SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG

» Tovar
SFP modul TP-Link TL

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: ...Viac

od 46,79 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG


SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul
skladom

46,79 €

Mapa predajcov - SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG

Špecifíkacia - SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: ------------------ Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Provozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 1 Gbps Hmotnost: 0,12 kg LED indikace: ne Vlnová délka: 850 nm Max. délka spoje: 550 / 275 m Optický kabel: 50/125 nebo 62,5/125 Konektor: LC

Recenzie - SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG



Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

    Diskusia - SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniG

    Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


    facebook
    sutaz
    suťaže