SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco

» Tovar
SFP modul Net-X 1G/

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 2km Tx/Rx (nm): 1550/1310 Konektor: LC simplex Kompatibilita: ...Viac

od 30,30 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco


SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco kompatibilní
skladom

30,30 €

Mapa predajcov - SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco

Špecifíkacia - SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WDM Vzdálenost: 2km Tx/Rx (nm): 1550/1310 Konektor: LC simplex Kompatibilita: Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC. Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U. SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery). SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky. Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle standardu MSA SFF-8472. Kompatibilita: U většiny modulů je udávaná kompatibilita Cisco. V praxi to znamená, že pokud výrobce aktivního prvku nezamyká své zařízení pro použití výhradně s moduly své značky, jsou tato zařízení komaptibilní s Cisco. Moduly Net-X jsou vyráběny pod striktní kontrolou kvality a mohou být na objednávku dodány s jakoukoliv kompatibilitou - např. HP, Juniper, Nortel, Huawei, Avaya a další.

Recenzie - SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco



Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

    Diskusia - SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 2km/ Cisco

    Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


    facebook
    sutaz
    suťaže