Veľkoobchody Elektro

Rýchle hľadanie
Názov eshopu:
       
adresarElektrotechnika (2)


Celé Slovensko
Bratislavský kraj (19)   Trnavský kraj (19)   Trenčiansky kraj (19)   Nitriansky kraj (19)
Žilinský kraj (19)   Banskobystrický kraj (19)   Prešovský kraj (19)   Košický kraj (19)   
Zoradiť podľa: 
logo
 AERIAL s.r.o. s.r.o.predajňa

Veľkoobchod a maloobchod s digitálnou satelitnou a anténnou technikou, alternatívne zdroje energie, AV káble a konektory,
logo
 Benjamín Janiska BEN s.r.o.eshop

Najnižšie ceny, výrazné množstevné zľavy, 80% produktov skladom, 20 rokov skúsenosti
logo
 Bestcena.sk s.r.o.eshop

Bestcena.sk ponúka spotrebnú elektroniku a mobilné telefóny, ktoré sú vždy skladom za najnižšie ceny na trhu. Doprava tovaru je zadarmo. Doručenie v nasledujúci pracovný deň.
logo
 Bovi Consulting s.r.oveľkoobchod

Vyhrievacie dečky, podložky, infralampy, masážne prístroje, tlakomery, teplomery, glukomery, oxymetre, hodinky na meranie pulzu, elektronické pestúnky, osobné a kuchynské váhy, produkty pre krásu
logo
 ciernydrak.skeshop

Robíme to, čo nás baví. Chceme rozdávať radosť produktami, ktoré ponúkame.
logo
 Domintex.skeshop

Internetový obchod Domintex - čerpadlá, ohrievače vody, vykurovanie, klimatizácia, armatúry a príruby
logo
 DTW, s.r.o.eshop

Dodávateľ záložných zdrojov UPS, batérií, riešení kritického napájania
logo
 eXabit s.r.o.eshop

eXabit predáva repasované, ale aj nové notebooky. Špecializuje sa na predaj príslušenstva k notebookom, ako sú batérie, adaptéry a iné príslušenstvo.
logo
 IL Trade s.r.o.eshop

História firmy siaha do roku 1995, kedy firma začala svoju činnosť v malých priestoroch s 2 zamestnancami. Dnes sídlime vo vlastných exkluzívnych priestoroch a aj vďaka našim zamestnancom sme sa stali jednou z najväčších firiem s autodoplnkami a s autohifi na Slovensku. Sortiment ponúkaného tovaru sa každoročne rozširuje. Ponúkame ťažné zariadenia, okenné deflektory, plastové vane do kufra, autokoberce, strešné systémy a rôzne iné autodoplnky. Nosným programom ostali nerezové ochranné rámy na terénne vozidlá a ďalej k nim pribudli doplnky pre pick up, ako sú nadstavby /hardtopy/, kryty ložnej plochy, navijáky a doplnky pre OFF ROAD. Veľkú časť sortimentu tvoria tuningové doplnky a úpravy áut a v neposlednom rade car - audio systémy /rádiá, reproduktory, zosilňovače a montážny materiál/. Popri obchodnej činnosti máme aj vlastnú výrobu produktov pre autohifistov. Vyrábame predovšetkým prázdne subwooferové boxy a vymedzovacie krúžky pod reproduktory. Okrem niekoľko stoviek odberateľov na Slovensku máme obchodných partnerov po celom svete. V rámci EU spolupracujeme takmer so všetkými krajinami a mimo EU je to hlavne Austrália, Taiwan, Hong Kong, Čína, Izrael, USA a Rusko. Práve v Moskve máme aj vlastné obchodné zastúpenie. Sme výhradným zástupcom pre také svetové firmy ako je: EGR, Misutonida, Morel, ARC audio, Hollywood, Gladen,Digital Design, 4x4 kft, Cobra 2002, Bureš4x4, Westfalia, Climair, Road Ranger...Okrem toho sme exkluzívny dodávateľ komponentov vozidiel pre importérov vozidiel Mercedes, Kia, Seat na Slovensku. Všetky doplnky predávané v našej predajni, sme zákazníkom schopní zároveň aj odborne namontovať v našom servise.
logo
 Jan Tabery s.r.o.eshop

výpočetní technika, knihy

  • 1
  • 2
  • 1 .. 10 z 19 položiek
facebook
sutaz
suťaže