Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Jazda-autom-Hummer-H2

Jazda autom Hummer H2

Aj Vás fascinuje americký Hummer H2? Čo tak si na ňom rovno zajazdiť. Offroad jazda Hummerom Vám dá možnosť vyskúšať limity tohto terénneho auta priamo v teréne na jedinečnej off-road dráhe priamo. Bonusom je krásna panoráma Liptova a Nízkych Tatier.

obchody: 3iné varianty: 1
122,00 €
Tandemovy-zoskok-padakom

Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok je najbezpečnejšia cesta ako si vychutnať adrenalínový zážitok. Tandemový zoskok je určený hlavne pre tých, čo chcú zažiť voľný pád z výšky 4000m (3000m) bez zdĺhavého výcviku. Zo zoskoku sa dá zhotoviť videozáznam a fotografie. Na zoskok

obchody: 3iné varianty: 1
149,00 €
Simulator-volneho-padu

Simulátor voľného pádu

Práve ste objavili netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport pre každého. Poďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí veterného tunelu, z bezpečnej výšky a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.

obchody: 2iné varianty: 1
38,90 €
Thajska-masaz-luxusna

Thajská masáž - luxusná

Program Začína reflexnou masážou chodidiel a teplými zábalmi na nohách, čo rozprúdi krv a energiu v tele. Potom nasleduje olejová masáž, pričom účinné látky sa vstrebávajú efektívnejšie, čo má za následok priaznivý vplyv na vnútorné orgány. Rituál je dokončený masážou hlavy, tváre a krku na čo prispeje k prekrveniu hlavy a dodá telu celkovú harmóniu tela, mysle aj duše. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Podľa typu vybranej procedúry. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 2iné varianty: 1
78,00 €
Rychlokurz-parkovania-pre-zeny

Rýchlokurz parkovania pre ženy

Program Kurz parkovania je vhodný pre všetky vodičky, ale môžu ho absolvovať aj muži, ktorí sa neboja byť v kurze so ženami a dať tak najavo, že aj im parkovanie robí problémy. Kurz sa skladá z teoretickej časti, výcviku techniky parkovania a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo. Podmienky Vhodný najmä pre ženy, ale môžu ho absolvovať aj muži. Potrebný vodičský preukaz skupiny B. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Kurz trvá 3 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci U klzných plôch sa po dohodnutí môžu pohybovať diváci. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Nie je potreba žiadne špeciálne oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne mesiac vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
87,00 €
Jazda-v-pretekarskom-Porsche

Jazda v pretekárskom Porsche

Program Pred jazdou absolvujete základné školenie, počas ktorého budete zoznámený s pravidlami, spôsobom jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla. Prvé kolo jazdí inštruktor na mieste vodiča a zoznámi vás s okruhom, potom jazdíte vy 6 kôl (1 kolo = 2,632 km) pod dohľadom inštruktora. Jazdí sa v Porsche 911, typ 996 GT3 Trackedition JP3. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Minimálny vek je 18 rokov s platným vodičským preukazom, pri spolujazde 12 rokov. Maximálna výška 198 cm. Počasie Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky. Sezóna Máj - September. Mali by ste vedieť Ceny jazdy na okruhu zahrňujú všetky náplne ako olej, pohonné hmoty. Za osobné poistenie si zodpovedá každý účastník sám. Rezervácia termínu Čo najskôr.

obchody: 2iné varianty: 1
149,00 €
Uvar-si-vlastne-pivo

Uvar si vlastné pivo

Popis Kurz Vás zaujímavým a hravým spôsobom prevedie problematikou domácej výroby piva z mladinového a sladinového koncentrátu. Náš sládek nebude robiť nič (len rozprávať a nalievať pivko na ochutnávku) a celú prípravu, varenie, chmeľovar, chladenie aj zakvasovanie budete mať na starosti Vy. On Vám bude len stáť za chrbtom a hovoriť čo máte robiť. Kurz je individuálny. To znamená, že tam budete len vy dvaja. Samozrejme, ak máte kamaráta s ktorým to chcete absolvovať, je to možné, ale maximálny počet sú 3 ľudia. V technologických pauzách varenia si budete rozprávať o varení piva, histórii, postupoch a rozdieloch priemyselného a domáceho varenia. A samozrejme ochutnávať rôzne domáce pivá, prípadne aj nedokončené polotovary, ktoré si zajete pivnými špecialitami. Vzhľadom na to, že výroba piva nie je jednoduchý proces a chvíľu trvá (keďže Vám nechceme dať domov polotovar v bandaske "a doma si to dokončite"), po skončení kurzu sa približne o týždeň budete musieť u nás znovu zastaviť a pivko si nafľaškovať, čo trvá cca 20 minút. V prípade záujmu je možné si vziať už hotové vopred uvarené pivko, no najlepšie je dať priateľom ochutnať to svoje vlastné. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 4 – 5 hodín + 20 minút nafľaškovanie. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu + 3 osoby ako doprovod. Diváci Zážitok je určený len pre osoby s platným poukazom. Oblečenie Nekladú sa žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne. Zážitok sa koná cez týždeň od Pondelka do Štvrtka (čas kurzu je možné dohodnúť individuálne počas dňa, najneskôr však so začiatkom o 16:00). V prípade, že by ste mali záujem o víkendový termín (Piatok až Nedeľa), je potrebné uhradiť príplatok 51 EUR. Mali by ste vedieť V cene je zahrnutá ochutnávka pív, pohostenie k pivku a 2 basy (40 fliaš) vlastnoručne uvareného piva. Rezervácia termínu Aspoň 1 – 2 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
163,00 €
Relaxacny-golfovy-vikend

Relaxačný golfový víkend

Popis Prežite víkendový golfový víkend v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Ubytovanie máte zabezpečené v unikátnych dobových dreveniciach zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry. Ak túžite po turistike, priamo od dreveníc vedú niektoré z početnej siete značkovaných turistických chodníkov. Drevenica má aj svoju spoločenskú miestnosť s TV a možnosťou zapožičania audiovizuálnej techniky. Pre chvíle oddychu je k dispozícii sauna, gril, požičovňa bicyklov, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, volejbal, basketbal, pieskovisko, futbal, malý bazén, preliezačky, trampolína a ďalšie atrakcie. V areáli je vlastné parkovisko. Cena pobytu zahŕňa: - ubytovanie v útulnej izbe v originálnej drevenici s polpenziou na 2 noci pre 2 osoby - 2x elixír golfovej šikovnosti (prípitok) - permanentka na 3-hodinovú hru adventure golfu (minigolf) v areáli dreveníc s golfovým vybavením - tanier korbáčikov Podmienky Zážitok je určený pre mužov i ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je iba pre obdarovaných. Oblečenie Podľa vlastného uváženia. Sezóna Apríl až Október. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne dopredu.

obchody: 2iné varianty: 1
178,00 €
Wellness-pobyty-pre-dvoch

Wellness pobyty pre dvoch

Program Máme pre Vás pripravené 3 dňové ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v ****hoteli s wellness. K dispozícii je štýlová hotelová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, barom, vinárňou a terasou. Okolie hotela ponúka relax i šport vo dvojici prostredníctvom zapožičania bicyklov. Balíček zahŕňa: • 2x ubytovanie v 4*hoteli pre 2 osoby • welcome drink • 2x raňajky podávané formou švédskych stolov pre dvoch • 2x večeru podávanú formou švédskych stolov pre dvoch • neobmedzený vstup do bazénového sveta (veľký relaxačný bazén s vírivkou a protiprúdom, 3 kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén, chrlič na chrbát) • neobmedzený vstup do saunového sveta (infra, parná a ruská sauna s ochladzovacím bazénom, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, jacuzzi, rainforest) • neobmedzený vstup do fitness centra • parkovanie na hotelovom parkovisku, internet Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
198,00 €
Vikend-na-ranci

Víkend na ranči

Program Ranč ponúka ubytovanie v štýlových penziónoch v rámci jedného areálu. Ubytovaní budete v pekne zariadenej dvojposteľovej izbe, ktorej súčasťou je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a pripojenie na internet. Hlavnou relaxačnou aktivitou ranča sú kone a možnosť jazdy v sedle. Čaká na Vás teda 45 minútová jazda na koni. Počas celého pobytu môžete využiť tenisový kurt s umelou trávou a večerným osvetlením, minigolfové ihrisko, kolkársku dvojdráhu, ihrisko na plážový volejbal, detské ihrisko, vonkajší bazén, stolný tenis, šípky, stolný futbal, biliard, saunu a vírivku. Pobyt na ranči si môžete spestriť výletmi do blízkeho okolia. Známe je napr. termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania, svetoznáme kúpele Dudince a európsky unikát skalné obydlia v Brhlovciach. Alebo sa môžete z ranča previezť plťou na druhý breh rieky Hron, kde je možnosť prezrieť si bažantnicu, malé vojnové múzeum pod šírym nebom a navštíviť soľnú jaskyňu. V cene víkendu na ranči je zahrnuté: - 2x ubytovanie v dvojposteľovej izbe pre dvoch, - 2x polpenzia pre dvoch, - 2x 45 minútová jazda na koni, alebo 1x jazda na koči pre dvoch (v zime aj na saniach), - počas celého pobytu je k dispozícií zdarma: vírivka, sauna , biliard, stolný futbal, tenis, volejbal, vonkajší bazén, monigolf, kolky, multimediálna hra, - strážené parkovanie. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Na ranči je možné ubytovanie so psom. Príplatok je 2 EUR/noc. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
216,00 €
Lezenie-v-ladopade

Lezenie v ľadopáde

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Výnimočné chvíle zažijete v spoločnosti skúseného horského vodcu, s ktorým si vyskúšate lezenie v ľadopáde. S pomocou mačiek, čakanu a s istením na sedáku prežijete niečo nové. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína celodenná túra s lezením v závislosti od snehových podmienok a fyzickej zdatnosti jednotlivých účastníkov. V cene je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - 2x raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov. Nutná dobrá fyzická kondícia. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy je 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
249,90 €
Blizko-k-oblakom

Blízko k oblakom

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. V cene je zahrnutá plná penzia, vstup do wellness centra, oddýchnite si v súkromnej jacuzze alebo vo fínskej a parnej saune a parkovanie. V cene víkendového pobytu je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe pre 2 osoby, - 2x raňajky pre dvoch, - 1x obed pre dvoch, - 2x večera pre dvoch, - dvojhodinový vstup do hotelového wellness centra (jacuzze, fínska sauna, parná sauna) pre dvoch. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Od apríla do októbra. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
297,00 €
Kupelny-pobyt-na-Morave

Kúpeľný pobyt na Morave

Program V hoteli môžete využiť rehabilitačný bazén s masážnymi tryskami, kaviareň, pedikúru, kozmetiku, masáže kúpeľnými kameňmi, thajské masáže, aromamasáž, lymfodrenáže, parafínové zábaly a mnoho ďalšieho. Ak zatúžite po pohybe, ponúkame Vám Nordic walking s trénerom, cvičnú ergometriu (veslá, behátko), liečebnú telesnú výchovu, fitness centrum. Priamo v areáli kúpeľov sú k dispozícii tenisové kurty, minigolf, požičovňa horských bicyklov a v okolí mnoho značených turistických a cyklistických trás. Cena trojdňového pobytu zahŕňa: - 2x ubytovanie v ***hoteli v izbe Standard pre 2 osoby, - plnú penziu pre dvoch, - 1x konzultáciu s lekárom pre dvoch, - 1x klasická čiastočná masáž pre dvoch, - 1x uhličitá kúpeľ + zábal pre dvoch, - 1x zábal chrbta z bahna Mŕtvrho mora pre dvoch, - 1x vstup do wellness centra, - vstup do bazéna denne vo vyhradenú dobu. Ubytovanie a stravovanie: Budete ubytovaní v kúpeľnom ***hoteli, v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, minibarom, TV, telefónom a rádiom. Plná penzia, rautové raňajky, obed (polievka a hlavný chod výber z 2 menu), večera (hlavný chod výber z 2 menu). Podmienky Vhodné pre mužov aj ženy od 18 rokov. Nie je vhodné pre tehotné. Vhodnosť procedúr pre osoby mladšie, ako 18 rokov rozhodne kúpeľný lekár po vstupnej lekárskej prehliadke. Počasie Počasie nemá na priebeh procedúr žiadny vplyv, prebiehajú za každého počasia. Čas Dĺžka pobytu je 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Kúpeľný pobyt je určený pre 2 osoby. Oblečenie Do kúpeľov si so sebou prineste športové oblečenie, obuv, plavky, veci osobnej potreby, spoločenský odev a ostatné veci podľa vlastného uváženia. Župany Vám budú na požiadanie zapožičané. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň 4 týždne dopredu. Mali by ste vedieť Cena nemusí obsahovať povinný kúpeľný poplatok. Vezmite si so sebou lieky, ktoré pravidelne užívate a upozornite na to lekára pri vstupnej prehliadke.

obchody: 2iné varianty: 1
339,00 €
Pobyty-pre-seniorov

Pobyty pre seniorov

Program Máme pre Vás pripravené 6 dňové ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v ****hoteli s wellness. K dispozícii je štýlová hotelová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, barom, vinárňou a terasou. Okolie hotela ponúka relax i šport vo dvojici prostredníctvom zapožičania bicyklov. Balíček zahŕňa: • 2x ubytovanie v 4*hoteli pre 2 osoby • welcome drink • 5x raňajky podávané formou švédskych stolov pre dvoch • 5x večeru podávanú formou švédskych stolov pre dvoch • rašelinové obklady • 10 minút fototerapia pre dvoch (TDP lampa alebo bioptron lampa) • nordic walking • vodný aerobic • neobmedzený vstup do bazénového sveta (veľký relaxačný bazén s vírivkou a protiprúdom, 3 kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén, chrlič na chrbát) • neobmedzený vstup do saunového sveta (infra, parná a ruská sauna s ochladzovacím bazénom, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, jacuzzi, rainforest) • neobmedzený vstup do fitness centra • parkovanie na hotelovom parkovisku, internet Podmienky Nástup na pobyt je stanovený výlučne na nedeľu. Pobyt môžu využiť klienti nad 50 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 6 dní (5 nocí). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
450,00 €
Aktivny-vikend-v-Malej-Fatre

Aktívny víkend v Malej Fatre

Tento balíček ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných 2 lôžkových izbách v ***hoteli na 3 dni (2 noci), polpenziu a bohatý športový program. Pre posedenie a zábavu Vám poslúži reštaurácia, denný a nočný bar s biliardom, bazén, sauna a fitnes centrum. Všetky izby sú novo zrekonštruované a moderne zariadené, vybavené vlastnou kúpeľňou a WC, TV/SAT. Vo vybraných izbách je k dispozícii internetové pripojenie a chladnička. V cene tohto víkendového aktívneho pobytu v Malej Fatre je zahrnuté: - 2x ubytovanie v ***hoteli, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na 3 dni (2 noci), - 2x raňajky (švédske stoly), - 2x večera (švédske stoly), - večerný snežnicový výlet so sprievodcom + výstroj, - carvingová lyžiarska výstroj ATOMIC/FISCHER na 1deň, - lyžiarsky inštruktor FATRA SKI – carvingový kurz 2hod, - denný snežnicový výlet so sprievodcom + výstroj. Podmienky Pobyt je vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Uskutočnenie športového programu môže nepriaznivo ovplyvniť silný vietor a nedostatočné množstvo snehu. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Pobyt je určený pre 2 osoby. Oblečenie Odporúčame zimnú turistickú obuv a oblečenie, rukavice, čiapku a taktiež špeciálne športové lyžiarske oblečenie. Sezóna Podľa snehových podmienok. Mali by ste vedieť Cena nezahrňuje pitný režim, ski pass v lyžiarskom stredisku, relax v hoteli a dopravu v stredisku. Príchod do hotela je nutný do 16:30 nakoľko večerné snežnicové putovanie sa začína o 17:00. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne dopredu.

obchody: 2iné varianty: 1
509,00 €
Exkluzivna-romantika-v-barokovom-kastieli

Exkluzívna romantika v barokovom kaštieli

Program Na začiatku tohto romantického pobytu na Vás bude čakať uvítací nápoj na privítanie, ovocná misa a kytica kvetov na izbe. Ďalej pobyt v tomto exkluzívnom kaštieli zahrňuje ubytovanie v dvojlôžkovej barokovej izbe na dve noci, romantické raňajky, trojchodovú večeru pri sviečkach, ochutnávku vína, celotelovú rituálnu masáž a župan po celú dobu pobytu. Počas celého pobytu máte možnosť využiť fínsku – suchú saunu a parný kúpeľ, fitnes centrum, solárium a vonkajší bazén v letných obdobiach. Ponúkame Vám tiež prechádzku bylinnou záhradou v parku kaštieľa. Pobyt si môžete spríjemniť posedením vo všetkých salónikoch kaštieľa ako aj v poľovníckom salóniku alebo pri čítaní kníh v kaštieľskej knižnici. V barokovom kaštieli nájdete aj zábavu formou hier ako biliard, šachy, karty v biliardovom a hracom salóniku. Cena pobytu zahŕňa: - uvítací nápoj na privítanie, ovocnú misu a kyticu kvetov na izbe - ubytovanie v dvojlôžkovej barokovej izbe na dve noci - romantické raňajky na izbe podľa želania počas pobytu - trojchodová večera pri sviečkach počas pobytu - ochutnávka vína (raz počas pobytu) - celotelová rituálna masáž – vrchol blaženosti (raz počas pobytu) - možnosť využitia fínskej – suchej sauny a parného kúpeľa počas celého pobytu - využitie vonkajšieho bazéna v letných obdobiach - celoročné využitie fitnes centra a solária - ponúkame prechádzku bylinnou záhradou v parku kaštieľa, bicykle na túry - pre deti vonkajšie ihrisko a vo vnútri kaštieľa rôzne hry a hračky - možnosť posedenia vo všetkých salónikoch kaštieľa, čítanie kníh v kaštieľskej knižnici - zábavu formou hier: biliard, šachy, karty v biliardovom a hracom salóniku - župan po celú dobu pobytu - parkovanie zdarma Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci) Počet účastníkov Tento darčekový balíček je určené pre 2 osoby. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Balíček nezahŕňa jedine miestny poplatok, ktorý činí 1 EUR na noc, na osobu a nápoje konzumované počas pobytu. Ponúkame možnosť neskorého odchodu z kaštieľa. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 2iné varianty: 1
549,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže