Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Skola-bezpecnej-jazdy

Škola bezpečnej jazdy

Program pre začínajúcich vodičov Výcvik v "Kurzoch bezpečnej jazdy" učí, ako riešiť krízovú situáciu, do ktorej sa môžete dostať. Kurzy sú zamerané na osvojenie si návykov potrebných na riešenie krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy. Tréning s obsahom aktívnej a pasívnej bezpečnosti a presnosti pri riadení vozidla. Zásady fyziky a techniky jazdy, brzdenie a brzdné vzdialenosti. Zásady prejazdu v zákrute. Prekážky tvoria dopravné kužele. Kurzy sa skladajú z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Výcvik prebieha štandardne formou jednodenných kurzov. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo. Podmienky Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B. Podmienkou je vlastnenie vodičského preukazu kratšie ako 1 rok. Počet osôb Poukaz je určený pre 1 osobu. Kuru sa zúčastní skupina maximálne 8 osôb. Čas Cca 3 hodiny. Teoretická časť trvá 1 hodinu a praktická časť 2 hodiny. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok 60 EUR + 10 EUR za pohonné hmoty. V Pachfurthe sú Vám k dispozícii slovenskí inštruktori a na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.

obchody: 1iné varianty: 1
138,90 €
Skola-kajaku

Škola kajaku

Zoznamovací kurz kajaku Tento skrátený kurz je určený pre začiatočníkov, ktorý si chcú vyskúšať tento vodný šport. Pod vedením skúseného inštruktora sa naučíte základne techniky ovládania kajaku.  Program kurzu zahŕňa: • teóriu • správny spôsob výberu vodáckej výstroje • nastupovanie a vystupovanie z kajaku • techniku pádlovania • jazdu doredu a dozadu • náklony, výjazdy, prejazdy a traverz cez rieku Podmienky Kurzu sa môžu zúčastniť plavci od 15 rokov. Čas Kurz trvá 3 hodiny.  Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu.   Diváci Diváci sú vítaní, môžu filmovať a fotografovať.  Oblečenie Pohodlné oblečenie podľa aktuálneho počasia.  Sezóna Máj až september.  Mali by ste vedieť Bude Vám zapožičaná kompletná vodácka výstroj - kajak, pádlo a záchranná vesta. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
144,00 €
Psie-zaprahy

Psie záprahy

Program 1. Vidieť a vyskúšať si prácu s výchovou, pracovnou činnosťou a všeobecnou starostlivosťou o psa. 2. Len vlastné vozenie na psom záprahu (sane alebo štvorkolka). 3. Základná príprava s praktickou skúškou behania so psím záprahom. 4. Turistika so psom vo vopred určenom regióne - turistické akcie so psami. 5. Možnosť vlastnej ponuky po dohode. Podmienky Deti len so súhlasom rodičov (vcelku bez rizika). Počasie Nutný sneh. Čas Dĺžka trvania zážitku je 30 minút. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Oblečenie Zimné oblečenie (jednoduché, športové a teplé). Sezóna Keď je sneh. Najčastejšie december až marec. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
144,00 €
Romanticky-den

Romantický deň

Romantika pre dvoch Zažite uvoľnenie a regeneráciu celého tela, uvoľnite sa počas pravej masáže Thai Paradise. Celých 120 minút sa Vám bude venovať skúsený terapeut. Ďalej máte v cene balíčku zahrnutý celodenný vstup do wellness centra. Z relaxačných procedúr budete mať ďalej k dispozícii tri sauny: infra, parná a ruská, jacuzzi – vírivku a chrlič na chrbát. Ak zatúžite po troche zdravého pohybu, môžete navštíviť veľký relaxačný bazén, tri kľudové sedacie bazény, Kneippov bazén pre nohy a fitness centrum. Po celkovej regenerácii tela je pre Vás pripravená bohatá večera podávaná formou švédskych stolov alebo výberom (podľa obsadenosti Hotela). K výberu máte 2x predjedlo, 2x polievku, 2x hlavné jedlo a 2x dezert. V cene balíčku Romantika pre dvoch je zahrnuté: - 120 minútová masáž Thai Paradise, - večera podávaná formou švédskych stolov, - celodenný vstup do wellness centra. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy starších 18 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 1 deň. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je iba pre obdarovaných. Oblečenie Podľa vlastného uváženia. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Thai paradise - 120 minút: Vyskúšate si kombináciu pravej uvoľnujúcej thajskej suchej masáže s hýčkajúcim relaxačným SPA nôh. Po 60 minútovej tradičnej suchej thajskej masáži dostanete 60 minútovú foot SPA s peelingom, bahenným zábalom a relaxačnou masážou s horúcim olejom.

obchody: 1iné varianty: 1
146,00 €
Stan-sa-fotomodelkou

Staň sa fotomodelkou

Vyskúšajte si aké je to byť fotomodelkou. Že nie ste krásna - blbosť. Každá žena je pekná a žiadna nie je dokonalá. Skúsený fotograf Vám pomôže vychutnať si fotografické sedenie, domov si odnesiete fotografie, s ktorých budete milo prekvapená Vy aj okolie

obchody: 1iné varianty: 1
150,00 €
Riadenie-vojenskeho-nakladiaku

Riadenie vojenského nákladiaku

Ak sa chcete vrátiť v čase o pár desiatok rokov späť a fascinujú Vás obrovské terénne vozidlá, potom je tento program vytvorený na mieru práve Vám! Na základne v bývalom vojenskom priestore neďaleko Prahy budete mať možnosť vidieť rôzne druhy vojenských

obchody: 1iné varianty: 1
152,00 €
Plavba-starootcovskou-pltou-na-Orave

Plavba starootcovskou plťou na Orave

Vráťte sa na chvíľu do minulosti a užite si jedinečnú plavbu starootcovskou plťou po rieke Orava popod skalné bralo Oravského hradu. Plavba na pltiach je vždy plná romantiky, prekrásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov.

obchody: 1iné varianty: 1
162,00 €
Relaxacne-a-rekondicne-masaze

Relaxačné a rekondičné masáže

Program Sú rekondičné stoly poháňané elektromotorom. Jedna cvičebná hodina v salóne nahradí počtom pohybov až 6 hodín tradičnej gymnastiky. Doporučuje sa pre tých, ktorí majú problémy s chrbticou, kĺbmi, astmatikov, pre ženy po pôrode, pre ľudí s poruchami krvného obehu, kŕčovými žilami a v neposlednom rade pre všetkých, ktorí majú ťažkosti spojené s nadváhou. Podmienky Určené pre mužov aj ženy. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas V cene je zahrnutých 10 návštev - 1 návšteva trvá 1 hodinu. Sezóna Celoročně Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
193,00 €
Romanticky-pobyt-v-drevenici-na-Liptove

Romantický pobyt v drevenici na Liptove

Spojte si prekrásne kúty Liptova, modernú štýlovú drevenicu a Vašich najbližších okolo seba a dostanete romantickú dovolenku plnú jedinečných zážitkov. Vráťte sa v čase, zabudnite na všetky problémy a zrelaxujte svoje sily.

obchody: 1iné varianty: 1
198,00 €
Lymfodrenazna-masaz

Lymfodrenážna masáž

Program Lymfodrenážna masáž predstavuje špeciálny typ masáže, ktorá sa indikuje najmä pri lymfedémoch spôsobených poruchou činnosti lymfatického systému. Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického systému v tele. Je vhodná ako: prevencia lymfedémov nádorových ochorení, na odstránenie únavy, bolesti hlavy a migrény, prevencia staroby, vrások a celulitídy (tvorí základ pre jej ošetrenie).V dnešnom uponáhľanom svete prináša okamžitú úľavu, zlepšuje vzhľad pokožky a napomáha odstraňovaniu toxických látok z našeho organizmu. Podmienky Určené pre mužov i ženy od 15 rokov. Počasie Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí. Čas Dĺžka trvania masáže je 90 minút. Počet účastníkov Tento darček je určený pre jednu osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov. Oblečenie Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Ide o ručnú lymfodrenážnu masáž. Ktoré časti tela budú masírované, určí masérka po konzultácii priamo na mieste. Záleží na množstve nahromadenej lymfy v tele. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
202,00 €
Paintball

Paintball

Popis Hráčom bude zapožičané základné paintballové vybavenie - Marker (značkovač), pohonné médium CO2 v tlakovej fľaši, ochranná maska a oblečenie (maskáče a rukavice). Pred začiatkom hry absolvujú všetci hráči inštruktáž o manipulácii s požičaným značkovačom, pravidlách hry a bezpečnosti. Hrá sa na dvoch ihriskách o celkovej rozlohe 25 000 m2. Celková hracia doba je cca 2 hodiny. Počasie Nemá na uskutočnenie zážitku vplyv, záleží od odolnosti hráčov. Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy. Minimálny vek je 15 rokov. Počet účastníkov Určené pre 4 osoby, pre všetky osoby je zaistené vybavenie. Diváci Diváci sa môžu mimo ihriska po dovolení inštruktora pohybovať bez ochranných prostriedkov a sledovať dianie na ihrisku. Pri dodržaní bezpečnostných pokynov inštruktora diváci môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Odporúča sa pohodlné športové oblečenie a pevná obuv. Ostatná výstroj a výzbroj bude zapožičaná. Sezóna Od marca do novembra. Objednávka Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
219,00 €
Romanticky-vikend

Romantický víkend

Program Wellness a romantika pri termálnych kúpaliskách. Ubytovanie je pre Vás zabezpečené v dvojlôžkovej izbe ***Penziónu, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí Liptovskej kotliny. Pri príchode je pre Vás pripravené sladké pokušenie v krásne vyzdobenej izbe. Cena balíčku Romantický wellness víkend zahŕňa: - 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe ***Penziónu pre 2 osoby, 2x raňajky pre dvoch, 1x klasická večera pre dvoch, 1x romantická večera pri sviečkach pre dvoch, 1x wellness na 90 min (uzavretá spoločnosť), 1x masáž chrbta. Pri penzióne sa nachádza aj zimná záhrada s krbom a letná terasa s grilom, parkovisko, v penzióne potom biliard, stolný tenis, golfový simulátor a taktiež možnosť zapožičania horských bicyklov. Okolie je vhodné, ako na turistiku, lyžovanie, tak aj k návšteve kultúrnych pamiatok či termálne kúpalisko, ktoré sa nachádza cca 300 m od penziónu. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
224,00 €
Spolujazdcom-vo-formuli-na-okruhu

Spolujazdcom vo formuli na okruhu

Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou a psychickou kondíciou. Minimálny vek 18 rokov, mladšie osoby len s písomným súhlasom rodičov. Maximálna výška 190 cm, maximálna váha 110 kg. Počasie Prevádzka je závislá na klimatických podmienkach. Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Dĺžka trate 10 až 12 km podľa typu jazdeného variantu okruhu. Diváci Diváci môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Pohodlné oblečenie, všetko potrebné bude zapožičané. Sezóna Apríl až október. Mali by ste vedieť Pri rezervácii termínu si môžete objednať video na DVD, ktoré uhradíte na mieste. Cena DVD je 30 EUR. Rezervácia termínu Termíny vypisuje prevádzkovateľ podľa možností Slovakiaringu. K dispozícii máme väčšinou 4 až 8 termínov mesačne. Prípadne i viac.

obchody: 1iné varianty: 1
226,00 €
Tandemovy-zoskok-padakom-z-vrtulnika-Mi-8

Tandemový zoskok padákom z vrtuľníka Mi-8

Tandemový zoskok z lietadla je pre niekoho životný sen, ale pre niekoho klasika. Prečo teda neskúsiť skočiť rovno z vrtuľníka? Výnimočný adrenalínový zážitok, ktorý zažijete počas zoskoku z výšky 4000 m spolu s tandem pilotom, v trvaní nekonečných 50 sekú

obchody: 1iné varianty: 1
227,00 €
Adrenalinovy-balicek

Adrenalínový balíček

Program štvrtok • odchod o 17:00 z Bratislavy  • neskoro večer cca 24:00 príchod do kempu ubytovanie - stany, 4L chatky piatok • RAFTING = KANOE splav rieky Salza - perly rakúskych riek (obtiažnosť WW I- III). Plávať budeme na dvojmiestnych Samovylievacie kanoe Baraka, Orinoco, Rio pod dohľadom našich inštruktorov. Samozrejme najskôr zdokonalíme svoje pádlovanie a taktiku jazdy na divokej vode a potom sa už vydáme pokoriť prvé vlny. • Neskôr popoludní nás čaká návšteva skalnej tiesňavy Wasserlochklamm alebo Nothklamm (vstupné cca 5 EUR) • Večer grilovanie. sobota • FERRATY tento deň nás čakajú minimálne dva ferratové výstupy (obtiažnosť AD) v alpských stenách. • Večer podľa času možnosť kúpania sa a plážového volejbalu v kempe. nedeľa • CANYONING mikrobusom sa presunieme do údolia, z ktorého nás čaká asi hodinový zahrievací nástup ku kaňonu. Vrhneme sa potom radi do studenej vody... čakajú nás kĺzačky, skoky, brodenie... A až vám už bude dosť veľká zima objaví sa koniec a cesta späť k nášmu mikrobusu (obtiažnosť v1, a3, II). • Popoludní odjazd do Bratislavy. Podmienky • Stravovanie: vlastné - v kempe je k dispozícii mraznička, chladnička - zásuvky (možné vziať rýchlovarnú kanvicu) Kemp nie je vybavený varičom. Na piatkový večer zaistené grilovanie - v réžii CK AJV. • Doprava: mikrobus s vlekom na lode.  • Ubytovanie: kemp - vlastné stany, spacie vaky a karimatky. Možno objednať 4L chatky (príplatok 15 EUR/osobu a pobyt) • Lode: 2 miestne samovylievace nafukovacie kanoe Rio, Baraka, prípadne Orinoko • Ferratové vybavenie: každý vlastné, v obmedzenom množstve môžeme zapožičať. • Canyonig: bude použité vodácke vybavenie. Každý z účastníkov si vezme vlastné staršie, pevnejšia kraťasy cez neoprén. Počasie Vyhradzujeme si právo upraviť program podľa aktuálneho vodného stavu a aktuálneho počasia. Tieto športové aktivity sú na počasí závislé, napríklad v prípade dažďa nebude možné podniknúť ferratové výstupy a podobne. Čas odjazd vo štvrtok - v 17:00 Bratislavy príchod do Bratislavy cca o 22:00 Rezervácia termínu Termíny zájazdu: 14.-17.8.2014 a 11.-14.9.2014 Mali by ste vedieť Vzhľadom na kombináciu viacerých aktivít sú odlišné podmienky od všeobecných podmienok. Rezervácia termínu = obdarovaný si zarezervuje termín u usporiadajúcej CK a na základe rezervácie termínu uplatní svoj darčekový certifikát. Na základe certifikátu spíše CK s obdarovaným (klientom) cestovnú zmluvu a táto sa stáva pre klienta záväzná. Všetky zmeny termínov alebo odstúpenia od zmluvy sa potom riadia všeobecnými podmienkami. Rezervácia termínu Platnosť darčekového balíčka Adrop je ukončená okamihom spísaní cestovnej zmluvy s usporiadateľskou cestovnou kanceláriou alebo vypršaním doby platnosti uvedenej na certifikáte.

obchody: 1iné varianty: 1
239,90 €
Kurz-varenia-domaceho-piva

Kurz varenia domáceho piva

Uvariť si vlastné pivo je snom mnohých pivkárov. Veľa ľudí si myslí že sa to doma urobiť nadá, ale opak je pravdou. Doma varené pivo je nielen že "pitné", ale dokonca aj lepšie ako to z obchodu.

obchody: 1iné varianty: 1
240,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže