HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukon

HIPP Mliečno-obilnin
Vypredané

HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukončeného 7.mesiaca, 250g od ukončeného 7. mesiaca Mliečno-obilninová kaša je obilný príkrm vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku.  Je vhondý ako večerné jedlo ako príkrm k materskému mlieku, alebo mliečnej dojčenskej výžive. Je obohatená o: * železo ...Viac

od 2,99 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukon


Mapa predajcov - HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukon

Špecifíkacia - HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukon

HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukončeného 7.mesiaca, 250g od ukončeného 7. mesiaca Mliečno-obilninová kaša je obilný príkrm vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku.  Je vhondý ako večerné jedlo ako príkrm k materskému mlieku, alebo mliečnej dojčenskej výžive. Je obohatená o: * železo - pre tvorbu krvi a duševný vývoj * vápnik a vitamín D - pre normálny rast a vývn kostí u detí * jód - pre podporu štítnej žľazy * zinok a vitamín C - pre podporu obranyschopnosti * vitamín E - pre imunitný systém.   Obsahuje hodnotné a ľahko stráviteľné obilniny neobsahujúce lepok. Príprava s pitnou vodou a je vyobrazená na obale výrobku. Spotreba výrobku: 30.09.2012.

Súhrn

značkaHiPP

Recenzie - HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukonRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - HIPP Mliečno-obilninová kaša, s ovocím a jogurtom, od ukon

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  SUNARKA-mliecna-kasa-250g

  SUNARKA mliečna kaša 250g

  SUNARKA kaša

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,79 €
  SUNARKA-Dobru-noc-ryzovo-kukuricna-mliecna-kasa-250g

  SUNARKA Dobrú noc ryžovo kukuričná, mliečna kaša 250g

  SUNARKA Dobrú noc ryžovo kukuričná, mliečna kaša od ukončeného 4.mesiaca 250g   Ak chcete svoje dieťatko po aktívnom dni utíšiť a dopriať si pohodovú noc, siahnite po chutnom a výdatnom večernom príkrme SUNARKA DOBRÚ NOC. Obsahuje vitamíny a minerálne látky podporujúce jeho zdravý rast. Maltodextrín nachádzajúci sa v kaši zlepšuje chuť a vôňu kaše a zvyšuje sýtiacu schopnosť, čím dieťatku zabezpečí pokojný a nerušený spánok.   Výhody: - s dojčenským mliekom - 17 vitamínov a minerálov  - bez konzervačných látok a umelých farbív - výživná a ľahko stráviteľná - výborná rozpustnosť - bez lepku    

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,79 €
  SUNARKA-ryzovo-kukuricna-s-bananmi-mliecna-kasa-250g

  SUNARKA ryžovo kukuričná s banánmi, mliečna kaša 250g

  SUNARKA ryžovo kukuričná s banánmi, mliečna kaša mliečna kaša pre deti od ukončeného 4.mesiaca   S prechodom na pevnú stravu je správnou voľbou pre Vaše bábätko kaša Sunarka, ktorá je pripravená z vysoko kvalitných, starostlivo vybraných surovín, potrebných pre zdravý rast a vývoj. Sunarka kaša je dôležitou súčasťou jedálneho lístku Vášho dieťaťa.   Mliečna kaša Sunarka ryžovo-kukuričná s banánmi je skvelým obohatením jedálneho lístka dojčaťa od ukončeného 4. mesiaca veku pri prechode na zmiešanú stravu. Je obohatená skupinou dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje navýšený podiel sušeného ovocia - banánov (8%), čím prispieva k postupnému spestreniu a obohateniu jedálnička. V detskej výžive je mliečna kaša Sunarka vhodná ako poludňajší alebo aj výdatný večerný pokrm. Výhody: - s dojčenským mliekom - 17 vitamínov a minerálov  - bez konzervačných látok a umelých farbív - výživná a ľahko stráviteľná - výborná rozpustnosť - bez lepku   Balenie: 250 g  

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,79 €
  HUMANA-1-mlieko-pre-novorodencov-momentalne-nedostupny

  HUMANA 1 - mlieko pre novorodencov momentalne nedostupny

  Momentalne nedostupny

  obchody: 1iné varianty: 1
  8,15 €
  NESTLE-MLIECKO-S-KASOU-2X200ML

  NESTLE MLIEČKO S KAŠOU 2X200ML

  NESTLÉ Mliečko s kašou Hotový tekutý príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiace.

  obchody: 1iné varianty: 3
  2,18 €
  SUNARKA-tekuta-kasa-osemzrnna-s-medom-2x250ml

  SUNARKA tekutá kaša osemzrnná s medom 2x250ml

  Popis produktu Sunarka tekutá mliečna kaša Tekutá mliečna kaša je hotový príkrm do ukončeného 6. mesiaca. Predstavuje kompletnú porciu jedla a je ľahko stráviteľná. Vďaka príjemnej chutí a jemnej kozistencii si ju Vaše deťa veľmi obľúbi. Je už pripravená ku konzumácii, preto je možné ju použiť aj na cestách.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,99 €
  SUNARKA-tekuta-kasa-bananova-so-susienkami-2x250ml

  SUNARKA tekutá kaša banánová so sušienkami 2x250ml

  Popis produktu Sunarka tekutá mliečna kaša Tekutá mliečna kaša je hotový príkrm do ukončeného 6. mesiaca. Predstavuje kompletnú porciu jedla a je ľahko stráviteľná. Vďaka príjemnej chutí a jemnej kozistencii si ju Vaše deťa veľmi obľúbi. Je už pripravená ku konzumácii, preto je možné ju použiť aj na cestách.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,99 €
  Nestle-Ovocna-desiata-s-cerealiami-4x100g

  Nestlé Ovocná desiata - s cereáliami 4x100g

  NESTLÉ Ovocná desiata s cereáliami 4 × 100 g od ukončeného 6. mesiaca   Na tomto ovocnom dezerte s cereáliami si vaše dieťatko určite pochutná! Je bez prídavku cukru, obohatený o vitamín C, čo je dôležitá látka pre zdravý rast. Pochúťku je možné vďaka spôsobu spracovania – termizácii – skladovať pri izbovej teplote.

  obchody: 1iné varianty: 1
  3,10 €
  Nestle-Mliecko-s-kasou-s-jahodovou-prichutou-2x250ml

  Nestlé Mliečko s kašou - s jahodovou príchuťou 2x250ml

  NESTLÉ Jahodové mliečko s kašou 2x250ml od ukončeného 8. mesiaca   Toto mliečko je vyrobené z prirodzene bezlepkových surovín a bez prídavku cukrov, takže ho môže ochutnať skutočne každé batoľa. Obsahuje vápnik pre vývoj kostí a zubov, železo a zinok pre imunitný systém a 12 vitamínov! Kaša v mliečku je sýtivá, vďaka špeciálnej technológii spracovania tiež lepšie stráviteľná a má prirodzene sladkú chuť, preto sa nemusí ďalej prisladzovať a deťom veľmi chutí. Vyrobené bez prídavku cukrov!                                                                                                                                                                             

  obchody: 1iné varianty: 1
  3,29 €
  facebook
  sutaz
  suťaže