Žabka záhradnícka

Žabka záhradnícka
Vypredané

Na rezanie a úpravu drevín a ďalších rastlín. Čepeľ z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele. Držadlo z plastu s mosadzným nitom.50 g, 170 mm

od 16,00 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Žabka záhradnícka


Mapa predajcov - Žabka záhradnícka

Špecifíkacia - Žabka záhradnícka

Na rezanie a úpravu drevín a ďalších rastlín. Čepeľ z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele. Držadlo z plastu s mosadzným nitom.50 g, 170 mm

Recenzie - Žabka záhradníckaRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Žabka záhradnícka

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Zahradna-pilka-Gardena-300PP-ohnuta

  Záhradná pílka Gardena 300PP ohnutá

  Zahnutý pílový list s ohraničeným ozubením, impulzne kalený pre úsporu sily pri rezaní. Tvrdo pochrómovaný povrch pre účinnú ochranu proti korózii a opotrebovaniu. S trhacím hákom. Neskĺzava pri ťažných pohyboch vďaka rukoväti s mäkkými prvkami a dodatočnou stopkou. S očkom na zavesenie a ochranou ostria. Dĺžka pílky: 300 mm. Záruka 25 rokov.

  obchody: 1iné varianty: 1
  28,40 €
  Zahradna-pilka-Gardena-300PP

  Záhradná pílka Gardena 300PP

  Kalené špičky zubov, povrch s tvrdým pochrómovaním pre účinnú ochranu proti korózii a opotrebovaniu. Kvalitná pružinová oceľ. Neskĺzava pri ťažných pohyboch vďaka rukoväti s mäkkými prvkami a dodatočnou stopkou. S očkom na zavesenie a ochranou ostria. Dĺžka pílky: 300 mm. Záruka 25 rokov.

  obchody: 1iné varianty: 1
  23,70 €
  Zahradna-sklapacia-pilka-Gardena-135P

  Záhradná sklápacia pílka Gardena 135P

  Šikovná, mnohostranná pílka pre všetky rezacie práce na záhrade. Zabezpečenie pre 3 možné nastavenia pre mnohostranné použitie. Impulzne kalené špeciálne ozubenie s 3-násobným výbrusom pre obzvlášť ľahké rezanie a hladký, čistý rez. Tvrdo pochrómovaný povrch pre účinnú ochranu proti korózii a opotrebovaniu. Neskĺzava pri ťažných pohyboch vďaka rukoväti s mäkkými prvkami a dodatočnou stopkou. S očkom na zavesenie. Dĺžka pílky: 135 mm. Záruka 25 rokov.

  obchody: 1iné varianty: 1
  24,60 €
  Zahradna-pilka-Gardena-300P

  Záhradná pílka Gardena 300P

  Pre hladký rez čerstvého a suchého dreva. Impulzne kalené špeciálne ozubenie s 3-násobným výbrusom pre obzvlášť ľahké rezanie, vysoký výkon pre hladký, čistý rez. Tvrdo pochrómovaný povrch pre účinnú ochranu proti korózii a opotrebovaniu. Neskĺzava pri ťažných pohyboch vďaka rukoväti s mäkkými prvkami a dodatočnou stopkou. S očkom na zavesenie a ochranou ostria. Dĺžka pílky: 300 mm.

  obchody: 1iné varianty: 1
  37,89 €
  Vlhkomer-pre-teraria-digitalny-ExoTerra

  Vlhkomer pre terária digitálny ExoTerra

  Samolepiaci vlhkomer pre terária s integrovanou pamäťou pre maximálnu a minimálnu vlhkosť. Ľahké použitie na hladký povrch. Vyberte miesto v strede terária a vlhkomer pritlačte na povrch. Typ náhradnej baterky : G13-ACNB Microcell 1ks

  obchody: 1iné varianty: 1
  14,00 €
  Vlhkomer-do-teraria-Rept-O-Meter

  Vlhkomer do terária Rept-O-Meter

  Samolepiaci vlhkomer do terária. Ľahké použitie na hladký povrch. Vyberte miesto v stredu terária a vlhkomer pritlačte na povrch.

  obchody: 1iné varianty: 1
  3,95 €
  Ukryt-pre-plazy-30-cm-Repti-Shelter

  Úkryt pre plazy 30 cm Repti Shelter

  Úkryt pre plazy Repti Shelter v tvare jaskyne pre hady, jašterice, obojživelníky, bezstavovce. Veľkosť 30 cm. Nový úkryt pre plazy Repti Shelter - jaskyňa 3 v 1 je unikátna, prirodzená jaskyňa slúžiaca pre úkryt pri kladení vajec a zvliekaní starej pokožky. Mnoho plazov a obojživelníkov trpí v zajatí nedostatkom vlhkosti, ktorý môže viesť k problémom s dýchaním. Jaskyňa tento problém rieši vytvorením vlhkej „mikroklímy“, ktorú by sme mohli nájsť v prírode v hniezde alebo v úkryte pod skalou. Pridaním odpovedajúceho substrátu, môžete zaistiť prirodzené prostredie pre kladenie vajec.Zaistením odpovedajúceho miesta pre hniezdenie môžete predchádzať nebezpečným podmienkam, v ktorých sú plazy neschopné klásť vajcia. Zaisťuje miesto k hniezdeniu umožňujúce Vám si vychutnať chov mnoho druhov hadov a jašteríc.

  obchody: 1iné varianty: 1
  42,00 €
  TROPICAL-Bioterra-650g-podlozie-terarium

  TROPICAL-Bioterra 650g-podložie terárium

  Vhodný do terária, na dekoráciu.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,50 €
  Teplomer-terarijny-digitalny

  Teplomer terárijný digitálny

  Digitálny samolepiaci teplomer. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie a ani na najteplejšie miesto terária.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,60 €
  facebook
  sutaz
  suťaže