Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Stojan-na-vino-Wine-for-your-life

Stojan na víno - Wine for your life

Stojan na víno vyrobený z lakovaného matného čierneho plechu, s ktorým určite zapôsobíte na každého. Veľkosť 28 x 7,5 x 8 cm. Dodávané v papierovej darčekovej krabičke.

obchody: 1iné varianty: 1
17,90 €
Jazda-obrnenym-transporterom

Jazda obrneným transportérom

Chcete si vyskúšať, aké to je previesť sa v obrnenom transportéri BVP drsným terénom bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte odvahu sami tento kolos riadiť? Teraz sa môžete prihlásiť aj ako spolujazdec a nechať sa tak „len viesť.

obchody: 1iné varianty: 1
24,00 €
Hydrospeed

Hydrospeed

Program Pred tým, než sa pôjde na vodu Vás inštruktor zoznámi s pravidlami správania sa na divokej vode a bezpečnostnými pokynmi. V rámci hydrospeedu Vám inštruktor priblíži koordináciu vo vode, traverzy, slalom cez prúd vody, surfovanie vo vlne a iné zaujímavosti tohto športu. Každý plavec je vybavený špeciálne upraveným plavákom, na ktorom leží a plutvami kormidluje pohyb vo vode. Počas celej doby splavu vedie skupinu alebo jednotlivca skúsený inštruktor. Podmienky Vhodné pre dospelé osoby a skúsených plavcov. Čas Cca 1 hodina. Počasie Nejazdí sa za búrok, daždivého počasia, silného vetra a nízkeho alebo vysokého stavu vodnej hladiny. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu. Oblečenie V cene je zahrnuté zapožičanie výstroja: neoprénové nohavice a bunda, vesta, helma, neoprénové topánky, plutvy, hydrospeedový plavák, inštruktor a šatňa. Sezóna Máj až september Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu. Mali by ste vedieť Miesto konania na umelom vodnom kanáli.

obchody: 1iné varianty: 1
25,00 €
Jazda-na-vodnom-skutri

Jazda na vodnom skútri

Program Po príchode Vás čaká zoznámenie sa s obsluhou vodného skútra spolu s bezpečnostnými pokynmi. Potom sa v šatni prezlečiete do neoprénového obleku, ktorý je zahrnutý v cene a takto pripravení sa po krátkej ukážke môžete konečne sami vydať na jazdu po vyznačenom úseku. Hoci skúter unesie až 2 osoby, pre dosiahnutie toho najlepšieho zážitku a pre rýchlejší pocit z jazdy je lepšie, ak na ňom jazdí iba jedna osoba. Podmienky Len plavci nad 15 rokov, do 18 rokov s písomným súhlasom rodiča. Počasie V prípade veľmi zlého počasia sa na skútri nejazdí. Čas Jazda trvá 30 minút. Počet účastníkov Darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať. Sezóna Od apríla do októbra. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť V cene je zahrnutý prenájom skútra, inštruktor, pohonné hmoty a mazadlá, plávacia vesta, šuštiak, neoprénová bunda a topánky.

obchody: 1iné varianty: 1
25,00 €
Kyvadlovy-zoskok-z-mosta-Lafranconi

Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi

Maximálny adrenalín! Takto možno charakterizovať tento zážitok..Vezmite všetku svoju odvahu a skočte do prázdna... 25m pod Vami je voda a Vy sa ocitnete len 4 m nad ňou. Kyvadlo je v porovnaní s bungee jumping-om pre niektorých ideálnejšia forma... cca 80% výšky je voľný pád a 20% plynulé zabrzdenie, pričom neprichádza k trhnutiu ako to je pri bungee jumping-u.

obchody: 1iné varianty: 1
28,00 €
Thajska-reflexna-masaz-noh

Thajská reflexná masáž nôh

Program Reflexná masáž vychádza z poznatkov neurofyziológie. Používa techniky odvodené z klasickej masáže. Liečebný zásah je vedený cez nervové spoje v oblasti nervových oblúkov. Je vhodná pre všetkých - od dojčiat po starých ľudí, dokáže zbaviť stresu, navodiť príjemné pocity, stlačením presne určených plôšok pôsobiť na cieľové orgány. Masáže reflexného bodu spôsobujú jeho prekrvenie, a tým aj prekrvenie jemu prislúchajúcemu orgánu, čím sa dosiahne rýchlejšie prúdenie živín a vyplavenie nežiadúcich látok. Dokáže zbaviť organizmus: bolestí hlavy, šije, chrbta, problémov pokožky, prechladnutia a chrípky, porúch trávenia, vysokého tlaku a oslabenia imunity. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Masáž trvá 30 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne špeciálne oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
29,00 €
Univerzalny-certifikat

Univerzálny certifikát

Popis Pokiaľ teda chcete urobiť niekomu zo svojich blízkych adrenalínovým darčekom radosť, objednajte si taký darček od nás. Nemusíte sa o nič starať. Všetko zariadime a zorganizujeme a darčekový poukaz Vám zašleme na dobierku. Vybraná osoba si potom u nás podľa bodovej hodnoty objedná darček a termín. Tento poukaz je v hodnote 20,00 €.

obchody: 1iné varianty: 1
30,00 €
Medova-masaz

Medová masáž

Program Medová masáž začína jemným odstránením odumretých buniek z pokožky. Potom Vám masérka potrie chrbát voňavým tekutým medom a špeciálnou technikou ho vmasíruje do tela. Med vplyvom napätia a podtlaku z tela vyťahuje škodlivé látky, hustne a sfarbí sa. Medová masáž je účinná, ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Pomôže Vám pri problémoch s nespavosťou, chronickej únave, bolesťami hlavy alebo tráviacimi ťažkosťami. Medová masáž sa odporúča aj ľuďom, ktorí trpia chorobami kĺbov alebo reumatizmom. Podmienky Určené pre ženy aj mužov od 15 rokov. Ak trpíte alergiou na med, máte citlivú pokožku alebo ranky a odreniny na tele, medová masáž sa neodporúča. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
36,00 €
Stvorkolka

Štvorkolka

Program Čaká Vás krátke školenie, kde Vám inštruktor oznámi, ako sa brzdí, pridáva plyn a v prípade "zdochnutia" motora, kde a ako stroj znovu dáte do pohybu. Potom už môžete jazdiť ako o život, pretože Vás nič nemôže prekvapiť. Podmienky Vhodné pre mužov aj ženy, deti do 15 rokov iba so súhlasom zákonného zástupcu. Vodičský preukaz nie je nutný. Čas Jazda na trati trvá 30 minút. Počet účastníkov Darček je určený pre 1 osobu, ale je možné sa i vystriedať. Oblečenie V chladnom počasí je nutné sa dôkladne obliecť, vhodná vlastná a pevná obuv. Ochranná prilba, kukla a rukavice budú zapožičané. Sezóna Marec až október. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
36,00 €
Kurzy-licenia

Kurzy líčenia

Program K dispozícii budete mať všetky pomôcky potrebné na zvládnutie líčenia (štetce, hubky, kozmetické produkty) a produkty dekoratívnej kozmetiky od rôznych výrobcov, aby ste mali možnosť porovnať kvalitu, prevedenie, konzistenciu, odtiene a zistili čo najviac vyhovuje Vášmu štýlu líčenia. V rámci kurzu budete mať zabezpečený aj pitný režim (minerálka, káva, čaj). Môžete si priniesť produkty, ktoré aktuálne používate na konzultáciu o vhodnosti používania. Budete tak mať poriadok aj vo Vašej dekoratívnej kozmetike. Počas celého kurzu sme pripravení zodpovedať Vaše otázky z oblasti líčenia. Po kurze si odnesiete okrem nových vedomostí aj podrobný popis použitých líčidiel a ich odtieňov a náčrt kam nanášať správne jednotlivé líčidlá. Podrobný obsah kurzu: - starostlivosť o pleť - príprava pleti pred líčením - prehľad pomôcok na líčenie - prehľad dekoratívnej kozmetiky - korektory a korekčné bázy pre zakrytie nedokonalostí pleti - výber a nanášanie make-upu - fixácia púdrom - výber a správne zladenie očných tieňov - použitie ceruziek na oči a očných liniek - postup aplikácie očných tieňov - nanesenie riasenky, rôzne postupy - úprava tvaru obočia a jeho farebné doladenie - vhodný odtieň líčok a ich umiestnenie vzhľadom k typu tváre - líčenie pier, nanášanie kontúrovacej ceruzky, rúžu a lesku - rekapitulácia použitých techník líčenia, zápis použitých líčidiel a náčrt ich vhodného umiestnenia - konzultácia k Vami prineseným líčidlám Špecifikácia Kurz obsahuje základy líčenia, od výberu make-upu až po nanášanie očných tieňov. Je to rýchlokurz zvládnutia základných techník vhodných pre podčiarknutie Vašich najzaujímavejších čŕt. Vhodný ako tréning na denné líčenie a jednoduchú úpravu vzhľadu. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka trvania kurzu je 90 minút. Počet účastníkov Pre 1 osobu. Diváci Kurz je určený len pre obdarovanú. Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
37,00 €
Tradicna-thajska-masaz

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž je unikátne liečiteľské umenie, ktoré kombinuje jemné naťahovanie a masáž svalov, šliach, tlakových bodov a meridián – čakier. Čakry ako energetické centrá sú dôležité pre správne fungovanie tela aj ducha človeka. Preto sa im, hlav

obchody: 1iné varianty: 1
38,00 €
Romanticka-vecera-v-tradicnom-sate

Romantická večera v tradičnom šate

Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, detí, alebo sa len bližšie spoznať a vychutnať si romantiku v pokojnom prostredí? Príďte s Vašou polovičkou na miesto, kde sa príroda a tradície snúbia s komfortom a pokoj so zážitkami.

obchody: 1iné varianty: 1
38,00 €
Offroad-jazda-Touaregom

Offroad jazda Touaregom

Užite si jazdu v krásnom terénnom aute Volkswagen Touareg. Ako spolujazdec zažijete na našej offroadovej dráhe adrenalín, aký by ste od jazdy terénnym automobilom ani nečakali. Offroadová dráha Ihneď po štarte vás čaká cesta plná kmeňov stromov. Štrkovým vlnám sa nevyhnete po ceste plnej kmeňov a využijete určite vybavenie ako je uzávierka diferenciálu. Potom prejdete po piesočnej púšti a budete mať pocit, ako keby ste sa stali pretekárom Rally Dakar. Vyskúšate si prejazd bariérami, most a kopec s 45° stúpaním. Na dráhe vás čaká ešte extrémna rampa s 70% stúpaním a 80% klesaním. Spolujazdec bude mať pocit, ako by sa vznášal. "Vai Appia" - stará rímska cesta, ktorá je z kameňov a jam. A už ste niekedy skúšali zísť autom schody? Pre Touarega to nie je najmenší problém a aj vy ich bez problémov zídete. Čaká vás aj riečne koryto, ktoré dosahuje hĺbku až 50 cm. Posledná prekážka, ktorú zdoláte, je jazda cez hrbole a krátery. Na tejto offroadovej dráhe zažijete neuveriteľný adrenalín a odnesiete si nezabudnuteľný zážitok. Podmienky Deťom do 12 rokov nie je vstup na dráhu povolený. Čas Zvezenie inštruktorom trvá 30 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 - 3 osoby + inštruktor. Diváci Sú vítaní. Oblečenie Pohodlné. Sezóna Od apríla do októbra, mimo celozávodnej dovolenky vo Volkswagen SK od 21.7. do 11.8.2014. Rezervácia termínu Minimálne 14 dní vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
40,00 €
Lavove-kamene

Lávové kamene

Program Pracuje sa na tzv. meridiánoch, čo sú energetické dráhy v našom tele. Pri masáži sa používajú prvky z Thajskej masáže, ktoré sa veľmi podobajú niektorým technikám z liečebnej telesnej výchovy. Kamene postupne prehrievajú celý organizmus, stimulujú krvný obeh a harmonizujú telo, myseľ aj dušu. Dosiahnutie čo najlepšieho účinku si vyžaduje aplikáciu niekoľkých masáží po sebe v jednej kúre. Masáže, ktoré vykonávajú kvalifikovaní rehabilitační pracovníci a maséri prinášajú uvoľnenie tela aj mysle. Používajú sa čisto prírodné bylinné oleje z liečivých rastlín. Podmienky Určené pre mužov i ženy všetkých vekových skupín. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
45,00 €
Thajska-masaz-herbalna

Thajská masáž - herbálna

Program Masáž spočíva v prikladaní horúcich vačkov (thajsky: Lok Prakob) naplnených špeciálnou zmesou viac než dvoch desiatok rozličných aromatických a liečivých bylín na telo. Účinky: látky, ktoré sa z bylín  uvoľnujú podporuju krvný a lymfatický obeh, uvoľnujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Olej z kurkumy tiež účinne lieči kožné problémy, spevňuje a zvláčňuje pokožku. Aromatické látky obsiahnuté v zmesy účinkujú ako intezívne relaxanty a tiež pomáhajú pri nachladnutí. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Masáž trvá 90 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne špeciálne oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
54,00 €
Ponor-na-skusku-pre-dvoch

Ponor na skúšku pre dvoch

Úvodnú teoretickú prípravu dostanete od skúsených inštruktorov a zoznámite sa s potápačskou výstrojou. Naučíte sa, ako si ju nasadíte na seba a ako funguje. Samotný ponor sa vykonáva v priestoroch bazéna, kde je zaručená Vaša bezpečnosť. Tam si prakticky vyskúšate základné činnosti potápača, vyvažovanie, techniky dýchania, vyrovnávanie tlaku..

obchody: 1iné varianty: 1
57,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže