O násPri výbere vhodného mena pre náš portál sme zvažovali kopec možností, no iba pešia zóna vyjadrovala presne to, čo chceme ponúknuť našim návštevníkom.

Prečo práve PesiaZona.sk?

Pamätáte sa ešte na tie zlaté časy, keď sme sa po škole a po práci vybrali na nákup a zároveň prechádzku po pešej zóne v meste? Internet neexistoval, nákupne centrá tiež nie. Mali sme iba jedinú možnosť, poobzerať sa po novom tovare, konfrontovať ceny u jednotlivých obchodníkov a popritom sa aj skvele zabaviť a zrelaxovať. A nechýba vám to? Nám áno.

Sme zato, aby sa z nakupovania nestala iba bezduchá rutina, ale naďalej nám prinášalo rovnakú radosť z každej maličkosti ako kedysi. Preto sme v roku 2010 prišli s moderným spôsobom, ako to dosiahnuť. Na web sme preniesli užitočnosť prehľadu o tovare, trošku sme ju zefektívnili a zároveň sme zachovali uvoľnenú atmosféru rušných ulíc.

Čo všetko vám PesiaZona.sk ponúka?

Spojili sme príjemné s užitočným. Nakupovanie a zábava sú vďaka našej snahe nerozlučné pojmy. PesiZona.sk vám vždy poradí pri výbere nového televízora, kúpe chladničky, ďalekohľadu, žehličky, zrkadlovky alebo trebárs autokozmetiky či parfumu.

Na výber máte viac ako 6 000 000 produktov! Tie sú zaradené do príslušných kategórií, v ktorých môžete porovnávať tovary pomocou rozličných parametrov, vždy podľa potreby. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi vám poradíme, ako vybrať vhodný tovar alebo si môžete prečítať recenzie a názory ostatných kupujúcich. Voľba je na vašom kliknutí.

My vieme, že porovnávanie cien nie je iba o veľkých, preto si všímame aj malých predajcov a kamenné predajne, aby sme dokázali nájsť skutočne najnižšie ceny na trhu. Ak máte záujem pridať svoju predajňu, nič vám v tom nebráni, práve naopak, ste srdečne vítaní v našej komunite.

Či je leto, čí je zima, vždy tužíme po oddychu. Dovolenka podľa vašich predstav sa stane skutočnosťou: nájdeme pre vás predlžený víkend na horách, viacdňový poznávací zájazd alebo all-inclusive pobyt pri mori. S nami vždy nájdete zaslúžený relax.


Pomôžeme vám aj v prípade, že potrebujete pomôcť zo sťahovaním, kvalitné preklady, ubytovanie v cudzom meste alebo len číslo na taxi. Sme tu pre vás každý deň s katalógom firiem. Nonstop a bez obmedzení.

Myslíme aj na vašu internetovú bezpečnosť, preto vám poskytujeme možnosť vytvoriť si emailový účet, ktorý ochráni vašu on-line komunikáciu pred neželanými zrakmi aj nevyžiadanou poštou.

Okrem toho vám náš kultúrno-informačný blog prezradí, čo je nové vo svete filmu, hudby, kníh, počítačov. Poradíme čo pozerať v piatok večer, aká hrá vás zabaví na dlhú dobu alebo či sa vám oplatí dať peniaze za lístok do kina.

Ak chcete nakupovať v príjemnej spoločnosti, stačí sa registrovať a rázom sa pred vami otvorí nový svet plný možností. Sledujte nové správy a oznamy na našej homepage alebo našu facebookovu stránku a najhorúcejšie novinky vám už nikdy neuniknú.

Za vašu priazeň sa vieme aj patrične odvďačiť. Pravidelné súťaže a lákavé zľavy sú len zlomok z toho, čo vám prinášame každý deň. Byť s nami na jednej vlne sa oplatí.

V prípade akýchkoľvek nejasností, potreby doplnenia informácií, alebo ak chcete len tak napísať svoju pochvalu či nahlásiť chybu, neváhajte a kontaktujte nás. Sme vďační za akýkoľvek názor.

Iba s vašou pomocou spomienky strávené na PesiaZona.sk nikdy nevyblednú. Vďaka zato.


facebook
sutaz
suťaže