SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC

» Tovar
SFP modul AirLive SF
Vypredané

- 850nm VCSEL, max 500metrů; - Duplex LC konektor; - Vyhovující IEEE802.3z Gigabit Ethernet standardu; - Vyhovující Fiber Channel 100-M5-SN-I and 100-M6-SN-I standardu; - Hot Pluggable (výměnné za chodu)České manuály a návody k obsluze: http://www.airl...

od 30,17 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC


Mapa predajcov - SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC

Špecifíkacia - SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC

- 850nm VCSEL, max 500metrů; - Duplex LC konektor; - Vyhovující IEEE802.3z Gigabit Ethernet standardu; - Vyhovující Fiber Channel 100-M5-SN-I and 100-M6-SN-I standardu; - Hot Pluggable (výměnné za chodu)České manuály a návody k obsluze: http://www.airl...

Recenzie - SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC



Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

    Diskusia - SFP modul AirLive SFP-SX transceiver/ 1000Base-SX miniGBIC

    Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


    facebook
    sutaz
    suťaže