Modely

Zobrazenie v gride
Zobrazenie v liste
Boeing-787-Dreamliner

Boeing 787 Dreamliner

Plastikový model v mierke 1:144Počet dielov stavebnice : 72Dĺžka modelu : 38,6 cmRozpätie modelu : 42 cmObtiažnosť stavby : 3/5Odporučené odtiene farieb Revell : 4, 9, 52, 91, 99

obchody: 2iné varianty: 1
22,40 €
F-4F-Phantom-II

F-4F Phantom II

F-4F Phantom II Dĺžka: 271 mmRozpätie: 162 mm Odporučené základné odtiene farieb Revell: 5, 8, 36, 57

obchody: 1iné varianty: 1
11,00 €
Beta-spojka-kridla

Beta spojka krídla

Beta spojka krídla

obchody: 4iné varianty: 1
4,76 €
ALPHA-nahradne-kridla

ALPHA náhradné krídla

ALPHA náhradné krídla

obchody: 4iné varianty: 1
22,23 €
Beta-drobne-prislusenstvo

Beta drobné príslušenstvo

Beta drobné príslušenstvo

obchody: 3iné varianty: 1
2,98 €
Maketove-doplnky-pre-3809

Maketové doplnky (pre 3809)

Sada maketových doplnkov a obtlačky k tanku 3809 Leopard A5.

obchody: 3iné varianty: 1
3,32 €
Plastove-pasy-Walker-Bulldog

Plastové pásy Walker Bulldog

Plastové pásy Walker Bulldog

obchody: 3iné varianty: 1
11,95 €
Blade-Nano-QX-Bind-Fly

Blade Nano QX Bind & Fly

Balené obsahuje kompletne zostavenú kvadrokoptéru Blade Nano QX, LiPol akumulátor 3.7 V 150 mAh, nabíjač do USB portu.

obchody: 3iné varianty: 1
69,40 €
Blade-mQX-Bind-Fly

Blade mQX Bind & Fly

Blade mQX Bind & Fly Prvý kvadrokoptéra Blade mQX využíva k stabilizácii pokročilú elektroniku AS3X s 3 osou stabilizáciou. Na konanie je použitý bežný vysielač Spektrum DSM2 / DSMX. Tento systém mQX je konkurenciou väčším kvadrokoptérám, ktoré ale stoja oveľa viac. Doma alebo vonku, teraz môžete lietať s mQX s úplnou dôverou kdekoľvek a kedykoľvek. Je to neuveriteľne jednoduché aj pre tých, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s vrtuľníkmi. Čaká vás kvadro zábava. RC lietanie, ktoré nemá obdoby. Je to Blade® MQX, ktorý je ako prvý na svete vybavený pokročilou AS3X ™ stabilizáciou. Na letovú ukážku sa môžete pozrieť vo videu. Vlastnosti: AS3X 3-osý systém stabilizácie 4-v-1 DSM2 ™ prijímač / regulátor / mix / AS3X Odolná ľahká konštrukcia Výkonné 8,5 mm motory Možno nastaviť do konfigurácie "X" alebo "+" Elegantný, nízky profil karosérie s ostrými rysmi MQX Obsahuje E-flite ® LiPol batériu 3,7 V 500mAh Obsahuje 1-článkový DC LiPol nabíjač E-flite ® Celectra ™     Pre tých, ktorí nevlastnia DSM2 alebo DSMX vysielač sú pripravené verzie is vysielačom v móde 1 (obj. Č. BLH7500EU1) alebo v móde 2 (obj. Č. BLH7500EU2).

obchody: 3iné varianty: 1
91,76 €
Blade-mQX-RTF-Mod-1

Blade mQX RTF Mód 1

Blade mQX RTF Mód 1 Prvý kvadrokoptéra Blade mQX využíva k stabilizácii pokročilú elektroniku AS3X s 3 osou stabilizáciou. Na konanie je použitý bežný vysielač Spektrum DSM2 / DSMX. Tento systém mQX je konkurenciou väčším kvadrokoptérám, ktoré ale stoja oveľa viac. Doma alebo vonku, teraz môžete lietať s mQX s úplnou dôverou kdekoľvek a kedykoľvek. Čaká vás kvadro zábava. RC lietanie, ktoré nemá obdoby. Je to Blade® MQX, ktorý je ako prvý na svete vybavený pokročilou AS3X ™ stabilizáciou. Na letovú ukážku sa môžete pozrieť vo videu. Vlastnosti: AS3X systém stabilizácie s troch-osým gyrom Riadiaca jednota 4-v-1: DSM2 ™ prijímač / regulátor / mix / AS3X Odolná ľahká konštrukcia Výkonné 8,5 mm motory Možno nastaviť do konfigurácie "X" alebo "+" Elegantný, nízky profil karosérie s ostrými rysmi Blade mQX Obsahuje 4-kanálový DSM2 vysielač MLP4DSM s batériou Obsahuje E-Flite LiPol batériu 3,7 V 500mAh Obsahuje 1-článkový DC LiPol nabíjač E-flite ® Celectra ™     Pre tých, ktorí už vlastnia minimálne štvorkanálový DSM2 / DSMX vysielač je pripravená verzia BNF, ktorá obsahuje všetko okrem vysielača pod objednávacím číslom BLH7580EU.

obchody: 3iné varianty: 1
126,96 €
Blade-mQX-RTF-Mod-2

Blade mQX RTF Mód 2

Blade mQX RTF Mód 2 Prvý kvadrokoptéra Blade mQX využíva k stabilizácii pokročilú elektroniku AS3X s 3 osou stabilizáciou. Na konanie je použitý bežný vysielač Spektrum DSM2 / DSMX. Tento systém mQX je konkurenciou väčším kvadrokoptérám, ktoré ale stoja oveľa viac. Doma alebo vonku, teraz môžete lietať s mQX s úplnou dôverou kdekoľvek a kedykoľvek. Čaká vás kvadro zábava. RC lietanie, ktoré nemá obdoby. Je to Blade® MQX, ktorý je ako prvý na svete vybavený pokročilou AS3X ™ stabilizáciou. Na letovú ukážku sa môžete pozrieť vo videu. Vlastnosti: AS3X systém stabilizácie s troch-osým gyrom Riadiaca jednota 4-v-1: DSM2 ™ prijímač / regulátor / mix / AS3X Odolná ľahká konštrukcia Výkonné 8,5 mm motory Možno nastaviť do konfigurácie "X" alebo "+" Elegantný, nízky profil karosérie s ostrými rysmi Blade mQX Obsahuje 4-kanálový DSM2 vysielač MLP4DSM s batériou Obsahuje E-Flite LiPol batériu 3,7 V 500mAh Obsahuje 1-článkový DC LiPol nabíjač E-flite ® Celectra ™     Pre tých, ktorí už vlastnia minimálne štvorkanálový DSM2 / DSMX vysielač je pripravená verzia BNF, ktorá obsahuje všetko okrem vysielača pod objednávacím číslom BLH7580EU.

obchody: 3iné varianty: 1
126,96 €
Traxxas-Teton-1-18-4WD-TQ-RTR

Traxxas Teton 1:18 4WD TQ RTR

Traxaxas rozširuje svoju ponuku o novú značku - LaTrax. V minulosti bola značka LaTrax veľmi populárne a tak prišiel čas ju znovu oprášiť. Kľúčovým vlastností áut LaTrax je ich priaznivá cena pri zachovaní vynikajúcej kvality a vode odolné elektroniky. Na model Latrax Rally logicky nadväzuje Monter truck Teton v mierke 1:18. LaTrax Teton je monster truck v mierke 1:18, náhon 4WD, vode odolný regulátor a servo riadenie. Pohon je tvorený jednosmerným motorom a dvoma diferenciály. Šasi je vyrobená z nylonu plneného vláknami. Vďaka jeho premyslenej konštrukcii sa podarilo maximálne znížiť jeho ťažisko a tým aj zlepšiť jazdné vlastnosti. V aute je nainštalovaný jednosmerný regulátor LaTrax. Na regulátore možno nastaviť 3 jazdné módy (vred / brzda / spiatočka, vpred / brzda, alebo tréningový režim s 50% výkonom regulátora). Ďalej je možné nastaviť typ akumulátorov - buď NiMH alebo aj LiPol. Takže do modelu môžete bez obáv nainštalovať aj LiPol akumulátor. Ďalej možno vykonať kalibráciu regulátora pre iné typy vysielačov. Auto je riadené dvojkanálovú volantovou RC súpravou v pásme 2.4 GHz - prevádzka bez rušenia. Vysielač je napájaný iba 4 AA články, voliteľne môžete použiť aj nabíjacie akumulátory. V ponuke tuningových dielov sú hliníkové olejové tlmiče a eliminátor diferenciálu. Eliminátor diferenciálu môžete použiť iba miesto predného diferenciálu. Vlastnosti Auto je kompletne zostavené a pripravené k jazde Vydarený dizajn karosérie, 4 farebné motívy karosérie, k dispozícii je nenabarvená karosérie Šasi je vyrobené z odolného nylonu plneného vláknami Náhon 4WD, dva diferenciály, pohon jednosmerným motorom rady 370. Vode odolný regulátor, tri jazdné módy, podpora LiPol akumulátorov a kalibrácia na iné vysielača Vode odolné servo riadenie Traxxas 2065 Súčasťou balenia je 6ti článkový NiMH akumulátor 1200 mAh so sieťovým nabíjačom Dvojkanálová volantová RC súprava 2.4 GHz Pneumatiky sú vyrobené z mäkkej zmesi pre vynikajúcu priľnavosť.

obchody: 3iné varianty: 1
127,76 €
Blade-180-QX-HD-Bind-Fly

Blade 180 QX HD Bind & Fly

Blade 180 QX HD Bind & Fly Kvadrokoptéra Blade 180 QX so stabilizáciou AS3X a technológií SAFE pre zhotovovanie fotografií alebo videa v HD rozlíšení. Možnosť prepínačom zaobstarať snímku alebo spustiť kameru. Módy Stability a Agility, v balení je aj mikro HD kamera E-flite EFC 720 s 2GB SD kartou a USB káblom. Vďaka dostatočnej veľkosti možno kvadrokoptéru možné prevádzkovať vo vnútornom tak aj za pokoja vo vonkajšom prostredí. HD kamera obsiahnutá v balení HD rozlíšenie videí je dnes už nutnosťou. Preto Blade 180 QX je vybavený univerzálnou HD kamerou E-flite EFC 720. Táto ľahká kamera má HD rozlíšenie (1280x720 pixelov) a vytvára 1.3 megapixelové fotografie. Vďaka praktickému puzdru môžete kameru používať aj v iných modeloch - zakúpením kvadrokoptéry tak súčasne získate aj kvalitný mikro HD kameru. S kamerou je dodávaná 2 GB mikro SD karta a USB nabíjací / dátový kábel. Minúta video zábery približne 70 MB, takže na 2 GB SD kartu tak natočíte približne 25 minút videa. Kamera má na plne nabitý akumulátor výdrž cca 50 minút. Kedykoľvek počas letu možno vysielačom aktivovať obstaranie foty alebo natáčanie videa. Kamera spoločne s letovými módy sa ovládajú prepínačmi na vysielači - viď manuál. Kvadrokoptéra Blade 180 QX je kompatibilný s vysielačmi E-Flite / Blade MLP4DSM, MLP6DSM a všetkými vysielačmi Spektrum DX4e a vyššej. Letovej módy   Počas letu je možné ľubovoľne meniť prechádzať medzi letovými módy Stability alebo Agility. Mód Stability má vyššiu mieru stabilizácie a plynulejšie prechody v letových fázach, takže stúpanie a klesanie je riadené po letových hladinách a zmena výšky je pomalší a plynulejší. V móde Agility sú odstránené všetky ochranné a obmedzujúce fázy a pilot má úplnú voľnosť pohybu.

obchody: 3iné varianty: 1
133,34 €
Blade-180-QX-HD-RTF-Mod-2

Blade 180 QX HD RTF Mód 2

Kvadrokoptéra Blade 180 QX so stabilizáciou AS3X a technológií SAFE pre zhotovovanie fotografií alebo videa v HD rozlíšení

obchody: 3iné varianty: 1
158,93 €
Traxxas-Slash-1-10-TQ-RTR

Traxxas Slash 1:10 TQ RTR

Traxxas Slash Short Course Truck 1:10 patrí k výkonným autám s náhonom 2WD. Poháňa ho výkonný jednosmerný motor Titan 550 12T, vode dolný regulátor XL-5 LVD, auto jazdí rýchlosťou až 48 km / h! Obsahuje novú 2 kanálovou RC súpravu Traxxas TQ 2.4 GHz. Osvedčená konštrukcia šasi je ľahká a zároveň pevná. Pneumatiky sú na diskoch nalepené, kvalitné gumová zmes pneumatík zaisťuje skvelú priľnavosť na všetkých povrchoch. Terénne vzorku na zadnej náprave pre prenos výkonu, drážkované pneumatiky na prednej pre vynikajúce riadenie. Trecia spojka Revo ® Spec Torque Control ™ zaisťuje plynulý prenos výkonu a je nastaviteľná.Olejové tlmiče Ultra ™ majú exkluzívne X-krúžok pre zníženie trenia s vynikajúcou odolnosťou proti úniku oleja. Elektronika je uložená vo vode odolné schránke. Vodotesný regulátor XL-5 LVD je vďaka technológii EZ-Set je ako prvý vybavený tréningovým režimom, ktorý obmedzuje plný plyn energie na 50%. Vďaka tomu sa môžu začínajúci vodiči postupne zoznámiť s vlastnosťami modelu a pripraviť sa na plnú silu auta. Tepelná ochrana, pozlátené konektory, a neuveriteľne malý odpor, sú devízou tohto pohonu. Motory Titan 550 12T majú o 30% dlhšiu kotvu motora, než je tomu u štandardných veľkostí. Vnútorný ventilátor pomáha motoru udržiavať optimálnu teplotu pre maximálny výkon. Olejové Ultra tlmiče s dlhým zdvihom, prevodovka Magnum 272 s kalenými oceľovými ozubenými kolesami, prilepené pneumatiky 71 mm, hotová nafarbená karosérie, pohonná batéria s nabíjačkou, stačí nabiť batériu a môžete sa ísť baviť s truckom Slash. RC súprava TQ 2.4 GHz O riadenie sa stará jednoduchá dvojkanálová RC súprava Traxxas TQ 2.4 GHz. RC súprava pracuje v pásme 2.4 GHz, takže sa nemusíte starať o výber voľného kanála a báť sa rušeniu cudzími vysielačmi. Riadenie tak bude vždy spoľahlivé. Anténa je integrovaná vo vysielači - nehrozí tak jej ulomenie pri páde či náraze vysielača. RC súprava obsahuje trim kanála riadenie, ďalej umožňuje nastavenie reverzu na kanáli plynu a kanála riadenie. Rôzne chybové a informačné stavy sú indikované dvojfarebnou LED diódou na vysielači. Programovanie a párovanie s prijímačom sa vykonáva iba jediným tlačidlom. Pre napájanie vysielača potrebujete iba 4 ks AA alkalické batérie, alebo 4 ks AA NiMH akumulátory. Vlastnosti Najnovšie RC súprava Traxxas TQ 2.4GHz s telemetriou Výkonný jednosmerný motor Titan 550 12T Vode odolný elektronický regulátor XL-5 LVD s podporou LiPol akumulátorov Vďaka regulátora XL-5 v tréningovom režime je možné jazdiť na 50% plynu Vode odolné servo riadenie Traxxas 2075 Prevodovka Magnum 272 s kalenými oceľovými ozubenými kolesami Trecia spojka Revo Spec Torque-Control ™ Komplet guličkové ložiská Hotová nafarbená karosérie v štyroch licencovaných karosériách: Robby Gordon, Chad Hord, Mark Jenkins a Rob MacCachren Olejové tlmiče, lepené pneumatiky Licencované pneumatiky Kumho Road Venture MT V balení 7 článku NiMH 3000mAh akumulátor Traxxas so sieťovým nabíjačom. Pohonná batéria Auto je možné napájať 7 článku NiMH paky alebo 2 článku LiPol batérií pre autá. Maximálny rozmer batérie je: 26 x 49 x 165 mm.

obchody: 3iné varianty: 1
192,59 €
Traxxas-Skully-Monster-Truck-1-10-TQ-RTR

Traxxas Skully Monster Truck 1:10 TQ RTR

Monster Truck s futuristickou karosériou Skully, pre zábavnú jazdu s Monster Trucky. Obrie kolesá, veľká svetlá výška, ultra-tvrdé odpruženie, exkluzívne vodeodolná elektronika a jednoduchá obsluha. Výkonný motor Titan 12T, regulátor XL-5, NiMH batéria s ID konektormi, 4A DC Peak 12V nabíjač, TQ vysielač 2,4 GHz. Auto je zostavené a pripravené k jazde. Poháňa ho výkonný motor Titan ® 550 12T, regulátor XL-5 s autodetekcia, rýchlosť jazdy až 48 km / h! Svetlá výška 100 mm vám umožní prejazd každým terénom, pneumatiky boli vyvinuté špeciálne pre Monster a imitujú skutočné ručne vyrezávané pneumatiky veľkých monštier. 3-kanálový mikro prijímač 2,4 GHz je uložený vo vodeodolné schránke. Vodeodolný regulátor XL-5 vďaka technológii EZ-Set ® je vybavený tréningovým režimom, ktorý obmedzuje plný plyn energie na 50%. Vďaka tomu sa môžu začínajúci vodiči postupne zoznámiť s vlastnosťami modelu a pripraviť sa na plnú silu auta. Tepelná ochrana, pozlátené konektory, a neuveriteľne malý odpor, sú devízou tohto pohonu. Odolné škrupinové šasi má maximálnu svetlú výšku a je vyrobené z najkvalitnejších nylonových kompozitov. Pre skrotenie vysokého výkonu motora Titan 12T je zaradená trecia spojka Revo®-Spec Torque-Control ™, ktorá využíva špeciálnu kombináciu materiálov pre rozptýlenie tepla pri zábere. Auto má nainštalovaný na motore pastorok 19Z, v balení je aj pastorok 23z pre dosiahnutie maximálnej rýchlosti. Auto má nainštalovanú závodné prevodovku Magnum 272 s kovovými ozubenými kolesami a guličkovými ložiskami, ktorá je utesnená proti vniknutiu prachu. Pre maximálnu životnosť a odolnosť má diferenciál planetový prevod s ozubením z tvrdenej ocele pre maximálnu pevnosť pri náročnej Off-road jazde. Tento typ diferenciálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu a jej konštrukcia ľahko zvláda záber pri rýchlej akcelerácii. Olejové tlmiče Ultra Shocks s dlhým zdvihom, prilepené pneumatiky, nafarbená karosérie, pohonná batérie a 2 kanálový volantový vysielač TQ 2,4 GHz. Stačí nabiť batériu a môžete sa ísť baviť s novými autami Traxxas. NOVINKA! Karosérie Skully Monster Truck NOVINKA! 4 A DC nabíjač NOVINKA! Traxxas 7 článku. NiMH batérie s ID konektormi 2 kanálový vysielač TQ ™ 2.4GHz a 3-kanálový prijímač Vodeodolný regulátor XL-5 Motor Titan ® 12T 550 Rýchlosť až 45 km / hod! Vybavený Traxxas High-Current ID konektory (patentované) Agresívnej karosérie Monster Truck Skully Pneumatiky Terra Grove s krúžkami Bead Lock

obchody: 3iné varianty: 1
215,49 €
facebook
sutaz
suťaže