Zážitky

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Kurz-lezenia-na-skalach

Kurz lezenia na skalách

Program zoznamovacieho kurzu lezenia na skalkách Najskôr sa naučíte základné lezecké uzly. Ukážeme si postup lezeckého družstva od príchodu pod skalu až po zlanenie. A keď to budete ako tak zvládať, tak si to všetko sami na vlastnej koži skúsite pod dohľadom skúseného inštruktora lezenia. Na záver kurzu si každý samostatne sadne do sedačky a zlaní skalnou stenou po lane s výhľadom na Nízke Tatry. Kurz prebieha pod vedením profesionálnych inštruktorov. Lokality - oblasť hlavne Liptov (Liptovský Mikuláš), možnosť Turiec (Martin) prípadne Kysuce (Žilina). Podmienky Vhodné pre mužov, ženy aj deti od 10 rokov. Počasie Kurzy prebiehajú len za dobrého počasia. Čas Lezenie na skalkách 7 - 8 hodín. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 1 osobu. Max. 6 osôb na jedného inštruktora lezenia. Oblečenie Vhodné športové oblečenie a obuv. Sezóna máj - október. Mali by ste vedieť V cene kurzu je práca inštruktora lezenia aj komplet potrebná výstroj (sedačka, prilba, karabiny, lezečky,...). Cena nezahŕňa ubytovanie ani stravovanie. Rezervácia termínu Aspoň dva týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
245,00 €
Kurz-potapania

Kurz potápania

Jazdíte na dovolenku? Potom určite ideálny darček pre Vašich milovaných bude potápačský kurz. Po absolvovaní tohto kurzu môžete obdivovať podmorský svet všetkých oceánov i morí a nemusíte za to platiť vyhodené peniaze, ktoré diver centra chcú. V cene je zahrnutá teória, 4 ponory do minimálne 50 bar., požičanie všetkých potápačských potrieb, manuál, plnenie fliaš vzduchom, inštruktor a certifikát OWD (Open Water Diver). Program Skúsení inštruktori učia na otvorenej vode základy potápania s prístrojom. Účastník sa naučí základné bezpečnostné pravidlá, zaobchádzanie s potápačským prístrojom, základné techniky dýchania a pohybu pod vodou. Po úspešnom absolvovaní kurzu účastník získa certifikát OWD, ktorý držiteľovi umožní potápať sa prakticky na celom svete bez dozoru inštruktora do hĺbky 18 metrov. Podmienky Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov. Počasie V prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor, sa ponory nekonajú. Čas 5 modulov teórie (cca 10 až 15 hodín), 4 povinné ponory (každý cca hodinu) – celý kurz cca 19 hodín. Počet účastníkov VIP kurz je určený pre 1 osobu, klasický kurz pre 2 - 4 osoby

obchody: 1iné varianty: 1
248,00 €
Relaxacny-vikend

Relaxačný víkend

Program Prežite relaxačný víkend v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Ubytovanie máte zabezpečené v unikátnych dobových dreveniciach zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry. Dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením čaká len na Vás. Pobyt zahŕňa ubytovanie na 2 noci s polpenziou, 30 minútovú uvoľňujúcu relaxačnú masáž, hodinovú príjemne vyhriatu saunu pre dvojicu, 30 minútovú vonkajšiu vírivku, fľašu vínka a tanier korbáčikov. Ak túžite po turistike, priamo od dreveníc vedú niektoré z početnej siete značkovaných turistických chodníkov. Drevenica má aj svoju spoločenskú miestnosť s TV a možnosťou zapožičania audiovizuálnej techniky. Pre chvíle oddychu je k dispozícii sauna, gril, požičovňa bicyklov, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, volejbal, basketbal, pieskovisko, futbal, malý bazén, preliezačky, trampolína a ďalšie atrakcie. V areáli je vlastné parkovisko. V cene balíčku Relax a romantika je zahrnuté: - 2x ubytovanie v útulnej izbe v originálnej drevenici na 2 noci pre 2 osoby - polopenzia - 1x hodinová sauna pre dvojicu - 1x 30 minútová relaxačná masáž pre dvoch - 1x 30 minútová vonkajšia vírivka, - fľaša vína - tanier korbáčikov Podmienky Zážitok je určený pre mužov i ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Tento darček je určený pre 2 osoby. Diváci Zážitok je iba pre obdarovaných. Oblečenie Podľa vlastného uváženia. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Relax pre dvoch: Atraktívnosť prostredia je taktiež vhodná na biliard, stolný tenis, golfový simulátor GolfBlaster 3 (zapožičanie golfových palíc), organizovanie fakultatívnych výletov, zapožičanie horských bicyklov, hudobné a tanečné večery (DJ, karaoke, country, ľudová hudba, cimbal, gitarista, harmonikár), možnosť zabezpečenia mobilného kasína, výuka tanca + predvedenie (štandard, latina, orientálne tance, moderné ...) a lyžovanie (vzdialené 10, 30 alebo 40 km).

obchody: 1iné varianty: 1
252,00 €
Relaxacia-podla-Vasich-predstav

Relaxácia podľa Vašich predstáv

Program Pomôžte svojej pokožke zlepšiť jej kvalitu, dodajte jej jas, zjemnite vrásky a vyčistite upchaté póry, doprajte si oddych na telovej masáži spojenej s manikúrou a pedikúrou. V cene balíčku je zahrnuté: - peeling celého tela - celotelový bylinkový zábal, ktorý zregeneruje a omladí telo - aróma masáž - detoxikačná vanička na nohy pre detoxikáciu vnútorných orgánov - reflexná masáž chodidiel - tibetská omladzujúca maska na tvár - relaxačná masáž hlavy Podmienky Zážitok je vhodný pre mužov aj ženy od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 3 hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry je lepšie, keď proces prebieha bez sprievodu. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť K dispozícií máte zdarma čaj, kávu alebo minerálnu vodu. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
252,00 €
Jazda-na-Porsche-911

Jazda na Porsche 911

Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu na pretekárskom Porsche 911- zážitok na najvyššej úrovni. Toto Porsche je jedno z desiatich, ktoré bolo špeciálne upravené pre jazdu na okruhu. Jedná sa o Porsche 996 GT3 Trackedition JP3. Vozidlo má športový podvozok Bilstein, GT3 brzdy AP, bezpečnostnú klietku, preraďovanie rýchlostí pod volantom, 6 valcový boxer motor, 320 konských síl.

obchody: 1iné varianty: 1
299,00 €
Jazda-na-Ford-Mustang-Challenge

Jazda na Ford Mustang Challenge

Brutálny zvuk 8-valca americkej legendy Vás nenechá chladným. S automatickou prevodovkou sa vozidlo veľmi ľahko ovláda, takže si môžete jazdu naplno vychutnať. 330 koní pod kapotou zabezpečí ten pravý adrenalínový zážitok na okruhu.

obchody: 1iné varianty: 1
299,00 €
Kurzy-paraglidingu

Kurzy paraglidingu

Jednodňový kurz Je to najjednoduchšia forma zoznámenia sa s týmto krásnym športom a je určený pre všetkých, ktorí ho chcú nielen ochutnať, ale sa aj dozvedieť prečo ten kus „látky“ letí. V tomto type kurzu Vás zoznámime s paraglidingovým výstrojom, vyskúšate si štarty, svoje prvé odpútanie sa od zeme, ale tiež let na tandemovom padáku. Štarty a sólo lety budete robiť na lúčkach s malým prevýšením, kde poletíte vo výške cca 2 – 3 m nad zemou. So sebou je potrebné si vziať staršie oblečenie, rukavice, pevnú vysokú obuv (trekovky nad členky), pero a poznámkový blok. Čas Kurz trvá 1 deň. Sezóna Od marca do septembra. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť Podmienkou Banskobystrického kraja je uzatvorené úrazové poistenie pre paragliding. Čas Podľa Vami zvolenej varianty. Sezóna Od marca do septembra. Rezervácia termínu Minimálne týždeň vopred. Mali by ste vedieť Podmienkou Banskobystrického kraja je uzatvorené úrazové poistenie pre paragliding.

obchody: 1iné varianty: 1
300,00 €
Zabavny-den-na-vode

Zábavný deň na vode

Deň na motorovom člne spojený s jazdou na nafukovacom kolese, vodných lyžiach a malým občerstvením. Plavba začína v prístavisku malých plavidiel vo Vlčom hrdle. Odtiaľ sa presuniete na Dunajskú pláž do Hamuliakova cez Jarovecké rameno ( 40 – 50 min ).

obchody: 1iné varianty: 1
318,00 €
Jazda-na-koni

Jazda na koni

Popis Vyskúšajte si jazdenie priamo na ranči. Hlavnou relaxačnou aktivitou krásneho ranča sú kone a možnosť jazdenia v sedle, jazdy na koči a v zime aj na saniach. Máte možnosť vyskúšať si vychádzku na koni do prekrásnej prírody okolo rieky Hron, ktorá tečie len pár metrov od ranča. Ak sa chcete naučiť jazdiť na koni, tak je pre Vás pripravený výbeh, v ktorom sa pod dozorom skúsených trénerov jazdenia naučíte ovládať koňa v kroku, kluse či cvale. Pre detičky do 4 rokov je možnosť zajazdiť si na poníkovi. Podmienky Vhodné pre deti aj dospelých, začiatočníkov i pokročilých. Možnosť jazdenia od 1 roku, ranč poskytuje špeciálne trénované kone. Obdarovaný bude oboznámený s koňom a bezpečnosťou počas jazdy. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Čas Dĺžka jazdy je 45 minút. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Oblečenie Podľa počasia, odporúčame priliehavé (pohodlné) jazdecké nohavice - rajtky (legínsy, menčestráky), pevné topánky bez profilovej podrážky (nie trekkingové). Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Jazda na koni do okolia je iba pre skúsenejších jazdcov. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
349,00 €
Premena-vizaze

Premena vizáže

Už dávno neplatí, že iba ženy sa chcú páčiť, preto sme nezabudli ani na Vás pánov. Ak patríte aj Vy k mužom, ktorí túžia po chvíľke oddychu od každodenného stresu a zároveň venujete pozornosť svojmu vzhľadu. Popis Na začiatku na Vás čaká hodinová klasická celotelová masáž, pri ktorej sa podstatne zlepší Vaša nálada, kondícia a pocítite príliv energie a lepšiu chuť do života. Nasleduje návrh a realizácia strihu, farbenie a poradenstvo ohľadne starostlivosti o vlasy. Podmienky Zmena image je vhodná pre mužov od 15 rokov. Počasie Nemá na zážitok vplyv. Čas Zážitok trvá 2 – 3 hodiny. Počet účastníkov Zážitok je určený pre 1 osobu. Diváci Vzhľadom k charakteru procedúry je lepšie, keď proces prebieha bez sprievodu. Oblečenie Nie sú kladené žiadne špeciálne požiadavky na oblečenie. Sezóna Celoročne Mali by ste vedieť Počas realizácie zmeny image máte k dispozícií zdarma čaj, kávu alebo minerálnu vodu. Rezervácia termínu Aspoň 2 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
353,00 €
Kurz-pilotovania-vrtulnika

Kurz pilotovania vrtuľníka

Program Počas predletovej prípravy sa teoreticky zoznámite s technickými parametrami a výkonmi vrtuľníka R44, so základmi techniky pilotáže, aerodynamickými zvláštnosťami a s ďalšími potrebnými informáciami. Predletová príprava bude ukončená v kabíne vrtuľníka. Let ja zameraný na manévrovanie vo vise, bočenie, otáčanie a cúvanie. Počas dopredného letu na stúpanie, klesanie, zatáčky, špirály a prechodové režimy. Let minimálnou a maximálnou rýchlosťou. Ďalej let po okruhu, pristátie na plochu v teréne mimo vzletovú-pristávaciu dráhu. Na požiadanie je možné akúkoľvek časť letu zopakovať. Po uskutočnení letu s inštruktorom uskutočníte poletový rozbor. Inštruktor zodpovie akékoľvek Vaše otázky, vysvetlí nejasnosti a zhodnotí situácie ktoré vznikli počas letu. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy bez problémov so srdcom od 15 rokov. Neplnoletý sa môžu zážitku zúčastniť len so súhlasom zákonného zástupcu. Je nutná psychická i fyzická kondícia. Maximálna váha osoby je 120 kg a maximálna váha troch osôb je 230 kg. Počasie Vhodné letové podmienky. Čas Dĺžka trvania letu je 30 minút. Počet účastníkov Určené pre 1 osobu a 2 osoby ako doprovod. Diváci Diváci sa môžu zúčastniť tohto zážitku. Môžu fotiť, filmovať, aktívne sa zapájať nielen počas prípravy na zemi ale takisto dvom je umožnené absolvovať let s "pilotom". Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
360,00 €
Kurz-potapania

Kurz potápania

Program Skúsení inštruktori učia na otvorenej vode základy potápania s prístrojom. Účastník sa naučí základné bezpečnostné pravidlá, zaobchádzanie s potápačským prístrojom, základné techniky dýchania a pohybu pod vodou. Po úspešnom absolvovaní kurzu účastník získa certifikát OWD, ktorý držiteľovi umožní potápať sa prakticky na celom svete bez dozoru inštruktora do hĺbky 18 metrov. Podmienky Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov. Počasie V prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor, sa ponory nekonajú. Čas 5 modulov teórie (cca 10 až 15 hodín), 4 povinné ponory (každý cca hodinu) – celý kurz cca 19 hodín. Počet účastníkov Kurz je pre 1 osobu. Počet účastníkov v kurzu je 2 - 4 osoby. Diváci Môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať. Oblečenie Potrebné sú plavky a uterák. Potápačska výbava bude zapožičaná. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť V cenách nie sú zahrnuté náklady na dopravu, ubytovanie a stravu. Je potrebné si od lekára pripraviť potvrdenie o spôsobilosti. Rezervácia termínu Čo najskôr. Termíny určuje prevádzkovateľ.

obchody: 1iné varianty: 1
399,00 €
Zabavne-popoludnie-na-vode

Zábavné popoludnie na vode

Program Zábavné popoludnie začína v prístavisku malých plavidiel vo Vlčom hrdle. Odtiaľ sa presuniete na Dunajskú pláž do Hamuliakova cez Jarovecké rameno (40 – 50 min). Keď sa už dosť pokocháte pripnete si vodné lyže a môžete absolvovať výcvik na vodných lyžiach , pre menej odvážnych je tu jazda v nafukovacom kolese v ktorom si užijete tu pravú zábavu! Ak Vám pri zábave vyhladne, zastavíte sa v miestnej čárde na malé občerstvenie (v cene je 1x porcia halászle a 1x pivo, alebo kofola na osobu). Potom sa presuniete rýchlou plavbou ku River Parku a odtiaľ sa splavujete popri Bratislave až do miesta štartu vo Vlčom hrdle. Podmienky Vhodné pre mužov i ženy. Deti do 12 rokov jedine v sprievode dospelého. Počasie Zábavné popoludnie nemožno uskutočniť pri extrémnych poveternostných podmienkach - silný vietor, dážď, búrka, záplavy. Čas Popoludnie trvá cca 5 hodín. Približný čas od 13.00 - 18.00 návrat.V cene je započítané občerstvenie. Počet účastníkov Tento darček je určený pre 3 osoby. Oblečenie Plavky, uterák, opaľovacie potreby, odev na prezlečenie. Sezóna Najlepšie letná. Rezervácia termínu Aspoň týždeň dopredu. Mali by ste vedieť Z plavby môže byť vylúčená osoba, ktorá javí znaky nadmerného požitia alkoholických nápojov, iných návykových látok, a ktorá pre chorobu alebo z iných dôvodov môže byť ostatným cestujúcim na ťarchu. Taktiež vylúčená bude osoba, ktorá ohrozuje bezpečnosť prevádzky, nedodržiava pokyny dopravcu, znečisťuje plavidlo a obťažuje.

obchody: 1iné varianty: 1
429,00 €
Romanticky-pobyt-pre-milovnikov-koni

Romantický pobyt pre milovníkov koní

Program Víkendový pobyt pre dve osoby prežijete v krásnom ****hoteli v budove poľovníckeho zámku zo 17. storočia. Ubytovaní budete v dvojlôžkovej komfortne zariadenej izbe, ktorá má samostatnú kúpeľňu, WC, minibar, trezor, TV so satelitnými programami a možnosť pripojenia na internet. Súčasťou pobytu sú bohaté bufetové raňajky s viacerými teplými jedlami, v letných mesiacoch podávané v prírode na nádvorí hotela. K raňajkám Vám zabezpečíme dennú tlač podľa želania. Večeru so svojím partnerom strávite v hotelovej reštaurácii s výhľadom na zelené nádvorie hotela (z toho jednu Vám pripravíme aj romantickú pri sviečkach). Prvý deň absolvujete hodinovú inštruktáž jazdy na koni, poprípade malou lekciou a druhý deň si vychutnáte prechádzku po okolí. Na nádvorí hotela je parkovisko pre osobné vozidlá. Cena romantického pobytu zahŕňa: - ubytovanie v ****hoteli pre 2 osoby na dve noci, - pestré raňajky formou bufetových stolov pre dvoch, - dve večere, z toho jedna romantická pri sviečkach pre dvoch, - hodinová inštruktáž jazdy na koni, poprípade malá lekcia pre skúsenejších pre dvoch, - hodinová vychádzka na koňoch po okolí pre dvoch. Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy. Počasie Nemá na zážitok vplyv. V prípade zlého počasia je k dispozícií krytá jazdiareň. Čas Pobyt trvá 3 dni (dve noci). Počet účastníkov Zážitok je určený pre 2 osoby. Oblečenie V prípade jazdy na koni odporúčame športové oblečenie. Sezóna Celoročne. Rezervácia termínu Aspoň mesiac dopredu.

obchody: 1iné varianty: 1
466,00 €
Vyhliadkovy-let-vrtulnikom

Vyhliadkový let vrtuľníkom

Program Skôr ako sa odlepíte od zeme čaká na Vás predletová prehliadka a zoznámenie sa s vrtuľníkom. Každý pasažier dostane podrobný letový plán vrátane lokalít a zaujímavosti. Potom si už len nasadíte slúchatka, pomocou ktorých budete v kabíne v spojení a zároveň budete počuť komunikáciu pilota s riadiacou vežou. Po obdržaní povolenia ku štartu a poslednej kontorle prístrojov sa výlet môže začať. Trasa Kostelec – hrad Tematín – Piešťany – Vtáčí ostrov Sĺňava – Kúpeľný ostrov Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy bez problémov so srdcom. Maximálna váha osoby je 120 kg a maximálna váha troch osôb pri súkromnom lete je 230 kg. Počasie Vhodné letové podmienky. Čas Dĺžka trvania letu je 15 minút. Počet účastníkov Určené pre 1 až 3 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Pohodlné oblečenie. Sezóna Celoročne. Mali by ste vedieť Ak si zakúpite súkromný let, môžete si zvoliť vlastnú trasu letu. Nástup je možné uskutočniť v okruhu 140 km od Piešťan za poplatok. Bežne sa štartuje z Piešťan. Rezervácia termínu Aspoň týždeň vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
531,00 €
Vystup-na-Gerlachovsky-stit

Výstup na Gerlachovský štít

Program Ubytovaní budete v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Hotel je postavený vo výške 1670m nad morom, je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít. Čaká na Vás pravá tatranská izba s výhľadom na malebnú horskú prírodu, separátna kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, široká komfortná posteľ, minibar, vysokorýchlostné pripojenie na internet, LCD TV a telefón s priamou predvoľbou. Príchod do hotela je vlastnou dopravou v piatok poobede. Piatková prednáška začína o 18:30. V sobotu po raňajkách, cca o 9:00 hod začína Váš celodenný výstup. V nedeľu zakončíte pobyt poobede okolo cca 14:00. V cene je zahrnuté: - 2x ubytovanie v štýlovo zariadenej izbe - 2x raňajky - obedový balíček - vývoz a zvoz k hotelu na skútri - horský vodca Podmienky Vhodný pre mužov aj ženy s dobrou fyzickou kondíciou. Počasie Výstup nie je možné absolvovať pri lavínovom nebezpečenstve. Čas Pobyt trvá 3 dni (2 noci). Počet účastníkov Určené pre 2 osoby. Diváci Zážitok je určený iba pre obdarovaných. Oblečenie Odporúčame teplé a nepremokavé oblečenie, náhradné oblečenie a termosku. Sezóna Od novembra do mája. Mali by ste vedieť V cene nie je zahrnutá lavínová výbava (lavínový vyhľadávač, sonda, lopata), ktorú musí mať kvôli bezpečnosti každý účastník kurzu. Cena lavínovej výbavy je 10 EUR/deň. Rezervácia termínu Aspoň 3 týždne vopred.

obchody: 1iné varianty: 1
578,00 €
Zážitky . Každý z nás potrebuje som tam dáky úlet a práve pre to je tu táto sekcia nájdete tu množstvo poukazov ako : zoskoky , jazdy na terénnych autách a podobne. Neváhajte potešte svojich známych takýmto darčekom .
facebook
sutaz
suťaže