Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Jazda-na-Lamborghini-Gallardo

Jazda na Lamborghini Gallardo

Čo ponúka jazda na Lamborghini Gallardo? Exotický štvorkolesák Lamborghini Gallardo ponúka nádherný zvuk motora a adrenalín. Pripútajte sa, naštartujte a razom pocítite vibrácie po celom tele. Vychutnajte si jedinečnú motoristickú celotelovú masáž v prevedení jazdy na Lamborghini Gallardo a dávkujte si adrenalín podľa ľubovôle pri každom stlačení plynu až na podlahu. Jazda na Lamborghini Gallardo je ideálny darček pre každého muža. Ako prebieha jazda na Lamborghini Gallardo? Na jazdu na Lamborghini je potrebné pripraviť sa nielen psychicky. Pred jazdou sa oboznámite s vozidlom Lamborghini a pravidlami jazdy. Jazda prebieha v spoločnosti skúseného inštruktora na mieste spolujazdca. Cena jazdy na Lamborghini Gallardo zahŕňa: 20, 40 resp. 60-minútovú jazdu. Jazdí sa v okolí v Trenčína po ceste a diaľnici. A aby ste si naplno užili 490 konských síl talianskeho superšportu, priamo na letiskovej dráhe si budete môcť vyskúšať zrýchlenie z 0 na 100 za 4 sekundy, ktoré Vás zarazí do sedačky a aj maximálnu rýchlosť. A tá nie je práve najnižšia- 315 km/h. Chvíle, na ktoré zaručene nezabudnete. Jazda na Lamborghini Gallardo - kde a kedy? Región: Trenčín chceli by ste tento zážitok absolvovať vo Vašom regióne, ale ten sa nenachádza v našej ponuke? Kontaktujte nás na obchod@najzazitky.sk Trvanie aktivity: 20 minút Počet účastníkov: 1 osoba Sezóna: apríl- október Počasie: jazda sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí Ako sa pripraviť na jazdu na Lamborghini Gallardo? Diváci: sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať. Vjazd na letiskovú dráhu je povolený len účastníkovi jazdy Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz- sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia. Vodič musí byť v dobrej fyzickej aj psychickej kondícii. Vodič nesmie byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, popr. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť jeho schopnosti viesť vozidlo. Vodič pre jazdou podpisuje zmluvu o krátkodobom prenájem, kde na seba preberá spoluúčasť. Jazdu je možné zrušiť, prípadne preložiť najneskôr 3 dni pred rezervovaným termínom jazdy. Oblečenie: odporúčame športové pohodlné oblečenie. Rezervácia: týždeň vopred(jazdu na ceste je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny)

obchody: 1iné varianty: 1
60,00 €
Jazda-na-Ferrari-F430

Jazda na Ferrari F430

Červené Ferrari je legendou, ktorá už nemusí byť len vaším snom. Ochutnajte motoristickú lahôdku v prevedení výkonného športiaku. Zažite svoju legendárnu jazdu a zvýšte si adrenalín aj sebavedomie.

obchody: 1iné varianty: 1
60,00 €
Kurzy-varenia

Kurzy varenia

Program Kurz začína welcome drinkom, príhovorom riaditeľa luxusnej školy varenia a predstavením skúseného šéfkuchára. Kurzy sa v priebehu pracovného týždňa konajú od 16:00 a v sobotu od 9:00. Najčastejšie témy kurzov C sú: • Talianska kuchyňa • Francúzska kuchyňa • Tajuplná marocká kuchyňa • Čokoláda • Celodenný kurz pre ortodoxných mäsožravcov  Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv, kurz prebieha vo vnútornom prostredí. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Sezóna Kurzy sa uskutočňujú v termínoch podľa aktuálnej ponuky. Odkaz na termíny je súčasťou poukazu. Mali by ste vedieť So sebou si nemusíte nič priniesť, všetky potrebné veci Vám budu zapožičané. Ak by mal obdarovaný záujem o drahší kurz z našej ponuky, je možné cenový rozdiel doplatiť. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
62,90 €
Pilot-na-skusku

Pilot na skúšku

Program Tohto kurzu sa zúčastňujete len vy a náš inštruktor. S týmto skúseným inštruktorom prežijete všetko, čo patrí k výcviku športového pilota, zoznámite sa s riadením lietadla Viper SD-4 a vyskúšate si skutečný let v reálnych podmienkach, aké absolvujú profesionálni piloti. Vyberať si môžete z dvoch letových okruhov. Trasa letu A: vzlet z letiska Rožňany, Šarišský hrad, Prešov a okolie, pristátie na letisku Rožňany Trasa letu B: vzlet z letiska Rožňany, Branisko a okolie, pristátie na letisku Rožňany Podmienky Vhodný pre mužov i ženy, osoby mladšie 18 rokov len so súhlasom zákonného zástupcu. Dobrá zdravotná spôsobilosť nutná. Počasie Predpokladom je pekné počasie, nemalo by pršať alebo snežiť. Čas 1. Pozemná príprava trvá cca 30 minút (základy aerodynamiky, letu a ovládania lietadla). 2. 20 minút letu.  Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Môžu byť prítomní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Športové pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
64,00 €
Snezny-skuter

Snežný skúter

Program Najprv Vám náš inštruktor vysvetlí všetko potrebné ohľadom správneho riadenia skútra. Ďalej vysvetlí, čo všetko možno so skútrom robiť a nerobiť, potom už nasleduje len samotná jazda. Trasa - Okolie Rejdovej Trasa okolo dedinky Rejdová meria cca 10 km. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Počas 30tich minút si môžete do sýtosti vychutnať neopísateľný pocit jazdy spojenej s rozprávkovou prírodou. Podmienky Ak chcete skúter riadiť je nutný vodičský preukaz a 18 rokov. Je zakázané jazdiť pod vplyvom alkoholu a omamných látok. Osoby obsluhujúce snežný skúter nesú zodpovednosť za svoje zdravie a musia prispôsobiť rýchlosť a štýl jazdy svojim schopnostiam. Počasie Predpokladom je dostatok snehu a teplota pod bodom mrazu. Čas Jazda trvá približne 30 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 vodiča (od 18 rokov) a prípadne aj 1 spolujazdca. Oblečenie Teplé zimné oblečenie, odporúčame lyžiarske okuliare a dobré zimné rukavice. Ochrannú prilbu poskytneme. Sezóna December až marec (prípadne pokiaľ je sneh). Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred. Mali by ste vedieť Obdarovaný je povinný preukázať sa platným dokladom (pas, občiansky preukaz, vodičský preukaz). Vodičský preukaz podmienkou.

obchody: 1iné varianty: 1
64,90 €
Thajska-masaz-tradicna

Thajská masáž - tradičná

Program Jej blahodárny účinok sa dostavuje stláčaním dôležitých tlakových bodov ležiacich pozdĺž desiatich energetických dráh ľudského tela. Uvoľňuje telesné aj psychické napätie, posilňuje nervovú sústavu a dlhodobý relaxovaný stav, ktorý sa po masáži dostavuje. Taktiež upravuje vyrovnanosť krvného tlaku, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, očisťuje krv od toxínov a okrem toho odstraňuje migrenické bolesti a celkovo prispieva k psychickej pohode a uvoľnenosti, na zdravotnú i telesnú kondíciu a stimuláciu životnej energie. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Masáž trvá 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
69,00 €
Skola-pripravy-kavy

Škola prípravy kávy

Ideálny darček pre všetkých nadšencov a milovníkov kávy. Pripraviť si doma chutnú alebo nezvyčajnú kávu je túžbou každého kávičkára.

obchody: 1iné varianty: 1
69,00 €
Rypadlovy-nakladac

Rýpadlový nakladač

Program Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo robiť a čo nie v rôznych podmienkach a terénoch. Telesné predpoklady a podmienky Určená pre mužov i ženy všetkých vekových skupín. Počasie Nezávislé na počasí. Počet účastníkov Určené pre jednu osobu. Čas 1 hodina (podľa výberu klienta). Diváci Diváci sú vítaní. Samozrejme môžu fotografovať a filmovať. Oblečenie Na oblečenie nie sú kladené žiadne špecifické požiadavky. Sezóna Celoročne. Objednávka Min. týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
69,60 €
Lekcia-golfu

Lekcia golfu

Program Profesionálny tréner učí frekventanta základy golfu jednu alebo dve lekcie. Výučba je individuálna a zahŕňa základy držania palice, švihu, odpalu a ďalšie z techník golfu. Celkovo odpáli frekventant 50 až 100 loptičiek. Môžete mať vlastnú golfovú výstroj alebo Vám potrebné golfové palice budú zapožičané. Podmienky Golf je vhodný pre dospelých i deti od 7 rokov. S golfom je možné začať kedykoľvek, v mladom i pokročilom veku a ideálny je pohodový fyzický i psychický stav. Počasie Golf se hrá za každého počasia s výnimkou búrky a ozaj silného vetra. Čas Dĺžka trvania kurzu je 45 minút. Počet účastníkov Výučba je určená pre 1 osobu. Diváci U detí sa počíta so sprievodom rodičov alebo inej dospelej osoby. Diváci sú vítaní a môžu si vyskúšať aj hru! Oblečenie Golfová etika vyžaduje slušné športové oblečenie. Pre mužov nohavice (nie džínsy) a tričko pokiaľ možno s golierom. Pre ženy potom to isté, sú prípustné aj krátke nohavice či voľné sukne. Je potrebná špecializovaná golfová obuv alebo pevná športová obuv, v každom prípade bez podpätku. Sezóna Golfová akadémia je otvorená denne od 8:00 do 20:00. Ideálna sezóna je apríl až október. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
70,00 €
Bungee-jumping-Kieneova-hojdacka

Bungee jumping - Kieneova hojdačka

Program Po inštruktáži a oblečení do výstroja Vás čaká neopakovateľný adrenalínový zážitok. Pred zoskokom budete mať samozrejme trochu strach, ale akonáhle sa odvážite a skočíte, zažijete za letu niekoľkosekundový stav beztiaže. Skočíte si nad vodou do prázdna, 16 m dlhý a voľný pád + 4 m plynulé zabrzdenie. Podmienky Zoskoky môžu vykonávať dospelí aj deti od 15 rokov, deti do 18 rokov iba so súhlasom rodičov. Minimálna výška je stanovená na 120 cm. Maximálna hmotnosť je 90 kg. Je potrebné zvážiť svoj zdravotný stav. Celotelový sedák + helma budú zapožičané. Počasie Zoskoky nemožno vykonávať pri hustom daždi alebo nárazovom vetre. Čas Zážitok trvá cca 15 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní, pri skoku môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, najmä náušnice sa odporúča odložiť. Sezóna Od jari do jesene. Rezervácia termínu Na výber je z niekoľkých termínov, ktoré určuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
71,80 €
Thajska-a-klasicka-masaz-aroma

Thajská a klasická masáž - aróma

Thajská masáž - aróma Thajská aromatická masáž, na rozdiel od tradičnej thajskej masáže, ktorá je akupresúrnou a strečovou technikou, spočíva v aromaterapii a masirovaní stuhnutého svalstva. Má relaxačné účinky a nastoľuje stav duševnej rovnováhy. Okrem toho však oleje vyrábané rozličnými technikami, ktorých spoločným základom je infuzovanie aromatických a hojivých bylín do rôznych druhov olejov, výrazne pomáhajú pri kožných problémoch. Zmes bylín je zostavená podľa postupov tradičnej thajskej medicíny, podľa ktorej musí obsahovať päť základných zložiek. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov.  Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas 60 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
79,00 €
Jazda-na-nafukovacom-kolese-za-motorovym-clnom

Jazda na nafukovacom kolese za motorovým člnom

Máte radi vodu a adrenalín? Tento zážitok je ako stvorený pre Vás. Divoká jazda na nafukovacom kolese Vám zdvihne adrenalín v krvi. Zážitok sa prevádzkuje na Dunajskej pláži v obci Hamuliakovo ( cca 15 km od Bratislavy, smer Šamorín). V cene je zahrnutá jazda v nafukovacom kolese, koleso a záchranné vesty. Odporúča sa mať vlastný neoprénový oblek ( nie je podmienkou ).

obchody: 1iné varianty: 1
83,00 €
Vodne-lyzovanie-za-motorovym-clnom

Vodné lyžovanie za motorovým člnom

Máte radi vodu a adrenalín? Tento zážitok je ako stvorený pre Vás. Divoká jazda na vodných lyžiach Vám zdvihne adrenalín v krvi. Zážitok sa prevádzkuje na Dunajskej pláži v obci Hamuliakovo ( cca 15 km od Bratislavy, smer Šamorín). V cene je zahrnutá jazd

obchody: 1iné varianty: 1
83,00 €
Plavba-na-motorovom-clne-po-Batovom-kanali

Plavba na motorovom člne po Baťovom kanáli

Plavba motorovým člnom po Baťovom kanáli, spojená s prehliadkou technickej pamiatky Výklopník, plavbou cez plavebnú komoru Petrov a prestávkou v moravskom prístave Strážnice. Počas plavby na Vás čaká ochutnávka tradičného skalického trdelníku.

obchody: 1iné varianty: 1
84,00 €
Termicky-let

Termický let

O letu a pristátí O pristátí a letu daným smerom vždy s konečnou platnosťou rozhoduje pilot so zreteľom na bezpečnosť a správnosť vykonania letu. Štart je väčšinou vykonávaný po vyčkávaní a odhadu vývoja poveternostnej situácie. Po štarte sa pilot snaží zachytiť v stúpaní. Pri vystúpení oceníte dobré oblečenie, pretože teplotný rozdiel môže byť aj 30 ° C. Pohľad z výšky je však nezabudnuteľný a až tu, ďaleko od krajiny ucítite plne voľnosť a slobodu padákového lietania. Kľud, ticho a všetko malé, vrátane starostí, ktoré zanecháte kdesi na zemi ... Miesto pre pristátie vyberá pilot v závislosti na vývoji počasia a možnostiach zvozu autom do východzieho miesta. Ako sa štartuje Rozbehom zo svahu startovišťa, kedy k odpútaniu od zeme dochádza po ustanovení padáku do letovej polohy. Padák sa teda nijako vo vzduchu neotvára, ale je otvorený a preto sa vznesiete. Aký je dopad Žiadny! Pristávame na trávnatú plochu, kam priletíme a cca 20cm nad zemou pilot dobrzdí klzák do minimálnej rýchlosti a posadí pasažiera jeme v sede na zem. Niekedy sa pristáva s väčšou rýchlosťou, ale pre pasažiera činnosť zostáva, len po spodnej časti sedačky sa potom 1-2m kĺže po tráve. Čas Celý program trvá približne 3 hodiny – podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút. Podmienky Minimálna hmotnosť 45 kg a maximálna 125 kg. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
85,70 €
Kiteboarding

Kiteboarding

Program Inštruktori vás v kurze naučí všetky potrebné základy a správne ovládanie malých komorových drakov, ktoré sú skvelou zábavou aj pre malých objaviteľov! Cieľom kurzu je zistiť na akom princípe tento šport funguje a taktiež si užiť veľa zábavy. Podmienky Výborný zdravotný stav. Minimálna váha u detí do 10 rokov je 30 kg. Počasie K tomuto športu je podmienkou priaznivý vietor (ani veľký, ani malý). Čas Cca 2,5 hodiny. Počet účastníkov Určené len pre jednu osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Sezóna Od apríla do novembra. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
85,90 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže