Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Leporelo Atlas sveta
Vypredané

Leporelo je vlastne kreslený atlas sveta pre deti. Obsahuje nielen krásne ilustrované mapy ale aj popis k jednotlivým častiam sveta, aby sa najmenší dozvedeli, aká rozloha, počet obyvateľov, aké su najväčšie mestá, niečo o pamiatkach a aj čo je typické pre danú krajinu. Leporelo obsahuje aj kartovú hru Čierny Peter. Slovenský ...Viac

od 8,93 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat


Mapa predajcov - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Špecifíkacia - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Leporelo je vlastne kreslený atlas sveta pre deti. Obsahuje nielen krásne ilustrované mapy ale aj popis k jednotlivým častiam sveta, aby sa najmenší dozvedeli, aká rozloha, počet obyvateľov, aké su najväčšie mestá, niečo o pamiatkach a aj čo je typické pre danú krajinu. Leporelo obsahuje aj kartovú hru Čierny Peter. Slovenský preklad Sibyla Mislovičová

Recenzie - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz MalgorzatDiskusia - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


V-dzungli-Moje-prvni-obrazkova-knizka

V džungli Moje první obrázková knížka

Toto leporelo je určeno pro děti, které se zajímají o svět kolem sebe. Malé čtenáře seznamuje s rostlinami, ptáky, plazy a dalšími zvířátky, která by mohli potkat na výpravě v džungli. Nechybějí jednoduché otázky, na které děti najdou srozumitelné odpovědi. Leporelo je doplněno půvabnými názornými barevnými ilustracemi a rastrem s podrobnými vyobrazeními.

obchody: 1iné varianty: 1
4,85 €
Zv-dave-housatko

Zvědavé housátko

Leporelo s posuvnými obrázky pro děti od 1 roku.. Zvědavé housátko se rozhodlo prozkoumat barevný svět kolem rybníka. Pojďte se podívat, co všechno na své dobrodružné výpravě vidělo.

obchody: 1iné varianty: 1
2,02 €
O-jablonce

O jabloňce

Známé leporelo s kratičkým příběhem o Martínkovi a jabloňce, o tom, jak se v průběhu jednoho roku strom mění a co všechno se s ním děje, vychází v 12. vydání.

obchody: 1iné varianty: 1
3,00 €
Zachranarske-stroje

Záchranářské stroje

Seznam se s osmi záchranářskými stroji - díky této zajímavé knize s otevíracími okénky, můžeš se tak seznámit s tajnostmi jejich vnitřních prostorů.

obchody: 1iné varianty: 1
11,87 €
Obri-stroje

Obří stroje

Seznam se s osmi obrovskými stroji - díky této objevné knize s otevíracími okénky, můžeš tak nahlédnout do útrob největších dopravních prostředků.

obchody: 1iné varianty: 1
11,87 €
Zviratka-Rozkladaci-knizka-pro-nejmensi

Zvířátka - Rozkládací knížka pro nejmenší

Ukažte dítěti první zvířátka v rozkládací knížce založené na kontrastech, díky nimž ho zaujmete a udržíte jeho pozornost například i v poloze na bříšku. Podpoříte tím jeho smyslové vnímání a pomocí lehce rozpoznatelných obrázků se vaše dítě bude učit hrou.

obchody: 2iné varianty: 1
4,02 €
Staviame

Staviame

Farebné leporelo zavedie deti na stavbu novej školy. Spoznajú všetky stroje, ktoré sa do práce zapájajú a s veselými skladačkami zažijú veľa zábavy.

obchody: 1iné varianty: 1
6,38 €
Doprava

Doprava

Toto malé dětské knížkové leporelko je určeno pro nejmenší děti. Je zaměřeno na dopravu - děti zde najdou obrázky aut - velkých i malých, pracovních strojů, vlaků, letadel - prostě všeho, co je tak fascinuje v okolním světě.

obchody: 1iné varianty: 1
2,02 €
Vesely-semafor

Veselý semafor

Ahojte, však už dávno túžite zajazdiť si autom? Teraz máte možnosť, a nie jedným, ale rovno piatimi autíčkami! Každé z nich slúži na niečo iné a všetky sú veľmi užitočné. Ale pozor na havárie! Skôr, ako sa vyberiete na cestu, naučte sa niektoré dôležité dopravné značky.

obchody: 1iné varianty: 1
8,56 €
facebook
sutaz
suťaže