Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Wellness-pobyty-pre-dvoch

Wellness pobyty pre dvoch

Program Máme pre Vás pripravené 3 dňové ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v ****hoteli s wellness. K dispozícii je štýlová hotelová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, barom, vinárňou a terasou. Okolie hotela ponúka relax i šport vo dvojici prostredníctvom zapožičania bicyklov. Balíček zahŕňa: • 2x ubytovanie v 4*hoteli pre 2 osoby • welcome drink • 2x raňajky podávané formou švédskych stolov pre dvoch • 2x večeru podávanú formou švédskych stolov pre dvoch • neobmedzený vstup do bazénového sveta (veľký relaxačný bazén s vírivkou a protiprúdom, 3 kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén, chrlič na chrbát) • neobmedzený vstup do saunového sveta (infra, parná a ruská sauna s ochladzovacím bazénom, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, jacuzzi, rainforest) • neobmedzený vstup do fitness centra • parkovanie na hotelovom parkovisku, internet Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
198,00 €
Tandemovy-zoskok-padakom-z-vrtulnika-Mi-8

Tandemový zoskok padákom z vrtuľníka Mi-8

Tandemový zoskok z lietadla je pre niekoho životný sen, ale pre niekoho klasika. Prečo teda neskúsiť skočiť rovno z vrtuľníka? Výnimočný adrenalínový zážitok, ktorý zažijete počas zoskoku z výšky 4000 m spolu s tandem pilotom, v trvaní nekonečných 50 sekú

obchody: 1iné varianty: 1
227,00 €
Skola-bezpecnej-jazdy

Škola bezpečnej jazdy

Program pre začínajúcich vodičov Výcvik v "Kurzoch bezpečnej jazdy" učí, ako riešiť krízovú situáciu, do ktorej sa môžete dostať. Kurzy sú zamerané na osvojenie si návykov potrebných na riešenie krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy. Tréning s obsahom aktívnej a pasívnej bezpečnosti a presnosti pri riadení vozidla. Zásady fyziky a techniky jazdy, brzdenie a brzdné vzdialenosti. Zásady prejazdu v zákrute. Prekážky tvoria dopravné kužele. Kurzy sa skladajú z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Výcvik prebieha štandardne formou jednodenných kurzov. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo. Podmienky Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B. Podmienkou je vlastnenie vodičského preukazu kratšie ako 1 rok. Počet osôb Poukaz je určený pre 1 osobu. Kuru sa zúčastní skupina maximálne 8 osôb. Čas Cca 3 hodiny. Teoretická časť trvá 1 hodinu a praktická časť 2 hodiny. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok 60 EUR + 10 EUR za pohonné hmoty. V Pachfurthe sú Vám k dispozícii slovenskí inštruktori a na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.

obchody: 1iné varianty: 1
228,90 €
Offroad-jazda-Touaregom

Offroad jazda Touaregom

Užite si jazdu v krásnom terénnom aute Volkswagen Touareg. Ako spolujazdec zažijete na našej offroadovej dráhe adrenalín, aký by ste od jazdy terénnym automobilom ani nečakali. Offroadová dráha Ihneď po štarte vás čaká cesta plná kmeňov stromov. Štrkovým vlnám sa nevyhnete po ceste plnej kmeňov a využijete určite vybavenie ako je uzávierka diferenciálu. Potom prejdete po piesočnej púšti a budete mať pocit, ako keby ste sa stali pretekárom Rally Dakar. Vyskúšate si prejazd bariérami, most a kopec s 45° stúpaním. Na dráhe vás čaká ešte extrémna rampa s 70% stúpaním a 80% klesaním. Spolujazdec bude mať pocit, ako by sa vznášal. "Vai Appia" - stará rímska cesta, ktorá je z kameňov a jam. A už ste niekedy skúšali zísť autom schody? Pre Touarega to nie je najmenší problém a aj vy ich bez problémov zídete. Čaká vás aj riečne koryto, ktoré dosahuje hĺbku až 50 cm. Posledná prekážka, ktorú zdoláte, je jazda cez hrbole a krátery. Na tejto offroadovej dráhe zažijete neuveriteľný adrenalín a odnesiete si nezabudnuteľný zážitok. Podmienky Deťom do 12 rokov nie je vstup na dráhu povolený. Čas Zvezenie inštruktorom trvá 30 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 - 3 osoby + inštruktor. Diváci Sú vítaní. Oblečenie Pohodlné. Sezóna Od apríla do októbra, mimo celozávodnej dovolenky vo Volkswagen SK od 21.7. do 11.8.2014. Rezervácia termínu Minimálne 14 dní vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
230,00 €
Adrenalinovy-balicek

Adrenalínový balíček

Program štvrtok • odchod o 17:00 z Bratislavy  • neskoro večer cca 24:00 príchod do kempu ubytovanie - stany, 4L chatky piatok • RAFTING = KANOE splav rieky Salza - perly rakúskych riek (obtiažnosť WW I- III). Plávať budeme na dvojmiestnych Samovylievacie kanoe Baraka, Orinoco, Rio pod dohľadom našich inštruktorov. Samozrejme najskôr zdokonalíme svoje pádlovanie a taktiku jazdy na divokej vode a potom sa už vydáme pokoriť prvé vlny. • Neskôr popoludní nás čaká návšteva skalnej tiesňavy Wasserlochklamm alebo Nothklamm (vstupné cca 5 EUR) • Večer grilovanie. sobota • FERRATY tento deň nás čakajú minimálne dva ferratové výstupy (obtiažnosť AD) v alpských stenách. • Večer podľa času možnosť kúpania sa a plážového volejbalu v kempe. nedeľa • CANYONING mikrobusom sa presunieme do údolia, z ktorého nás čaká asi hodinový zahrievací nástup ku kaňonu. Vrhneme sa potom radi do studenej vody... čakajú nás kĺzačky, skoky, brodenie... A až vám už bude dosť veľká zima objaví sa koniec a cesta späť k nášmu mikrobusu (obtiažnosť v1, a3, II). • Popoludní odjazd do Bratislavy. Podmienky • Stravovanie: vlastné - v kempe je k dispozícii mraznička, chladnička - zásuvky (možné vziať rýchlovarnú kanvicu) Kemp nie je vybavený varičom. Na piatkový večer zaistené grilovanie - v réžii CK AJV. • Doprava: mikrobus s vlekom na lode.  • Ubytovanie: kemp - vlastné stany, spacie vaky a karimatky. Možno objednať 4L chatky (príplatok 15 EUR/osobu a pobyt) • Lode: 2 miestne samovylievace nafukovacie kanoe Rio, Baraka, prípadne Orinoko • Ferratové vybavenie: každý vlastné, v obmedzenom množstve môžeme zapožičať. • Canyonig: bude použité vodácke vybavenie. Každý z účastníkov si vezme vlastné staršie, pevnejšia kraťasy cez neoprén. Počasie Vyhradzujeme si právo upraviť program podľa aktuálneho vodného stavu a aktuálneho počasia. Tieto športové aktivity sú na počasí závislé, napríklad v prípade dažďa nebude možné podniknúť ferratové výstupy a podobne. Čas odjazd vo štvrtok - v 17:00 Bratislavy príchod do Bratislavy cca o 22:00 Rezervácia termínu Termíny zájazdu: 14.-17.8.2014 a 11.-14.9.2014 Mali by ste vedieť Vzhľadom na kombináciu viacerých aktivít sú odlišné podmienky od všeobecných podmienok. Rezervácia termínu = obdarovaný si zarezervuje termín u usporiadajúcej CK a na základe rezervácie termínu uplatní svoj darčekový certifikát. Na základe certifikátu spíše CK s obdarovaným (klientom) cestovnú zmluvu a táto sa stáva pre klienta záväzná. Všetky zmeny termínov alebo odstúpenia od zmluvy sa potom riadia všeobecnými podmienkami. Rezervácia termínu Platnosť darčekového balíčka Adrop je ukončená okamihom spísaní cestovnej zmluvy s usporiadateľskou cestovnou kanceláriou alebo vypršaním doby platnosti uvedenej na certifikáte.

obchody: 1iné varianty: 1
239,90 €
Kurz-varenia-domaceho-piva

Kurz varenia domáceho piva

Uvariť si vlastné pivo je snom mnohých pivkárov. Veľa ľudí si myslí že sa to doma urobiť nadá, ale opak je pravdou. Doma varené pivo je nielen že "pitné", ale dokonca aj lepšie ako to z obchodu.

obchody: 1iné varianty: 1
240,00 €
Bungee-jumping

Bungee jumping

Program Po krátkom zoznámení sa so skokom prebehne príprava na samotný zoskok, kde bude všetko detailne vysvetlené a pripravené. Potom už nasleduje chvíľka. 5, 4, 3, 2, 1, JUMP! Podmienky Zoskok môže absolvovať dospelý i dieťa, ktoré spĺňa váhové a výškové podmienky. Deti do 18. rokov musia byť v doprovode zákonného zástupcu, alebo mať jeho písomný súhlas, na ktorom budú uvedené iniciály zákonného zástupcu a kontakt. Minimálna stanovená výška je 120 cm. Hmotnosť od 50 kg do 100 kg. Zoskok nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom a so srdcovými problémami. Čas skákania Sobota a nedeľa od 10:00 do 16:00. Čas Zoskok trvá približne 15 minút. Počet účastníkov Určené pre dve osoby. Každá osoba absolvuje zoskok samostatne, nie v tandeme. Je možné si dokúpiť ďalšie skoky priamo na mieste. Diváci Diváci sú vítaní, pri skoku môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa priliehavejší športový odev. Okuliare ani kontaktné šošovky nie sú prekážkou, väčšie šperky, predovšetkým náušnice, sa odporúča odložiť. Sezóna Od júna do októbra. Dážď skoku neprekáža. Nová sezóna začína 2. júna 2013, pre skupinky nad 10 osôb zabezpečujeme skákanie počas celého roka. Rezervácia termínu Minimálne 1 týždeň vopred. Ostatné Pri väčšom počte klientov je možné sa dopraviť do vášho regiónu. Výška od 32 - 78 m.

obchody: 1iné varianty: 1
245,00 €
Kurz-lezenia-na-skalach

Kurz lezenia na skalách

Program zoznamovacieho kurzu lezenia na skalkách Najskôr sa naučíte základné lezecké uzly. Ukážeme si postup lezeckého družstva od príchodu pod skalu až po zlanenie. A keď to budete ako tak zvládať, tak si to všetko sami na vlastnej koži skúsite pod dohľadom skúseného inštruktora lezenia. Na záver kurzu si každý samostatne sadne do sedačky a zlaní skalnou stenou po lane s výhľadom na Nízke Tatry. Kurz prebieha pod vedením profesionálnych inštruktorov. Lokality - oblasť hlavne Liptov (Liptovský Mikuláš), možnosť Turiec (Martin) prípadne Kysuce (Žilina). Podmienky Vhodné pre mužov, ženy aj deti od 10 rokov. Počasie Kurzy prebiehajú len za dobrého počasia. Čas Lezenie na skalkách 7 - 8 hodín. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Max. 6 osôb na jedného inštruktora lezenia. Oblečenie Vhodné športové oblečenie a obuv. Sezóna máj - október. Mali by ste vedieť V cene kurzu je práca inštruktora lezenia aj komplet potrebná výstroj (sedačka, prilba, karabiny, lezečky,...). Cena nezahŕňa ubytovanie ani stravovanie. Rezervácia termínu Aspoň dva týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
245,00 €
Kurz-potapania

Kurz potápania

Jazdíte na dovolenku? Potom určite ideálny darček pre Vašich milovaných bude potápačský kurz. Po absolvovaní tohto kurzu môžete obdivovať podmorský svet všetkých oceánov i morí a nemusíte za to platiť vyhodené peniaze, ktoré diver centra chcú. V cene je zahrnutá teória, 4 ponory do minimálne 50 bar., požičanie všetkých potápačských potrieb, manuál, plnenie fliaš vzduchom, inštruktor a certifikát OWD (Open Water Diver). Program Skúsení inštruktori učia na otvorenej vode základy potápania s prístrojom. Účastník sa naučí základné bezpečnostné pravidlá, zaobchádzanie s potápačským prístrojom, základné techniky dýchania a pohybu pod vodou. Po úspešnom absolvovaní kurzu účastník získa certifikát OWD, ktorý držiteľovi umožní potápať sa prakticky na celom svete bez dozoru inštruktora do hĺbky 18 metrov. Podmienky Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov. Počasie V prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor, sa ponory nekonajú. Čas 5 modulov teórie (cca 10 až 15 hodín), 4 povinné ponory (každý cca hodinu) – celý kurz cca 19 hodín. Počet účastníkov VIP kurz je určený pre 1 osobu, klasický kurz pre 2 - 4 osoby

obchody: 1iné varianty: 1
248,00 €
Relaxacia-podla-Vasich-predstav

Relaxácia podľa Vašich predstáv

Program Pomôžte svojej pokožke zlepšiť jej kvalitu, dodajte jej jas, zjemnite vrásky a vyčistite upchaté póry, doprajte si oddych na telovej masáži spojenej s manikúrou a pedikúrou. V cene balíčku je zahrnuté: - peeling celého tela - celotelový bylinkový zábal, ktorý zregeneruje a omladí telo - aróma masáž - detoxikačná vanička na nohy pre detoxikáciu vnútorných orgánov - reflexná masáž chodidiel - tibetská omladzujúca maska na tvár - relaxačná masáž hlavy Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 3 hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry je lepšie, keď proces prebieha bez sprievodu. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť K dispozícií máte zdarma čaj, kávu alebo minerálnu vodu. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
252,00 €
Ariel-Atom

Ariel Atom

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 2,7 sekundy, pod kapotou neuveriteľných 310 konských síl a hmotnosť 520 kg, no čo viac by ste ešte chceli? Adrenalínovú jazdu si vychutnáte na letiskovej dráhe dlhej približne 2 km upravenej na pomalý a rýchly slalom pre dynamickú jazdu a rovinku pre otestovanie zrýchlenia a samozrejme super rýchlu jazdu, ktorá popiera všetky fyzikálne zákony. Adrenalín vám zdvihne i 360 stupňová zákruta na konci runwaye. Tak poďme spolu prevetrať toto jedinečné vozidlo na dráhe plnej slalomov, roviniek a zákrut.  Pre porovnanie: Atom Ariel: 596 koní/1 ton Ferrari Enzo: 480 koní/1 tona Ferrari 430: 326 koní/1 tona Bugatti Veyron: 520 koní/1 tona Škoda Octavia RS: 135 koní/1 tona Podmienky Minimálne 18 rokov. Na mieste sa neskladá žiadna kaucia. Počasie Spolujazda v Ariel Atom sa nekoná v prípade nepriaznivého počasia. Čas Cca 5 minút, podľa rýchlosti jazdy vodiča. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu.  Diváci Diváci sú vítaní. Môžu fotografovať aj natáčať. Oblečenie Odporúčame športové a pohodlné oblečenie. Sezóna Apríl až Október.  Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.  Termíny 2014: 17.8., 23.8., 24.8., 1.9. a 27.9.

obchody: 1iné varianty: 1
274,00 €
Lukostrelba

Lukostreľba

Popis Obdarovaný získá základný kurz streľby z olympijského - moderného športového luku. Bude oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie (luk, šípy, terč, terčovnica, stojan na šípy, chrániče) a pridelený inštruktor, ktorý im vysvetľuje a učí základné techniky športovej lukostreľby. Podmienky Vhodný pre mužov i ženy. Počasie Na zážitok má vplyv silný vietor, dážď i búrka. Čas Zážitok trvá 1 hodinu. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať i fotografovať. Sezóna Júl až August Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
275,00 €
Paintball

Paintball

Popis Hráčom bude zapožičané základné paintballové vybavenie - Marker (značkovač), pohonné médium CO2 v tlakovej fľaši, ochranná maska a oblečenie (maskáče a rukavice). Pred začiatkom hry absolvujú všetci hráči inštruktáž o manipulácii s požičaným značkovačom, pravidlách hry a bezpečnosti. Hrá sa na dvoch ihriskách o celkovej rozlohe 25 000 m2. Celková hracia doba je cca 2 hodiny. Počasie Nemá na uskutočnenie zážitku vplyv, záleží od odolnosti hráčov. Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy. Minimálny vek je 15 rokov. Počet účastníkov Určené pre 4 osoby, pre všetky osoby je zaistené vybavenie. Diváci Diváci sa môžu mimo ihriska po dovolení inštruktora pohybovať bez ochranných prostriedkov a sledovať dianie na ihrisku. Pri dodržaní bezpečnostných pokynov inštruktora diváci môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa pohodlné športové oblečenie a pevná obuv. Ostatná výstroj a výzbroj bude zapožičaná. Sezóna Od marca do novembra. Objednávka Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
275,00 €
Snezny-skuter

Snežný skúter

Program Najprv Vám náš inštruktor vysvetlí všetko potrebné ohľadom správneho riadenia skútra. Ďalej vysvetlí, čo všetko možno so skútrom robiť a nerobiť, potom už nasleduje len samotná jazda. Trasa - Okolie Rejdovej Trasa okolo dedinky Rejdová meria cca 10 km. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Počas 30tich minút si môžete do sýtosti vychutnať neopísateľný pocit jazdy spojenej s rozprávkovou prírodou. Podmienky Ak chcete skúter riadiť je nutný vodičský preukaz a 18 rokov. Je zakázané jazdiť pod vplyvom alkoholu a omamných látok. Osoby obsluhujúce snežný skúter nesú zodpovednosť za svoje zdravie a musia prispôsobiť rýchlosť a štýl jazdy svojim schopnostiam. Počasie Predpokladom je dostatok snehu a teplota pod bodom mrazu. Čas Jazda trvá približne 30 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 vodiča (od 18 rokov) a prípadne aj 1 spolujazdca. Oblečenie Teplé zimné oblečenie, odporúčame lyžiarske okuliare a dobré zimné rukavice. Ochrannú prilbu poskytneme. Sezóna December až marec (prípadne pokiaľ je sneh). Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred. Mali by ste vedieť Obdarovaný je povinný preukázať sa platným dokladom (pas, občiansky preukaz, vodičský preukaz). Vodičský preukaz podmienkou.

obchody: 1iné varianty: 1
279,90 €
Jazda-na-Porsche-911

Jazda na Porsche 911

Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na pretekárskom Porsche 911- zážitok na najvyššej úrovni. Toto Porsche je jedno z desiatich, ktoré bolo špeciálne upravené pre jazdu na okruhu. Jedná sa o Porsche 996 GT3 Trackedition JP3. Vozidlo má športový podvozok Bilstein, GT3 brzdy AP, bezpečnostnú klietku, preraďovanie rýchlostí pod volantom, 6 valcový boxer motor, 320 konských síl.

obchody: 1iné varianty: 1
299,00 €
Jazda-na-Ford-Mustang-Challenge

Jazda na Ford Mustang Challenge

Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy Vás nenechá chladným. S automatickou prevodovkou sa vozidlo veľmi ľahko ovláda, takže si môžete jazdu naplno vychutnať. 330 koní pod kapotou zabezpečí ten pravý adrenalínový zážitok na okruhu.

obchody: 1iné varianty: 1
299,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže