PZ FAQ
Ako nájdem tovar, ktorý hľadám?
Tovar nájdete buď zadaním názvu produktu do vyhľadávacieho okna alebo prezeraním príslušnej kategórie, do ktorej tovar patrí. Využiť môžete filtre – podľa ceny, značky, veľkosti a pod.

Ako nakúpim tovar, ktorý som si vybral?
Portál pesiazona.sk nie je predajcom, iba sprostredkovateľom predaja. Tovar, ktorý ste si vybrali môžete zakúpiť v konkrétnom obchode po kliknutí na linku „do obchodu“. Obchod, v ktorom nakúpite tiež zodpovedá za prípadné reklamácie.

Prečo sa cena na www.pesiazona.sk nezhoduje s údajmi na webovej stránke predajcu?
Ceny výrobkov závisia od podkladov, ktoré nám sprístupní daný obchod. Chyba v cene môže nastať v prípade, že nám obchod neposkytne zaktualizované údaje, alebo je to technickou chybou na strane portálu pesiazona.sk. V prípade, že narazíte na akýkoľvek nesprávny údaj, máte možnosť využiť tlačítko „nahlás chybu“, ktoré nájdete pri každom produkte alebo ako záložku na každej strane vľavo „nahlás chybu“.

Ako si môžem overiť dôveryhodnosť obchodu?
Na pesiazona.sk sa zobrazuje široká ponuka internetových obchodov, ktorí splniĺi podmienky registrácie. Našou prioritou je poskytnúť vám čo najväčší výber jednotlivých tovarov vzhľadom na kvalitu aj cenové rozhranie. Vyhradzujeme si však právo z ponuky vyradiť obchod, o ktorom sa preukázalo, že je pochybný, resp. akýmkoľvek spôsobom porušuje etické podmienky obchodovania. Prinášame Vám tiež zoznam obchodov SAEC, ktoré nájdete na pesiazona.sk tu.

Ako pridám hodnotenie produktu alebo obchodu?
Pri každom produkte je tlačítko na pridanie recenzie, ktoré sa po pridaní zobrazuje pri danom produkte. Pridať recenziu môžete po prihlásení/registrovaní sa. Pri každom produkte môžete pridať aj príspevok/otázku do diskusie.

Ako môžem poslať sms zadarmo?
Je to jednoduché – stačí sa prihlásiť/alebo zaregistrovať a posielať sms do všetkých sietí úplne zadarmo . Počet znakov v jednej sms-ke je 110.

Ako si môžem zriadiť e-mailový účet?
Stačí sa zaregistrovať na www.pesiazona.sk a využívať všetky výhody s tým spojené (aj posielanie sms správ). V prípade, že sa k Vám nedostal registračný e-mail alebo máte iný problém pri registrácii, napíšte nám na pesiazona@pesiazona.sk
facebook
sutaz
suťaže