Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Let-balonom

Let balónom

Program Dobrodružstvo sa začína v momente stretnutia s tímom balónistov na dohodnutom mieste. Po vyhodnotení poveternostných podmienok posádka pripraví balón na let, Vy sa môžete aktívne zapojiť. Pasažieri nastúpia do koša, pilot „zakúri“, spoločne zamávajú ľuďom na zemi a môžu vychutnávať zážitok z letu, z okolitej prírody, mesta. Počas letu balón sprevádza sprievodné vozidlo, ktoré príde na miesto pristátia. Po lete sa balón opäť zbalí. Na prvoletcov čaká malý ceremoniál so šampanským a certifikátmi na pamiatku. Podmienky Let balónom je vhodný pre všetky vekové kategórie, deti od 12 rokov. Deti mladšie ako 12 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby a ich účasť na lete je predmetom individuálnej konzultácie. Počasie Let balónom sa môže uskutočniť len za priaznivých poveternostných podmienok – bez zrážok, mierny vietor. Čas Samotný let trvá cca hodinu. Celý program od stretnutia po rozlúčenie s balónovým tímom aj tri - štyri hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Let sa koná po naplnení koša. Diváci Počas letu je možné fotografovať a filmovať. Oblečenie Odporúčame športové oblečenie, pevnú obuv. Sezóna Celoročne. V letných mesiacoch sa lieta v ranných a podvečerných hodinách, v zime počas celého dňa od východu do západu slnka. Rezervácia termínu Minimálne 3 dni vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
119,00 €
Zoskok-padakom

Zoskok padákom

Program Čaká Vás teoretická príprava, pozemná príprava a oboznámenie sa s padákom. Doba trvania týchto príprav je minimálne 6 hodín. Skúsení inštruktori Vám ukážu ako sa padák balí a následne otvára. Počas pozemnej prípravy pred samotným letom sa taktiež oboznámite s lietadlom, z ktorého budete skákať. Tam Vám vysadzovač vysvetlí ako bude prebiehať samotný let, povely pred výskokom a samotný výskok. Potom prichádza na radu ustrojenie do padákov pod dohľadom inštruktorov, ktorí Vám ešte urobia kontrolu ustrojenia pred samotným nástupom do lietadla. Let v lietadle trvá približne 15 minút. Vysadzovač navedie lietadlo do náletu vo výške 1200 m a je tu krok pre Vás. Padák sa Vám otvorí bez toho, aby ste museli ťahať nejaké „šnúrky“. Vysadzovač Vám v lietadle upne karabínou výťažné lano a padák sa Vám otvorí automaticky po výskoku do troch až štyroch sekúnd. Na otvorenom padáku si budete niekoľko minút vychutnávať let. Za pomoci inštruktora, ktorý s Vami bude v neustálom spojení cez vysielačku, pristanete mäkko do vyhradeného priestoru. Po hladkom pristáti dostanete na pamiatku certifikát. Podmienky Minimálny vek od 15, do 18 rokov s podpisom a prítomnosťou zákonného zástupcu. Min. výška je 120 cm a max. hmotnosť do 105 kg. Počasie Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa zoskok posunie na iný termín vyhovujúci klientovi. Čas Dĺžka trvania zážitku je cca 7 hodín (vrátane 6 hodinovej teoretickej a pozemnej prípravy). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu, počet účastníkov max. 6 na jeden deň ideálneho počasia. Diváci Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore na letisku. Majú dovolené fotografovať i filmovať. Oblečenie Je potrebné mať športovú a pevnú obuv, kombinéza na skákanie bude zapožičaná. Sezóna Apríl – Október. Mali by ste vedieť Na absolvovanie sólo zoskoku je potrebná lekárska prehliadka na špeciálnom tlačive, minimálne ako na vedenie motorového vozidla. Špeciálne tlačivo je súčasťou darčekového balíčku. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
120,00 €
Bodyzorbing

Bodyzorbing

Program Bodyzorbing je nový variat zorbingu, pri ktorom nepotrebujete kopec. Navlečiete na seba veľkú nafukovaciu guľu a zábava sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú. Môžete skákať, gúľať sa alebo súťažiť, kto z dvojice sa udrží dlhšie na nohách. Uvidíte, že bodyzorbing je väčšia zábava ako sa na prvý pohľad môže zdať. Podmienky Vhodné pre osoby s dobrým zdravotným stavom. Počasie Bodyzorbing sa nekoná za silného vetra, v daždi ani za snehových zrážok. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Zážitok je určený pre maximálne 2 osoby. Diváci Diváci sú vítaní a môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúčame pohodlné športové oblečenie, Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť K dispozícii sú 2 kusy bodyzorbu. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
120,00 €
Let-vetronom

Let vetroňom

Program Do vzduchu sa klzák dostane vyvlečením za motorovým letúnom a vo výške asi 500 metrov dôjde k jeho odpojeniu. Vetrone sú konštruované tak, aby kĺzali vzduchom. Napomáha tomu sila nazývaná vztlak. Za určitých meteorologických podmienok môže klzák stúpať. Naša spoločnosť sprostredkováva let vetroňom GROB Twin Astir. Počasie Let je závislý na aktuálnom počasí. Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa let presúva na iný termín podľa želania zákazníka. Čas Dĺžka letu je 15 - 30 minút podľa počasia. Počet účastníkov Určené pre jednu osobu plus inštruktor. Sezóna Apríl - November. Hlavná sezóna je Máj - August, mimo tieto mesiace lietame len na žiadosť zákazníka a je potrebné počítať s rizikom kratšieho trvania letu. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
122,40 €
Vycvik-komanda-SWAT

Výcvik komanda SWAT

S.W.A.T. - tieto 4 písmená vzbudzujú u väčšiny ľudí patričný rešpekt. Sú synonymom pre ozbrojené zásahové komando / jednotku rýchleho nasadenia / špeciálne zbrane a taktiky... Teraz aj Vy dostávate jedinečnú príležitosť na vlastnej koži skúsiť výcvik jedn

obchody: 1iné varianty: 1
124,00 €
Romanticka-plavba-motorovym-clnom-po-Dunaji

Romantická plavba motorovým člnom po Dunaji

Romantická plavba Dunajom na motorovom člne po hlavnom toku Dunaja a priľahlých ramenách(River park, Magio pláž, Historické centrum, Eurovea). Romantika, nádherné výhľady a šampanské s ovocím....

obchody: 1iné varianty: 1
125,00 €
Wakeboarding

Wakeboarding

Program Po príjazde Vás čaká inštruktáž a zoznámenie sa s vybavením. Máte k dispozícii 10 jázd, čo je približne 1 hodina jazdy. Wakeboard a vesta sú v cene jázd. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy starších 15 rokov, pričom každý účastník musí vedieť plávať. Počasie Wakeboarding nie je možné uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Cca 1 hodina - 10 jázd + príprava. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Źiadne špeciálne nie je potreba. Stačia plavky a ručník. Sezóna Od mája do augusta, v prípade teplého počasia aj dlhšie. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopředu.

obchody: 1iné varianty: 1
129,90 €
Vodne-lyzovanie

Vodné lyžovanie

Program Najskôr sa dozviete pár informácií, ktoré Vám majú prezradiť taje tohto športu tak, aby ste si jazdu čo najviac užili. Máte k dispozícii 10 jázd, čo je približne 1 hodina jazdy. Lyže a vesta sú v cene jázd. Podmienky Jazdy môžu absolvovať všetci od 12 rokov. Minimálna výška je stanovena na 120 cm, pričom táto osoba musí vedieť plávať. Počasie Lyžovanie nie je možné uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Cca 1 hodina (10 jázd) + príprava. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Źiadne špeciálne nie je potreba. Stačia plavky a ručník. Sezóna Od mája do augusta, v prípade teplého počasia aj dlhšie. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
129,90 €
Vznasadlo

Vznášadlo

Popis K riadeniu stačí celkom jednoduché kormidlo, ktoré odvádza tlak do strán podľa potreby. S kormidlom sú mechanicky prepojené riadidlá, ktoré sú spolu s rukoväťou plynu a bezpečnostným vypínačom zapaľovania jedinými ovládacími prvkami celej tejto veci. Vznášadlo pod sebou fúka vzduch, ktorý nasáva z okolia a tým sa nadnáša nad povrchom. Pohybu vpred docieľuje aj prúdom vzduchu z hlavného ventilátora, ktorý sa pomocou kormidla dá regulovať do strán. Vznášadlo má silný motor a nemá brzdy, ale jazda po zaškolení skúsenými inštruktormi je bezpečná a tak si plnohodnotne vychutnáte adrenalínový zážitok. Jazdí sa len po pevnom teréne. Podmienky Vznášadlo je vhodné pre mužov aj ženy od 18 rokov. Počasie Nemá vplyv na priebeh jázd. Vznášadlo jazdí za každého počasia, v lete i v zime. Čas Dĺžka trvania zážitku je 30 minút. Počet účastníkov Vznášadlo uvezie 1 - 2 osoby. V priebehu jazdy je však možné sa striedať (max. 5 osôb). Diváci Diváci sú vítaní. Môžu filmovať aj fotografovať. Oblečenie Doporučujeme športové oblečenie s dlhým rukávom, v zimných mesiacoch je potrebné sa obliecť veľmi teplo. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred. Vami rezervovaný termín je len orientačný. Termíny vypisuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
130,00 €
Zoskok-padakom-solo

Zoskok padákom- solo

Základný kurz je určený pre tých, ktorí ešte nevyskúšali ten úžasný pocit vznášať sa medzi nebom a zemou a chcú sami skúsiť zoskoky na padáku. Je to najčastejší spôsob ako začať s parašutizmom. Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú sami vyskočiť z lietadla a letieť na padáku, ktorý sami riadia. Základný kurz je takisto určený pre tých, ktorí už majú nejaký ten zoskok za sebou, ale pred dlhou dobou svoj predchádzajúci zoskok absolvovali na guľatom padáku.

obchody: 1iné varianty: 1
130,00 €
Vyhliadkovy-let

Vyhliadkový let

Program Je vhodné prísť približne 15 minút pred letom. Po krátkej predletovej príprave a komentári k letu (iba v prípade záujmu) absolvujete vopred zvolenú trasu. Trasa letu: vzlet z letiska Rožňany, Šarišský hrad, Branisko (ak je dobrá viditeľnosť, tak i Vysoké Tatry a Kráľova hoľa), Spišská kapitula, Spišský hrad a jeho okolie, Prešov, letisko Rožňany. Podmienky Vyhliadkové lety sú určené pre deti aj dospelých. Deti do 15 rokov iba v doprovode alebo so súhlasom rodičov. Počasie Lieta sa za každého počasia. Iba za veľmi chladného počasia je prevádzka prerušená. Zážitok z letu môžu výrazne zhoršiť intenzívne zrážky a ďalšie nepriaznivé poveternostné podmienky. Čas Let trvá 30 minút. Počet účastníkov Vyhliadkový let je určený pre 1 osobu. Sezóna Celoročne, okrem nepriaznivého počasia. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
132,00 €
Vecerne-romanticke-plavby-lodou-po-Dunaji

Večerné romantické plavby loďou po Dunaji

Program Romantická plavba začína z Vlčieho hrdla a pokračuje po hlavnom toku, kde si užijete panoramatickú plavbu s výhľadom na Bratislavu zahalenú do tmy a svetielok. Pokochajte sa výhľadom na Bratislavu tak ako ju nepoznáte a to všetko so skvelým kapitánom lode. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Deti do 12 rokov jedine za sprievodu dospelého. Počasie Vyhliadkovú plavbu nemožno uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Plavba trvá 60 - 70 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 - 4 osoby. Oblečenie Byť pripravení na prípadné chladnejšie počasie počas večera na vode. Sezóna Máj – september. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Z plavby môže byť vylúčená osoba, ktorá javí znaky nadmerného požitia alkoholických nápojov, iných návykových látok, a ktorá pre chorobu alebo z iných dôvodov môže byť ostatným cestujúcim na ťarchu. Taktiež vylúčená bude osoba, ktorá ohrozuje bezpečnosť prevádzky, nedodržiava pokyny dopravcu, znečisťuje plavidlo a obťažuje.

obchody: 1iné varianty: 1
132,00 €
Romanticka-plavba-motorovym-clnom

Romantická plavba motorovým člnom

Program Romantická plavba začína z Vlčieho hrdla a pokračuje po hlavnom toku, kde si užijete panoramatickú plavbu s výhľadom na Bratislavu. Keď dostanete hlad, možete sa zastaviť na výborný obed pod Devínom a to všetko v réžii skvelého kapitána lode. Po obede sa zase plavíte ďalej a spoznávate krásy Dunaja v jeho zákutiach. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Deti do 12 rokov jedine za sprievodu dospelého. Počasie Vyhliadkovú plavbu nemožno uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Plavba trvá 60 - 70 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 - 4 osoby. Oblečenie Byť pripravení na pekné počasie (slnečný krém, okuliare, čiapka), tak aj na chladnejšie počasie (vetrovka, príp. pršiplášť). Sezóna Máj – september. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Z plavby môže byť vylúčená osoba, ktorá javí znaky nadmerného požitia alkoholických nápojov, iných návykových látok, a ktorá pre chorobu alebo z iných dôvodov môže byť ostatným cestujúcim na ťarchu. Taktiež vylúčená bude osoba, ktorá ohrozuje bezpečnosť prevádzky, nedodržiava pokyny dopravcu, znečisťuje plavidlo a obťažuje ostatných cestujúcich.

obchody: 1iné varianty: 1
132,00 €
Vikend-u-Janosika

Víkend u Jánošíka

Máte chuť na niečo nové, no pritom v tradičnom duchu? Vyskúšajte zážitkový pobyt, v ktorom sa spája ubytovanie s wellnessom, golfom a tvorivou aktivitou!

obchody: 1iné varianty: 1
133,00 €
Pobyt-na-ranci

Pobyt na ranči

Oddýchnite si, naberte sily a užite si jedinečný pobyt na ranči, obklopení koňmi a svojimi najbližšími. Spríjemnite si pobyt na ranči výletmi do okolia. Navštívte termálne kúpalisko v Podhájskej s možnosťou celoročného kúpania vo vonkajšom bazéne s ...

obchody: 1iné varianty: 1
134,00 €
3-dnovy-pobyt-na-gazdovskom-dvore

3-dňový pobyt na gazdovskom dvore

Láka Vás agroturistika? Dovolenka na farme je pre Vás ako stvorená- príroda, dojenie oviec, výroba ovčieho syra, ubytovanie v drevenici a dokonalý oddych od rušného života. Takto vyzerá aktívna dovolenka plná zážitkov.

obchody: 1iné varianty: 1
138,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže