého počasia, silného vetra a nízkeho alebo vysokého stavu vodnej hladiny. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu. Oblečenie V cene je zahrnuté zapožičanie výstroja: neoprénové nohavice a bunda, vesta, helma, neoprénové topánky, plutvy, hydrospeedový plavák, inštruktor a šatňa. Sezóna Máj až september Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu. Mali by ste vedieť Miesto konania na umelom vodnom kanáli.

obchody: 1iné varianty: 1
49,90 €
Thajska-reflexna-masaz-noh

Thajská reflexná masáž nôh

Program Reflexná masáž vychádza z poznatkov neurofyziológie. Používa techniky odvodené z klasickej masáže. Liečebný zásah je vedený cez nervové spoje v oblasti nervových oblúkov. Je vhodná pre všetkých - od dojčiat po starých ľudí, dokáže zbaviť stresu, navodiť príjemné pocity, stlačením presne určených plôšok pôsobiť na cieľové orgány. Masáže reflexného bodu spôsobujú jeho prekrvenie, a tým aj prekrvenie jemu prislúchajúcemu orgánu, čím sa dosiahne rýchlejšie prúdenie živín a vyplavenie nežiadúcich látok. Dokáže zbaviť organizmus: bolestí hlavy, šije, chrbta, problémov pokožky, prechladnutia a chrípky, porúch trávenia, vysokého tlaku a oslabenia imunity. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Masáž trvá 30 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne špeciálne oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
53,00 €
Ponor-na-skusku-pre-dvoch

Ponor na skúšku pre dvoch

Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch bazéna, kde je zaručená Vaša bezpečnosť. Tam si prakticky vyskúšate základné činnosti potápača, vyvažovanie, techniky dýchania, vyrovnávanie tlaku..

obchody: 1iné varianty: 1
57,00 €
Jazda-na-Lamborghini-Gallardo

Jazda na Lamborghini Gallardo

Čo ponúka jazda na Lamborghini Gallardo? Exotický štvorkolesák Lamborghini Gallardo ponúka nádherný zvuk motora a adrenalín. Pripútajte sa, naštartujte a razom pocítite vibrácie po celom tele. Vychutnajte si jedinečnú motoristickú celotelovú masáž v prevedení jazdy na Lamborghini Gallardo a dávkujte si adrenalín podľa ľubovôle pri každom stlačení plynu až na podlahu. Jazda na Lamborghini Gallardo je ideálny darček pre každého muža. Ako prebieha jazda na Lamborghini Gallardo? Na jazdu na Lamborghini je potrebné pripraviť sa nielen psychicky. Pred jazdou sa oboznámite s vozidlom Lamborghini a pravidlami jazdy. Jazda prebieha v spoločnosti skúseného inštruktora na mieste spolujazdca. Cena jazdy na Lamborghini Gallardo zahŕňa: 20, 40 resp. 60-minútovú jazdu. Jazdí sa v okolí v Trenčína po ceste a diaľnici. A aby ste si naplno užili 490 konských síl talianskeho superšportu, priamo na letiskovej dráhe si budete môcť vyskúšať zrýchlenie z 0 na 100 za 4 sekundy, ktoré Vás zarazí do sedačky a aj maximálnu rýchlosť. A tá nie je práve najnižšia- 315 km/h. Chvíle, na ktoré zaručene nezabudnete. Jazda na Lamborghini Gallardo - kde a kedy? Región: Trenčín chceli by ste tento zážitok absolvovať vo Vašom regióne, ale ten sa nenachádza v našej ponuke? Kontaktujte nás na obchod@najzazitky.sk Trvanie aktivity: 20 minút Počet účastníkov: 1 osoba Sezóna: apríl- október Počasie: jazda sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí Ako sa pripraviť na jazdu na Lamborghini Gallardo? Diváci: sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať. Vjazd na letiskovú dráhu je povolený len účastníkovi jazdy Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz- sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia. Vodič musí byť v dobrej fyzickej aj psychickej kondícii. Vodič nesmie byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, popr. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť jeho schopnosti viesť vozidlo. Vodič pre jazdou podpisuje zmluvu o krátkodobom prenájem, kde na seba preberá spoluúčasť. Jazdu je možné zrušiť, prípadne preložiť najneskôr 3 dni pred rezervovaným termínom jazdy. Oblečenie: odporúčame športové pohodlné oblečenie. Rezervácia: týždeň vopred(jazdu na ceste je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny)

obchody: 1iné varianty: 1
60,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže