Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Rafting

Rafting

Program Rafting je určený pre všetkých nadšencov vodných športov. Po príchode do areálu Vám dáme raftingovú výstroj a profesionálny inštruktor Vám poskytne inštruktáž. Po krátkej skúške povelov na tichej vode prejdete vstupnou klapkou do divokej vody, kde Vás inštruktor zabaví. Obtiažnosť WWI až WWII. Počasie Nejazdí sa za búrok, daždivého počasia, silného vetra, nízkeho alebo vysokého stavu vodnej hladiny. Čas Cca 2 hodiny. počet účastníkov Určené pre 4 osoby a veľmi dobrých plavcov nad 18 rokov. Od 15 rokov len so zodpovedným zástupcom. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák. Sezóna Apríl až október. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahŕňa požičanie kompletného vodného vybavenia (helma, vesta, pádlo, raftingový čln, neoprén, neoprénová obuv, vodná bunda, licencia, šatňa) v rátane inštruktora.

obchody: 1iné varianty: 1
89,00 €
Snowboardova-skola

Snowboardová škola

Program Skúsení inštruktori učia najprv základy na miernom kopčeku. Keď to len trochu pôjde, ide sa na vlek a kurz pokračuje na normálnej zjazdovke. No a v neskorom popoludní, už z Vás bude skvelý snowboarďák. Podmienky Vhodné pre deti od 6 rokov, naučíme snowboardovať malých aj veľkých. Počasie Nutný sneh. Čas Dĺžka trvania kurzu je 2 hodiny. Počet účastníkov Kurz je určený pre 1 dieťa. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Zimné oblečenie (pokiaľ možno nepremokavé) a lyžiarske či slnečné okuliare. Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahrňuje iba výučbu. dieťa

obchody: 1iné varianty: 1
91,90 €
Kurz-lyzovania

Kurz lyžovania

Program Najprv Vás náš skúsený inštruktor zoznámi s výbavou. Potom sa už budete venovať príprave na rovine, výučbe jazdy na vleku, nácviku zatáčania a nakoniec aj regulovanej jazde svahom. Podmienky Vhodné pre začiatočníkov. Počasie Nutný sneh. Čas Výcvik trvá 2 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 dieťa. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Zimné oblečenie (pokiaľ možno nepremokavé) a lyžiarske či slnečné okuliare. Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahrňuje iba výučbu. V lyžiarskej škôlke pre začiatočníkov a deti je špagátový vlek za 7 EUR/2 hodiny. Pokročilí si musia kúpiť aktuálny lístok na aktuálnej zjazdovke.

obchody: 1iné varianty: 1
92,00 €
Skialpinisticky-kurz

Skialpinistický kurz

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Počas dvoch dní ovládnete techniku športu a získate schopnosť bezpečne sa pohybovať v zimnom horskom teréne. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína Vaša skialpinistická celodenná výprava. V nedeľu začína túra o 8:30 a končí v popoludňajších hodinách s vyhodnotením a ukončením kurzu. V cene skialpinistického kurzu je zahrnuté: - ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Klasický kurz je určený pre 1 osobu (minimálne 5 a maximálne 8 osôb v skupine). Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, termosku a skialpinistickú výstroj. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá špeciálna skialpinistická výstroj, ktorá je nutná pre absolvovanie kurzu. Vybavenie je možné zapožičať v hoteli. Rezervácia termínu Aspoň mesiac vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
94,00 €
Lavinovy-kurz

Lavínový kurz

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Počas dva a pol dňového kurzu sa naučíte pracovať s lavínovým vyhľadávačom, sondou a lopatou, čo robiť pri a po lavínovej nehode. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 začína Vaša celodenná výprava. V nedeľu začína túra o 8:30 a končí v popoludňajších hodinách s vyhodnotením a ukončením kurzu. V cene lavínového kurzu je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe, - 2x raňajky, - obedový balíček, - vývoz a zvoz k hotelu na skútri, - horský vodca. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 18 rokov s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Nutný sneh. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Kurz je určený pre minimálne 5 a maximálne 8 osôb v skupine. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, náhradné oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy sa pohybuje okolo 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň mesiac vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
94,00 €
Tandem-paragliding

Tandem paragliding

Program Na začiatku prebieha krátka inštruktáž, čo je potrebné pri skoku robiť a čo naopak nerobiť. Podmienky Bez nejakých výnimočných telesných predpokladov. Deti od váhy 40 kg. Pri štarte je potrebné dobre bežať, takže dobrý zdravotný stav. Počasie Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka. Čas Celý program trvá približne 1 - 2 hodiny - podľa podmienok. Čistý čas letu je 10 až 20 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený len pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore pri pristávacej ploche. Samozrejme môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Vlastné. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou. Väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť. Sezóna Marec až november. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť V závislosti od poveternostných podmienok sú kopce od 8 do 50 kilometrov vzdialené od miesta stretnutia. Pri ideálnom veternom počasí sa lieta z kopcov s menším prevýšením, po dobu 15 až 20 minút. Pokiaľ je vietor slabší, jazdí sa na vyššie kopce s prevýšením 300 až 600 metrov, lieta sa po dobu 10 až 20 minút. Pokiaľ vietor nie je alebo je príliš veterno a daždivo, litanie sa prekladá na iný termín.

obchody: 1iné varianty: 1
98,90 €
Let-rogalom

Let rogalom

Program Pri príchode sa oboznámite s letom na rogale a dostanete krátku inštruktáž od skúseného pilota. Následne na Vás čaká samotný let s inštruktorom. Môžete si zvoliť trasu so zameraním na pamiatky alebo voľné lietanie podľa Vášho želania. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy od 15 rokov s dobrou fyzickou kondíciou. Minimálna výška je 130 cm. Počasie V prípade nepriaznivej poveternostnej situácie rozhoduje o uskutočnení letu pilot. Čas Dĺžka trvania letu je 30 minút. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore. Majú dovolené fotografovať i filmovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň dva týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
99,00 €
Thajska-masaz-pre-dvoch

Thajská masáž pre dvoch

Program Tradičná thajská masáž je ošetrenie prevádzané viac ako dve tisíc rokov v takmer nezmenenej podobe. Stlačovaním akupresurných bodov, svalov a šliach pomáha uľaviť od bolesti, stuhnutia a napätia. Preťahuje končatiny, chrbticu, napomáha pohyblivosti kĺbov a posilňuje nervový systém. V starostlivosti profesionálnej thajskej terapeutky prežijete dokonalé uvoľnenie a regeneráciu. Thajská masáž obnoví Vašu vnútornú rovnováhu. Podmienky Určené pre mužov a ženy od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Dĺžka masáže je 60 minút. Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zaistení diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
99,00 €
Ariel-Atom

Ariel Atom

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 2,7 sekundy, pod kapotou neuveriteľných 310 konských síl a hmotnosť 520 kg, no čo viac by ste ešte chceli? Adrenalínovú jazdu si vychutnáte na letiskovej dráhe dlhej približne 2 km upravenej na pomalý a rýchly slalom pre dynamickú jazdu a rovinku pre otestovanie zrýchlenia a samozrejme super rýchlu jazdu, ktorá popiera všetky fyzikálne zákony. Adrenalín vám zdvihne i 360 stupňová zákruta na konci runwaye. Tak poďme spolu prevetrať toto jedinečné vozidlo na dráhe plnej slalomov, roviniek a zákrut.  Pre porovnanie: Atom Ariel: 596 koní/1 ton Ferrari Enzo: 480 koní/1 tona Ferrari 430: 326 koní/1 tona Bugatti Veyron: 520 koní/1 tona Škoda Octavia RS: 135 koní/1 tona Podmienky Minimálne 18 rokov. Na mieste sa neskladá žiadna kaucia. Počasie Spolujazda v Ariel Atom sa nekoná v prípade nepriaznivého počasia. Čas Cca 5 minút, podľa rýchlosti jazdy vodiča. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu.  Diváci Diváci sú vítaní. Môžu fotografovať aj natáčať. Oblečenie Odporúčame športové a pohodlné oblečenie. Sezóna Apríl až Október.  Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.  Termíny 2014: 17.8., 23.8., 24.8., 1.9. a 27.9.

obchody: 1iné varianty: 1
99,00 €
Motoskola-Kurz-bezpecnej-jazdy-na-motorke

Motoškola- Kurz bezpečnej jazdy na motorke

Tento kurz je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú v rezervy v jeho ovládaní. Nevedia, či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca. Zároveň sa naučia ako ud

obchody: 1iné varianty: 1
99,00 €
Air-chopper-vyhliadkovy-let

Air chopper- vyhliadkový let

Doprajte si neopísateľné zážitky a vychutnajte si rozmery novej dimenzie. Air chopper je výdobytok najmodernejšej leteckej techniky. Spĺňa najnáročnejšie komfortné ale hlavne bezpečnostné kritéria v danom spôsobe lietania.

obchody: 1iné varianty: 1
102,00 €
Bungee-jumping

Bungee jumping

Program Po krátkom zoznámení sa so skokom prebehne príprava na samotný zoskok, kde bude všetko detailne vysvetlené a pripravené. Potom už nasleduje chvíľka. 5, 4, 3, 2, 1, JUMP! Podmienky Zoskok môže absolvovať dospelý i dieťa, ktoré spĺňa váhové a výškové podmienky. Deti do 18. rokov musia byť v doprovode zákonného zástupcu, alebo mať jeho písomný súhlas, na ktorom budú uvedené iniciály zákonného zástupcu a kontakt. Minimálna stanovená výška je 120 cm. Hmotnosť od 50 kg do 100 kg. Zoskok nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom a so srdcovými problémami. Čas skákania Sobota a nedeľa od 10:00 do 16:00. Čas Zoskok trvá približne 15 minút. Počet účastníkov Určené pre dve osoby. Každá osoba absolvuje zoskok samostatne, nie v tandeme. Je možné si dokúpiť ďalšie skoky priamo na mieste. Diváci Diváci sú vítaní, pri skoku môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť. Sezóna Od júna do októbra. Dážď skoku neprekáža. Nová sezóna začína 2. júna 2013, pre skupinky nad 10 osôb zabezpečujeme skákanie počas celého roka. Rezervácia termínu Minimálne 1 týždeň vopred. Ostatné Pri väčšom počte klientov je možné sa dopraviť do vášho regiónu. Výška od 32 - 78 m.

obchody: 1iné varianty: 1
103,00 €
Vyhliadkova-plavba-motorovym-clnom-po-Dunaji

Vyhliadková plavba motorovým člnom po Dunaji

Vychutnajte si vyhliadkovú plavbu po Dunaji obklopení krásou hlavného mesta alebo si doprajte nezabudnuteľnú nočnú plavbu pod holým nebom. Na tisíce hviezd a mestkých svetiel odrážajúcich sa na hladine budete určite dlho spomínať.

obchody: 1iné varianty: 1
104,00 €
Sneznicove-putovanie

Snežnicové putovanie

Program Prechádzky začínajú predstavením sprievodcu, snežnicového výstroja a trasy, ktorú budete absolvovať. Vďaka nám uvidíte nevšedné výhľady, tajomné zákutia a panenskú prírodu. Služby zahrnuté v cene: - zapožičanie snežnicového výstroja – snežnice, palice - skúsený sprievodca Podmienky Zážitok je určený pre mužov, ženy aj deti. Počasie Nutný sneh. Snežnicové putovanie sa nemôže uskutočniť v prípade silného vetra. Čas Dĺžka putovanie je 2 - 3 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 - 6 osôb. Oblečenie Doporučujeme turistické oblečenie, pevnú turistickú obuv, čiapku, rukavice, slnečné okuliare, krém na opaľovanie, prípadne náhradné termooblečenie a vziať si so sebou termosku s teplým nápojom. Sezóna Január - Marec Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
109,00 €
Kurzy-fotografovania

Kurzy fotografovania

Program Kúpili ste si, alebo si plánujete kúpiť zrkadlovku a máte obavu ako sa ju naučíte ovládať a nastavovať? V tom prípade je tento kurz určený práve Vám. Úplné od základov Vám vysvetlime ako funguje DSLR, ako a načo slúžia všetky ovládacie prvky, ako správne nastaviť fotoaparát a začať fotiť. Lepšie je raz vidieť, počuť a vyskúšať ako stokrát čítať návod. Cena kurzu zahŕňa lektora, ateliér, technické zabezpečenie – notebook, kvalitný dataprojektor, občerstvenie (káva, minerálky, drobné sladkosti). Podmienky Vhodný pre začínajúcich fotografov. Čas Kurz trvá 4 hodiny. V pracovné dni 16:30 – 20:30, cez víkend 10:00 – 14:00. Počet účastníkov kurzu Tento darček je určený pre 1 osobu. Záujemca o fotografovanie bude priradený do skupinky fotografov. Minimálny počet účastníkov v kurze 3, maximálny počet 10. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Každý účastník získa certifikát o absolvovaní kurzu. Je dobre mat vlastnú zrkadlovku ale na vyžiadanie vieme zapožičať aj naše zrkadlovky. Cena nezahŕňa obed a odvoz na miesto konania. Rezervácia termínu Čo najskôr po obdŕžaní darčeka. Termíny vypisuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
113,90 €
Lukostrelba

Lukostreľba

Popis Obdarovaný získá základný kurz streľby z olympijského - moderného športového luku. Bude oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie (luk, šípy, terč, terčovnica, stojan na šípy, chrániče) a pridelený inštruktor, ktorý im vysvetľuje a učí základné techniky športovej lukostreľby. Podmienky Vhodný pre mužov i ženy. Počasie Na zážitok má vplyv silný vietor, dážď i búrka. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Sezóna Júl až August Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
118,80 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže