Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Tandem-paragliding

Tandem paragliding

Program Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo je potrebné pri skoku robiť a čo naopak nerobiť. Podmienky Bez nejakých výnimočných telesných predpokladov. Deti od váhy 40 kg. Pri štarte je potrebné dobre bežať, takže dobrý zdravotný stav. Počasie Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka. Čas Celý program trvá približne 1 - 2 hodiny - podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený len pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore pri pristávacej ploche. Samozrejme môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Vlastné. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť. Sezóna Marec až november. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť V závislosti od poveternostných podmienok sú kopce od 8 do 50 kilometrov vzdialené od miesta stretnutia. Pri ideálnom veternom počasí sa lieta z kopcov s menším prevýšením, po dobu 15 až 20 minút. Pokiaľ je vietor slabší, jazdí sa na vyššie kopce s prevýšením 300 až 600 metrov, lieta sa po dobu 10 až 20 minút. Pokiaľ vietor nie je alebo je príliš veterno a daždivo, litanie sa prekladá na iný termín.

obchody: 1iné varianty: 1
99,90 €
Air-chopper-vyhliadkovy-let

Air chopper- vyhliadkový let

Doprajte si neopísateľné zážitky a vychutnajte si rozmery novej dimenzie. Air chopper je výdobytok najmodernejšej leteckej techniky. Spĺňa najnáročnejšie komfortné ale hlavne bezpečnostné kritéria v danom spôsobe lietania.

obchody: 1iné varianty: 1
102,00 €
Vyhliadkova-plavba-motorovym-clnom-po-Dunaji

Vyhliadková plavba motorovým člnom po Dunaji

Vychutnajte si vyhliadkovú plavbu po Dunaji obklopení krásou hlavného mesta alebo si doprajte nezabudnuteľnú nočnú plavbu pod holým nebom. Na tisíce hviezd a mestkých svetiel odrážajúcich sa na hladine budete určite dlho spomínať.

obchody: 1iné varianty: 1
104,00 €
Skialpinisticky-kurz

Skialpinistický kurz

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Počas dvoch dní ovládnete techniku športu a získate schopnosť bezpečne sa pohybovať v zimnom horskom teréne. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína Vaša skialpinistická celodenná výprava. V nedeľu začína túra o 8:30 a končí v popoludňajších hodinách s vyhodnotením a ukončením kurzu. V cene skialpinistického kurzu je zahrnuté: - ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Klasický kurz je určený pre 1 osobu (minimálne 5 a maximálne 8 osôb v skupine). Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, termosku a skialpinistickú výstroj. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá špeciálna skialpinistická výstroj, ktorá je nutná pre absolvovanie kurzu. Vybavenie je možné zapožičať v hoteli. Rezervácia termínu Aspoň mesiac vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
105,00 €
Lavinovy-kurz

Lavínový kurz

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Počas dva a pol dňového kurzu sa naučíte pracovať s lavínovým vyhľadávačom, sondou a lopatou, čo robiť pri a po lavínovej nehode. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína Vaša celodenná výprava. V nedeľu začína túra o 8:30 a končí v popoludňajších hodinách s vyhodnotením a ukončením kurzu. V cene lavínového kurzu je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - 2x raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Kurz je určený pre minimálne 5 a maximálne 8 osôb v skupine. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, náhradné oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy sa pohybuje okolo 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň mesiac vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
105,00 €
Let-rogalom

Let rogalom

Program Pri príchode sa oboznámite s letom na rogale a dostanete krátku inštruktáž od skúseného pilota. Následne na Vás čaká samotný let s inštruktorom. Môžete si zvoliť trasu so zameraním na pamiatky alebo voľné lietanie podľa Vášho želania. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 15 rokov s dobrou fyzickou kondíciou. Minimálna výška je 130 cm. Počasie V prípade nepriaznivej poveternostnej situácie rozhoduje o uskutočnení letu pilot. Čas Dĺžka trvania letu je 30 minút. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore. Majú dovolené fotografovať i filmovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň dva týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
108,00 €
Zoskok-padakom

Zoskok padákom

Program Čaká Vás teoretická príprava, pozemná príprava a oboznámenie sa s padákom. Doba trvania týchto príprav je minimálne 6 hodín. Skúsení inštruktori Vám ukážu ako sa padák balí a následne otvára. Počas pozemnej prípravy pred samotným letom sa taktiež oboznámite s lietadlom, z ktorého budete skákať. Tam Vám vysadzovač vysvetlí ako bude prebiehať samotný let, povely pred výskokom a samotný výskok. Potom prichádza na radu ustrojenie do padákov pod dohľadom inštruktorov, ktorí Vám ešte urobia kontrolu ustrojenia pred samotným nástupom do lietadla. Let v lietadle trvá približne 15 minút. Vysadzovač navedie lietadlo do náletu vo výške 1200 m a je tu krok pre Vás. Padák sa Vám otvorí bez toho, aby ste museli ťahať nejaké „šnúrky“. Vysadzovač Vám v lietadle upne karabínou výťažné lano a padák sa Vám otvorí automaticky po výskoku do troch až štyroch sekúnd. Na otvorenom padáku si budete niekoľko minút vychutnávať let. Za pomoci inštruktora, ktorý s Vami bude v neustálom spojení cez vysielačku, pristanete mäkko do vyhradeného priestoru. Po hladkom pristáti dostanete na pamiatku certifikát. Podmienky Minimálny vek od 15, do 18 rokov s podpisom a prítomnosťou zákonného zástupcu. Min. výška je 120 cm a max. hmotnosť do 105 kg. Počasie Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa zoskok posunie na iný termín vyhovujúci klientovi. Čas Dĺžka trvania zážitku je cca 7 hodín (vrátane 6 hodinovej teoretickej a pozemnej prípravy). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu, počet účastníkov max. 6 na jeden deň ideálneho počasia. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore na letisku. Majú dovolené fotografovať i filmovať. Oblečenie Je potrebné mať športovú a pevnú obuv, kombinéza na skákanie bude zapožičaná. Sezóna Apríl – Október. Mali by ste vedieť Na absolvovanie sólo zoskoku je potrebná lekárska prehliadka na špeciálnom tlačive, minimálne ako na vedenie motorového vozidla. Špeciálne tlačivo je súčasťou darčekového balíčku. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
112,00 €
Thajska-masaz-pre-dvoch

Thajská masáž pre dvoch

Program Tradičná thajská masáž je ošetrenie prevádzané viac ako dve tisíc rokov v takmer nezmenenej podobe. Stlačovaním akupresurných bodov, svalov a šliach pomáha uľaviť od bolesti, stuhnutia a napätia. Preťahuje končatiny, chrbticu, napomáha pohyblivosti kĺbov a posilňuje nervový systém. V starostlivosti profesionálnej thajskej terapeutky prežijete dokonalé uvoľnenie a regeneráciu. Thajská masáž obnoví Vašu vnútornú rovnováhu. Podmienky Určené pre mužov a ženy od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka masáže je 60 minút. Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zaistení diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
118,00 €
Bodyzorbing

Bodyzorbing

Program Bodyzorbing je nový variat zorbingu, pri ktorom nepotrebujete kopec. Navlečiete na seba veľkú nafukovaciu guľu a zábava sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú. Môžete skákať, gúľať sa alebo súťažiť, kto z dvojice sa udrží dlhšie na nohách. Uvidíte, že bodyzorbing je väčšia zábava ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podmienky Vhodné pre osoby s dobrým zdravotným stavom. Počasie Bodyzorbing sa nekoná za silného vetra, v daždi ani za snehových zrážok. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Zážitok je určený pre maximálne 2 osoby. Diváci Diváci sú vítaní a môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné športové oblečenie, Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť K dispozícii sú 2 kusy bodyzorbu. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
120,00 €
Let-vetronom

Let vetroňom

Program Do vzduchu sa klzák dostane vyvlečením za motorovým letúnom a vo výške asi 500 metrov dôjde k jeho odpojeniu. Vetrone sú konštruované tak, aby kĺzali vzduchom. Napomáha tomu sila nazývaná vztlak. Za určitých meteorologických podmienok môže klzák stúpať. Naša spoločnosť sprostredkováva let vetroňom GROB Twin Astir. Počasie Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka. Čas Dĺžka letu je 15 - 30 minút podľa počasia. Počet účastníkov Určené pre jednu osobu plus inštruktor. Sezóna Apríl - November. Hlavná sezóna je Máj - August, mimo tieto mesiace lietame len na žiadosť zákazníka a je potrebné počítať s rizikom kratšieho trvania letu. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
123,00 €
Vycvik-komanda-SWAT

Výcvik komanda SWAT

S.W.A.T. - tieto 4 písmená vzbudzujú u väčšiny ľudí patričný rešpekt. Sú synonymom pre ozbrojené zásahové komando / jednotku rýchleho nasadenia / špeciálne zbrane a taktiky... Teraz aj Vy dostávate jedinečnú príležitosť na vlastnej koži skúsiť výcvik jedn

obchody: 1iné varianty: 1
124,00 €
Romanticka-plavba-motorovym-clnom-po-Dunaji

Romantická plavba motorovým člnom po Dunaji

Romantická plavba Dunajom na motorovom člne po hlavnom toku Dunaja a priľahlých ramenách(River park, Magio pláž, Historické centrum, Eurovea). Romantika, nádherné výhľady a šampanské s ovocím....

obchody: 1iné varianty: 1
125,00 €
Psie-zaprahy

Psie záprahy

Program 1. Vidieť a vyskúšať si prácu s výchovou, pracovnou činnosťou a všeobecnou starostlivosťou o psa. 2. Len vlastné vozenie na psom záprahu (sane alebo štvorkolka). 3. Základná príprava s praktickou skúškou behania so psím záprahom. 4. Turistika so psom vo vopred určenom regióne - turistické akcie so psami. 5. Možnosť vlastnej ponuky po dohode. Podmienky Deti len so súhlasom rodičov (vcelku bez rizika). Počasie Nutný sneh. Čas Dĺžka trvania zážitku je 30 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Oblečenie Zimné oblečenie (jednoduché, športové a teplé). Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
125,00 €
Termicky-let

Termický let

O letu a pristátí O pristátí a letu daným smerom vždy s konečnou platnosťou rozhoduje pilot so zreteľom na bezpečnosť a správnosť vykonania letu. Štart je väčšinou vykonávaný po vyčkávaní a odhadu vývoja poveternostnej situácie. Po štarte sa pilot snaží zachytiť v stúpaní. Pri vystúpení oceníte dobré oblečenie, pretože teplotný rozdiel môže byť aj 30 ° C. Pohľad z výšky je však nezabudnuteľný a až tu, ďaleko od krajiny ucítite plne voľnosť a slobodu padákového lietania. Kľud, ticho a všetko malé, vrátane starostí, ktoré zanecháte kdesi na zemi ... Miesto pre pristátie vyberá pilot v závislosti na vývoji počasia a možnostiach zvozu autom do východzieho miesta. Ako sa štartuje Rozbehom zo svahu startovišťa, kedy k odpútaniu od zeme dochádza po ustanovení padáku do letovej polohy. Padák sa teda nijako vo vzduchu neotvára, ale je otvorený a preto sa vznesiete. Aký je dopad Žiadny! Pristávame na trávnatú plochu, kam priletíme a cca 20cm nad zemou pilot dobrzdí klzák do minimálnej rýchlosti a posadí pasažiera jeme v sede na zem. Niekedy sa pristáva s väčšou rýchlosťou, ale pre pasažiera činnosť zostáva, len po spodnej časti sedačky sa potom 1-2m kĺže po tráve. Čas Celý program trvá približne 3 hodiny – podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút. Podmienky Minimálna hmotnosť 45 kg a maximálna 125 kg. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
129,90 €
Zoskok-padakom-solo

Zoskok padákom- solo

Základný kurz je určený pre tých, ktorí ešte nevyskúšali ten úžasný pocit vznášať sa medzi nebom a zemou a chcú sami skúsiť zoskoky na padáku. Je to najčastejší spôsob ako začať s parašutizmom. Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú sami vyskočiť z lietadla a letieť na padáku, ktorý sami riadia. Základný kurz je takisto určený pre tých, ktorí už majú nejaký ten zoskok za sebou, ale pred dlhou dobou svoj predchádzajúci zoskok absolvovali na guľatom padáku.

obchody: 1iné varianty: 1
130,00 €
Vikend-u-Janosika

Víkend u Jánošíka

Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!

obchody: 1iné varianty: 1
133,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže