Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Vystup-na-Gerlachovsky-stit

Výstup na Gerlachovský štít

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 hod začína Váš celodenný výstup. V nedeľu zakončíte pobyt poobede okolo cca 14:00. V cene je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe - 2x raňajky - obedový balíček - vývoz a zvoz k hotelu na skútri - horský vodca Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Výstup nie je možné absolvovať pri lavínovom nebezpečenstve. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, náhradné oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy je 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
299,90 €
Kurzy-paraglidingu

Kurzy paraglidingu

Jednodňový kurz Je to najjednoduchšia forma zoznámenia sa s týmto krásnym športom a je určený pre všetkých, ktorí ho chcú nielen ochutnať, ale sa aj dozvedieť prečo ten kus „látky“ letí. V tomto type kurzu Vás zoznámime s paraglidingovým výstrojom, vyskúšate si štarty, svoje prvé odpútanie sa od zeme, ale tiež let na tandemovom padáku. Štarty a sólo lety budete robiť na lúčkach s malým prevýšením, kde poletíte vo výške cca 2 – 3 m nad zemou. So sebou je potrebné si vziať staršie oblečenie, rukavice, pevnú vysokú obuv (trekovky nad členky), pero a poznámkový blok. Čas Kurz trvá 1 deň. Sezóna Od marca do septembra. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť Podmienkou Banskobystrického kraja je uzatvorené úrazové poistenie pre paragliding. Čas Podľa Vami zvolenej varianty. Sezóna Od marca do septembra. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť Podmienkou Banskobystrického kraja je uzatvorené úrazové poistenie pre paragliding.

obchody: 1iné varianty: 1
300,00 €
Zabavny-den-na-vode

Zábavný deň na vode

Deň na motorovom člne spojený s jazdou na nafukovacom kolese, vodných lyžiach a malým občerstvením. Plavba začína v prístavisku malých plavidiel vo Vlčom hrdle. Odtiaľ sa presuniete na Dunajskú pláž do Hamuliakova cez Jarovecké rameno ( 40 – 50 min ).

obchody: 1iné varianty: 1
318,00 €
Pilot-na-skusku

Pilot na skúšku

Program Tohto kurzu sa zúčastňujete len vy a náš inštruktor. S týmto skúseným inštruktorom prežijete všetko, čo patrí k výcviku športového pilota, zoznámite sa s riadením lietadla Viper SD-4 a vyskúšate si skutečný let v reálnych podmienkach, aké absolvujú profesionálni piloti. Vyberať si môžete z dvoch letových okruhov. Trasa letu A: vzlet z letiska Rožňany, Šarišský hrad, Prešov a okolie, pristátie na letisku Rožňany Trasa letu B: vzlet z letiska Rožňany, Branisko a okolie, pristátie na letisku Rožňany Podmienky Vhodný pre mužov i ženy, osoby mladšie 18 rokov len so súhlasom zákonného zástupcu. Dobrá zdravotná spôsobilosť nutná. Počasie Predpokladom je pekné počasie, nemalo by pršať alebo snežiť. Čas 1. Pozemná príprava trvá cca 30 minút (základy aerodynamiky, letu a ovládania lietadla). 2. 20 minút letu.  Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Diváci Môžu byť prítomní. Môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Športové pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
320,00 €
Jazda-na-koni

Jazda na koni

Popis Vyskúšajte si jazdenie priamo na ranči. Hlavnou relaxačnou aktivitou krásneho ranča sú kone a možnosť jazdenia v sedle, jazdy na koči a v zime aj na saniach. Máte možnosť vyskúšať si vychádzku na koni do prekrásnej prírody okolo rieky Hron, ktorá tečie len pár metrov od ranča. Ak sa chcete naučiť jazdiť na koni, tak je pre Vás pripravený výbeh, v ktorom sa pod dozorom skúsených trénerov jazdenia naučíte ovládať koňa v kroku, kluse či cvale. Pre detičky do 4 rokov je možnosť zajazdiť si na poníkovi. Podmienky Vhodné pre deti aj dospelých, začiatočníkov i pokročilých. Možnosť jazdenia od 1 roku, ranč poskytuje špeciálne trénované kone. Obdarovaný bude oboznámený s koňom a bezpečnosťou počas jazdy. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Čas Dĺžka jazdy je 45 minút. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Oblečenie Podľa počasia, odporúčame priliehavé (pohodlné) jazdecké nohavice - rajtky (legínsy, menčestráky), pevné topánky bez profilovej podrážky (nie trekkingové). Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Jazda na koni do okolia je iba pre skúsenejších jazdcov. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
349,00 €
Premena-vizaze

Premena vizáže

Už dávno neplatí, že iba ženy sa chcú páčiť, preto sme nezabudli ani na Vás pánov. Ak patríte aj Vy k mužom, ktorí túžia po chvíľke oddychu od každodenného stresu a zároveň venujete pozornosť svojmu vzhľadu. Popis Na začiatku na Vás čaká hodinová klasická celotelová masáž, pri ktorej sa podstatne zlepší Vaša nálada, kondícia a pocítite príliv energie a lepšiu chuť do života. Nasleduje návrh a realizácia strihu, farbenie a poradenstvo ohľadne starostlivosti o vlasy. Podmienky Zmena image je vhodná pre mužov od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 2 – 3 hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry je lepšie, keď proces prebieha bez sprievodu. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Počas realizácie zmeny image máte k dispozícií zdarma čaj, kávu alebo minerálnu vodu. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
353,00 €
Kurz-pilotovania-vrtulnika

Kurz pilotovania vrtuľníka

Program Počas predletovej prípravy sa teoreticky zoznámite s technickými parametrami a výkonmi vrtuľníka R44, so základmi techniky pilotáže, aerodynamickými zvláštnosťami a s ďalšími potrebnými informáciami. Predletová príprava bude ukončená v kabíne vrtuľníka. Let ja zameraný na manévrovanie vo vise, bočenie, otáčanie a cúvanie. Počas dopredného letu na stúpanie, klesanie, zatáčky, špirály a prechodové režimy. Let minimálnou a maximálnou rýchlosťou. Ďalej let po okruhu, pristátie na plochu v teréne mimo vzletovú-pristávaciu dráhu. Na požiadanie je možné akúkoľvek časť letu zopakovať. Po uskutočnení letu s inštruktorom uskutočníte poletový rozbor. Inštruktor zodpovie akékoľvek Vaše otázky, vysvetlí nejasnosti a zhodnotí situácie ktoré vznikli počas letu. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy bez problémov so srdcom od 15 rokov. Neplnoletý sa môžu zážitku zúčastniť len so súhlasom zákonného zástupcu. Je nutná psychická i fyzická kondícia. Maximálna váha osoby je 120 kg a maximálna váha troch osôb je 230 kg. Počasie Vhodné letové podmienky. Čas Dĺžka trvania letu je 30 minút. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu a 2 osoby ako doprovod. Diváci Diváci sa môžu zúčastniť tohto zážitku. Môžu fotiť, filmovať, aktívne sa zapájať nielen počas prípravy na zemi ale takisto dvom je umožnené absolvovať let s "pilotom". Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
373,90 €
Kurz-potapania

Kurz potápania

Program Skúsení inštruktori učia na otvorenej vode základy potápania s prístrojom. Účastník sa naučí základné bezpečnostné pravidlá, zaobchádzanie s potápačským prístrojom, základné techniky dýchania a pohybu pod vodou. Po úspešnom absolvovaní kurzu účastník získa certifikát OWD, ktorý držiteľovi umožní potápať sa prakticky na celom svete bez dozoru inštruktora do hĺbky 18 metrov. Podmienky Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov. Počasie V prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor, sa ponory nekonajú. Čas 5 modulov teórie (cca 10 až 15 hodín), 4 povinné ponory (každý cca hodinu) – celý kurz cca 19 hodín. Počet účastníkov Kurz je pre 1 osobu. Počet účastníkov v kurzu je 2 - 4 osoby. Diváci Môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Potrebné sú plavky a uterák. Potápačska výbava bude zapožičaná. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť V cenách nie sú zahrnuté náklady na dopravu, ubytovanie a stravu. Je potrebné si od lekára pripraviť potvrdenie o spôsobilosti. Rezervácia termínu Čo najskôr. Termíny určuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
399,00 €
Spolujazdcom-vo-formuli-na-okruhu

Spolujazdcom vo formuli na okruhu

Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou a psychickou kondíciou. Minimálny vek 18 rokov, mladšie osoby len s písomným súhlasom rodičov. Maximálna výška 190 cm, maximálna váha 110 kg. Počasie Prevádzka je závislá na klimatických podmienkach. Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Dĺžka trate 10 až 12 km podľa typu jazdeného variantu okruhu. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Pohodlné oblečenie, všetko potrebné bude zapožičané. Sezóna Apríl až október. Mali by ste vedieť Pri rezervácii termínu si môžete objednať video na DVD, ktoré uhradíte na mieste. Cena DVD je 30 EUR. Rezervácia termínu Termíny vypisuje prevádzkovateľ podľa možností Slovakiaringu. K dispozícii máme väčšinou 4 až 8 termínov mesačne. Prípadne i viac.

obchody: 1iné varianty: 1
448,00 €
Pobyty-pre-seniorov

Pobyty pre seniorov

Program Máme pre Vás pripravené 6 dňové ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v ****hoteli s wellness. K dispozícii je štýlová hotelová reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, barom, vinárňou a terasou. Okolie hotela ponúka relax i šport vo dvojici prostredníctvom zapožičania bicyklov. Balíček zahŕňa: • 2x ubytovanie v 4*hoteli pre 2 osoby • welcome drink • 5x raňajky podávané formou švédskych stolov pre dvoch • 5x večeru podávanú formou švédskych stolov pre dvoch • rašelinové obklady • 10 minút fototerapia pre dvoch (TDP lampa alebo bioptron lampa) • nordic walking • vodný aerobic • neobmedzený vstup do bazénového sveta (veľký relaxačný bazén s vírivkou a protiprúdom, 3 kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén, chrlič na chrbát) • neobmedzený vstup do saunového sveta (infra, parná a ruská sauna s ochladzovacím bazénom, tepidárium s vyhrievanými ležadlami, jacuzzi, rainforest) • neobmedzený vstup do fitness centra • parkovanie na hotelovom parkovisku, internet Podmienky Nástup na pobyt je stanovený výlučne na nedeľu. Pobyt môžu využiť klienti nad 50 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 6 dní (5 nocí). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
450,00 €
Romanticky-pobyt-pre-milovnikov-koni

Romantický pobyt pre milovníkov koní

Program Víkendový pobyt pre dve osoby prežijete v krásnom ****hoteli v budove poľovníckeho zámku zo 17. storočia. Ubytovaní budete v dvojlôžkovej komfortne zariadenej izbe, ktorá má samostatnú kúpeľňu, WC, minibar, trezor, TV so satelitnými programami a možnosť pripojenia na internet. Súčasťou pobytu sú bohaté bufetové raňajky s viacerými teplými jedlami, v letných mesiacoch podávané v prírode na nádvorí hotela. K raňajkám Vám zabezpečíme dennú tlač podľa želania. Večeru so svojím partnerom strávite v hotelovej reštaurácii s výhľadom na zelené nádvorie hotela (z toho jednu Vám pripravíme aj romantickú pri sviečkach). Prvý deň absolvujete hodinovú inštruktáž jazdy na koni, poprípade malou lekciou a druhý deň si vychutnáte prechádzku po okolí. Na nádvorí hotela je parkovisko pre osobné vozidlá. Cena romantického pobytu zahŕňa: - ubytovanie v ****hoteli pre 2 osoby na dve noci, - pestré raňajky formou bufetových stolov pre dvoch, - dve večere, z toho jedna romantická pri sviečkach pre dvoch, - hodinová inštruktáž jazdy na koni, poprípade malá lekcia pre skúsenejších pre dvoch, - hodinová vychádzka na koňoch po okolí pre dvoch. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. V prípade zlého počasia je k dispozícií krytá jazdiareň. Čas Pobyt trvá 3 dni (dve noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Oblečenie V prípade jazdy na koni odporúčame športové oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň mesiac dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
466,00 €
Aktivny-vikend-v-Malej-Fatre

Aktívny víkend v Malej Fatre

Tento balíček ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných 2 lôžkových izbách v ***hoteli na 3 dni (2 noci), polpenziu a bohatý športový program. Pre posedenie a zábavu Vám poslúži reštaurácia, denný a nočný bar s biliardom, bazén, sauna a fitnes centrum. Všetky izby sú novo zrekonštruované a moderne zariadené, vybavené vlastnou kúpeľňou a WC, TV/SAT. Vo vybraných izbách je k dispozícii internetové pripojenie a chladnička. V cene tohto víkendového aktívneho pobytu v Malej Fatre je zahrnuté: - 2x ubytovanie v ***hoteli, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na 3 dni (2 noci), - 2x raňajky (švédske stoly), - 2x večera (švédske stoly), - večerný snežnicový výlet so sprievodcom + výstroj, - carvingová lyžiarska výstroj ATOMIC/FISCHER na 1deň, - lyžiarsky inštruktor FATRA SKI – carvingový kurz 2hod, - denný snežnicový výlet so sprievodcom + výstroj. Podmienky Pobyt je vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Uskutočnenie športového programu môže nepriaznivo ovplyvniť silný vietor a nedostatočné množstvo snehu. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Pobyt je určený pre 2 osoby. Oblečenie Odporúčame zimnú turistickú obuv a oblečenie, rukavice, čiapku a taktiež špeciálne športové lyžiarske oblečenie. Sezóna Podľa snehových podmienok. Mali by ste vedieť Cena nezahrňuje pitný režim, ski pass v lyžiarskom stredisku, relax v hoteli a dopravu v stredisku. Príchod do hotela je nutný do 16:30 nakoľko večerné snežnicové putovanie sa začína o 17:00. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
509,00 €
Let-balonom

Let balónom

Program Dobrodružstvo sa začína v momente stretnutia s tímom balónistov na dohodnutom mieste. Po vyhodnotení poveternostných podmienok posádka pripraví balón na let, Vy sa môžete aktívne zapojiť. Pasažieri nastúpia do koša, pilot „zakúri“, spoločne zamávajú ľuďom na zemi a môžu vychutnávať zážitok z letu, z okolitej prírody, mesta. Počas letu balón sprevádza sprievodné vozidlo, ktoré príde na miesto pristátia. Po lete sa balón opäť zbalí. Na prvoletcov čaká malý ceremoniál so šampanským a certifikátmi na pamiatku. Podmienky Let balónom je vhodný pre všetky vekové kategórie, deti od 12 rokov. Deti mladšie ako 12 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby a ich účasť na lete je predmetom individuálnej konzultácie. Počasie Let balónom sa môže uskutočniť len za priaznivých poveternostných podmienok – bez zrážok, mierny vietor. Čas Samotný let trvá cca hodinu. Celý program od stretnutia po rozlúčenie s balónovým tímom aj tri - štyri hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Let sa koná po naplnení koša. Diváci Počas letu je možné fotografovať a filmovať. Oblečenie Odporúčame športové oblečenie, pevnú obuv. Sezóna Celoročne. V letných mesiacoch sa lieta v ranných a podvečerných hodinách, v zime počas celého dňa od východu do západu slnka. Rezervácia termínu Minimálne 3 dni vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
520,00 €
Univerzalny-certifikat

Univerzálny certifikát

Popis Pokiaľ teda chcete urobiť niekomu zo svojich blízkych adrenalínovým darčekom radosť, objednajte si taký darček od nás. Nemusíte sa o nič starať. Všetko zariadime a zorganizujeme a darčekový poukaz Vám zašleme na dobierku. Vybraná osoba si potom u nás podľa bodovej hodnoty objedná darček a termín. Tento poukaz je v hodnote 20,00 €.

obchody: 1iné varianty: 1
1000,00 €
Let-stihackou-L-29

Let stíhačkou L-29

Máte šancu zažiť adrenalínový zážitok pri lete cvičnou stíhačkou L-29. Neuveriteľná rýchlosť a preťaženie je to, čo nemusia zažívať už len profesionálny piloti pri lete na stíhačke.

obchody: 1iné varianty: 1
1550,00 €
Oslava-narodenin-v-solnej-jaskyni-Minimalny-pocet-8-a-maximalny-pocet

Oslava narodenín v soľnej jaskyni Minimálny počet 8 a maximálny počet 15 detí

Osláviť narodeniny so svojimi priateľmi v soľnej jaskyni – to je výnimočný zážitok pre každé dieťa – pre oslávenca aj pre pozvaných, a navyše bez rodičov. O deti sa postará moderátor. Pripravené sú hry a súťaže, ktoré prebiehajú v soľnej jaskyni, oslavu si vychutnajú v priestoroch čajovne. Prichystané sú rôzne pochúťky, domáce pečivo a v prípade záujmu aj domáca torta. V stanovenú hodinu rodičia dopravia a odovzdajú deti v Pravej soľnej jaskyni. Tu si ich prevezme moderátor. Oslava prebieha bez rodičov. Po dvoch hodinách si rodičia svoje deti opäť vyzdvihnú.

obchody: 1iné varianty: 1
8,50 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže