SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů

» Tovar
SFP modul Mikrotik S

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN a CCR1036-12G-4S.

od 55,74 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů


SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů 1.25G (20km)
skladom

55,74 €

Mapa predajcov - SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů

Špecifíkacia - SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN a CCR1036-12G-4S.

Recenzie - SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů



Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

    Diskusia - SFP modul Mikrotik S-3553LC20D Pár Mikrotik SM SFP modulů

    Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


    facebook
    sutaz
    suťaže