Ocenenia udeľované portálom PesiaZona.sk

Ocenenie: E-shop, kde sa stále niečo deje

získava obchod, ktorý Vás každý deň prekvapí. Denne nájdete nové súťaže, články, môžete sa zapojiť do blogov či diskusií. Nájdete tu rady odborníkov alebo poradňu. Sú to web stránky s eshopom, kde sú vždy nové informácie, e-shop kde to žije :)

zobraz/schovaj ocenené eshopy
Ocenenie: E-shop - Liga výnimočných

Toto ocenenie získava E-shop, ktorý je vo svojom zameraní jedinečný. Ponúka tovar, ktorý je výnimočný (originálne ručne robené výrobky) alebo je výhradným distribútorom, dovozcom a predajcom originálnych výrobkov. Toto ocenenie získava tiež E-shop, ktorý je jediný na trhu vo svojej kategórii.

zobraz/schovaj ocenené eshopy
Ocenenie: E-Shop najservis pre zákazníka

Toto ocenenie získavajú e-shopy rôzneho zamerania, ktoré poskytujú viac ako len samotný predaj - nájdete na nich zľavové karty, zľavy pri opakovaných nákupoch - vernostné programy, darčekové balenia v cene, poštovné grátis, live chat, videonávody k tovaru, newsletter, predaj na splátky, odborné články v danej oblasti a tak ďalej a tak ďalej...

zobraz/schovaj ocenené eshopy
Ocenenie: E-Shop s trvale nízkymi cenami

Toto ocenenie udeľujeme e-shopu, ktorý dlhodobo ponúka tovar s najnižšími cenami v danej kategórii. Štatistiky sledujeme a prehodnocujeme každý mesiac a vyberáme pre Vás najlacnejších dodávateľov.


Ocenenie: E-Shop s najväčším výberom

Toto ocenenie udeľujeme obchodu, ktorý sa nešpecializuje na jeden druh tovaru. Práve naopak, prináša Vám možnosť výberu z najrôznejších kategórií s najširším sortimentom a Vy tak v rámci jedného nákupu (a teda aj jedného poštovného), môžete objednať tovar 'od špendlíku po traktor' :)

zobraz/schovaj ocenené eshopy
Ocenenie: E-shop so srdcom pre deti

Internetový obchod zaoberajúci sa predajom detského sortimentu od hrkálok až po kočíky. A nielen to! Toto ocenenie získavajú predovšetkým e-shopy, v ktorých nájdete služby navyše - poradňa pre mamičky, diskusie a blogy na ktorých si môžu rodičia vymieňať skúsenosti, odborné články, požičovne drahšieho detského tovaru a stiahnutie rôznych didaktických hier, či katalógov :)

zobraz/schovaj ocenené eshopy

Chceli by ste nám odporučiť predajcu pre ocenenie? Môžete nás kontaktovať na pesiazona@pesiazona.sk

facebook
sutaz
suťaže