Veľkoobchody Dom, záhrada, chotaveľské potreby

Rýchle hľadanie
Názov eshopu:
       
adresarBazény (4)adresarDielňa (4)adresarKúrenie (5)
adresarStavba (5)adresarSvietidlá a žiarovky (12)adresarZáhrada (11)


Celé Slovensko
Bratislavský kraj (32)   Trnavský kraj (32)   Trenčiansky kraj (32)   Nitriansky kraj (32)
Žilinský kraj (32)   Banskobystrický kraj (32)   Prešovský kraj (32)   Košický kraj (32)   
Zoradiť podľa: 
logo
 AGREGATY.skeshop

Špecializovaný internetový obchod na predaj elektrocentrál a záložných zdrojov. Stránka obsahuje všetky varianty nezávislých zdrojových jednotiek, ako Jednofázové elektrocentrály, Trojfázové elektrocentrály, Stacionárne záložné zdroje a Špeciálne elektrocentrály (Invertery, El. so zváračkov, Svetelné veže), Motorové kalové čerpadlá a pod.
logo
 Antalon s.r.o.veľkoobchod

Spoločnosť ANTALON s.r.o. prevádzkuje sieť internetových obchodov v SR a ČR. Ponúkame viac ako 50.000 produktov od špičkových výrobcov. Kontaktné miesto pre SR: Antalon s.r.o., Račianska 66, Bratislava 83102
logo
 Aska.sk s.r.o.eshop

Internetový predaj priemyselného a železiarského tovaru, elektromateriál, svietidlá a svetelné zdroje. Spoločnosť Aska.sk bola založená v roku 2013. Zaoberáme sa predajom priemyselného a železiarskeho tovaru, ale aj predajom elektroinštalačných výrobkov a technickou podporou predávaných produktov. Našim hlavným cieľom je, aby Vami objednávaný tovar v požadovanom množstve a kvalite bol dodaný v čo najkratšom termíne. Náš sortiment každodenne rozširujeme o desiatky nových položiek a denne aktualizujeme ceny, aby sme vyhoveli požiadavkám našich zákazníkov. Poskytujeme služby v oblasti rekonštrukcií exteriérov a interiérov. V rámci svojich služieb ponúkame rekonštrukcie bytových jadier, obkladačské práce, vodárske práce, elektroinštalačné práce a podobne.
logo
 CANEXeshop

Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo. V roku 2013 sme rozšírili distribúciu o produkty značiek SAMSUNG Techwin a 2N TELEKOMUNIKACE. Disponujeme potvrdením priemyselnej bezpečnosti podnikateľa od NBÚ SR na stupeň "Tajné". Naši zamestnanci absolvujú pravidelné domáce a zahraničné školenia z oblasti IP sietí a IP videa. Vybraní zamestnanci disponujú certifikátmi NBÚ na stupne utajenia "Dôverné" a "Tajné" podľa § 26 ods. 1 zákona č. 215/2004 Z. z. o ochrane utajovaných skutočností.
logo
 Domintex.skeshop

Internetový obchod Domintex - čerpadlá, ohrievače vody, vykurovanie, klimatizácia, armatúry a príruby
logo
 ecoprodukt.skeshop

Pri objednávke nad 59€ je doprava ZDARMA ECO PRODUKT s.r.o. sa zaoberá distribúciou širšej škály ekologických výrobkov a produktov na šetrenie energie. Našimi produktami chceme prispievať k šíreniu enviromentálneho povedomia a starostlivosti o životné prostredie u slovenských a českých spotrebiteľov. ECO PRODUKT s.r.o. spolupracuje výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných vo svete. Jednotlivé produkty firmy ECO PRODUKT spĺňajú príslušné technické požiadavky, majú príslušné certifikácie bezpečnosti, environmentálnej nezávadnosti, či energetickej efektivity. Na česko-slovenský trh prinášame produkty využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne tašky, dynamo lampáše a rádiá, hodiny na vodu, ekohračky a množstvo iných ekologických produktov. Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú šetriť energie ako elektrina, plyn a voda. Vďaka naším jednoduchým zariadeniam môžu naši zákazníci dosiahnuť nemalé úspory a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.
logo
 Elektro-Malínskýeshop

on-line prodej elektroinstalačního materialu
logo
 Eva Rutšeková - PLANTO s.r.o.eshop

E shop s kompletnou ponukou semien a pomôcok pre záhradkárov. Ponúkame široké spektrum semien zeleniny a kvetov, trávne zmesi a hnojivá. Predaj záhradnej techniky a náradia. Výroba vyvýšených záhonov
logo
 GRADIENT EKO s.r.o.eshop

Výroba a predaj bazénovej chémie
logo
 HOBBYBORG s.r.o.eshop

Vybavenie pre Vaše hobby, remeslo a voľný čas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1 .. 10 z 32 položiek
facebook
sutaz
suťaže