BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS

BIOTECH ARTHRO GUARD

,ARTHRO GUARD GOLD - BIOTECH - Balenie: 120 kaps

od 15,71 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS


BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS
skladom

15,71 €

Mapa predajcov - BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS

Špecifíkacia - BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS

,ARTHRO GUARD GOLD - BIOTECH - Balenie: 120 kaps

Súhrn

značkaBIOTECH

Recenzie - BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPSRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  BIOTECH-ARTHRO-GUARD-GOLD-120KAPS

  BIOTECH ARTHRO GUARD GOLD 120KAPS

  ,ARTHRO GUARD GOLD - BIOTECH - Balenie: 120 kaps

  obchody: 1iné varianty: 1
  15,71 €
  Arthro-Guard-Gold--120-tablet

  Arthro Guard Gold - , 120 tablet

  Arthro Guard Gold - , 120 tablet v e-shopu! Arthro Guard Gold - , 120 tablet bezproblémově. Arthro Guard Gold - , 120 tablet nakoupíte? Arthro Guard Gold - , 120 tablet výrobek Arthro Guard Gold - , 120 tablet Přípravek Arthro Guard Gold obsahující 18 aktivních složek je nejsilnějším a nejvyspělejším přípravkem zaměřených na ochranu kloubů. Podporuje klouby 5 způsoby: - tlumí bolest- působí protizánětlivě- napomáhá při tvorbě synoviální tekutiny- podporuje tvorbu chrupavky- podporuje detoxikaci kloubůVysoký obsah Glukosaminu a ChondroitinuArthro Guard Gold obsahuje Glukosamin, Chondroitin, který pomáhá při budovaní chrupavky a tvorbě synoviální tekutiny. Hlavní úlohou synoviální tekutiny, která svojí konzistencí připomíná žloutek, je snižování tření mezi kloubními chrupavkami.Vysoký obsah MSMVysoký obsah MSM (MethylSulfonylMethane) v přípravku Arthro Guard Gold snižuje záněty kloubů a bolesti s nimi spojené. Důsledné používání tohoto přípravku tvoří klouby proužnější a odolnější každoždodenní zátěži. Nutriční hodnoty- MSM: 400 mg- Bromelain: 75 mg- Kůra z bílé vrby: 60 mg- Kurkuma kořen: 60 mg- DL Fenylalanin: 50 mg- Uva Ursi (listy): 75 mg- Vojtěška (bylina): 100 mg- Glukosamin sulfát 2KCL: 800 mg- Chondroitin sulfát: 300 mg- Vápník: 100 mg- Kolagen: 150 mg- Boswella Serrata (prášek): 150 mg- L-Histidin: 60 mg- Mangan: 60 mg- Panax ginseng: 75 mg- Quercetin: 30 mg- Zázvor (kořen): 90 mg- Hydrangea: 85 mgDoporučené dávkování:Odporúča sa užívať 3 kapsuly Arthro Guard Gold denne s nápojom. Pre dlhotrvajúci efekt sa odporúča užívať prípravok nepretržite po dobu troch mesiacov.Složení:Maltodextrin, kyselina stearová, stearan hořečnatý. Obsahuje korýši. Vyrobeno v GMP továrně (správný výrobní postup), která zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy. Výrobce zboží: BioTech USA Originální obrázek produktu:

  obchody: 1iné varianty: 1
  11,68 €
  JAMIESON-SILICA

  JAMIESON SILICA

  Pre zdravú pokožku, vlasy a nechty (pružnosť a pevnosť). Pomáha spevniť kosti a nechty, podporuje rast vlasov a nechtov, pôsobí protiskleroticky.

  obchody: 1iné varianty: 1
  10,50 €
  Starlife-Silica-Star-60-kapsli

  Starlife Silica Star 60 kapslí

  Extrakt přesličky rolní obsahuje koloidní kyselinu křemičitou, která úspěšně napomáhá podporovat ukládání vápníku do kostí a působí tak proti osteoporóze, kožním chorobám, onemocněním močových cest, hemeroidům a k posílení imunitního systému.určení:

  obchody: 2iné varianty: 1
  23,80 €
  Vitaharmony-My-Country-Vitamin-D3-1-000-m-j-60-kapsli

  Vitaharmony My Country - Vitamín D3 1.000 m.j. 60 kapslí

  My Country - Vitamín D3 1.000 m.j. Kľúčovým účinkom vitamínu D je podpora vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme, a tým prispievanie k normálnej hladine vápnika v krvi. Je preto dôležitý pre stavbu kostí, zubov a na podporu činnosti svalov. Podieľa sa tiež na optimálnom delenie buniek a podporuje funkciu imunity. Podávanie vitamínu D sa odporúča pri dlhodobom nedostatku slnečných lúčov, prevažne počas zimných mesiacov. Je vhodný pre deti v období rastu, seniorov, ženy v menopauze alebo osoby so zvýšenou fyzickou aktivitou. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  3,56 €
  Vitaharmony-Vapnik-Horcik-Zinok-120-tablet

  Vitaharmony Vápnik - Horčík - Zinok 120 tablet

  Vápnik - Horčík - Zinok Prípravok obsahuje vápnik, horčík a zinok vo významnom množstve. Vápnik je potrebný pre udržanie stavu kostí, zubov a svalov. Obsiahnutý horčík je pre elektrolytickú rovnováhu, ktorá hrá dôležitú úlohu vo vyváženom príjmu tekutín a roztokov solí a minerálnych látok. Ďalej prispieva k činnosti nervovej sústavy a svalov. Zinok je významným antioxidantom pre ochranu buniek, napomáha funkcii imunitného systému a prispieva k normálnemu metabolizmu. Odporúčané dávkovanie: 1-2 tablety denne počas jedla. Tabletu zapite tekutinou. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  5,00 €
  Vitaharmony-Vitamin-D3-1-000-m-j-25-mcg-150-tobolek

  Vitaharmony Vitamín D3 1.000 m.j. (25 mcg) 150 tobolek

  Vitamín D3 1.000 m.j. (25 mcg) Podpora kostí, zubov a svalov, podpora imunity. Kľúčovým účinkom vitamínu D je podpora vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme, a tým prispievanie k normálnej hladine vápnika v krvi. Je preto dôležitý pre stavbu kostí, zubov a pre podporu činnosti svalov. Podieľa sa tiež na optimálnom delenie buniek a podporuje funkciu imunity. Podávanie vitamínu D sa odporúča pri dlhodobom nedostatku slnečných paprskov, prevažne počas zimných mesiacov. Je vhodný pre deti v období rastu, seniorov, ženy v menopauze alebo osoby so zvýšenou fyzickou aktivitou. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  8,60 €
  Vitaharmony-ExtraCal-Double-pre-zdravie-kosti-90-tablet

  Vitaharmony ExtraCal® Double - pre zdravie kostí 90 tablet

  ExtraCal® Double - pre zdravie kostí Profesionálne riešenie pre kosti, zuby a svaly ExtraCal® Double je zosilnenou kombináciou vápnika, horčíka, kremíka, jódu a vitamínu D. Vápnik prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov a funkcie svalov. Vitamín D má vplyv na hladinu vápnika v krvi, prispieva k jeho vstrebávaniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Horčík znižuje mieru únavy a vyčerpania, ďalej napomáha k psychickej a nervovej činnosti. Jód prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy a jej produkciu hormónov. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2x denne. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť uvedená do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Určené pre dospelých a deti od 10 rokov. Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 10 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Vhodné aj pre vegetariánov.   ZLOŽENIE Hmot. / 2 tbl. % DDD VÁPNIK 800 mg 100 HORČÍK 320 mg 85,33 Kremík 10 mg * JOD 75 mikrogramov 50 VITAMÍNY D3 7 mikrogramov 140

  obchody: 1iné varianty: 1
  6,96 €
  facebook
  sutaz
  suťaže