Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

Vetrisol Lecitin 3x

Tento přípravek obsahuje účinné látky, které jsou 3x koncentrovanější než u běžných lecitinů. Lecitin rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i nejjemnějšími cévami. Obsažené mastné kyseliny, především linolová, podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mj. i srdečním ...Viac

od 6,44 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí


Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí
skladom

11,60 €

Mapa predajcov - Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

Špecifíkacia - Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

Tento přípravek obsahuje účinné látky, které jsou 3x koncentrovanější než u běžných lecitinů. Lecitin rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i nejjemnějšími cévami. Obsažené mastné kyseliny, především linolová, podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mj. i srdečním záchvatům a arterioskleróze.

Súhrn

značkaVetrisol

Recenzie - Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslíRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Vetrisol-Lecitin-3x-siln-jsi-100-kapsli

  Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

  Tento přípravek obsahuje účinné látky, které jsou 3x koncentrovanější než u běžných lecitinů. Lecitin rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i nejjemnějšími cévami. Obsažené mastné kyseliny, především linolová, podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mj. i srdečním záchvatům a arterioskleróze.

  obchody: 2iné varianty: 1
  6,44 €
  Dacom-Pharma-Carbofit-aktivovane-rostlinne-uhli-60-tob

  Dacom Pharma Carbofit - aktivované rostlinné uhlí 60 tob.

  Carbofit je aktivované dřevěné uhlí určené k detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály. Udržuje cholesterol v normálu a zároveň příznivě reguluje střevní pochody.

  obchody: 2iné varianty: 1
  3,99 €
  Asiana-susemy-ryzovy-napoj-s-vapnikom-a-s-vitaminom-D-350g

  Asiana sušemý ryžový nápoj s vápnikom a s vitamínom D 350g

  Popis produktu Asiana sušený ryžový nápoj výborne dochutí kávu a čaj je bez laktózy je prírodne bezlepkový má zvýšený obsah vápnika Ryžový nápoj je rastlinný instantný prášok na prípravu prírodného ryžového nápoja. Jeho základom sú deriváty ryže (ryžová múka, ryžový škrob, ryžový sirup). Ryžový nápoj neobsahuje laktózu ani cholesterol. Obsahuje rastlinný tuk a jednoduché cukry. Ryžové mlieko je vyynikajúcim nutričným zdrojom a je veľmi dobre a ľahko stráviteľné. Ryžový nápoj má veľmi dobrý chuťový profil. Je ho možné využiť ako nápoj, ako náhradu za kravské mlieko, pre bezlepkovú diétu, pre racio výživu, do kávy, atď. Napomáha zníženiu cholesterolu. Na prípravu nápoja potrebujeme cca 10% prášku, to znamená, že na 100 ml nápoja treba 10 g prášku (1 polievková lyžica).

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,30 €
  Vitaharmony-Lecitin-1200-mg-ekonomicke-balenie-150-tobolek

  Vitaharmony Lecitín 1200 mg - ekonomické balenie 150 tobolek

  Lecitín 1200 mg - ekonomické balenie - zníženie hladiny cholesterolu Lecitín je po chemickej stránke fosfolipidom zloženým z cholínu, glycerolu a fosfátu. Cholín je základným stavebným kameňom pre tvorbu dôležitého neurotransmiteru (látky zaisťujúce komunikáciu medzi našimi nervovými bunkami) - acetylcholínu. Lecitín patrí medzi základné stavebné kamene bunkových membrán všetkých živých organizmov a podieľa sa na prenose látok do bunky a von. Je prospešný pre každého, najmä pre tých, ktorých strava obsahuje nadmerné množstvo tukov. Každá želatínová kapsula obsahuje lecitín, lipotropné látku získanú z kvalitných sójových bôbov (neobsahuje geneticky modifikovanú sóju). Hladký povrch i tvar umožňujú ľahšie prehltnutie. Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 1x denne. V tehotenstve a počas dojčenia určí dávkovanie lekár. Kapsulu prehltnite celú a zapite tekutinou. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  12,56 €
  Vitaharmony-Lecitin-1200-mg-60-tobolek

  Vitaharmony Lecitín 1200 mg 60 tobolek

  Lecitín 1200 mg - zníženie hladiny cholesterolu Lecitín je po chemickej stránke fosfolipidom zloženým z cholínu, glycerolu a fosfátu. Cholín je základným stavebným kameňom pre tvorbu dôležitého neurotransmiteru (látky zaisťujúce komunikáciu medzi našimi nervovými bunkami) - acetylcholínu. Lecitín patrí medzi základné stavebné kamene bunkových membrán všetkých živých organizmov a podieľa sa na prenose látok do bunky a von. Je prospešný pre každého, najmä pre tých, ktorých strava obsahuje nadmerné množstvo tukov. Každá želatínová kapsula obsahuje lecitín, lipotropné látku získanú z kvalitných sójových bôbov (neobsahuje geneticky modifikovanú sóju). Hladký povrch i tvar umožňujú ľahšie prehltnutie. Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 1x denne. V tehotenstve a počas dojčenia určí dávkovanie lekár. Kapsulu prehltnite celú a zapite tekutinou. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  5,72 €
  facebook
  sutaz
  suťaže