Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Jazda-na-Ferrari-F430

Jazda na Ferrari F430

Červené Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín aj sebavedomie.

obchody: 1iné varianty: 1
60,00 €
Skola-pripravy-kavy

Škola prípravy kávy

Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára.

obchody: 1iné varianty: 1
69,00 €
Lekcia-golfu

Lekcia golfu

Program Profesionálny tréner učí frekventanta základy golfu jednu alebo dve lekcie. Výučba je individuálna a zahŕňa základy držania palice, švihu, odpalu a ďalšie z techník golfu. Celkovo odpáli frekventant 50 až 100 loptičiek. Môžete mať vlastnú golfovú výstroj alebo Vám potrebné golfové palice budú zapožičané. Podmienky Golf je vhodný pre dospelých i deti od 7 rokov. S golfom je možné začať kedykoľvek, v mladom i pokročilom veku a ideálny je pohodový fyzický i psychický stav. Počasie Golf se hrá za každého počasia s výnimkou búrky a ozaj silného vetra. Čas Dĺžka trvania kurzu je 45 minút. Počet účastníkov Výučba je určená pre 1 osobu. Diváci U detí sa počíta so sprievodom rodičov alebo inej dospelej osoby. Diváci sú vítaní a môžu si vyskúšať aj hru! Oblečenie Golfová etika vyžaduje slušné športové oblečenie. Pre mužov nohavice (nie džínsy) a tričko pokiaľ možno s golierom. Pre ženy potom to isté, sú prípustné aj krátke nohavice či voľné sukne. Je potrebná špecializovaná golfová obuv alebo pevná športová obuv, v každom prípade bez podpätku. Sezóna Golfová akadémia je otvorená denne od 8:00 do 20:00. Ideálna sezóna je apríl až október. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
70,00 €
Bungee-jumping-Kieneova-hojdacka

Bungee jumping - Kieneova hojdačka

Program Po inštruktáži a oblečení do výstroja Vás čaká neopakovateľný adrenalínový zážitok. Pred zoskokom budete mať samozrejme trochu strach, ale akonáhle sa odvážite a skočíte, zažijete za letu niekoľkosekundový stav beztiaže. Skočíte si nad vodou do prázdna, 16 m dlhý a voľný pád + 4 m plynulé zabrzdenie. Podmienky Zoskoky môžu vykonávať dospelí aj deti od 15 rokov, deti do 18 rokov iba so súhlasom rodičov. Minimálna výška je stanovená na 120 cm. Maximálna hmotnosť je 90 kg. Je potrebné zvážiť svoj zdravotný stav. Celotelový sedák + helma budú zapožičané. Počasie Zoskoky nemožno vykonávať pri hustom daždi alebo nárazovom vetre. Čas Zážitok trvá cca 15 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní, pri skoku môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, najmä náušnice sa odporúča odložiť. Sezóna Od jari do jesene. Rezervácia termínu Na výber je z niekoľkých termínov, ktoré určuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
71,80 €
Rypadlovy-nakladac

Rýpadlový nakladač

Program Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo robiť a čo nie v rôznych podmienkach a terénoch. Telesné predpoklady a podmienky Určená pre mužov i ženy všetkých vekových skupín. Počasie Nezávislé na počasí. Počet účastníkov Určené pre jednu osobu. Čas 1 hodina (podľa výberu klienta). Diváci Diváci sú vítaní. Samozrejme môžu fotografovať a filmovať. Oblečenie Na oblečenie nie sú kladené žiadne špecifické požiadavky. Sezóna Celoročne. Objednávka Min. týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
72,00 €
Lavove-kamene

Lávové kamene

Program Pracuje sa na tzv. meridiánoch, čo sú energetické dráhy v našom tele. Pri masáži sa používajú prvky z Thajskej masáže, ktoré sa veľmi podobajú niektorým technikám z liečebnej telesnej výchovy. Kamene postupne prehrievajú celý organizmus, stimulujú krvný obeh a harmonizujú telo, myseľ aj dušu. Dosiahnutie čo najlepšieho účinku si vyžaduje aplikáciu niekoľkých masáží po sebe v jednej kúre. Masáže, ktoré vykonávajú kvalifikovaní rehabilitační pracovníci a maséri prinášajú uvoľnenie tela aj mysle. Používajú sa čisto prírodné bylinné oleje z liečivých rastlín. Podmienky Určené pre mužov i ženy všetkých vekových skupín. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
76,80 €
Stvorkolka

Štvorkolka

Program Čaká Vás krátke školenie, kde Vám inštruktor oznámi, ako sa brzdí, pridáva plyn a v prípade "zdochnutia" motora, kde a ako stroj znovu dáte do pohybu. Potom už môžete jazdiť ako o život, pretože Vás nič nemôže prekvapiť. Podmienky Vhodné pre mužov aj ženy, deti do 15 rokov iba so súhlasom zákonného zástupcu. Vodičský preukaz nie je nutný. Čas Jazda na trati trvá 30 minút. Počet účastníkov Darček je určený pre 1 osobu, ale je možné sa i vystriedať. Oblečenie V chladnom počasí je nutné sa dôkladne obliecť, vhodná vlastná a pevná obuv. Ochranná prilba, kukla a rukavice budú zapožičané. Sezóna Marec až október. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
77,00 €
Jazda-na-nafukovacom-kolese-za-motorovym-clnom

Jazda na nafukovacom kolese za motorovým člnom

Máte radi vodu a adrenalín? Tento zážitok je ako stvorený pre Vás. Divoká jazda na nafukovacom kolese Vám zdvihne adrenalín v krvi. Zážitok sa prevádzkuje na Dunajskej pláži v obci Hamuliakovo ( cca 15 km od Bratislavy, smer Šamorín). V cene je zahrnutá jazda v nafukovacom kolese, koleso a záchranné vesty. Odporúča sa mať vlastný neoprénový oblek ( nie je podmienkou ).

obchody: 1iné varianty: 1
83,00 €
Vodne-lyzovanie-za-motorovym-clnom

Vodné lyžovanie za motorovým člnom

Máte radi vodu a adrenalín? Tento zážitok je ako stvorený pre Vás. Divoká jazda na vodných lyžiach Vám zdvihne adrenalín v krvi. Zážitok sa prevádzkuje na Dunajskej pláži v obci Hamuliakovo ( cca 15 km od Bratislavy, smer Šamorín). V cene je zahrnutá jazd

obchody: 1iné varianty: 1
83,00 €
Plavba-na-motorovom-clne-po-Batovom-kanali

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

Plavba motorovým člnom po Baťovom kanáli, spojená s prehliadkou technickej pamiatky Výklopník, plavbou cez plavebnú komoru Petrov a prestávkou v moravskom prístave Strážnice. Počas plavby na Vás čaká ochutnávka tradičného skalického trdelníku.

obchody: 1iné varianty: 1
84,00 €
Kurzy-licenia

Kurzy líčenia

Program K dispozícii budete mať všetky pomôcky potrebné na zvládnutie líčenia (štetce, hubky, kozmetické produkty) a produkty dekoratívnej kozmetiky od rôznych výrobcov, aby ste mali možnosť porovnať kvalitu, prevedenie, konzistenciu, odtiene a zistili čo najviac vyhovuje Vášmu štýlu líčenia. V rámci kurzu budete mať zabezpečený aj pitný režim (minerálka, káva, čaj). Môžete si priniesť produkty, ktoré aktuálne používate na konzultáciu o vhodnosti používania. Budete tak mať poriadok aj vo Vašej dekoratívnej kozmetike. Počas celého kurzu sme pripravení zodpovedať Vaše otázky z oblasti líčenia. Po kurze si odnesiete okrem nových vedomostí aj podrobný popis použitých líčidiel a ich odtieňov a náčrt kam nanášať správne jednotlivé líčidlá. Podrobný obsah kurzu: - starostlivosť o pleť - príprava pleti pred líčením - prehľad pomôcok na líčenie - prehľad dekoratívnej kozmetiky - korektory a korekčné bázy pre zakrytie nedokonalostí pleti - výber a nanášanie make-upu - fixácia púdrom - výber a správne zladenie očných tieňov - použitie ceruziek na oči a očných liniek - postup aplikácie očných tieňov - nanesenie riasenky, rôzne postupy - úprava tvaru obočia a jeho farebné doladenie - vhodný odtieň líčok a ich umiestnenie vzhľadom k typu tváre - líčenie pier, nanášanie kontúrovacej ceruzky, rúžu a lesku - rekapitulácia použitých techník líčenia, zápis použitých líčidiel a náčrt ich vhodného umiestnenia - konzultácia k Vami prineseným líčidlám Špecifikácia Kurz obsahuje základy líčenia, od výberu make-upu až po nanášanie očných tieňov. Je to rýchlokurz zvládnutia základných techník vhodných pre podčiarknutie Vašich najzaujímavejších čŕt. Vhodný ako tréning na denné líčenie a jednoduchú úpravu vzhľadu. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka trvania kurzu je 90 minút. Počet účastníkov Pre 1 osobu. Diváci Kurz je určený len pre obdarovanú. Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
84,00 €
Kiteboarding

Kiteboarding

Program Inštruktori vás v kurze naučí všetky potrebné základy a správne ovládanie malých komorových drakov, ktoré sú skvelou zábavou aj pre malých objaviteľov! Cieľom kurzu je zistiť na akom princípe tento šport funguje a taktiež si užiť veľa zábavy. Podmienky Výborný zdravotný stav. Minimálna váha u detí do 10 rokov je 30 kg. Počasie K tomuto športu je podmienkou priaznivý vietor (ani veľký, ani malý). Čas Cca 2,5 hodiny. Počet účastníkov Určené len pre jednu osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Sezóna Od apríla do novembra. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
85,90 €
Rychlokurz-parkovania-pre-zeny

Rýchlokurz parkovania pre ženy

Program Kurz parkovania je vhodný pre všetky vodičky, ale môžu ho absolvovať aj muži, ktorí sa neboja byť v kurze so ženami a dať tak najavo, že aj im parkovanie robí problémy. Kurz sa skladá z teoretickej časti, výcviku techniky parkovania a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo. Podmienky Vhodný najmä pre ženy, ale môžu ho absolvovať aj muži. Potrebný vodičský preukaz skupiny B. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Kurz trvá 3 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci U klzných plôch sa po dohodnutí môžu pohybovať diváci. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Nie je potreba žiadne špeciálne oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Minimálne mesiac vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
87,00 €
Snowboardova-skola

Snowboardová škola

Program Skúsení inštruktori učia najprv základy na miernom kopčeku. Keď to len trochu pôjde, ide sa na vlek a kurz pokračuje na normálnej zjazdovke. No a v neskorom popoludní, už z Vás bude skvelý snowboarďák. Podmienky Vhodné pre deti od 6 rokov, naučíme snowboardovať malých aj veľkých. Počasie Nutný sneh. Čas Dĺžka trvania kurzu je 2 hodiny. Počet účastníkov Kurz je určený pre 1 dieťa. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Zimné oblečenie (pokiaľ možno nepremokavé) a lyžiarske či slnečné okuliare. Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahrňuje iba výučbu. dieťa

obchody: 1iné varianty: 1
91,90 €
Kurz-lyzovania

Kurz lyžovania

Program Najprv Vás náš skúsený inštruktor zoznámi s výbavou. Potom sa už budete venovať príprave na rovine, výučbe jazdy na vleku, nácviku zatáčania a nakoniec aj regulovanej jazde svahom. Podmienky Vhodné pre začiatočníkov. Počasie Nutný sneh. Čas Výcvik trvá 2 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 dieťa. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Zimné oblečenie (pokiaľ možno nepremokavé) a lyžiarske či slnečné okuliare. Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahrňuje iba výučbu. V lyžiarskej škôlke pre začiatočníkov a deti je špagátový vlek za 7 EUR/2 hodiny. Pokročilí si musia kúpiť aktuálny lístok na aktuálnej zjazdovke.

obchody: 1iné varianty: 1
92,00 €
Motoskola-Kurz-bezpecnej-jazdy-na-motorke

Motoškola- Kurz bezpečnej jazdy na motorke

Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú v rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca. Zároveň sa naučia ako ud

obchody: 1iné varianty: 1
99,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže