SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC

» Tovar
SFP modul TP-Link TL

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z ...Viac

od 71,75 €
Sledovať cenu


  • porovnanie cien
  • mapa predajcov
  • špecifikácia
  • recenzie
  • diskusia
  • odporúčame

Porovnanie cien - SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC


SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
skladom

71,75 €

Mapa predajcov - SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC

Špecifíkacia - SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na druhé straně příjmu signálu, je nutno použít modul TL-SM321B, na který najdete odkaz v souvisejících produktech. Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Provozní teplota: 0 - 70 °C Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX Hmotnost: 0,12 kg Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm Max. délka spoje: 10 km Optický kabel: 9/125 Konektor: LC

Recenzie - SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC



Recenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

    Diskusia - SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC

    Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


    facebook
    sutaz
    suťaže