Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Pobyt-na-ranci

Pobyt na ranči

Oddýchnite si, naberte sily a užite si jedinečný pobyt na ranči, obklopení koňmi a svojimi najbližšími. Spríjemnite si pobyt na ranči výletmi do okolia. Navštívte termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania vo vonkajšom bazéne s ...

obchody: 1iné varianty: 1
134,00 €
3-dnovy-pobyt-na-gazdovskom-dvore

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

Láka Vás agroturistika? Dovolenka na farme je pre Vás ako stvorená- príroda, dojenie oviec, výroba ovčieho syra, ubytovanie v drevenici a dokonalý oddych od rušného života. Takto vyzerá aktívna dovolenka plná zážitkov.

obchody: 1iné varianty: 1
138,00 €
Vikend-na-ranci

Víkend na ranči

Program Ranč ponúka ubytovanie v štýlových penziónoch v rámci jedného areálu. Ubytovaní budete v pekne zariadenej dvojposteľovej izbe, ktorej súčasťou je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a pripojenie na internet. Hlavnou relaxačnou aktivitou ranča sú kone a možnosť jazdy v sedle. Čaká na Vás teda 45 minútová jazda na koni. Počas celého pobytu môžete využiť tenisový kurt s umelou trávou a večerným osvetlením, minigolfové ihrisko, kolkársku dvojdráhu, ihrisko na plážový volejbal, detské ihrisko, vonkajší bazén, stolný tenis, šípky, stolný futbal, biliard, saunu a vírivku. Pobyt na ranči si môžete spestriť výletmi do blízkeho okolia. Známe je napr. termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania, svetoznáme kúpele Dudince a európsky unikát skalné obydlia v Brhlovciach. Alebo sa môžete z ranča previezť plťou na druhý breh rieky Hron, kde je možnosť prezrieť si bažantnicu, malé vojnové múzeum pod šírym nebom a navštíviť soľnú jaskyňu. V cene víkendu na ranči je zahrnuté: - 2x ubytovanie v dvojposteľovej izbe pre dvoch, - 2x polpenzia pre dvoch, - 2x 45 minútová jazda na koni, alebo 1x jazda na koči pre dvoch (v zime aj na saniach), - počas celého pobytu je k dispozícií zdarma: vírivka, sauna , biliard, stolný futbal, tenis, volejbal, vonkajší bazén, monigolf, kolky, multimediálna hra, - strážené parkovanie. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Na ranči je možné ubytovanie so psom. Príplatok je 2 EUR/noc. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
138,00 €
Romanticky-den

Romantický deň

Romantika pre dvoch Zažite uvoľnenie a regeneráciu celého tela, uvoľnite sa počas pravej masáže Thai Paradise. Celých 120 minút sa Vám bude venovať skúsený terapeut. Ďalej máte v cene balíčku zahrnutý celodenný vstup do wellness centra. Z relaxačných procedúr budete mať ďalej k dispozícii tri sauny: infra, parná a ruská, jacuzzi – vírivku a chrlič na chrbát. Ak zatúžite po troche zdravého pohybu, môžete navštíviť veľký relaxačný bazén, tri kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén pre nohy a fitness centrum. Po celkovej regenerácii tela je pre Vás pripravená bohatá večera podávaná formou švédskych stolov alebo výberom (podľa obsadenosti Hotela). K výberu máte 2x predjedlo, 2x polievku, 2x hlavné jedlo a 2x dezert. V cene balíčku Romantika pre dvoch je zahrnuté: - 120 minútová masáž Thai Paradise, - večera podávaná formou švédskych stolov, - celodenný vstup do wellness centra. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy starších 18 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 1 deň. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je iba pre obdarovaných. Oblečenie Podľa vlastného uváženia. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Thai paradise - 120 minút: Vyskúšate si kombináciu pravej uvoľnujúcej thajskej suchej masáže s hýčkajúcim relaxačným SPA nôh. Po 60 minútovej tradičnej suchej thajskej masáži dostanete 60 minútovú foot SPA s peelingom, bahenným zábalom a relaxačnou masážou s horúcim olejom.

obchody: 1iné varianty: 1
146,00 €
Wakeboarding

Wakeboarding

Program Po príjazde Vás čaká inštruktáž a zoznámenie sa s vybavením. Máte k dispozícii 10 jázd, čo je približne 1 hodina jazdy. Wakeboard a vesta sú v cene jázd. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy starších 15 rokov, pričom každý účastník musí vedieť plávať. Počasie Wakeboarding nie je možné uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Cca 1 hodina - 10 jázd + príprava. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Źiadne špeciálne nie je potreba. Stačia plavky a ručník. Sezóna Od mája do augusta, v prípade teplého počasia aj dlhšie. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopředu.

obchody: 1iné varianty: 1
149,90 €
Vodne-lyzovanie

Vodné lyžovanie

Program Najskôr sa dozviete pár informácií, ktoré Vám majú prezradiť taje tohto športu tak, aby ste si jazdu čo najviac užili. Máte k dispozícii 10 jázd, čo je približne 1 hodina jazdy. Lyže a vesta sú v cene jázd. Podmienky Jazdy môžu absolvovať všetci od 12 rokov. Minimálna výška je stanovena na 120 cm, pričom táto osoba musí vedieť plávať. Počasie Lyžovanie nie je možné uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Cca 1 hodina (10 jázd) + príprava. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Źiadne špeciálne nie je potreba. Stačia plavky a ručník. Sezóna Od mája do augusta, v prípade teplého počasia aj dlhšie. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
149,90 €
Stan-sa-fotomodelkou

Staň sa fotomodelkou

Vyskúšajte si aké je to byť fotomodelkou. Že nie ste krásna - blbosť. Každá žena je pekná a žiadna nie je dokonalá. Skúsený fotograf Vám pomôže vychutnať si fotografické sedenie, domov si odnesiete fotografie, s ktorých budete milo prekvapená Vy aj okolie

obchody: 1iné varianty: 1
150,00 €
Riadenie-vojenskeho-nakladiaku

Riadenie vojenského nákladiaku

Ak sa chcete vrátiť v čase o pár desiatok rokov späť a fascinujú Vás obrovské terénne vozidlá, potom je tento program vytvorený na mieru práve Vám! Na základne v bývalom vojenskom priestore neďaleko Prahy budete mať možnosť vidieť rôzne druhy vojenských

obchody: 1iné varianty: 1
152,00 €
Jazda-na-vodnom-skutri

Jazda na vodnom skútri

Program Po príchode Vás čaká zoznámenie sa s obsluhou vodného skútra spolu s bezpečnostnými pokynmi. Potom sa v šatni prezlečiete do neoprénového obleku, ktorý je zahrnutý v cene a takto pripravení sa po krátkej ukážke môžete konečne sami vydať na jazdu po vyznačenom úseku. Hoci skúter unesie až 2 osoby, pre dosiahnutie toho najlepšieho zážitku a pre rýchlejší pocit z jazdy je lepšie, ak na ňom jazdí iba jedna osoba. Podmienky Len plavci nad 15 rokov, do 18 rokov s písomným súhlasom rodiča. Počasie V prípade veľmi zlého počasia sa na skútri nejazdí. Čas Jazda trvá 30 minút. Počet účastníkov Darček je určený pre 1 osobu. Oblečenie Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať. Sezóna Od apríla do októbra. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť V cene je zahrnutý prenájom skútra, inštruktor, pohonné hmoty a mazadlá, plávacia vesta, šuštiak, neoprénová bunda a topánky.

obchody: 1iné varianty: 1
154,00 €
Rafting

Rafting

Program Rafting je určený pre všetkých nadšencov vodných športov. Po príchode do areálu Vám dáme raftingovú výstroj a profesionálny inštruktor Vám poskytne inštruktáž. Po krátkej skúške povelov na tichej vode prejdete vstupnou klapkou do divokej vody, kde Vás inštruktor zabaví. Obtiažnosť WWI až WWII. Počasie Nejazdí sa za búrok, daždivého počasia, silného vetra, nízkeho alebo vysokého stavu vodnej hladiny. Čas Cca 2 hodiny. počet účastníkov Určené pre 4 osoby a veľmi dobrých plavcov nad 18 rokov. Od 15 rokov len so zodpovedným zástupcom. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa tričko pod neoprén, plavky a uterák. Sezóna Apríl až október. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu. Mali by ste vedieť Cena zahŕňa požičanie kompletného vodného vybavenia (helma, vesta, pádlo, raftingový čln, neoprén, neoprénová obuv, vodná bunda, licencia, šatňa) v rátane inštruktora.

obchody: 1iné varianty: 1
156,00 €
Plavba-starootcovskou-pltou-na-Orave

Plavba starootcovskou plťou na Orave

Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.

obchody: 1iné varianty: 1
162,00 €
Kurzy-fotografovania

Kurzy fotografovania

Program Kúpili ste si, alebo si plánujete kúpiť zrkadlovku a máte obavu ako sa ju naučíte ovládať a nastavovať? V tom prípade je tento kurz určený práve Vám. Úplné od základov Vám vysvetlime ako funguje DSLR, ako a načo slúžia všetky ovládacie prvky, ako správne nastaviť fotoaparát a začať fotiť. Lepšie je raz vidieť, počuť a vyskúšať ako stokrát čítať návod. Cena kurzu zahŕňa lektora, ateliér, technické zabezpečenie – notebook, kvalitný dataprojektor, občerstvenie (káva, minerálky, drobné sladkosti). Podmienky Vhodný pre začínajúcich fotografov. Čas Kurz trvá 4 hodiny. V pracovné dni 16:30 – 20:30, cez víkend 10:00 – 14:00. Počet účastníkov kurzu Tento darček je určený pre 1 osobu. Záujemca o fotografovanie bude priradený do skupinky fotografov. Minimálny počet účastníkov v kurze 3, maximálny počet 10. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Každý účastník získa certifikát o absolvovaní kurzu. Je dobre mat vlastnú zrkadlovku ale na vyžiadanie vieme zapožičať aj naše zrkadlovky. Cena nezahŕňa obed a odvoz na miesto konania. Rezervácia termínu Čo najskôr po obdŕžaní darčeka. Termíny vypisuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
170,00 €
Relaxacny-golfovy-vikend

Relaxačný golfový víkend

Popis Prežite víkendový golfový víkend v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Ubytovanie máte zabezpečené v unikátnych dobových dreveniciach zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry. Ak túžite po turistike, priamo od dreveníc vedú niektoré z početnej siete značkovaných turistických chodníkov. Drevenica má aj svoju spoločenskú miestnosť s TV a možnosťou zapožičania audiovizuálnej techniky. Pre chvíle oddychu je k dispozícii sauna, gril, požičovňa bicyklov, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, volejbal, basketbal, pieskovisko, futbal, malý bazén, preliezačky, trampolína a ďalšie atrakcie. V areáli je vlastné parkovisko. Cena pobytu zahŕňa: - ubytovanie v útulnej izbe v originálnej drevenici s polpenziou na 2 noci pre 2 osoby - 2x elixír golfovej šikovnosti (prípitok) - permanentka na 3-hodinovú hru adventure golfu (minigolf) v areáli dreveníc s golfovým vybavením - tanier korbáčikov Podmienky Zážitok je určený pre mužov i ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je iba pre obdarovaných. Oblečenie Podľa vlastného uváženia. Sezóna Apríl až Október. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
186,50 €
Sneznicove-putovanie

Snežnicové putovanie

Program Prechádzky začínajú predstavením sprievodcu, snežnicového výstroja a trasy, ktorú budete absolvovať. Vďaka nám uvidíte nevšedné výhľady, tajomné zákutia a panenskú prírodu. Služby zahrnuté v cene: - zapožičanie snežnicového výstroja – snežnice, palice - skúsený sprievodca Podmienky Zážitok je určený pre mužov, ženy aj deti. Počasie Nutný sneh. Snežnicové putovanie sa nemôže uskutočniť v prípade silného vetra. Čas Dĺžka putovanie je 2 - 3 hodiny. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 - 6 osôb. Oblečenie Doporučujeme turistické oblečenie, pevnú turistickú obuv, čiapku, rukavice, slnečné okuliare, krém na opaľovanie, prípadne náhradné termooblečenie a vziať si so sebou termosku s teplým nápojom. Sezóna Január - Marec Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
190,00 €
Skola-kajaku

Škola kajaku

Zoznamovací kurz kajaku Tento skrátený kurz je určený pre začiatočníkov, ktorý si chcú vyskúšať tento vodný šport. Pod vedením skúseného inštruktora sa naučíte základne techniky ovládania kajaku.  Program kurzu zahŕňa: • teóriu • správny spôsob výberu vodáckej výstroje • nastupovanie a vystupovanie z kajaku • techniku pádlovania • jazdu doredu a dozadu • náklony, výjazdy, prejazdy a traverz cez rieku Podmienky Kurzu sa môžu zúčastniť plavci od 15 rokov. Čas Kurz trvá 3 hodiny.  Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu.   Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať.  Oblečenie Pohodlné oblečenie podľa aktuálneho počasia.  Sezóna Máj až september.  Mali by ste vedieť Bude Vám zapožičaná kompletná vodácka výstroj - kajak, pádlo a záchranná vesta. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
190,00 €
Romanticky-pobyt-v-drevenici-na-Liptove

Romantický pobyt v drevenici na Liptove

Spojte si prekrásne kúty Liptova, modernú štýlovú drevenicu a Vašich najbližších okolo seba a dostanete romantickú dovolenku plnú jedinečných zážitkov. Vráťte sa v čase, zabudnite na všetky problémy a zrelaxujte svoje sily.

obchody: 1iné varianty: 1
198,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže